Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2012., 14:06   #21
















__________________
The best days in my life have been spent on the beach.

Zadnje uređivanje sijandraffm : 11.01.2012. at 14:14.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 14:25   #22

















tema za komentiranje je ova

https://www.forum.hr/showthread.php?p...5#post37590405
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.

Zadnje uređivanje sijandraffm : 11.01.2012. at 15:08.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 16:45   #23
Dragi moji. Gotova je biblioteka. Sjećate se fiksnog dijela. Evo, dodan je i klizni dio. Uživajte!

http://i40.tinypic.com/2ccuids.jpg



Zadnje uređivanje Aoife : 14.01.2012. at 20:30. Reason: stavljanje slike
pure silver is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 20:36   #24
Tema za komentiranje biblioteke pure silver

https://www.forum.hr/showthread.php?t=699310
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 16:03   #25
Upravo sam složio lampice na polici



Uploaded with ImageShack.us
__________________
Jel Kedžo ispo?
-haf- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 19:53   #26
Komentiranje svijetlećih polica na ovoj temi

https://www.forum.hr/showthread.php?p=37698787
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 23:44   #27
Dragi strašni sude eto I mene
Mali uvod, stan je već dugo naš ali je ležao kao mrtva nekretnina I uređen onako ljubičasta kupaonica sa jacuzzijem I narančastom kuhinjom.. you get the picture a kad smo naš (koji je već bio tu na forumu) neplanirano prodali zbog ponude koja je pala sa neba i bila puno predobra ..onda smo odlučili na brzaka rastumbati ovu mrtvu nekretninu sa ciljem da se prisilimo ga konačno urediti , mi ga iskoristiti za privremeno rješenje dok ne smislimo što hoćemo dalje (kod nas se već 11 godina vodi diskusija kuća vs stan) a ovaj onda staviti u pogon kroz rentanje. No eto, godinu dana nakon.. mi se selimo u drugu državu I nemamo još ideju što ćemo s ovim, rentati ili prodati :nezna: pa sve što nije dovršeno niti nećemo više dovršavati ..anyhow, stan ima 90m2 I terasu od 15m2.. obzirom da sam ulaskom u ovaj stan izlazila iz stana od 150m2 moja ultimate noćna mora je bila hoće li biti dovoljno prostora za bolesnicu koja voli sve imati “unutra” a I da nakon što ode u rentanje budo dovoljno prilagođen bilo kojem segmentu (obitelj, par, whatever..)

Dosta trkeljanja, ajmo redom:
Hodnik- crvenom strelicom označen pravac ulaza u stan – tamo je jedan ugradbeni ormar do stropa za kapute, cipele I ostalo, zaboravih ga pofotkati, obični bijeli ormar do stropa, bez vanjskih ručki.. sve su u kući na onaj system “gurni” kako li se već zove
[/URL]
Pogled iz dnevne kroz hodnik-vidi se (ne) djelo budale električara koji je objesio sve lampe brat bratu 1m previsoko

kuhinja- vrlo mala ali je projekt “sve unutra” uspio imam i lufta mjesta


nije BAŠ sve unutra, faq stvari su ipak gore

blagovaonica – po pravilu I kvadraturi je trebao ići okrugli stol no jedan dan sam išla tražit sofu I vratila se sa stolom koji nikako mjerama ne paše al je bila (iracionalna) ljubav na prvi pogled, pa sam se morala snaći kako ga ugurati
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 23:47   #28
dnevna soba – fail joj jedna stolica za čitanje I stolić.. čekali su inspiraciju, al kako rekoh, sad vjerovatno će ostati ovako - strelica gore - još viri žica od planirane zidne lampe od koje sam odustala


opet električar…


ovo tu je sidetable koji je na kotače pa se s njim poslužimo kao stolićem obzirom da se nisam u godinu dana uspjela smisliti što staviti
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 23:51   #29
u donjem dijelu stana su spavaće (2 kom), kupaonica, wc, I mala ostava u kojoj su samo sušilica I veš mašina
spavaća naša (nije soba mala nego je krevet abnormalnih dimenzija ali ga volimo I stalno ga seljakamo sa nama, dimenzije gospodina su 230x250.. popizdim svaki put kad kupujem posteljinu. Ima još lufta u sobi ali nisam uspjela pogodit pametan kut

ugradbeni je isti u našoj I dječjoj, nema puno teorije , do zida I do stropa.. nisu mi ga dali napraviti bez ovih šugavih sivih lajsni, držača, što li je okolo naokolo

kupaonica




wc za goste

terasa – zaboravila fotkat ali evo jedna stara ljetna verzija tek toliko

dječju sobu ću vam dati drugi tjedan jer upravo nešto po njoj drmam po želji mladog zapovjednika a spremište za veš mašinu I sušilicu sam zaboravila fotkat, al nema šta 2x2m dolje veš mašina, gore sušilica, sa strane police za one piz.. za čišćenje.
Eto ga, budite nježni
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 15:25   #30
Tema za komentiranje stana Sandre October

https://www.forum.hr/showthread.php?t=702086
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 21:27   #31
i moj hodnik :-)

eto nakon dosta vremena i mudrovanja, odlucio sam kakavam zelim i dao napraviti ormar za hodnik.

dimenzije: 4,60 m x 2,80 m, visoki sjaj + ogledala.

mislio sam staviti sve u ogledala, no majstor me je odgovorio od toga. sada mi je zao sto sam ga poslusao - mislim da bi bolje izgledalo u ogledalima, a narocito zbog efekta stepenica i led rasvjete u ogledalu?

ima nekih detalja koje treba doraditi, no prilicno sam zadovoljan.

slike:












(jedna je slika od neki dan, jos bez ormara).

sutra navodno dolazi nova garnitura, pa slijede slike...

"pucajte" s komentarima...
xls is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 23:22   #32
Tema za komentiranje hodnika i stepeništa xls-a

https://www.forum.hr/showthread.php?p=37910708
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 21:39   #33
eto danas stigao novi 3-4sjed.

eto par slika (i jedna sa starim).

dakle, sad drugi stolic, stolica stola za blagovanje, nesto ispod tv-a (vjerojatno neki viseci dugi ormaric), pa koja slikica, mozda tepih...

ima i anegdota: zovu strucnjaci iz dostave i kazu da su pred kucom, no ispostavilo se da su u dobroj ulici i na dobrom kucnom broju - ali u krivom gradu!






xls is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 10:57   #34
Tema za komentiranje dnevne sobe xls-a

https://www.forum.hr/showthread.php?p=37930975
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 17:48   #35
evo i mene napokon
naravno, nije jos sve gotovo, jos 2 sobe i wc-i cekaju preuredenje, a i ovo sta je gotovo ceka jos par stvari, ali ko ce to sve docekati.

ulazni dio hodnika, i jedini zid "u boji" u stanu


pogled s desnog kraka

edit: i obrnuto

spajza i mini garderoba

blagavaona i kuhinja (stol ce doci novi, cim nademo neki koji nam odgovara, ako tko ima kakav prijedlog nek vice )


__________________
we're not enemies, we just disagree

Zadnje uređivanje fasinain : 23.03.2012. at 18:07.
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 17:54   #36
dnevni (i tu fali stol, ja bi fat fat, mm nesto drugo, skupa bi nesto trece, ali zbog diteta nam sad ionako odgovara bez stola)

da ne bi bilo da nemamo ni jednu sliku na zidu

spavaca (tu fali lampa povise kreveta, vjerovatno ce ici ista ka u kuhinji, i fali ogledalo u kutu izmedu prozora i balkonskih vrata)



i uzivo je parket dosta svitliji, ne znam zasto ovako ispada na slikama

i za koji misec ce valda balkon, soba od male i radna soba biti gotove pa ce i to online
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 18:02   #37
Tema za komentiranje stana od fasinain

https://www.forum.hr/showthread.php?t=713014
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 17:28   #38
budite blagi:

dodala sam zavjese:

i

i
prije:

Zadnje uređivanje Aoife : 25.03.2012. at 22:31. Reason: prevelike slike
nebran is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 22:33   #39
Tema za komentiranje dnevne sobe od nebran-e

https://www.forum.hr/showthread.php?p...3#post38654113



Inače, može bilo tko otvoriti temu za komentiranje, ne morate mene čekati...
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 21:47   #40
stolić i svaš neš

nakon ohohooo vremena ajd konačno su privremeni stolići iz ikee doživjeli izgon skupa sa tepihom i garnitura je dobila novi tapecirung.
No tepih ću izgleda kompromisno neki morati staviti al zasad uspijevam argumentom da to ionak samo skuplja prašinu ...
daklem stolić rađen po mojoj ideji - opet je i veliku ulogu odigrala i Aoife i evo rezultata.








slike su mi mutnjikave no uglavnom ova krasna vaza je rođendanski poklon od mojih dragih prijateljica i forumašica, fala puno cure
a uz nju je došla i skica i baš mi je bila guba pa sam ju metnula u okvir - čisto malo da promijenim motive u okvirima.




a ovo sam mislila postat pred nekih godinu dana al nikako ... sa svakog putovanja si volim donijeti nešto za stan, uglavnom su to ovakvi mali posteri kupljeni po muzejima i ovaj mi je posebno drag kao i muzej u kojem je kupljen. Jedino kaj nemam mjesta više po stanu za takve stvari pa je ovaj utrpan pored kreveta ...





etogac ...
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.