Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2012., 09:51   #1
Kabelska/IPTV/satelitska televizija - All about

Stvarno ne vidim temu gdje bi ovo stavio.
Ovakva je situacija kući u Dalmaciji imam maxtv, maxads flat i tako, ali evo spletom okolnostisam u Zg par mjeseci sad ako mi ko može reći ima li negdje opcija da uzmem samo da imam tv kanale znaci ove sk, sk+ i taj stil slično ko na maxtv-u, ali da ne moram uzeti njihov internet i telefon priključak. Znači obični neki reciever ili šta već da samo ga spojim na tv i pičim?
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 22:04   #2
U cem je problem, ima max tv da uzmes bez tel-a i net-a ali je cijena veca.
m2thep is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 12:34   #3
Quote:
m2thep kaže: Pogledaj post
U cem je problem, ima max tv da uzmes bez tel-a i net-a ali je cijena veca.
koja je to opcija jucer sam zvao 08009000 pa mi kazu da nema
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 20:43   #4
Liga prvaka, NBA, crtići...

Znači, budući da su televizijski programi koji su mi besplatno dostupnii pomalo totalno ne gledljivi, gledam da uzmem nešto dodatno.

E sad, ponuda je ogromna, a ne znam što mi treba. Zato bi molio da kažete ako ima nešto do 100 kn gdje se može vidjeti nešto sporta (Liga prvaka obavezno, bilo bi dobro i NBA i HNL), neki dokumentarci i naravno obavezni crtići (ne nešto preagresivno nego neki normalni za momka od 3 godine).

Živim u Zagorju tako da mi kabelska nije dostupna.

Ako sam izostavio neki bitan podatak javite.
__________________
Fiat M.V.J.
champion20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 23:04   #5
B.netov total tv, kao i maxtv su ti sigurno dostupni. Ako hoces vise sporta-lige prvaka- preporucam ti maxtv (preko satelita ili iptva) osim ako nemas telefon i/ili internet kod njih, onda te nesto jeftiniji ispadne b.net.
__________________
How about no?
Mister Stinsfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 11:37   #6
Maxtvsat ili Bnetsat, što preporučujete?

Trenutno imam Digi tv, ali mi fali sporta, jer imaju samo Eurosport 1 i 2, pa razmišljam o jednom od gore navedenih satelitskih platformi.
Koja je po vama bolja, prvenstveno što se tiče kvalitete slike?
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 14:46   #7
Pa...kad već imaš satelitski tanjur,možda ne bi trebao trčati u naručje nekom od lokalnih gulikoža.Malo prčkaj po netu pa vidi šta još ima(šifra c$).Uz jedan dobar HD receiver,otvorit će ti se oči Ako te sport zanima,nakelji 2 lnba na 13 i 19E i to ti je sasvim dosta.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 16:55   #8
e imaš ovako: maxtv sat za 60kn dobiješ arena sport, sportkllub, f&h, esp news, golf motors i extreme
a bnet ima za 80 kuna iste te programe (osim arene) i još pedesetak programa

ali imaš i dobar fta izbor. evo ja ću ti reć imam hotbird i imaš na rai sportu 1 i 2 dosta prijenosa (atletika, zimski sportovi...)
na rtl ch je F1, zdf/das erste prenosi ligu prvaka, zimske sportove, olimpijske igre... supertennis prijenose atp wta turnira
fickdich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 17:47   #9
Quote:
fickdich kaže: Pogledaj post
e imaš ovako: maxtv sat za 60kn dobiješ arena sport, sportkllub, f&h, esp news, golf motors i extreme
a bnet ima za 80 kuna iste te programe (osim arene) i još pedesetak programa

ali imaš i dobar fta izbor. evo ja ću ti reć imam hotbird i imaš na rai sportu 1 i 2 dosta prijenosa (atletika, zimski sportovi...)
na rtl ch je F1, zdf/das erste prenosi ligu prvaka, zimske sportove, olimpijske igre... supertennis prijenose atp wta turnira
Otkad je to max tv sat 60kn?
Izvor.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 20:26   #10
Quote:
tomislav10 kaže: Pogledaj post
Trenutno imam Digi tv, ali mi fali sporta, jer imaju samo Eurosport 1 i 2, pa razmišljam o jednom od gore navedenih satelitskih platformi.
Koja je po vama bolja, prvenstveno što se tiče kvalitete slike?
Znači, kvaliteta slike ti je važnija od ponude i cijene?
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 20:34   #11
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Otkad je to max tv sat 60kn?
Izvor.
sportski paket maxtv sat

https://www.hrvatskitelekom.hr/telev...sportski-paket
fickdich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 21:07   #12
Quote:
fickdich kaže: Pogledaj post
Da ali ukoliko već imaš pretplatu na osnovni paket i ugovor na 24 mjeseca onda tek možeš uzeti dodatni sportski paket od 60kn. mj.
Piše ti malim slovima Istaknuta cijena je uz ugovornu obvezu od 24 mjeseca.

Kod maxtv sat isplati se uzeti osnovni extra paket koji iznosi sveukupno 95 kn ukoliko nemaš telefon i/ili max adsl kod t com-a. Ukoliko imaš onda te izađe 80ak kn. Isto tako jedina dobra stvar je što dobivaš sve 4 arene do 1.7. 2013. u tom paketu međutim što nakon 1.7.?

B net ima super ponudu kanala međutim kvaliteta slike i nije neka jedino ako uzmeš HD paket tamo sport klubovi imaju super sliku! Sa HD paketom te B net izađe isto nekih 100kn (nemoj me držati za rič) ispada slično kao i Osnovni extra paket kod max tv-a samo što kod b neta imaš HD paket i sve sport klub kanale pune dvi god. a ne samo do 1.7.

Moja preporuka ti je ukoliko želiš sport i to u dobroj slici uloži malo više para i gledaj ilegalno malo se raspitaj tu po forumima i u sat shopovima
Na kraju te novčano izađe isto ili jeftinije nego da si nečiji rob 24 mj. jer nikad ne znaš kada oni mogu ukinuti sportske programe i pribaciti ih u neke druge pakete.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 13:02   #13
Što dalje?

Evo na slici su ponude od Vip-a, Total-a,Iskon-a,T-com-a.

Konkretno me zanima internet,tv,telefon.

Što izabrati?



VIP-->http://www.vipnet.hr/vip-trio-ppl
Total-->http://www.totaltv.tv/MIX/2761/Cijen...otal+MIX.shtml
T-com---> https://www.hrvatskitelekom.hr/paketi
Iskon---> http://www.iskon.hr/Za-kucu/Paketi
La Guerta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 16:28   #14
Quote:
champion20 kaže: Pogledaj post
Znači, budući da su televizijski programi koji su mi besplatno dostupnii pomalo totalno ne gledljivi, gledam da uzmem nešto dodatno.

E sad, ponuda je ogromna, a ne znam što mi treba. Zato bi molio da kažete ako ima nešto do 100 kn gdje se može vidjeti nešto sporta (Liga prvaka obavezno, bilo bi dobro i NBA i HNL), neki dokumentarci i naravno obavezni crtići (ne nešto preagresivno nego neki normalni za momka od 3 godine).

Živim u Zagorju tako da mi kabelska nije dostupna.

Ako sam izostavio neki bitan podatak javite.
Zbog LIGE PRVAKA HNLa MAX TV preko satelita.Imaš 4 arene na njima ligu prvaka hnl italijansku francusku ligu za nba neznam.Mislim da je ona na SK.
Za 60 kn možeš uzet sportski paket .Pa imap 4 arene 2 ili tri sport kluba 2 eurosporta
Tito Maršal is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 11:23   #15
Trebam savjet. Na t-comu smo od samog pocetka, telefon, dva maxtva, internet (15gb-sto mi je alo), ali postalo je jako skupo. Vec neko vrijeme razmisljamo o prelasku na vip. Da li itko ima iskustva sa vipom?
__________________
Save the cheerleader! Save the world!
osjecanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 21:08   #16
pozdrav, imam neka pitanja vezana uz satelistku. Naime koliko novaca otprilike, kažem okvirno treba izdvojit da bi funkcionirala satelitska tv u kući sa tri apartmana, da svaki apartman ima svoj tv sa satelistskom? Laik sam, pa pitam. Imate li preporuke? Koliko je jednostavno ili teško sam ugradit satelitsku u apartman Za sad imam u svakom apartmanu obični recevier sa našim programima, a na anteni imam onaj switch sa 4 utora,odakle kabel ide u svaki apartman. Hvala unaprijed.
os24a is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 21:27   #17
Postavi to pitanje ovdje.

Ovo je tema za preporuku pay tv platformi.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 13:45   #18
Quote:
osjecanka kaže: Pogledaj post
Trebam savjet. Na t-comu smo od samog pocetka, telefon, dva maxtva, internet (15gb-sto mi je alo), ali postalo je jako skupo. Vec neko vrijeme razmisljamo o prelasku na vip. Da li itko ima iskustva sa vipom?
Ja sam bio u sličnoj situaciji, na MAX TV-u gotovo od samog početka. Kako me počela nervirati cijena usluge, za MAX TV prošireni, flat internet i telefon plaćao sam od 450-500 kn mjesečno, ponekad i više, odlučio sam promijeniti operatera.

Prešao sam na VIP prije nekoliko mjeseci i u načelu sam zadovoljan. Ne znam kakva im je sad ponuda, ali ja sam uzeo ponudu VIP TV preko kabela - osnovni + prošireni paket programa, telefon i flat rate internet po brzini od 10 kbps za cijenu 80,00 kn mjesečno + najam modema 30,00 kn prvih 12 mjeseci, nakon toga puna cijena. Mjesečno sa naknadom za uspostavu poziva plaćam oko 160,00 kn i tako ću plaćati 12 mjeseci. Nakon toga plaćam punu cijenu, prema nekim mojim proračunima to će biti oko 350,00 kn mjesečno. U svakom slučaju, procijenio sam da za 24 mjeseca u odnosu na MAX TV štedim oko 5.000,00 kn.

Još napominjem da od uključenja usluge, negdje u 11. mjesecu imam sve njihove pakete za 0 kn (HBO, CINEMAX, odrasli, HD, glazbeni...) zapravo sve šta imaju u ponudi. To nije bio dio ponude, pretpostavljam da će mi to držati još neko vrijeme s nadom da ću se navući i pretplatiti, a ja računam dok vrijedi, vrijedi...

Programi povremeno zaštekaju, stb uređaj je HD i nije neka kvaliteta, povremeno se zagrije pa ga treba resetirati, ali ništa vrijedno pretjeranog prigovora, internet brz...

Uglavnom, moja preporuka u odnosu na MAX TV.
kakataka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 10:24   #19
Quote:
osjecanka kaže: Pogledaj post
Trebam savjet. Na t-comu smo od samog pocetka, telefon, dva maxtva, internet (15gb-sto mi je alo), ali postalo je jako skupo. Vec neko vrijeme razmisljamo o prelasku na vip. Da li itko ima iskustva sa vipom?
Imam sličnu situaciju i prelazim na Amis za nekih mjesec dana kad istekne maxtv ugovor
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 14:39   #20
Quote:
kakataka kaže: Pogledaj post
Ja sam bio u sličnoj situaciji, na MAX TV-u gotovo od samog početka. Kako me počela nervirati cijena usluge, za MAX TV prošireni, flat internet i telefon plaćao sam od 450-500 kn mjesečno, ponekad i više, odlučio sam promijeniti operatera.

Prešao sam na VIP prije nekoliko mjeseci i u načelu sam zadovoljan. Ne znam kakva im je sad ponuda, ali ja sam uzeo ponudu VIP TV preko kabela - osnovni + prošireni paket programa, telefon i flat rate internet po brzini od 10 kbps za cijenu 80,00 kn mjesečno + najam modema 30,00 kn prvih 12 mjeseci, nakon toga puna cijena. Mjesečno sa naknadom za uspostavu poziva plaćam oko 160,00 kn i tako ću plaćati 12 mjeseci. Nakon toga plaćam punu cijenu, prema nekim mojim proračunima to će biti oko 350,00 kn mjesečno. U svakom slučaju, procijenio sam da za 24 mjeseca u odnosu na MAX TV štedim oko 5.000,00 kn.

Još napominjem da od uključenja usluge, negdje u 11. mjesecu imam sve njihove pakete za 0 kn (HBO, CINEMAX, odrasli, HD, glazbeni...) zapravo sve šta imaju u ponudi. To nije bio dio ponude, pretpostavljam da će mi to držati još neko vrijeme s nadom da ću se navući i pretplatiti, a ja računam dok vrijedi, vrijedi...

Programi povremeno zaštekaju, stb uređaj je HD i nije neka kvaliteta, povremeno se zagrije pa ga treba resetirati, ali ništa vrijedno pretjeranog prigovora, internet brz...

Uglavnom, moja preporuka u odnosu na MAX TV.

Super opisano.

Ima li tko još kakva iskustva s VIP trio paketima?
La Guerta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:21.