Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2014., 18:39   #61
Quote:
mrBin kaže: Pogledaj post
pa cekaj, igra nije jos ni izasla, a ti si je ukopala
Jer sve nove informacije koje puštaju, pokopaju igru još više.

Ali što očekivati od EA. Unište svaki serijal igara.
Nove informacije su se svele na '' Nema ovoga, nema onoga čega je bilo u TS3 ''.


Evo još jedna novost.



Javne površine u TS4 se neće moći editirati i neće biti ''Edit Town'' moda.

Tako igrači neće moći stvarati niti modificirati parkove u TS4, jer parkovi su sad javne površine u TS4 ( Public places ).
Također potvrđeno je da će u svijetovima biti maksimalno samo 25 lotova, za usporedbu TS3 je po svijetu imao 80+ lptova.
Također neće se moći postavljati prazni lotovi po svijetu.

Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima za loading screene ili bazen, loading screen je dobar jer su dali šansu da se igra bolje vrti na starijim kompjuterima. O bazenu sam već rekao šta mislim, neka si ga uzmu , ja bi rađe različite Simse s različitim osobnostima kakve će The Sims 4 ponuditi.
Tebi možda nema frke, ali meni i mnogim drugima ima.
Čista glupost. Ovo kao da je TS2 No.2.
Ono što je tebi nebitno, nije nebitno drugima.

Mogli su slobodno radje opet izbaciti TS2, dođe na isto.
I TS2 se vrti na starim računalima sa početka 21 stoljeća.


Quote:
A rabbithole isto tako, ne razumijem zašto se digla frka oko toga, šta je fora gledati kako Sims ide s autom do posla i unutar te zgrade nestaje? Nije da se moglo vidjeti šta unutra radi tako da mi je svejedno i za to
A u čemu je fora nestajanje u čisti zrak, bez da se vidi gdje uopće idu?
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....

Zadnje uređivanje Sumrak7 : 18.06.2014. at 18:50.
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2014., 19:51   #62
Hmmm neznam kaj da mislim o ovim novim informacijama... Bio mi je super open world u Sims 3 iako 90% igranja sam ionako provela u kući pa vjerujem da me neće puno smetat. Zabrinjava me vrijeme loadinga. 30 sekundi je puno Bazen sam isto koristila jednom mjesečno ali ga je bilo fora imat
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 12:24   #63
Jedan producent je spomenuo bazen tako da ce ga vjerovatno biti, također su rekli da ce biti dosta kuca, praznih zemljista za mogucu gradnju i javnih povrsina u gradu. Tako da ona prica o 4-5 ulica po 5 kuca nije istina. Poluotvoreni svijet pozdravljam ako ce to poboljsati igru, u The Sims 3 su zemljista bila prazna, ovako ce biti vise simova na lotu. Zecije rupe su nepotrebne iz razloga koje je Boz naveo.
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 21:04   #64
A što su rekli, koja će cijena biti kada dođe u Hrvatsku?
__________________
The more happiness we bring to others, the happier we ourselves become. :D
Mkahi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 00:40   #65
Quote:
ivan.148 kaže: Pogledaj post
Jedan producent je spomenuo bazen tako da ce ga vjerovatno biti, također su rekli da ce biti dosta kuca, praznih zemljista za mogucu gradnju i javnih povrsina u gradu. Tako da ona prica o 4-5 ulica po 5 kuca nije istina. Poluotvoreni svijet pozdravljam ako ce to poboljsati igru, u The Sims 3 su zemljista bila prazna, ovako ce biti vise simova na lotu. Zecije rupe su nepotrebne iz razloga koje je Boz naveo.
Već je potvrđeno od strane producenata da će svijet biti podjeljen na 5 zona, svaka zona će imati 5 lotova. Znači sveukupno 25 lotova.
Nije to nikakva priča već nešto službeno potvrđeno.

Svijet može biti samo zatvoren ili otvoren, ne postoji poluotvoreni svijet.
Svaki svijet koji se ne može obići cijeli bez loading screena nije otvoreni već zatvoreni svijet.

Na lotovima će biti maksimalno do 18 Simsa istovremeno. I to je potvrđeno.

Rabbit holes su itekako daleko bolja opcija od ove koju ima TS4. U TS3 igrači su imali prave lokacije na koje su Simsi mogli odlaziti. I ti Rabbitholes su ustvari bili objekti sa interakcijama. Igrači su mogli kliknuti na njih i dobit cijelu hrpu opcija.
U TS4 toga nema. Sad samo nestaju nigdje. Igrači nemaju interaktivni objekt. To nikako nije bolje, već lošije.

Bolja opcija bi bila samo da su otvorili ona mjesta koja su bila Rabbitholes u TS3. Ali oni su napravili regresiju na TS2. Unazadili su igru u tom aspektu.

Što se bazena tiče. Niti jedna kuća niti park u svijetu TS4 nema bazen. Znači više manje je potvrđeno da nema bazena. A u CASu uopće nema ''Swimwear'' kategorije.

Quote:
Mkahi kaže: Pogledaj post
A što su rekli, koja će cijena biti kada dođe u Hrvatsku?
TS3 je koštao 350 kuna. Kako je TS4 u SADu skuplji nego što je bio TS3, vjerojatno će i kod nas cjena biti veća.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 10:34   #66
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Već je potvrđeno od strane producenata da će svijet biti podjeljen na 5 zona, svaka zona će imati 5 lotova. Znači sveukupno 25 lotova.
Quote:
@SimGuruSarah Willow Creek will have many houses, community lots/venues, and empty lots for you to build on.
25 lotova nije many, zato bye

The Sims 3 je imao 25 naseljenih kuca i jos prazne kuce, comm lotovi i prazna zemljista.

Na E3 je bila ne dovršena verzija igra, još se nekoliko stvari promjenilo od tad. Jedan od Gurua je rekao da ne zele komentirati bazen, vec bi rekli da ga nece biti. Tako da ce ga vjerovatno biti u igri kao i odjeca za bazen.
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 11:55   #67
Ma gluposti rade,ja dogovorno kažem da Simsi od Sims 2 propadaju , idu u krivom smjeru, oni su samo trebali poboljšavati postojeću igru a ne komplicirati, recimo neki od minusa Simsa 2 su neki oblici ,npr nisi mogao dobiti okruglu kući ,kupole su više ličile na gljive nego na kupole , nešto se riješeavalo mesehevima i bilo je dobro dok su kupole bile osmostrane i slično ali okrugle nisu valjale. Nisi mogao napraviti polukat da bude kako treba ,što znači da nisi mogao napraviti one male tavanske prozoriće.
Osim takvih stvari trebali su izdavati tematske setove i nešto jesu ali je ispalo karikaturalno,npr mogli su napraviti barok set na kojem bi bila barokna odjeća, i sve ostalo pa gotički pa renesansni , romanički... uglavnom mislim da ih ne bi kupio ove nove smise,imam dvojku koju ću instalirati kada k upim novi pc i ja sretan.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 13:08   #68
Quote:
ivan.148 kaže: Pogledaj post
25 lotova nije many, zato bye

The Sims 3 je imao 25 naseljenih kuca i jos prazne kuce, comm lotovi i prazna zemljista.

Na E3 je bila ne dovršena verzija igra, još se nekoliko stvari promjenilo od tad. Jedan od Gurua je rekao da ne zele komentirati bazen, vec bi rekli da ga nece biti. Tako da ce ga vjerovatno biti u igri kao i odjeca za bazen.
Pa kakve veze ima što su rekli da će biti puno lotova.
Pa EA bi rekla da je i 10 lotova puno da proda igru.

Potvrdili su da će svijet imati sveukupno 25 lotova ( kako je to potvrđeno onda se dolazi do zaključka da oni žele reći da je za njih ta brojka puno ).
Znači to je potvrđeno na E3.

Quote:
In The Sims 4, a world is a collection of individual neighborhoods (also known as districts) within a single playable map.
Willow Creek consists of five neighborhoods. Five neighborhoods have up to five residential and community lots each. Only one neighborhood is loaded at a time, and only one lot within each neighborhood is considered "active" at a time, though public spaces within a loaded neighborhood are always loaded. Moving between neighborhoods, or between lots in the same neighborhood, triggers a loading screen
U tih 25 lotova ubrojeni su i zauzeti i prazni lotovi. Lotovi će biti već unaprijed postavljeni.
Neće se moći kao u TS3 postavljati prazni lotovi skoro posvuda po svijetu, već se igrači moraju zadovoljiti onima unaprijed postavljenima ).

TS3 svjetovi su imali 80+ lotova. I veličinom su bili najmanje 4X veći od TS4 svijeta i još je svijet bio otvoren ( open world ).

Recimo Sunset Valley u TS3 baznoj igri je imao 92 lota. Od tih 92 lota njih 21 je bilo prazno ( a mogli su ih igrači u ''Edit town'' modu postaviti još ). Ostali lotovi su bili okupirani što obiteljima što komunalnim zgradama.

Igra izlazi za 2 mjeseca. Naravno da je već završena. Sad se testira na bugove. Tako to ide. Neće se igra razvijati do zadnjeg dana. Da ne kažem da se već mjesec dana prije šalje na snimanje na DVD-e.

Jer neće se ni retail verzije igre proizvoditi u zadnji čas.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....

Zadnje uređivanje Sumrak7 : 22.06.2014. at 13:32.
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 02:28   #69
Danas je službeno potvrđeno da nema bazena u TS4. I ne samo to, nema ni ''toddler'' lifestage u igri.

Ovo postaje sve smješnije i gore. Igra ne da je korak unatrag nego se vraćaju na TS1.

Quote:
And though pool building won’t be available in September, we do have a new Fountain Tool so you can create sophisticated landscapes. Whether you were a novice builder in The Sims 3, or an experienced pro, I really think you’re going to love The Sims 4’s build mode.”
Quote:
we recognize that some of you will be disappointed that pools and toddlers won’t be available when The Sims 4 Base Game launches in September
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 08:52   #70
Izaći će vjerojatno u nekom od silnih dodataka, jebale ih pare gamad škrta.
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 15:17   #71
A što očekivati od EA. Rascjeckati će igru na milijun ekspanzija i DLCa da što više zarade. A u bazu stavit minimum minimuma.
Ali mi se ćini da će im se to ovog puta odbit od glavu. Jer u zadnje vrijeme samo nižu fijaske.

SimCity 2013 je doživio fijasko. Zbog silnih kritika i problema koje je igra imala, nakon što je prodaja u početku dobro startala, naglo je opala i igra nije zaradila ni približno koliko se očekivalo. A kritike igrača su bile slične kao sad ove za TS4.
Prva ekspanzija se očajno prodavala ( a zbog loše prodaje bazne igre nije izašla ni na disku, već samo kao download only ), tako da ih vjerojatno više neće biti.

A igrači su toliko počeli pljuvati po TS4 na službenom forumu nakon najnovijih informacija o igri, da je EA počela brisati teme i komentare na forumu da zataška negativne reakcije.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 18:44   #72
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
A što očekivati od EA. Rascjeckati će igru na milijun ekspanzija i DLCa da što više zarade. A u bazu stavit minimum minimuma.
Ali mi se ćini da će im se to ovog puta odbit od glavu. Jer u zadnje vrijeme samo nižu fijaske.

SimCity 2013 je doživio fijasko. Zbog silnih kritika i problema koje je igra imala, nakon što je prodaja u početku dobro startala, naglo je opala i igra nije zaradila ni približno koliko se očekivalo. A kritike igrača su bile slične kao sad ove za TS4.
Prva ekspanzija se očajno prodavala ( a zbog loše prodaje bazne igre nije izašla ni na disku, već samo kao download only ), tako da ih vjerojatno više neće biti.

A igrači su toliko počeli pljuvati po TS4 na službenom forumu nakon najnovijih informacija o igri, da je EA počela brisati teme i komentare na forumu da zataška negativne reakcije.
Sve će se to odraziti na prodaji ako je istina, uglavnom nisam ni ja zadovoljan za sada. Naravno igru cu odigrati i nadam se da će mi biti dobra.

Žao mi je što nema bazena jer ne mogu ubijati Simsove više tako, morat ću naći neki drugi način sada
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 18:57   #73
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Žao mi je što nema bazena jer ne mogu ubijati Simsove više tako, morat ću naći neki drugi način sada


Inace ovo za puzavce i bazen je katastrofa.

Masovno se potpisuju peticije da se Sims 4 odloži i da ubace puzavci, bazen itd. Mislim da im ovo nije trebalo, uništili su Sims franšizu kao i SimCity prošle godine.

Zadnje uređivanje KillsXO : 26.06.2014. at 19:04.
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 22:44   #74
Slažem se s ivanom i bozom. Bazen treba biti , i ovi puževi!
iako nikad nisam igrao ovu igru
__________________
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 12:16   #75
Čovjek
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 16:06   #76
Igra mi se sve mnje sviđa Stvarno su napravili puno grešaka u startu. Ne znam kako ce sve to ispasti
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 19:26   #77
Evo jedne parodije na račun TS4.

http://youtu.be/-eeE9mE-H_A
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 20:46   #78
To se niti ne moze vise nazvat simsima

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
-neon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 13:34   #79
Prema poznatim podacima za sada ts4 neću niti skinuti preko torenta a kamo da ću ga kupita za 400+ kuna
kualjanin28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 14:21   #80
Još jedna ''dobra'' vjest.
Postojat će premium pretplata na TS4. Ako igrači žele pristup premium gameplayu, morat će plaćati pretplatu.

Što sve EA neće smisliti da što više zaradi.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.