Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2009., 09:47   #41
Quote:
-Vuco- kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

je li mi može itko reći kakvo je stanje sada sa H1 i njihovim uslugama ? Poglavito me zanima H1 Surf & Call Action, znači 155kn za telefon i ADSL 4096/256kbps. Kako rade telefoni ? Smetnje, šumovi ili pola dana ne radi, pola radi ?
Jednostavno su podosta jeftiniji od trenutne kombinacije, pa se ispitujem da pređem kod njih. Hvala unaprijed svima na pomoći .
prvo provjeri terensku dostupnost, a onda jos trazi od njih da ti provjere dostupnost po broju.
puno ljudi se zezne pa uzme jer je kao dostupno, a parice su dvojne.
ugl, ak sve to stima, onda ne bi trebalo biti prolema.
u svakom slucaju action paket je najbolji.

(za razliku od pro-a za koji znam da ga cak ni u H1 ne preporucaju )
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 11:39   #42
Quote:
majkee kaže: Pogledaj post
prvo provjeri terensku dostupnost, a onda jos trazi od njih da ti provjere dostupnost po broju.
puno ljudi se zezne pa uzme jer je kao dostupno, a parice su dvojne.
ugl, ak sve to stima, onda ne bi trebalo biti prolema.
u svakom slucaju action paket je najbolji.

(za razliku od pro-a za koji znam da ga cak ni u H1 ne preporucaju )
U redu, budem ih pitao i za terensku dostupnost.

Mi možeš samo molim te reći kako radi telefon ? Razgovori, kvaliteta u sluški, jel bilo kakvih problema ? Probleme na internetu mogu pregrmiti i polako rješavati ako ih bude, ali telefon mora radi stare raditi tip-top od prvog dana . Teško ih je uopće bilo nagovoriti na H1 da pogledaju o ćemu se radi, a ako im još telefon ne bu radio kako spada, onda ću slušati 100 godina kak je prije bilo super i slično.
-Vuco- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 20:32   #43
Cool H1 Telekom

Čudi me kako još ne postoji zasebna tema H1 telekoma??

Evo da je otvorim..

just one click away

Čini mi se dosta povoljan internet+telefon. Cijena na prvi pogled izgleda pristupačno.... iako ne vjerujem... ne može biti sve idealno...

Koja su vaša iskustva s H1, kakva im je usluga, kakva je internet veza-ima li prekide?

Paketi:
Surf&Call
# 73,80 kn
# do 1 Mbps/192 kbps
Internet=3,63 kn / h

Surf&Call Action
# 155,26 kn
# do 4 Mbps / 256 kbps

Surf&Call Pro
* 402,27 kn
* do 24 Mbps / 768 kbps
* FLAT

LINK:
http://www.h1telekom.hr/Privatnikori...S/Default.aspx

Zadnje uređivanje scripta elegans fe : 06.10.2009. at 20:50. Reason: napomena
LO1969VE is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 20:35   #44
Ima samo treba potražit.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=377857
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 20:38   #45
ja imam H1 i kažem da je zbilja idealno. jeftino , brzi internet , nema prekida , ma di ćeš bolje.
__________________
Vozite sigurno, vozite tenk
Ginali_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 16:33   #46
h1 vs t-com

Imam pitanje.
Sada smo doma potpisali ugovor za telefon s h1 na 3 mjeseca. A imam i ugovor s maxadsl-om na 2 godine! Jel mogu imati kakve komplikecije s tim...
I inače me zanima jel se stvarno isplati razgovarati preko h1 ili ga samo muljaju?!?[B]
goran23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 18:21   #47
Bojim se da ništa od toga, ako imaš ugovor s t-comom,jedino ako želiš platiti penale,odnosno razliku do kraja ugovora i s time podmiriti svoj ugovor.
Ne možeš koristiti jedno i drugo,iliti istovremeno dva operatera.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 13:30   #48
trebamo savjet vezan uz h1 usluge

stara mi je u mirovini, ponudili su joj h1 i ona ga je prihvatila s obzirom da su rekli da je 50 posto jeftiniji od TComa, no nakon aktiviranja usluge 40 dana nije mogla ostvariti usluge, bila je nedostupna i nije mogla zvati. Sad im ne želi platiti račune jer smatra da je prevarena (kako bi dobila hitnu, vatrogasce... da se nešto dogodilo), dokaz joj je što joj za taj mjesec opće nisu poslali račun. Rok za žalbu je istekao, što sad??? Kome se obratiti? U zahtjevu, tj. ugovoru uopće nije jasno tko zastupa firmu, smo je parfiran, nije mi jasno kako to uopće može vrijediti kao ugovor. Zahtjev za uslugu predodbira opertora potpisala je moja mama, a zahtjev za H1 uslugu su krivotvorili (mamin potpis). Stvar se sad rješava na sudu.

Hvala
vampir ernest is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 17:14   #49
H1 - brzina internet veze (centar Zagreba)

Da li netko ima problema sa internet brzinom? Prešla na H1, uzela paket Call&Surf Action. Za telefon sam izabrala opciju H1Fix. Brzina veze je do 8Mbpsl/512kbps, no čini mi se da mi je na tekomu kod kojeg sam imala 4mb/s bio puno brži.... Ima li neko slična iskustva?
__________________
.It's Not Lupus.
Motikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:38   #50
Molio bih nekoliko informacija od korisnika H1 (ako ima takvih) budući da korisnička služba ne djeluje baš kompetentno.

1. Koristi li H1 VoIP za telefoniju, tj. da se telefon direktno uključuje u modem i npr. kad nema struje da se ne može koristiti telefonska linija. Odgovorili su mi da koriste standardnu fiksnu liniju tek nakon što sam operaterki objasnio što je VoIP i nije mi djelovala baš sigurno u odgovoru, više samo da me se riješi. Pitam jer mi je to dosta bitno, a većina alternativnih operatera koristi VoIP.

2. Jesu li brzine od 8 Mbps/512 stvarno tolike? Da ne bi bilo da je 6/320 i sl. Znam da i to ne ovisi samo o njima, već i kvaliteti moje linije.

3. Znate li koji točno model modema daju, nakon više prespajanja samo su mi mogli reći da se radi o Davolinku, ali ne i točni model.

Zasada me nisu baš oduševili, radio sam i sam u korisničkoj podršci i ove sve stvari je svatko morao znati. Ali ipak dosta su jeftiniji od ovoga što trenutno imam.
n@meless_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 11:07   #51
Quote:
n@meless_ kaže: Pogledaj post
Molio bih nekoliko informacija od korisnika H1 (ako ima takvih) budući da korisnička služba ne djeluje baš kompetentno.

1. Koristi li H1 VoIP za telefoniju, tj. da se telefon direktno uključuje u modem i npr. kad nema struje da se ne može koristiti telefonska linija. Odgovorili su mi da koriste standardnu fiksnu liniju tek nakon što sam operaterki objasnio što je VoIP i nije mi djelovala baš sigurno u odgovoru, više samo da me se riješi. Pitam jer mi je to dosta bitno, a većina alternativnih operatera koristi VoIP.

2. Jesu li brzine od 8 Mbps/512 stvarno tolike? Da ne bi bilo da je 6/320 i sl. Znam da i to ne ovisi samo o njima, već i kvaliteti moje linije.

3. Znate li koji točno model modema daju, nakon više prespajanja samo su mi mogli reći da se radi o Davolinku, ali ne i točni model.

Zasada me nisu baš oduševili, radio sam i sam u korisničkoj podršci i ove sve stvari je svatko morao znati. Ali ipak dosta su jeftiniji od ovoga što trenutno imam.
1. naravno da je VOIP. Nema struje, nema tel.
2. upravo taj paket i imam. DL malo ispod 8 Mbs, UL 0.5., nema vecih odstupanja. Lokacija - Zagreb centar
3. DV-2020

Presao sam s T-coma i sa mobilnom i fiksnom telefonijom na alternativne operatore. Korisnicka podrska je svima vise-manje nikakva, ali usluga jeftinija i nista losija nego kod T-coma.
Sapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 14:26   #52
Da li mi možete reći da li se kod H1 plaća kakva naknada T-comu ili je ukupna cijena kod paketa surf & call start up baš 100 kn za internet i telefon? Hvala.
Killer Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 15:18   #53
Quote:
Killer Death kaže: Pogledaj post
Da li mi možete reći da li se kod H1 plaća kakva naknada T-comu ili je ukupna cijena kod paketa surf & call start up baš 100 kn za internet i telefon? Hvala.
Da ukupna cijena je 100kn za taj paket, i nemaš ništa sa tcom-om (ako ti je usluga dostupna).
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 16:17   #54
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
Da ukupna cijena je 100kn za taj paket, i nemaš ništa sa tcom-om (ako ti je usluga dostupna).
Hvala.
Killer Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 22:23   #55
Na Facebook stranici H1 Telekoma u srijedu je došla obavijest da uskoro kreće testiranje nove usluge H1 televizije (H1TV).
Sve informacije o ovome,kao i detalji oko cijena i paketa bit će objavljeni na vrijeme,kako kažu.
ConanZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 12:34   #56
Jel može neko reć kakav je H1 operater što se tiče interneta? Telefon imam kod njih a sad mi istječe ugovor s t-comom za net pa bi se prebacio.
noodle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 21:52   #57
Quote:
noodle kaže: Pogledaj post
Jel može neko reć kakav je H1 operater što se tiče interneta? Telefon imam kod njih a sad mi istječe ugovor s t-comom za net pa bi se prebacio.
Odličan, kako drugi kažu.
Samo da uvedu IPTV pa prijelazim k njima.
__________________
Čistoća postaje važnija kada je pobožnost daleko !
Ševa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 10:37   #58
Quote:
Ševa kaže: Pogledaj post
Odličan, kako drugi kažu.
Samo da uvedu IPTV pa prijelazim k njima.
Di si to pročitao da je odličan?

Zadnje uređivanje noodle : 09.05.2011. at 11:04.
noodle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 22:00   #59
Quote:
noodle kaže: Pogledaj post
Di si to pročitao da je odličan?
Na internatu
__________________
Čistoća postaje važnija kada je pobožnost daleko !
Ševa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 14:40   #60
internet ti nije los
ja imam surf & call action od 8 mb i sasvim je ok
skida oko 800, a zna ic i do 900
nekad zna biti malo stekat telefon kad skidas nekaj jer je telefon spojen na modem(meni barem)
mogu ti rec da sam ja zadovoljan
commandant data is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.