Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2011., 16:40   #41
žuti labrador čistokrvni bez čipa, jako mlad i tornjakica, ženska, također bez čipa. danima već u STUPNIČKI OBREŽ (valjda sam to dobro napisala). vetovi su bili, poskenirali, ali ih nisu uzeli jer nemaju kud s njima, stacionar pun do čepa. stanovnici kažu da su tamo već oko tjedan dana.
dragoness is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 21:25   #42
Luce je prijavljena na suzi kao nestala danas

http://www.suza.hr/default.aspx?id=3&idziv=18136


ne znam jel nadjena u medjuvremenu


........ vratila se prasica....uffff
__________________
Animals are more human than vice versa

Zadnje uređivanje Asin : 10.03.2011. at 21:31.
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 01:20   #43
U okolici Čakovca odlutao je bijeli sibirski haski, smeđih očiju, manjeg rasta. Ukoliko ga netko vidi, neka javi na broj 098/976-43-65
__________________
UDOMLJAVANJE zašto sve ovo radimo
Ejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 12:28   #44
Na Autobusnom kolodvoru u Zagrebu, kod terminala za CA je vidjen prekrasan zlatni retriver. Ima koznu ogrlicu. Jako je umiljat i drag, cini mi se da ima ozlijedjenu sapu. Pokusala sam ga uhvatiti ali je pobjegao od mene. Slikala sam ga s mobom, posravim slike kasnije.
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 15:15   #45
jučer je kod vukovarske 238,isto blizu autobusnog kolodvora viđen po mom nestručnom mišljenju crni mješanac kratke dlake sa s
pecifičnom bijelom mrljom na vratu.cijeli dan se vrtio oko zgrade da bi prespavao u podrumu a ujutro je pušten opet van.ako ga
je netko našao a da nije vlasnik i ne može ga držat neka se javi.ja bih ga mogao udomit na kratko vrijeme dok se vlasnik ili trajno
riješenje ne nađe.
studoszg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 17:52   #46
Evo obecanih slikica od retrivera s Autobusnog:





__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 09:10   #47
Opet ja

Dobila sam info o malom, crnom peseku koji spava u travi na podrucju Sigecice - potez od Kornatske do Folnegoviceve (ulica koja prolazi paralelno s Slavonskom, izmedju BMW Tomica i Policijske uprave).
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 14:16   #48
na gornjem gradu lutka šnjofa i šetka se sam škotski ovčar, lijepi, bogate dlake, pomalo zapušten, bježi na pokušaj približavanja.Danas jedan u Gračanima, nisam sigurna je li isti ali moguće je.
vilimili is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 21:31   #49
na Jarunu 5 dana luta pas srednjeg rasta zute boje sa (nisam 100% sigurna u boju) plavom oglricom.pas je stariji cini mi se da ima i markicu na ogrlici i izgleda kao mini labrador.nije bas odusevljen kad ga se pokusa uhvatiti.nece doci na poziv,psima prilazi ali neda se dragati i zarezi kad ga se pokusa primiti za ogrlicu i onda se udalji.
laanicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 17:20   #50
Na području Bjelovara odlutao doberman. Ima ogrlicu, 7 godina je star i odazova se na ime Bigi. Ako ga je itko vidio, molim vas, javite mi.
Hvala
ivana89@bj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 17:46   #51
Na Malešnici kod Lucijanke, tj na parkiralištu pored viđena prije pola sata sijamska maca. Meni se činila kao dosta mlada

Bila sam sa psima, dok sam ja njih vezala da bi došla do nje, skrenuo je auto i ona je otrčala. Tražila sam je al bezuspješno, baš mi je djelovala izbezumljeno.. 100 % je nekom zbrisala.

Budem ju još potražila..
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 22:15   #52
Pseći park u Trnskom-mali mješanac slobodno luta



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Ovo je taj frajer. Čini se da je mlad jer ima predivne bijele zube Unatoč tome netko mu je umjesto ogrlice za psa zavezao crni komad remena za hlače sa nekim zakovicama oko vrata Ljudi u parku nemaju pojma čiji je i kažu da stalno dolazi i preskače zaštitnu ogradu oko parkića. Naravno, spremno nam je to i pokazao. Jako je drag i sav se jadan tresao dok se udvarao mojoj pasici. Smartie mu je skinula dva ogromna krpelja sa vrata. Bili su gigantski. Na odlasku sam ga vratila u pseći park preko ograde da se mogu isparkirati jer nije htio otići od nas
Pa evo ako netko ima neku ideju ili spoznaju o tom psiću, mislim da ga se tamo može naći...
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 12:38   #53
Danas u parku Ribnjak viđen mali, muški crni mješanac, bijele šape i bijela fleka na prsima. Po građi baca na jazavčara, po dlaki i izrazu na njemačkog lovnog terijera, ima pletenu crvenu ogrlicu ( naravno, bez markice).

Ne prilazi ljudima, no prišao je mom psu, neulovljiv ali dobroćudan
Kore is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 02:27   #54
Prenosim
"Izgubljeno štene na području Savskog nasipa(strana Novi Zagreb)/lanište. Uplašio ga je vlak te je pobjegao u smjeru Laništa, zadnje je viđen kod Arene centra. Pas je u tipu labradora, žuti star 5 mjeseci, ima na sebi smeđu ogrlicu, ima kratki rep, i zove se Bill. Molim sve koji su ga vidjeli ili uspjeli ulovit (jako je splašen i u šoku) da se jave u SUZU ili na moj profil(neznam jel smijem ovdje staviti puno ime i prezime gđe koja je izgubila psa, a kontakt broj nije ostavila)Unaprijed zahvaljujem!!!
..čip nema jos taman je trebao ić po njega ovih dana Sutra idemo opet u pohod na Lanište nekak mislim da je tam negdje da nije mogao puno dalje od nasipa stić jer dalje su sela i polja, a on se kratko i zadržao kod Arena centra i prije tog kod Mc Donaldsa na rotoru, znači da ipak nije u totalnom šoku i ne juri bezglavo..."
__________________
UDOMLJAVANJE zašto sve ovo radimo
Ejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 17:25   #55
Mali Bill je pronađen i vračen vlasnici
__________________
UDOMLJAVANJE zašto sve ovo radimo
Ejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 10:13   #56
Traži se izgubljeni križanac iz G.Kustošije

KRIŽANAC , CRNIH LEĐA , SMEĐIH ŠAPA I OBRVA , UMILJAT , TEŽAK OKO 25 KG, BEZ OGRLICE, NESTAO U utorak 22.03.2011 NA PODRUČJU G. KUSTOŠIJA/ KRVARIĆ (g.Vrapče , Mikulići ), IME: BONI
http://www.suza.hr/default.aspx?id=10http://www.suza.hr/default.aspx?id=10

AKO IMATE BILO KAKVE INFORMACIJE , MOLIMO VAS DA NAM JAVITE NA 095/8268-258
Crunoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 15:00   #57
Prenosim sa drugog foruma: JUČER viđen aljaški malamut koji luta Kvatrićem, ženka ili sitniji dečko, ima plavu ogrlicu, jako je umiljat i žica klopu kod Big mamma i Ruby grill.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 23:31   #58
Arrow Čakovec- sibirski haski

U Čakovcu oko željezničkog kolodvora i Vajde (Martane) luta sibirski haski ( crno bijeli), stričeki sa kolodvora kažu da je tu već više od mjesec dana ziher... totalno izgleda da je bio nečiji, nema ogrlicu ali se pozna na dlaki da ju je nosio
heybaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 23:43   #59
Quote:
vilimili kaže: Pogledaj post
na gornjem gradu lutka šnjofa i šetka se sam škotski ovčar, lijepi, bogate dlake, pomalo zapušten, bježi na pokušaj približavanja.Danas jedan u Gračanima, nisam sigurna je li isti ali moguće je.

Je li to možda ovaj?


Ako je, onda se zadnjih tjedan dana vrti oko Doma sportova. Veoma je miroljubiv, prilazi psima, ne bježi od ljudi, ali se vidi da je fizički zapušten.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 14:03   #60
crni križanac labradora srednje veličine i neuhvatljiv, s metalnom davilicom, propičio danas Draškovićevom u smjeru Vlaške
Kore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:54.