Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2010., 21:29   #61
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
@malko4mali - tekst koji si citirao odnosi se za prvi natječaj za eksperimentalno emitiranje, tada je Nova TV precizirala da njihov kanal cilja na žensku populaciju, i kao što znamo - izgubila na natječaju (natječaj je dobio samo Kapital Network), u drugom natječaju Doma TV nigdje nije opisana kao kanal za žene, niti je spominjano išta u vezi spolova, samo da je riječ o zabavnom kanalu. Imaš o tome puno na internetu pa pročitaj. Logično je bilo za očekivat da će Doma ipak na kraju ciljati na žensku populaciju, ali to ne isključuje mogućnost da za par godina promijeni svoju odluku ukoliko vidi da ovaj koncept nije uspješan.
Na netu ima itekako puno informacija i svi govore isto novi kanal za žene.
Sa Nove tv su izjavili da pokreću kanal za žene ito u dnevniku NOVE TV.

Koncept svake DOME TV je isti.
I naravno da ne smiju mjenjati koncept, jer gube koncesiju. A na njihovo mjesto uskaču ili KN ili CMC ili OBN itd.. ovi itekako željno iščekuju da ovi sa DOME nešto zabrljaju pa da ih oni zamjene u MUX-B-u.
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 21:33   #62
Quote:
masukipo kaže: Pogledaj post
NIJE MU JASNO TO ŠTO TI INZISTIRAŠ NA 70% NEKOG ŽENSKOG SADRŽAJA!

to aposlutno ništa ne znači, jer se skoro sve može tumačiti kao zabavni sadržaj za žene...mislim ono, sigurno je kviz, dnevni show ili neka dokumentarna emisija zabavnija i 'edukativnija' od sapunice....
bolno je što se 70% sapunica pokriva izlikom da je to žesnki program-to vrijeđa svaku ženu
Ja sam žena. I gledam sapunice i telenovele. I nemam nikakav problem s tim da se žene povezuju sa telenovelama kad je činjenica da one većinom gledaju taj sadržaj.
A ne može sve bit ženski sadržaj. Sport, recimo nogomet nije ženski sadsržaj, jer to većinom gledaju muškarci.
Ženski sadržaj je ono što prema postocima više gledaju žene, a to mogu bit serije, filmovi. Talk show tipa Oprah show također većinom gledaju žene.

Akcijski filmovi i serije, nisu recimo ženski sadržaj, emisije o autima i slične stvari također nisu.
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 21:35   #63
Ako pobjedi na novom natječaju Nova sport onda ćemo i mi muški doći na svoje
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 21:36   #64
ma problem je što ti tvrdiš da je doma tv specijalizirani program za žene...
a doma tv je specijalizirani zabavni program! Kao takvi su se prijavili na natječaj i kao takvi su dobili koncesiju na 10 godina sad hoće li oni emitirati više sadržaja za žene kako ti kažeš to je njihova stvar...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 21:39   #65
Quote:
masukipo kaže: Pogledaj post
NIJE MU JASNO TO ŠTO TI INZISTIRAŠ NA 70% NEKOG ŽENSKOG SADRŽAJA!

to aposlutno ništa ne znači, jer se skoro sve može tumačiti kao zabavni sadržaj za žene...mislim ono, sigurno je kviz, dnevni show ili neka dokumentarna emisija zabavnija i 'edukativnija' od sapunice....
bolno je što se 70% sapunica pokriva izlikom da je to žesnki program-to vrijeđa svaku ženu
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
ma problem je što ti tvrdiš da je doma tv specijalizirani program za žene...
a doma tv je specijalizirani zabavni program! Kao takvi su se prijavili na natječaj i kao takvi su dobili koncesiju na 10 godina sad hoće li oni emitirati više sadržaja za žene kako ti kažeš to je njihova stvar...
Naravno da će emitirati sadržaj za žene kad su specijalizirani za taj sadržaj. A to što su dobili natječaj nisu nedodirljivi, uvijek mogu izgubiti koncesiju, ako vijeće za medije odluči da njihov kanal ipak nije dovoljno specijaliziran.

Dok DOMA TV bude specijalizirana za žene toliko će joj i mjesto bit sigrno.

Problem je u RTL 2, koji doista nije dovoljno specijaliziran i oni bi vrlo lako mogli izgubiti koncesiju ako vijeće odluči da krše uvjete.
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 21:44   #66
aj molin te odgovori mi na pitanje...
za kakav tip programa je nova tv dobila koncesiju na 15 godina? ženski kanal ili zabavni kanal?
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 21:44   #67
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
ma problem je što ti tvrdiš da je doma tv specijalizirani program za žene...
a doma tv je specijalizirani zabavni program! Kao takvi su se prijavili na natječaj i kao takvi su dobili koncesiju na 10 godina sad hoće li oni emitirati više sadržaja za žene kako ti kažeš to je njihova stvar...
ne neće opstati 10 g, OBN im puše za vratom i ima cijeli tim statističara koji će uočiti i najmanje odstupanje od 70 % propisanog ženskog programa i odmah ih svrgnuti da se vrate na teritorij HR, a CMC je već sada pokrenuo istragu da li je to specijalizirani program za zabavu jer ako je kako onda sapunice spadaju u zabavu....
masukipo is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 21:45   #68
@malko4mali

Pogledaj ovo: http://www.e-mediji.hr/files/novosti...cajima_344.pdf
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 21:46   #69
Quote:
malko4mali kaže: Pogledaj post
Koncept svake DOME TV je isti.
I naravno da ne smiju mjenjati koncept, jer gube koncesiju.
Pomiješao si lončiće. Oni na natječaju nisu nigdje naveli da je riječ o kanalu za žene, govorim o drugim natječaju. To što se kroz medije priča je sasvim nebitno.

Kada mi nađeš sa natječaja dokument gdje točno piše da je riječ o kanalu za žene a ne samo o "zabavnom kanalu", onda možemo dalje pričat. Ovakve priče rekla - kazala, slovačka Doma TV vamo tamo - su bespredmetne.

evo link sa službene web stranice gdje je nova najavila da je dobila na natječaju, kao i video prilog .. ako vidiš ili čuješ IGDJE da spominju riječ "žena" onda mi javi
http://dnevnik.hr/showbizz/film-tv/d...ih-godina.html
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 21:48   #70
malko4mali... pogledaj ovo u niti jednom NOVOM članku nova tv na svom portalu dnevnik.hr ne spominje da je to ženski kanal...
http://novatv.hr/clanak//novosti/domatv.html
evo izdvojiti ću ti ono najvažnije iz članka
Quote:
Koncesija za specijalizirani kanal za zabavu Doma TV dodijeljena je na sljedećih 15 godina.
evo i drugi članak http://novatv.hr/clanak/novosti/nova...l-doma-tv.html
evo najvažnije iz tog članka
Quote:
Uz premijeru kanala, gledatelji Doma TV-a imat će tako i glazbenu premijeru novog singla Nine Badrić čija se melodija izvrsno poklapa s filozofijom pozitivne, tople i emotivne zabave Doma TV-a, tvrde na Novoj TV.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 21:49   #71
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
aj molin te odgovori mi na pitanje...
za kakav tip programa je nova tv dobila koncesiju na 15 godina? ženski kanal ili zabavni kanal?
za zabavni program su dobili koncesiju
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 21:49   #72
evala soundvision što si to tako ljepo sročio...
Quote:
Kada mi nađeš sa natječaja dokument gdje točno piše da je riječ o kanalu za žene a ne samo o "zabavnom kanalu", onda možemo dalje pričat. Ovakve priče rekla - kazala, slovačka Doma TV vamo tamo - su bespredmetne.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 21:51   #73
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
aj molin te odgovori mi na pitanje...
za kakav tip programa je nova tv dobila koncesiju na 15 godina? ženski kanal ili zabavni kanal?
NOVA TV je opća televizija, ne specijalizirana. Mogu emitirati sve i svašta.
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 21:56   #74
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Pomiješao si lončiće. Oni na natječaju nisu nigdje naveli da je riječ o kanalu za žene, govorim o drugim natječaju. To što se kroz medije priča je sasvim nebitno.

Kada mi nađeš sa natječaja dokument gdje točno piše da je riječ o kanalu za žene a ne samo o "zabavnom kanalu", onda možemo dalje pričat. Ovakve priče rekla - kazala, slovačka Doma TV vamo tamo - su bespredmetne.

evo link sa službene web stranice gdje je nova najavila da je dobila na natječaju, kao i video prilog .. ako vidiš ili čuješ IGDJE da spominju riječ "žena" onda mi javi
http://dnevnik.hr/showbizz/film-tv/d...ih-godina.html
Aj pogledaj serije i filmove koje će nuditi DOMA, aj pogledaj krilaticu ''ljubav je DOMA''.

DOMA TV će bit ženski kanal, kao i ostale verzije. Jer da su željeli nešto drugo, napravili bi NOVA TV 2, a ne ime koje nosi svaka televizija specijalizirana za žene čiji je vlasnik ista tvrtka koja je vlasnik i ovih naših..


Naravno da neće bit promjena. Ovo će bit ženska televizija kad krene pa sve do kad budu imali koncesiju.
Vidjet ćete kad krene i kad počnu razni traileri na njoj i introi, koji će bit usmjereni samo na žene.
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 21:56   #75
^ajme... govorimo o doma tv a nova tv je dobila koncesiju na 15 godina za domu tv... ok. preformulirati ću ti pitanje...
nova tv je dobila natječaj na 15 godina za specijalizirani program doma tv. Da li doma tv ima koncesiju za : a) zabavni program b) ženski program c) muški program d) serijski možeš koristiti đokere tj. sve postove kojima smo te mi pokušali razuvjeriti ...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 22:01   #76
Dobila je natječaj za zabavni kanal specijaliziran za žene.
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 08.12.2010., 22:04   #77
Quote:
Dobila je natječaj za zabavni kanal specijaliziran za žene.
ok.. a sad ti ja priložim dokument na kojem jasno pište Ponuditelj: Nova Tv d.d. Naziv programa: DOMA TV Opis: Zabavni program
evo link i molim te pročitaj taj dokumetn strpljivo, polako... jer na njemu nigdi ne piše specijaliziran za žene...
http://www.e-mediji.hr/files/novosti...cajima_344.pdf
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 22:04   #78
Quote:
malko4mali kaže: Pogledaj post
Dobila je natječaj za zabavni kanal specijaliziran za žene.

svaka čast!
masukipo is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 22:05   #79
Quote:
malko4mali kaže: Pogledaj post
Dobila je natječaj za zabavni kanal specijaliziran za žene.
Naporan si isto koliko si i dosadan!
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 22:12   #80
Problem riješen. Sad se, molim vas, vratimo na temu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.