Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2009., 11:31   #341
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Isto kao što mi nije jasno zašto opet pokrećeš lavinu radi koje je najprije Herp (pa kasnije i ti) prijetila kartonima i zaključavanjem teme A da se prije međusobno dogovorite
Zbilja ne kužiš šta pokušavam postići ? Morbid, pročitaj mrvu pozornije.

Jedno je razbacivati se pustim tlapnjama o tome kako bi nekoga isperjali kad bi čuli da je prebio vašu mačku ili pustio da ju pregazi vlak, a drugo teoretiziranje o univerzalnoj kazni za dokonu balavurdiju koja ne zna šta bi sa sobom. Odgoj je zakazao, klinci neometano rade što hoće - što poduzeti na državnom, ne-osobna-vendetta nivou? Kako preseliti fokus sa dvadesetosmogodišnje vulve Dolores Lambaše na dekadentnu mladež koja se ponosi svojim ponašanjem?

Mogu ja i nacrtati
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Old 20.11.2009., 12:39   #342
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
Kako preseliti fokus sa dvadesetosmogodišnje vulve Dolores Lambaše na dekadentnu mladež koja se ponosi svojim ponašanjem?

Mogu ja i nacrtati
Baš nikako
Predobro nam je u životu i jednostavno nema potrebne mase da dođe do takve promjene
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Old 20.11.2009., 14:00   #343
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
Znači, želimo nešto praktično upotrebljivo, konkretno i edukativno. Ima tko kakvu ideju ?
da! i napisala sam to gore u jednom od svojih postova, zapravo zapitala sam se kako to da za razbijanje glave svom vršnjaku dječak može završiti u popravnom domu a za komadanje žive životinje ne može.
i mislim da ne možemo razmišljati o tome kako spriječiti takvo ponašanje djece ako ne znamo zašto ona to rade. ili smo to već shvatili pa sam ja slučajno propustila?
alapača is offline  
Old 20.11.2009., 14:05   #344
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
Molim pogledati ovo.

Što reći na držanje do vjerskih zakona koji propisuju ovakav stupanj mrcvarenja životinje? Ne možeš nikome zabraniti pravo na prakticiranje njegove vjere, štoviše, ovo je jedna od fundamentalnih točaka svakog ustava, ali... Mogu samo reći kako me ova snimka dosta potresla.
Ovo je horor !
Nema zakona koji može odobriti ovakva mučenja, a ovi što to rade; djeluju kontra svake norme zdravog i normalnog ponašanja.
Goveda, stoka i svinje; kao jedna od osnova prehrambene industrije treba da budu iskorištena čisto i humano, a ne ovako.
Ovdje je vidljiva sva grozota ljudske okrutnosti prema slabijim bićima.
Držati životinje na živim mukama dok ne uginu...pa ja im želim istu takvu smrt. I neka njih snime pa prikažu ostalima kao školovanje.
Fuj !
Matt is offline  
Old 20.11.2009., 14:22   #345
Šteta.

Zgrožena sam ponašanjem isto kao i vi, ali kad procijenite da možete diskutirati bez "fuj" i "ja im želim istu takvu smrt" tj. kad ova tema bude mogla zaći u imalo konstruktivne sfere, PM-ajte me. Rado otvorim i nastavljamo.

Dotad,


__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.