Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2011., 12:44   #1
Akcije po dućanima/pet shopovima, promo kodovi

Evo ovaijest svim plavosapicarima, u Konzumu na Novoj Oporoveckoj u Dubravi su na akciji kavezi za psa, mogu biti i za macke.....

Veci kosta 214 kn, a manji 169 kn.....

Eto tko treba nek juriiiiii kupiti, ako niste iz dubrave ili zagreba, mozete novceke meni uplatiti i ja vam kupim i posaljem busom ili vec nekak

Ovak izgledaju samo su cvrsti nisu neki škart
vuckici is offline  
Old 08.03.2011., 13:20   #2
ajme vuckici, super vjest, sigurno će koristiti mnogima ovdje... jel znaš možda jel to super konzum ili maxi konzum, pa si ja pogledam ovdje na svom terenu, a i dim. bi bilo dobro znati i da li se može rastaviti da se "uskladišti" s minimalnim zauzimanjem prostora.
__________________
Ver La Television
Felix-ica is offline  
Old 08.03.2011., 13:26   #3
Super da si obavijestila! Sigurno ima puno ljudi kojima treba. Možda bi takve obavijesti mogle postati dobar običaj? Da se otvori stalna tema za takve obavijesti, kao i za viđene životinje? Ma i fotku si stavila! i opis kvalitete.
lily0 is offline  
Old 08.03.2011., 13:32   #4
http://www.konzum.hr/Aktualno/Uvod.aspx
i u katalogu su kavezici. mislim da ih ima u svim super konzumima.
tigerphoebs is offline  
Old 08.03.2011., 13:34   #5
Super konzum je moji.....dimenzije neznam bum pogledala ak cu ici jos danas, pa usput skicnem i zapisem
vuckici is offline  
Old 08.03.2011., 13:35   #6
Quote:
tigerphoebs kaže: Pogledaj post
http://www.konzum.hr/Aktualno/Uvod.aspx
i u katalogu su kavezici. mislim da ih ima u svim super konzumima.
Hvala pogledat ću svakako iako sumnjam da si ga mogu sad priuštit, s opremom za mace sam relativno dobro opremljena, čak se nađe i viška ali rado pogledam, pa na kraju krajeva nikad se ne zna šta će mi puknut, možda je baš taj kavez ono što mi nedostaje
__________________
Ver La Television
Felix-ica is offline  
Old 08.03.2011., 13:48   #7
Piše u katalogu:
Metalni sa pvc kadicom, 2 vrata
169,90kn- 76x48,5x56 cm
219,99kn- 91x57x65 cm
Dosta je zamuljano kad se poveća katalog na netu pa ak sam krivo prenjela sorkač
karolinko is offline  
Old 08.03.2011., 13:57   #8
Quote:
karolinko kaže: Pogledaj post
Piše u katalogu:
Metalni sa pvc kadicom, 2 vrata
169,90kn- 76x48,5x56 cm
219,99kn- 91x57x65 cm
Dosta je zamuljano kad se poveća katalog na netu pa ak sam krivo prenjela sorkač
vuckici is offline  
Old 08.03.2011., 13:59   #9
Jučer sam otvorila thread Prodajne akcije svega vezanog uz naše ljubimce na prvoj stranici pdf-a Kućni ljubimci baš ponukana ovim kavezima.

Predlažem da na jednom mjestu javljamo o akcijama vezanim za naše ljubimce ili one koji će to tek postati, jer se ovako ponavljamo, a i može nam promaknuti neka dobra prilika, jer nismo prosurfali kroz sve pdf-ove.
__________________
fermina-daza is offline  
Old 08.03.2011., 14:07   #10
ja kupila jučer ovaj veći..kavez je odličan za te novce, Kina proizvodi i puno sam zadovoljna uštedom
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Old 08.03.2011., 14:12   #11
I mi smo kupili veci da ima za stence za karantenu i tak manje pse, bit ce dobar
vuckici is offline  
Old 08.03.2011., 14:12   #12
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
ja kupila jučer ovaj veći..kavez je odličan za te novce, Kina proizvodi i puno sam zadovoljna uštedom
Ja si razmišljam ići pogledat ga, daj pliz kad ga već imaš, reci bil mogao poslužit usmjesto lovilice za divlje mace, nekako me to "svrbi" ako bi bio od koristi za tu svrhu, šta ti se čini ?
__________________
Ver La Television
Felix-ica is offline  
Old 08.03.2011., 14:14   #13
Kavez? Još da je sklopivi! Mene ne puste na katamaran s Nestorom.
Mene bi zanimalo.
a kao PC-polupismena osoba nisam još shvatila kako da otvorim katalog Konzuma-a.

Arwena i Bluerainbow će se raspasti od muke ako se pokaže da su ovi kavezi OK. a on se znojile za druge po višim cijenama.....
St Vanja is offline  
Old 08.03.2011., 14:19   #14
Quote:
St Vanja kaže: Pogledaj post
Kavez? Još da je sklopivi! Mene ne puste na katamaran s Nestorom.
Mene bi zanimalo.
a kao PC-polupismena osoba nisam još shvatila kako da otvorim katalog Konzuma-a.

Arwena i Bluerainbow će se raspasti od muke ako se pokaže da su ovi kavezi OK. a on se znojile za druge po višim cijenama.....
ha, ha, nema čekanja trk u kupovinu... ja isto ne mogu otvoriti katalog, probam od kuće, pogledam, prespavam pa onda hm, hm, hm......
__________________
Ver La Television
Felix-ica is offline  
Old 08.03.2011., 14:23   #15
Nisam neki lovac na macke , ali po mom misljenju bi bio dobar za to....

Vanjice sklopiv je.....
vuckici is offline  
Old 08.03.2011., 14:24   #16
Uputit ću muža da skrene s puta posao-kuća. Zapravo je baš on prekjučer izvisio na katamaranu. točnije: na obali-pored katamarana. Nije mi vjerovao da ga neće ukrcati. Valjda misli da ja nisam dovoljno bloody charming
St Vanja is offline  
Old 08.03.2011., 14:25   #17
Quote:
St Vanja kaže: Pogledaj post
Uputit ću muža da skrene s puta posao-kuća. Zapravo je baš on prekjučer izvisio na katamaranu. točnije: na obali-pored katamarana. Nije mi vjerovao da ga neće ukrcati. Valjda misli da ja nisam dovoljno bloody charming
vuckici is offline  
Old 08.03.2011., 14:26   #18
Quote:
vuckici kaže: Pogledaj post
Nisam neki lovac na macke , ali po mom misljenju bi bio dobar za to....

Vanjice sklopiv je.....
molim? Zovem sad superkonzum Split i uplaćujem im preko @HPB (tako radim samo sa legalnim dijelom PŠ troškova, koji smiju proći ispred ok'ca MM).
St Vanja is offline  
Old 08.03.2011., 14:27   #19
Quote:
vuckici kaže: Pogledaj post
Nisam neki lovac na macke , ali po mom misljenju bi bio dobar za to....

Vanjice sklopiv je.....
e ti ćeš bit onda glavni krivac mog bankrota....
__________________
Ver La Television
Felix-ica is offline  
Old 08.03.2011., 14:28   #20


za sve sam ja krivaaaaa, vanja muza uputi na moju adresu ako pocne jako treptati okicama
vuckici is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.