Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2009., 23:21   #61
Spojeno
Hvala Aoife
laella is offline  
Old 01.04.2009., 23:37   #62
A jel on moze pocistiti kuteve i lajsne i slicno i ako da kako? Ili ne znam okolo stolice i oko noge od stolca?
ombia is offline  
Old 02.04.2009., 01:29   #63
Uz lajsne super čisti, ima neke rotirajuće četkice i program da prati zid, pa očisti bolje nego ja! Ima i neki režim za oko nogu stolica, samo je važno da nije preusko da stane između. Jedino što na žalost ne može pomicati stvari koje stoje naokolo po podu a kod mene ih trenutno ima dosta zapravo to mi je najveći dio čišćenja - pomicanje stvari . I motor nije najjači na svijetu, mislim nije loš ali ne povuče onak jako kao neki dobar usisavač na maksimumu.

Evo tu su ti neke reklame
http://www.youtube.com/watch?v=HqhIMFQNGCg
http://www.youtube.com/watch?v=Sfrvr...x=0&playnext=1

... i samo za tebe...
http://www.youtube.com/watch?v=LQ-jv8g1YVI
Aoife is offline  
Old 02.04.2009., 12:49   #64
Ali opet ja moram po lajsni obrisati....i ne moze ispod svake stolice...hm....one stolice sa mnogo metalnih nozica (znas sa Modernih) tam ne bi cistio.

Nekako zamisljam da bi oblik trokuta lakse ocistio kuteve.

Ali mace bi se veselile

I malo me muci da mu dugo treba a upravo sam dobila obracun za struju. Hvala svakako.
ombia is offline  
Old 02.04.2009., 14:31   #65
od kad imamo dvije zvijeri u stanu ozbiljno razmišljam o roombi

iako imamo tetu koja čisti jednom tjedno, između se nakupi poprilična količina njihovih dlaka, mrvica od kruha, blata s cipela.... pa mislim da bi malo čudo bilo idealno za ono međuvrijeme
atlantis is offline  
Old 02.04.2009., 15:27   #66
3.500 kuna. veli da skuplja dlake i prasinu od svuda. opasno razmisljam o ovoj investiciji.
u kombinaciji sa macketinom
2lava is offline  
Old 02.04.2009., 15:35   #67
Kineska kopija je 1000 kn
Identično, možda ne baš naajnovijem modelu, možda je malo lošija vanjska plastika ali to je to
Aoife is offline  
Old 02.04.2009., 16:12   #68
Quote:
2lava kaže: Pogledaj post
3.500 kuna. veli da skuplja dlake i prasinu od svuda. opasno razmisljam o ovoj investiciji.
u kombinaciji sa macketinom
Na ebayu nude sa racunom i novo za 250 eura pa i ja razmisljam ...iako imam jos nekih dvojbi. Taj original je 250 u ducanu je 400 eura. Ali bojim se da bi to stalno jedino macke vozilo po stanu i kad i kako usisivac sam zakljuci da je gotov sa neredom, kako on to zna? Koliko bi mu trebalo za stan od 80-100 kvadrata?
Atlantis koje su vrste tvoji dlakavci?
ombia is offline  
Old 02.04.2009., 16:16   #69
Aj kad vi kupite pa javite kako izgleda ciscenje dlaka
__________________
Who wants a world where a kid can be safe? I do
boxer-kai is offline  
Old 02.04.2009., 16:24   #70
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Atlantis koje su vrste tvoji dlakavci?

1. mješanac njemačkog lovnog terijera - crna, gusta, poluduga dlaka
2. mješanka posavkog goniča - kratka, oštra, trobojna dlaka
atlantis is offline  
Old 02.04.2009., 17:19   #71
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Ali bojim se da bi to stalno jedino macke vozilo po stanu i kad i kako usisivac sam zakljuci da je gotov sa neredom, kako on to zna? Koliko bi mu trebalo za stan od 80-100 kvadrata?
Ima režim da radi neko određeno vrijeme npr. pola sata, pa koliko počisti - počisti. Ili da radi dok ne rikne baterija, a to je jedno sat vremena, pa kad skuži da je pri kraju se sam vrati na punjač. Isto, koliko počisti - počisti. Nema nikakvo mapiranje prostorija da zna gdje je bio nego ide na slijepo, ali ima nekoliko algoritama po kojima se kreće pa bi u tom vremenu statistički trebao proći svaki komadić prostorije. Na njihovom sajtu vjerojatno detaljnije piše koliko je to kvadrata.

I da, mačke ga mogu slučajno uključiti pogotovo ako nije ugašen glavni prekidač
http://www.youtube.com/watch?v=GTxW3GWZ5hI&NR=1
Edit: ovaj crveni usisavač u filmiću, to nije Roomba nego baš ta kineska kopija kakvu ja imam
Aoife is offline  
Old 02.04.2009., 17:26   #72
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
1. mješanac njemačkog lovnog terijera - crna, gusta, poluduga dlaka
2. mješanka posavkog goniča - kratka, oštra, trobojna dlaka
psi

Aoife, da ta sablona sa voznom stazom je bila vidljiva u onom linku koji si stavila, da cak bolje prodje prostoriju nego covjek sa usisivacem.

http://www.youtube.com/watch?v=GTxW3GWZ5hI&NR=1

o boze padam

Moje ionako sve uzivo ukljuce vodu, vrata otvore, na daljinski skoce pa bi i ovo valjda ukljucile, ono tulum dok mene nema

Link je fenomenalan, idem ga slati dalje da se i drugi nasmiju.
ombia is offline  
Old 07.09.2010., 12:12   #73
Roomba

Ispričavam se unaprijed ako ova tema postoji, ali je nisam pronašla.
Prošle godine me napalo da kupim roombu, pa je došlo ljeto, pa se išlo na more i sad me opet uzelo
U Americi mahom svi imaju ovo super pomagalo, ali ne znam koliko se isplati vuci iz Amerike s obzirom na adaptere i struju (imam iPod, komp, fotic i jos togas to je na 110 i nemam problema sa punjenjem), ali ovo bi ipak trebalo biti nešto jače. Ispravite me ako griješim.
Dakle, iskustva, preporuke, mišljenja. Hvala!
http://store.irobot.com/home/index.jsp
2lava is offline  
Old 07.09.2010., 12:47   #74
Quote:
2lava kaže: Pogledaj post
Ispričavam se unaprijed ako ova tema postoji, ali je nisam pronašla.
Prošle godine me napalo da kupim roombu, pa je došlo ljeto, pa se išlo na more i sad me opet uzelo
U Americi mahom svi imaju ovo super pomagalo, ali ne znam koliko se isplati vuci iz Amerike s obzirom na adaptere i struju (imam iPod, komp, fotic i jos togas to je na 110 i nemam problema sa punjenjem), ali ovo bi ipak trebalo biti nešto jače. Ispravite me ako griješim.
Dakle, iskustva, preporuke, mišljenja. Hvala!
http://store.irobot.com/home/index.jsp
Pa posto su ove cijene u funtama, moguce je da ima prekidac za razlicite napone ili to prebacuje automatski.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 07.09.2010., 13:50   #75
[QUOTE Nema nikakvo mapiranje prostorija da zna gdje je bio nego ide na slijepo, ali ima nekoliko algoritama po kojima se kreće pa bi u tom vremenu statistički trebao proći svaki komadić prostorije. QUOTE]

Kako onda očisti više prostorija, čisti samo onu u kojoj je bazna stanica? Ili kad hoćeš da očisti drugu sobu seliš i baznu stanicu?
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Old 07.09.2010., 13:54   #76
Ma ne. Baš zato što ide na slijepo, kad-tad nabode vrata pa ode u drugu prostoriju. Ako ne želiš da ode u drugu prostoriju, s njim dođe i nekakva spravica koja je kao graničnik pa on zna da ne smije dalje kad joj se približi. Ili to ili zatvoriš vrata
Aoife is offline  
Old 07.09.2010., 13:56   #77
Quote:
mirta2 kaže: Pogledaj post
[QUOTE Nema nikakvo mapiranje prostorija da zna gdje je bio nego ide na slijepo, ali ima nekoliko algoritama po kojima se kreće pa bi u tom vremenu statistički trebao proći svaki komadić prostorije. QUOTE]

Kako onda očisti više prostorija, čisti samo onu u kojoj je bazna stanica? Ili kad hoćeš da očisti drugu sobu seliš i baznu stanicu?
Samo otvoris vrata i pustis ga da nastavi usisavati.

(pisano u isto vrijeme)
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 07.09.2010., 14:01   #78
A ne, ja ŽELIM da obiđe sve prostorije a ne da ih kad tad nabode
Ovako će mi čistit samo jednu sobu a ostalo samo ako slučajno potrefi.
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Old 07.09.2010., 14:07   #79
Ti ga mozes programirati da ti ocisti citav stan dok nisi kuci.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 07.09.2010., 14:09   #80
Mislim da će ovo biti početak jednog predivnog prijateljstva

Kolika mu je trajnost baterije na bazi usisavanja npr. 2x tjedno?
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!

Zadnje uređivanje mirta2 : 07.09.2010. at 14:13. Reason: zaboravnost
mirta2 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:03.