Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2010., 15:44   #61
jučer gledam konzumov katalog na netu i vidim njihove pelene + igračka slagalica gratis. akcija traje od 6.-12.12. pošaljem muža po to, a slagalica samo s pelenama br.3 i muž pita tetu prodavačicu za pelene br.4, a ona se čudi da otkud mu to da je slagalica na svim pelenama!

to je bilo u super konzumu na škurinjama u rijeci.
2littlepuppets is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 15:46   #62
Quote:
2littlepuppets kaže: Pogledaj post
jučer gledam konzumov katalog na netu i vidim njihove pelene + igračka slagalica gratis. akcija traje od 6.-12.12. pošaljem muža po to, a slagalica samo s pelenama br.3 i muž pita tetu prodavačicu za pelene br.4, a ona se čudi da otkud mu to da je slagalica na svim pelenama!
u konzumu u kojeg ja obicno idem su bile slagalice gratis samo uz br.4 - sreca da bas taj nosimo, ali slazem se da im je to glupa fora
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 16:02   #63
Oh, naučila sam se žaliti za svaku svoju lipu.
Jednom u Plodinama kupujem kikiriki u rinfuzi. U košari jedna cijena, u onom plastičnom druga cijena (niža, jače istaknuta), a šifra za vagu ista. Uzmem ovaj jeftiniji, otkucam šifru, izbaci skuplju cijenu. Odem do info pulta upozoriti ih na to, kaže teta da ide odmah promijeniti i da je viša cijena prava i ja odem. Drugi dan opet u Plodinama, cijene nisu promijenjene, navlakuša za kupce, opet dvije cijene za isti proizvod i ponovno ih upozorim rekavši što je bilo dan prije. Tada su promijenili.
Jedno ljeto u Konzumu kupovala neke slane štapiće, sniženje, kunu jeftiniji, kupim 5 pakiranja, to je 5 kuna manje, kad, na blagajni nije onako kao na polici. Vratim se odmah provjeriti bar kodove i cijene i naravno da sam se žalila. Vratili mi mojih 5 kn.
Opet Konzum, mljeveno meso, vagano isti dan kad sam kupovala, jedna cijena, na blagajni veća cijena. Vratili mi novce, kažu da mesar nije promijenio šifre pa je zato kriva cijena, ali inzistirala sam da mi vrate novce. Nije puno, ali ne pada mi napamet Todoriću poklanjati novac.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 17:38   #64
Quote:
2littlepuppets kaže: Pogledaj post
jučer gledam konzumov katalog na netu i vidim njihove pelene + igračka slagalica gratis. akcija traje od 6.-12.12. pošaljem muža po to, a slagalica samo s pelenama br.3 i muž pita tetu prodavačicu za pelene br.4, a ona se čudi da otkud mu to da je slagalica na svim pelenama!

to je bilo u super konzumu na škurinjama u rijeci.
Quote:
eruditio kaže: Pogledaj post
u konzumu u kojeg ja obicno idem su bile slagalice gratis samo uz br.4 - sreca da bas taj nosimo, ali slazem se da im je to glupa fora
U mom konzumu bile na svim brojevima
Bice imaju stare zalihe nekih brojeva pelena pa im sefovi nisu narucivali te brojeve(koje su naravno morali) cemu katalozi i akcije
__________________
Jedno su želje a sasvim nešto drugo mogućnosti
Mamini njumavci
16.10.2009.~19.04.2011.
monatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 19:44   #65
Quote:
2littlepuppets kaže: Pogledaj post
jučer gledam konzumov katalog na netu i vidim njihove pelene + igračka slagalica gratis. akcija traje od 6.-12.12. pošaljem muža po to, a slagalica samo s pelenama br.3 i muž pita tetu prodavačicu za pelene br.4, a ona se čudi da otkud mu to da je slagalica na svim pelenama!

to je bilo u super konzumu na škurinjama u rijeci.
...pa iskreno, ni meni nije jasno zašto bi poklon trebao bit na svim paketima pelena gdje god sam vidjela te akcije, a često vidim violeta i libero pelene s nekom igračkom ili slikovnicom gratis, baš nikad to nije bilo na svim paketima, nego samo na par njih
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 19:50   #66
Evo baš bili u kupnji u marketu grupe Ultra plus i u njihovom katalogu akcijska cijena na Barilla umak 19 kn a na polici i u kompu 24 kn,pitali prodavačicu kako to,išla je pitati šefa i dala nam na kraju tih 5 kn u gotovini
Stvarno treba paziti
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 05:35   #67
opet ja drvlje i kamenje po Bambiju
uglavnom West Gate slavi neki late night shopping i cijene su kao snižene od 18-24 sata u petak i subotu..
i piše za Bambi..
i dođem ja jučer da joj kupim papučice 22 i naravno opet ista priča

taj popust se odnosi samo na određene artikle (a artikli od prošle i pretprošle godine - što nije problem ali brojeva nema što je problem)
Uglavnom snižena su dva tri modela cipela i dva modela papuča sve brojevi 24,25,26

Froddo ima popust od 20% na cipele i 10% na papuče (ajd bar nisu oni muljali)
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 14:09   #68
hm, ja sam se jednom zalila.. u metroa mm zapikirao nekakav alat sa bušilicom iz kataloga..
dođemo na blagajnu, ne busilica još 350 kn
ja kazem stop, akcija je ide gratis, teta veli ne treba bititati momka na info, on isto provjeri ispada da kao gratis busilice nisu dosle sa alatom, ja kazem ok, ali hoću da to pise.on pozove sefa i ja njemu trtrtrrtr.i on kaze a je njihova greska, i naravno dobili je gratis.
__________________
The most dangerous people on this planet are those who just sit and watch what is going on...
anna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 21:54   #69
Quote:
gica kaže: Pogledaj post
...pa iskreno, ni meni nije jasno zašto bi poklon trebao bit na svim paketima pelena gdje god sam vidjela te akcije, a često vidim violeta i libero pelene s nekom igračkom ili slikovnicom gratis, baš nikad to nije bilo na svim paketima, nego samo na par njih
Quote:
eruditio kaže: Pogledaj post
u konzumu u kojeg ja obicno idem su bile slagalice gratis samo uz br.4 - sreca da bas taj nosimo, ali slazem se da im je to glupa fora
Quote:
2littlepuppets kaže: Pogledaj post
jučer gledam konzumov katalog na netu i vidim njihove pelene + igračka slagalica gratis. akcija traje od 6.-12.12. pošaljem muža po to, a slagalica samo s pelenama br.3 i muž pita tetu prodavačicu za pelene br.4, a ona se čudi da otkud mu to da je slagalica na svim pelenama!

to je bilo u super konzumu na škurinjama u rijeci.
kao da nas je netko ipak čitao i poslušao - danas sam vidjela da se puzzle nude uz sve brojeve, Ja smatram da tako mora biti, obzirom da je u katalogu navedeno, inače je navlakuša za kupce.
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 22:16   #70
ne znam jel ovo baš za ovu temu..
ali, danas sam slala fotke internetom za izraditi u dm-u, i upisala sam onaj bon što imam iz babybonus knjižice..
a on nigdje nije zabilježen, niti je račun smanjen..

zvala sam zagreb, rekli su mi da pokažem i objasnim teti na blagajni kad budem dizala fotke, al nisam baš ziher kako će to proći..

zašto sve mora biti komplicirano..?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 23:09   #71
Quote:
eruditio kaže: Pogledaj post
kao da nas je netko ipak čitao i poslušao - danas sam vidjela da se puzzle nude uz sve brojeve, Ja smatram da tako mora biti, obzirom da je u katalogu navedeno, inače je navlakuša za kupce.
Kod nas na otoku je od početka bilo puzzle uz sve brojeve
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 23:31   #72
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
ne znam jel ovo baš za ovu temu..
ali, danas sam slala fotke internetom za izraditi u dm-u, i upisala sam onaj bon što imam iz babybonus knjižice..
a on nigdje nije zabilježen, niti je račun smanjen..

zvala sam zagreb, rekli su mi da pokažem i objasnim teti na blagajni kad budem dizala fotke, al nisam baš ziher kako će to proći..

zašto sve mora biti komplicirano..?
Al ja sam taj bon i pokazivala tek na blagajni, nisam ga ukucavala i sve 5
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 23:45   #73
Quote:
anna01 kaže: Pogledaj post
hm, ja sam se jednom zalila.. u metroa mm zapikirao nekakav alat sa bušilicom iz kataloga..
dođemo na blagajnu, ne busilica još 350 kn
ja kazem stop, akcija je ide gratis, teta veli ne treba bititati momka na info, on isto provjeri ispada da kao gratis busilice nisu dosle sa alatom, ja kazem ok, ali hoću da to pise.on pozove sefa i ja njemu trtrtrrtr.i on kaze a je njihova greska, i naravno dobili je gratis.

Ma treba se za sve buniti i zaliti.
U zadnje vrijeme sam bas pocela paziti kada kupujem i malo vise obracati paznju na cijene.

JA sam prije znala ostaviti 10-20 lipa, a sada cekam da mi do lipe sve vrate. Danas mi zena u konzumu isla razmjeniti 10 kn, jer mi je falilo 5 lipa za tocan iznos na racunu.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 23:50   #74
Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
Al ja sam taj bon i pokazivala tek na blagajni, nisam ga ukucavala i sve 5
uf, okej onda..
nadam se da ni kod nas neće bit problema..
jesi ga mogla kombinirati i sa drugim popustima (joker kupon, ukupni popust na kupovinu..)?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 01:17   #75
meni nije htjela u dm-u priznati kupon od 50 kn jer sam ga trebala ukucati u naraudžbu preko neta
__________________
24/09/2009 mama, vidim te :)
djura19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 01:50   #76
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Kod nas na otoku je od početka bilo puzzle uz sve brojeve

Gratis vecinom prodavacice skidaju sa proizvoda za svoju djecu!
__________________
A&N
Clicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 07:54   #77
Quote:
Clicky kaže: Pogledaj post
Gratis vecinom prodavacice skidaju sa proizvoda za svoju djecu!
upravo tako(trgovac po zanimanju)
A sto se tice puzla i pelena u konzumu,najvjerovatnije imali stare zalihe pelena od nekih brojeva pa dok se nisu potrosili ne vade druge,sto nije ok
__________________
Jedno su želje a sasvim nešto drugo mogućnosti
Mamini njumavci
16.10.2009.~19.04.2011.
monatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 07:59   #78
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
što se tiče Konzuma stvarno treba paziti i provjeriti na kasi sve
nedavno je bilo za pivo Pan u limenci 2+1 gratis, na fižideru istaknuto i na polici...i uzmem ja 6 komada, dođem doma, sve naplaćene... wtf?
odem tamo sa računom sutradan, pitam i dalje piše na policama ali ne i u komputeru, zove ona voditeljicu, ova da mi ne može ništa, da njima to oni nisu u kompu stavili pa da ne vrijedi akcija...wtf?? pa već ti 2 dana stoji natpis 2+1 gratis a vi naplaćujete normalno! pa ja ne bih možda kupila to da nije akcija!! i onda mi kaže da jedino mogu donit natrag te pive da će mi vratit novac, ma da, baš mi se to da...po meni je to čista prevara!
i onda nakon 2 dana u drugom konzumu isto vidim tu akciju i pitam na kasi, kaže žena da je, sve uredno, muž kupio par puta...stvarno treba provjerit sve i obavezno uzet račun
Kod konzumovih akcija 2+1 gratis tribaš paziti da ti artikle tuče jedan za drugim, tako komp skuži popust, tako je meni jednom teta na kasi objasnila. Otada pratim kako ih provlači na kasi.
__________________
Sara 14.10.2007,Petra 4.7.2011.
sara_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 08:41   #79
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
uf, okej onda..
nadam se da ni kod nas neće bit problema..
jesi ga mogla kombinirati i sa drugim popustima (joker kupon, ukupni popust na kupovinu..)?
Ne znam, nisam ni pokušavala jer me s tim izrada nekih 60 slika došla 2 il 3 kune
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 09:12   #80
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
uf, okej onda..
nadam se da ni kod nas neće bit problema..
jesi ga mogla kombinirati i sa drugim popustima (joker kupon, ukupni popust na kupovinu..)?
samo napomena:taj popust iz knjizice (50 kn)vrijedi za foto poklone, foto knjige i kalendare...ne i za slike
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:04.