Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2010., 10:32   #21
Quote:
Magics kaže: Pogledaj post
poklanjam 6 kom. kašica za bebe (večernji obrok)
Poklonjeno!
Magics is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 07:27   #22
poklanjam 3 bočice sa silikonskim kljunom od Nuby (kupljene u DM-u)..jako malo korištene ali nisu nove
i još jednu bočicu Disney sa slikonskim kljunom korištenu
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 00:05   #23
Quote:
Twinmama kaže: Pogledaj post
tek sad vidjeh ovu temu....
ja naime molim ovdje u ime od frendice......
ona ima jednogodišnje blizance, dečke od kojih je jedan teško bolestan (rođen sa vodenom glavom, bio na operaciji ugrađivanja pumpice koja ne radi baš najbolje, slijep, i mozak na toj strani gdje je vode se neće najbolje razvijati)....zbog svega toga su u financijskoj krizi i dečkima jedva priušti najosnovnije pa me zamolila da napišem koju riječ i da moli za pomoć u vidu zimske robice vel 80/86, hrane (dečki jedu bebimil 3 aktiv), pelena, higijene za njih.....
moze adresa za poklon
poklanjam bon za konzum,usteda 20 kunica na kupnju pampers premium care pelenica,vrijedi do 31.10.
bubamara7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 00:25   #24
Ja sama mislila otvarat temu.
Moja prijateljica, čuvala me ko malu... Ima sina 13 godina. Muž joj je od prije nekih godinu i pol na bolovanju zbog iznenadne bolesti ( još hoda po pretragama... tak da se ne zna konačna dijagnoza ), uglavnom zbilja ne može radit, u svakom trenu kod napora osjeti trnjenje ili kao da mu se oduzmu noge ruke... Ona radi dva posla, al su u užasnoj financijskoj situaciji i doslovno nema kaj djetetu za obući, pa ako netko možda ima robice za dečka veličina 16 molila bi da mi se javi.
Hvala
__________________
http://picasaweb.google.com/101692357765495876003
Naš albumčić
nikkolinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 13:43   #25
Poklanjam pelene veličine 3-6kg uz to šaljem neke kremice. :-)
milerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 17:28   #26
Smile Dan dobri ljudi

E ovako molim sve koji imaju robicu za male bebe tek rođene a žele ju pokloniti da mi se jave,al ne samo robicu nego i ostale stvari koje su potrebne za bebe.
To radim iz usluge susjedi ona je 86 godište nigdje neradi suprug joj radi ali nemogu si priuštiti ni ono osnovno što treba za bebicu.Pa vas zato sve molim da se pridružite i da skupimo nešto robice i opreme za to malo stvorenje.Javite mi se na forum il na mail!
Hvala vam!
gegy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 19:35   #27
Quote:
milerica kaže: Pogledaj post
Poklanjam pelene veličine 3-6kg uz to šaljem neke kremice. :-)
Poklonjeno!!!!
milerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 13:23   #28
hej, drage mamice..... znam da ima jako puno ljudi kojima treba pomoć, ali evo ja tražim za svog brata..... žena mu treba roditi u 12 mjesecu, a ne radi ni jedno i u teškoj su financijskoj situaciji.... moj suprug i ja smo im već dali i kupili nešto za bebicu, ali pošto imam curicu od 5 godina i bebicu od 2 mjeseca nismo mogli više..... oni imaju uglavnom sve (nešto smo mi, nešto roditelji), ali im jedino nismo uspjeli nabaviti platnene pelene i koja švedsku jer trenutno smo svi ispraznili kućne kasice pa ako netko ima za pokloniti bili bi jako zahvalni..... i mi i oni.....
ivkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 14:55   #29
Quote:
ivkach kaže: Pogledaj post
hej, drage mamice..... znam da ima jako puno ljudi kojima treba pomoć, ali evo ja tražim za svog brata..... žena mu treba roditi u 12 mjesecu, a ne radi ni jedno i u teškoj su financijskoj situaciji.... moj suprug i ja smo im već dali i kupili nešto za bebicu, ali pošto imam curicu od 5 godina i bebicu od 2 mjeseca nismo mogli više..... oni imaju uglavnom sve (nešto smo mi, nešto roditelji), ali im jedino nismo uspjeli nabaviti platnene pelene i koja švedsku jer trenutno smo svi ispraznili kućne kasice pa ako netko ima za pokloniti bili bi jako zahvalni..... i mi i oni.....

Jel misliš na "moderne " platnene pelene koje bi koristili umjesto jednokratnih - onda im ni ne treba široko povijanje, ili na klasične tetra platnene pelene?

Ja imam švedskih viška od prvog djeteta, pošalji adresu na pp
Gerta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 16:03   #30
Quote:
Gerta kaže: Pogledaj post
Jel misliš na "moderne " platnene pelene koje bi koristili umjesto jednokratnih - onda im ni ne treba široko povijanje, ili na klasične tetra platnene pelene?

Ja imam švedskih viška od prvog djeteta, pošalji adresu na pp

mislim na klasične tetra one se mogu koristiti u više svrha osim za povijanje..... hvala za švedske, šaljem adresu.....
ivkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 16:50   #31
poklanjam tri nestle kašice mlijeko+biskvit od 6+, one u malim plastičnim posudicama što budu četri zajedno

moja je jednu probala i nije oduševljena pa evo ako netko voli, ja ću mu pokloniti, da ne bacim

jedini uvjet je da se dođe po to, u Zagrebu smo
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!

Zadnje uređivanje ančica2 : 30.10.2010. at 17:03.
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 18:57   #32
6 nan sensitive ili 8 i 2 nan1 ..treba platiti samo hp express jer se nemam vremena nalaziti
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 20:38   #33
Quote:
tiki-vz kaže: Pogledaj post
Tražim na poklon navlaku za jastuk za bebu, onaj "starinski".

dobili!
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 11:53   #34
Quote:
ančica2 kaže: Pogledaj post
poklanjam tri nestle kašice mlijeko+biskvit od 6+, one u malim plastičnim posudicama što budu četri zajedno

moja je jednu probala i nije oduševljena pa evo ako netko voli, ja ću mu pokloniti, da ne bacim

jedini uvjet je da se dođe po to, u Zagrebu smo
poklonjeno
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 12:38   #35
poklanjam jednu neotvorenu kutiju hipp 2 (onaj rozi)-trebam samo za poštarinu, ako ste s područja osijeka može primopredaja.
marija_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 12:53   #36
poklanjam unisex nekoliko bodija, jednodijelno odijelce jako toplo i piđamice...nije ništa posebno ali kome stverno treba dobro će doć...pišu svakakve vel ali mislim da bi najbolje odg vel 74-80,a sad ako se nešto nađe veće... potrebno bi bilo bar poštarinu platit
__________________
gledam te dok spavaš,slušam kako dišeš...
daca87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 14:37   #37
Poklanjam:
-paket robice za curicu od cca 6 mjeseci do cca 2 godine
-paket robice unisex/ za dečka (više je unisex nego čisto plavo) cca 6 mjeseci do cca 2 godine
-paket donji veš - bodići - čarapice
-2 plišane tutice za novorođenče (unisex i jedna majčica roza)
-debeli kaputić broj 92



Robica je dosta istrošena i stara cca 20 godina, ja ju nemam kamo skladištiti, pa bi ju poklonila ako nekome treba. Prednost imaju ljudi iz Rijeke i okolice koji mogu to pokupiti osobno, ili da se plati poštarina ako šaljem poštom.
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 12:34   #38
Poklanjam dijabetičarske potrepštine:-)
Ostalo od trudnoće koja je puno ranije završila, a sada sam na drugoj terapiji.
Igle za pen- Novofine 30g(0.3x8mm)= dvije zatvorene kutije i jedna otvorena u kojoj fali par komada, znači ukupno cca 300 kom.
Trakice za okularno očitanje (ja sam totalni tutlek kod očitanja onih boja, pa si kupujem za aparatić ili moljakam u ljekarni da mi zamjene) - 100 kom.
Svemu je rok do 2012 god.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 22:51   #39
sve iz mog potpisa ide na poklon......dosta mi je prodaje, hehehe
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 02:52   #40
POKLANJAM

Potrebno je platiti samo poštarinu ili preuzeti osobno u Zagrebu. Pliz nek se javi netko kome je zaista potrebno.
Ima još par bodića i nekih stvarčica ali nisu poslikane. Većinom od 0-12 mj.
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.