Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2017., 15:26   #5101
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
http://www.nogometplus.net/index.php...a-i-suradnika/
2 bitna igraca napustila istru. Ne bi me cudilo da jos netko ode ovaj tjedan, treba pratit to. Za vikend gostuju kod belupa koji kod kuce redovito dobija istru. Cini se da se belupo malo digao u zadnje vrijeme. Pobjeda kod rudesa, prije toga kod kuce poraz od dinama u 89oj min. Prije toga x kod kuce sa hajdukom. A prije toga su imali losu fazu sa ispadanjem iz kupa i porazima od intera i cibalije. Tako da se ova tri rezultata protiv dinama, hajduka i rudesa mogu nazvat poboljsanje forme. Istra u gostima moze samo cibaliju pobjedit :S Trenutno je 1,60 na belupo sto nije bas neki koef. Al ako istri ode jos neki bitni igrac onda je i ovih 1,60 dobro. Svakako da je kod istre svaki dan napet i igracima nogomet nije u prvom planu. A one dvije pobjede protiv cibalije ne znaci puno i ne trebaju nikog zavarat da je istra mocna u gostima Svakako treba pratit sta ce bit ovaj tjedan...
Dobio belupo.

Istru 1961 danas su napustili i standardni prvotimci Tome Kitanovski i Reagy Ofosu koji su se tako pridružili Gotalu, Mitrevskom, Ivušiću i kapetanu Bertoši koji su isto učinili tijekom proteklih nekoliko tjedana.
Istra gostuje kod dinama
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:35   #5102
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Dobio belupo.

Istru 1961 danas su napustili i standardni prvotimci Tome Kitanovski i Reagy Ofosu koji su se tako pridružili Gotalu, Mitrevskom, Ivušiću i kapetanu Bertoši koji su isto učinili tijekom proteklih nekoliko tjedana.
Istra gostuje kod dinama
Razvalio dinamo.

https://www.glasistre.hr/6ce1ae33-21...c-545c075526b4
Znaci i Puclin je napustio istru. A vojnovic ne moze igrat protiv osijeka jer je u istru dosao na posudbu iz osijeka pa su klubovi tako dogovorili. Tek je ponedjeljak. Mozda ce jos netko otici. Koef na osijek je u padu i sad je 1,70. Takav koef na goste u hnlu nije bas neki al u kakvom je stanju istra pitanje je kakav otpor moze pruzit osijeku...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:11   #5103
Kup: Inter-Rijeka
http://m.goal.com/s/hr/news/6838/mai...acebook.com%2F
Izgleda da ce biti zamjena domacinstva. Onda je rijeka veliki favorit. Vidim da je sad 1,40 na rijeku. Vjerojatno je onda vec koef srusen!?! Nije me bilo preko dana i naravno da propustim tako nest...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:23   #5104
SLUŽBENO: Inter-Zaprešić i Rijeka četvrtfinalne kupa igraju na Rujevici
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:32   #5105
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Kup: Inter-Rijeka
http://m.goal.com/s/hr/news/6838/mai...acebook.com%2F
Izgleda da ce biti zamjena domacinstva. Onda je rijeka veliki favorit. Vidim da je sad 1,40 na rijeku. Vjerojatno je onda vec koef srusen!?! Nije me bilo preko dana i naravno da propustim tako nest...
Nije srusen,otvoren je 1.40,mozda ce sad i manje bit.
mOdulye is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:32   #5106
Na osijek vec pada koef,trenutno je 1.56-1.60
mOdulye is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:40   #5107
Kup tekma, u gostima 1,40? Haha uzas. Mozda su znali za mogucu zamjenu domacinstva pa su odma krenili sa malim koef. Cak i za rijeku kod kuce u kupu 1,40 je jadno.
A i ovaj pad na osijek...pitanje oce sta odradit...prijelaz, golijadu, penal crveni, hahaha
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:42   #5108
Nesto ce bit sigurno....
Ja sam prijelaz jos jucer odigrao,ko zna...vrijedi probat
mOdulye is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 02:28   #5109
31. I 2018. u 20:45

Standard - Cl.Brugge, over 2.5 @2 PSK


Utakmica kupa Belgije, polufinale.
Standard tokom ove sezone nije bio neki overaš, ali je promijenio trend, pa je na posljednjih 5 utakmica imao svih 5 puta over 2.5 i više. Prije nekoliko dana je sa tvrdim Anderlechtom igrao 3:3.
Club Brugge u posljednjim mjesecima igra vrlo raspucano, od posljednjih 13 utakmica 12 puta je igrao over 2.5, mnogo puta i veći over. Baš na prošloj utakmici odigrao je under, ali očekujem da se odmah vrati na stazu overa.
S obzirom kako ova dva tima igraju u zadnje vrijeme, očekujem otvorenu utakmicu u kojoj će se napadi smjenjivati na obije strane i naravno, najmanje 3 gola.

Statistika pred meč: https://www.flashscore.com/match/8WOA4jEe/#h2h;overall

Ovaj tečaj, po mom sudu, jeste value, nevezano što se bookie-ji prilagođavaju tržištu, ja mislim da je realno da over 2.5 na ovoj utakmici bude najviše 1.7.
Mrdušanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 03:20   #5110
2. II 2018. u 20:00

Tours - Auxerre, A2, @1.77, PSK

Dakle, Azijska 2, ako je neriješeno, vraćaju se pare.

Sastaju se posljednjeplasirani Tours i Auxerre koji je na 14. mjestu, još nije obezbijedio opstanak. Tours ima 9 bodova, zakucan je za dno tabele, ne gine mu odlazak u niži rang, mislim da to polako razumiju svi u tom klubu. Tours je je 22. XI 2017. doveo novog trenera, pokazao neku malu živost poslije toga, ali se potom vratio na gubitničku stazu.
Tours je dao svega 13 golova ove sezone, a primio 43, izgleda da je to neka slabašna ekipa.

Auxerre igra solidno u posljednje vrijeme, nije izgubio na posljednjih 6 utakmica, 4 je dobio, dvije igrao neriješeno. 23. I 2018. je na njegovom terenu eliminisao iz kupa petoplasiranog prvoligaša Nantes. Poslije toga Auxerre je kod kuće igrao sa Paris FC, spasio je bod pogotkom u 95. minutu i to može da djeluje vrlo podsticajno na igrače Auxerre-a koji bi trebalo da uđu, i zbog toga, a i zbog rezultata u posljednjim kolima, vrlo raspoloženo u meč sa posljednjeplasiranim.
Bilo kako da se utakmica završi, Auxerre je kvalitetnija ekipa od Toursa, ovaj Tours može samo da sanja da iz kupa izbaci Nantes (na terenu Nantes-a!).

Tečajevi padaju na Auxerre na većini kladionica, novac ide na Auxerre, i to nešto znači.

Statistika pred meč: https://www.flashscore.com/match/SWF...#match-summary

Što znam, moglo bi da se desi, da odjednom igrači Toursa, koji su malo toga pokazali ove godine, uđu jako borbeno u meč, pa iznenade, nogomet je nogomet, uz određenu dozu sreće utakmica može da ode na stranu domaćina, ali 1.77 na pobjedu Auxerre (pritom X ne gubi novac), jeste value.
Mrdušanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 09:45   #5111
Hm...
Tours je bio jako aktivan u ovom prijelaznom roku, doveli su 7-8 igraca sto znaci da se mozda jos nadaju cudu. Ove godine (2018.) uopce ne izgledaju lose po onome sto sam procitao (nisam ih gledao). Prosli su u kupu u gostima protiv nizeligasa u vrlo nervoznoj tekmi. Onda su kod kuce u ravnopravnoj tekmi odigrali 0:0 sa solidnim clermontom. U gostima kod prvog reimsa poraz samo 1:0 u tekmi gdje su bili maltene ravnopravni. Zatim su dobili niorta kod kuce, u kupu ispali od metza nakon penala i zadnje kolo kod vrlo dobrog ajaccioa izgubili 2:1 i uopce nisu lose odigrali, bod bi mozda bio realniji. Ono sto hocu rec je da se vidi pomak u igri nakon pauze. Ove godine djeluju bolje. Kod kuce imaju 7 bodova iz 11 tekmi uz 9:21 gol razliku s tim da su ove godine kod kuce osvojili 4 boda (od tih 7) uz 2:1 gol razliku, pobjeda i remi u dvije domace tekme ove godine. Auxerre u ovoj novoj godini djeluje jako dobro, imaju super rezultate. U gostima u 11 tekmi imaju 8 bodova uz 10:21 gol razlika s tim da su jedinu gostujucu tekmu ove godine dobili 3:2. Opcenito su raspucani ove godine 1:5, 1:1, 5:0, 2:3, 3:4, 1:1.
Meduosbne tekme ove dvije ekipe su redovito sa golovima: 1:1, 1:1, *2:1, 2:1, *3:1, 2:3, *2:3, *2:2, 4:0, 3:2, *1:0, 1:0 (od zadnje prema ranijima, * je gdje je tours domacin). U situaciji u kojoj se tours nalazi za ocekivat je da ce igrat otvoreno napadacki a pokazali su ove godine da to mogu. Djeluju bolje po onome sto sam citao. Auxerre ove godine igra tekme sa dosta golova i trebali bi nastavit tako. Po meni je najbolja opcija oklada na golove... Odg, odg3+, 3+, cak i 2+ je ok koef za one koji igraju takve koef.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 12:18   #5112
tih 1.77 je ustvari 1.61 kada makneš porez i M.T. , b365 daje 1.80 na ovu okladu tako da automatski gubiš cijeli value pri uplati (ako value ovdje uopće i postoji, u to neću ulaziti).
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 14:04   #5113
Mora li da pisem analize, za da postavim tip?
__________________
If it doesn't CHALLENGE you, It doesn't CHANGE you.
Weird0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 14:18   #5114
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Hm...
Tours je bio jako aktivan u ovom prijelaznom roku, doveli su 7-8 igraca
Ovo nisam znao.

Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
tih 1.77 je ustvari 1.61 kada makneš porez i M.T. , b365 daje 1.80 na ovu okladu tako da automatski gubiš cijeli value pri uplati (ako value ovdje uopće i postoji, u to neću ulaziti).
Ja sam i prije napisao, PSK uzimam samo zbog pravila kod postavljanja analiza, najlakše mi je, potrošim 1 min da uzmem tečaj sa PSK, a nitko neće mene poslušati sa svojim novcima već će ih staviti gdje mu je isplativije.
Mrdušanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 19:37   #5115
Quote:
Mrdušanin kaže: Pogledaj post
Ovo nisam znao.
Koliko si onda vremena potrošio za analizu ovog para, ako nisi primjetio toliku količinu ulaznih transfera? to dovodi u veliko pitanje relevantnost ijedne tvoje oklade, takve stvari nijedan ozbiljan igrač ne propušta ni u ludilu, a ti si se ovdje došao predstavljati kao takav.

drugo, tu istu minutu potrošiš da upališ oddsportal ili bilo koji drugi sličan servis i nađeš najisplativiju kvotu iz online kladionica..

da, moraš napisati analizu da bi postavio par, samo te molim da budeš malo temeljitiji (ne nužno opširniji) od mrdušanina, od ovakvih parova s propuštenim informacijama ovdje nitko nema koristi.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 20:17   #5116
Nekad mislim da znanje nist ne pomaze, da je bitno samo imat srece Sreca > znanje
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 21:10   #5117
Imam svoja pravila i ona funkcioniraju, kao što vidimo!

Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Koliko si onda vremena potrošio za analizu ovog para, ako nisi primjetio toliku količinu ulaznih transfera? to dovodi u veliko pitanje relevantnost ijedne tvoje oklade, takve stvari nijedan ozbiljan igrač ne propušta ni u ludilu, a ti si se ovdje došao predstavljati kao takav.
Ja imam svoje rezone kako biram betove, svoju tablicu pravila kako da nešto odigram. Ako neki mogući par prođe moju šumu pravila koju treba da prođe, ja uzimam taj par. Postoji još rezona zašto sam odabrao taj par ali nisam mogao da pišem esej o meču Tours - Auxerre.

Potrošio sam malo vremena, oko analize. Pogledao posljednje rezultate, htjeo sam da vidim kako su igrala oba tima u posljednje vrijeme, da li je bilo smjena trenera, pogledao izjavu trenera Auxerra, vidio da je Tours dao do sada svega 13 golova!! S obzirom da X ne gubi pare, A2 je bio veliki - i odigrao. Pola sata, ili nešto malo više sam potrošio. E sad, da je to bio jedini par koji sam igrao danas, onda bih potrošio više vremena. Ali imam dobru volju da na ovom forumu predlažem betove u koje imam najveće uvjerenje, a u stvarnosti promašujem dosta toga.

To da su kupili toliko igrača mi je promaklo, ali se to nije odrazilo na rezultate FC Tours poslije kupovine tih igrača! I dalje igraju slabo, i gube.

Relevantnost mojih opklada ne može biti ni na 1 sec dovedena u sumnju, dok god imam uspješnost kakvu imam, a znamo da ovakvu uspješnost, na ovom forumu nikada nitko nije imao.

Dakle, opet da ponovim, imam svoje sopstvene rezone kad biram betove, koje sam sam izgradio, vidimo, to funcionira!
Mrdušanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 21:40   #5118
Quote:
Mrdušanin kaže: Pogledaj post
To da su kupili toliko igrača mi je promaklo, ali se to nije odrazilo na rezultate FC Tours poslije kupovine tih igrača! I dalje igraju slabo, i gube
Odrazilo se na rezultate, kako nije. Kod kuce su 4 boda osvojili. I ne igraju slabo kao prije, ok igraju. I sad nisu zasluzili poraz ali ce izgubit. Bravo na pogotku al mislim da si ovaj put imao dosta srece
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 21:48   #5119
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Odrazilo se na rezultate, kako nije. Kod kuce su 4 boda osvojili.
Daj, dobili su užasno loši u posljednje vrijeme Niort, pogledaj rezultate Niort-a!

Niort: https://www.flashscore.com/team/niort/SW30dLbl/

Misliš da nisam vidio koga su dobili? Pazi, ako Auxerre može da dobije na njegovom terenu petoplasiranog prvoligaša, onda to nešto znači.

Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Bravo na pogotku al mislim da si ovaj put imao dosta srece
Niti sam imao niti nisam imao sreće. Bilo je sve u skladu sa mojim pravilima biranja betova. Prosto Auxerre igra odlično u posljednje vrijeme, a Tours loše, pa dao je svega 13 golova u cijeloj sezoni. I još sam se osigurao sa A2.
Mrdušanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 21:50   #5120
Izgubili su kod reimsa i ajaccioa 1:0 i 2:1. To nije slucajnost nego su se poboljsali. O tome ti pricam. A ti tupis da igraju i dalje lose i gube. Nek su dobili jadnog niorta al su dobili a po tvom su izgubili
Btw valjda si vidio statistiku te tekme nantes-auxerre i mozda video prilog kolko je ustvari nantes imao nesrece.
P.S. auxerre ne igra tolko dobro kolko ga rezultati prate. I sreca.
P.P.S. spominjes 13 golova toursa. Kod kuce u 11 tekmi 9:21 gol razlika, auxerre vani 10:21. I sad su dali jos 2. Nisu se nest pretrgli. Cini mi se da auxerre ima najveci budzet u ligi...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:11.