Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2014., 15:05   #1
Lista SCAM & LEGIT stranica

Kao što naslov kaže u ovoj temi ćemo pisati stranice koje redovno isplaćuju, te one koje to ne rade, odnosno ne isplaćuju.
Kada prijavljujete stranicu bilo to legitimnu ili scam bilo bi dobro da postavite neki dokaz o tome dali je stranica scam ili legit, tako da ljudi koji će provjeravati listu mogu prvo sebe uvjeriti da je scam ili legit, prije nego što napišu suprotno jer svi znamo koliko padobranaca dođe ovdje.
U dogovoru s moderatorom/administratorom, kako ćemo upisivati legitimne i scam stranice, prvi post će se nadopunjavati pošto ja nakon nekog vremena neću moći uređivati ovaj post.
Još bih napomenuo da ukoliko niste pronašli neku stranicu na listi, a interesira vas dali je legit ili scam slobodno napišete u komentar, pa će netko od iskusnijih provjeriti i odgovoriti.


Molim da se ova tema ne koristi kao reklamiranje ili vođenje diskusije o nečem desetom, već samo sve vezano uz naziv teme, svaki takav post koji krši pravila biti će prijavljen te propisno sankcioniran.

Legitimne strance (bijela lista):

1. Neobux
2. Clixsense
3. Sharecash
4. CleanFiles
5. FileIce
6. Google Adsense

Scam stranice (crna lista):
(ukoliko netko zasebno napiše samo jednu, dvije ili više stranica, ista će se dodavati na listu ispod linkova koji vode na druge stranice gdje je zapisan veći broj scam stranica)

Linkovi na stranice gdje su veće liste SCAM stranica:

http://www.scamdetector.info/
http://www.scamdetector.info/ptc-scam-list.html
http://www.talkptc.com/scamlist/

(otvorite stranicu i pretražite pod slovom koje vas interesira, odnosno za stranicu na kojoj mislite raditi ili vam je ista sumnjiva, ili gdje je više site-ova nabrojano pritisnete ctrl + f i jednostavno upišete stranicu i vidite dali se ista nalazi na scam listi)

Pojedinačne stranice:

1. www.admimsy.com
2. www.silverclix.com
3. www.visitstomoney.com
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 14:07   #2
ubaci odmah u scam stranice onaj visitstomoney što nam stalno spammaju po forumu
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 18:44   #3
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
ubaci odmah u scam stranice onaj visitstomoney što nam stalno spammaju po forumu
Biti će dodano, ukoliko se sjetiš još stranica koje spameri redovno objavljuju ovdje na pdf-u slobodno napiši, ja na što ću naići to ću reći adminima da dopune, tako da je svaka pomoć dobrodošla pošto ovakve teme još nema na forumu.
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 21:07   #4
odlična ideja.. apsolutno podrzavam ..
__________________
jesmo.......sve dok jednom nismo "Grunf"
vrageczg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 17:05   #5
Clicksia se nakon 7 godina zatvara a s njom i Incentria.
Admin je za obje stranice isti i 28.05. je najavio gašenje radi bolesti.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 02:07   #6
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Clicksia se nakon 7 godina zatvara a s njom i Incentria.
Admin je za obje stranice isti i 28.05. je najavio gašenje radi bolesti.
Da odu nam Clicksia i Incentria, tako to rade profesionalci.
Čovjek je lijepo najavio da gasi stranicu zbog narušenog zdravlja i objasnio ljudima kako u zadnjih godinu dana nisu bili toliko uspješni, te kako im je prodaja pala i kako je uspio isplatiti svima zahtjeve sa zarađenim novcem iz drugih sličnih programa zarade.
To je Čovjek i svaka mu čast na poštenju i otvorenosti.
Bio sam 2 godine sa njima od 7, (slovima) SEDAM

A ne ko oni šupci iz Onbux-a ako se sjecate, samo su nestali preko noci, a bili su isto tako jedna od jačih stranica.
payme is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 18:39   #7
05.06. je isplaćen prvi novac od Liberta Gia u Slovačkoj, banka se zove VUB Banka.
Svota je 733 dolara.

Imam i sliku koga baš zanima da ne ispadne da seruckam..znači, Liberta ulazi u zonu legit stranica...

Na Balkanu još isplate nema.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 18:37   #8
Site imenom ''Clikz4Freakz'' vlasnice Ralitse Kosturkov je prestao s radom.
8 mjeseci je radila stranica. Ugasila se bez ikakvog objašnjenja.

Inače, brat te dame ( Nikolaj ) je admin stranice ''Clikit'' tako da uskoro možemo očekivati i na toj stranici probleme.

Izbjegavati te stranice jer je jedna nestala a druga je sumnjiva. Navodno da ne isplaćuje !?

Broj dva -PTC stranica ''Gladbux'' više ne postoji. Ugasila se s 43 000 korisnika.

Tko je imao namjeru klikati na ovim stranicama - bolje ne.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 21:29   #9
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Site imenom ''Clikz4Freakz'' vlasnice Ralitse Kosturkov je prestao s radom.
8 mjeseci je radila stranica. Ugasila se bez ikakvog objašnjenja.

Inače, brat te dame ( Nikolaj ) je admin stranice ''Clikit'' tako da uskoro možemo očekivati i na toj stranici probleme.

Izbjegavati te stranice jer je jedna nestala a druga je sumnjiva. Navodno da ne isplaćuje !?

Broj dva -PTC stranica ''Gladbux'' više ne postoji. Ugasila se s 43 000 korisnika.

Tko je imao namjeru klikati na ovim stranicama - bolje ne.
Naišao sam na stranim forumima i stranicama na slične vijesti, ali još nema 100% dokaza za Clikit, odnosno nema pobune korisnika, ali reći ću moderatorima da bi mogli napraviti još jednu sekciju pod nazivom "Sumnjive" i tu svrstati takve stranice, sve u svemu hvala na infu !

Što se tiče libertgia, naišao sam i ja na dosta dokaza o isplatama, dodat ćemo ju na white listu.
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 15:17   #10
U međuvremenu je paid-to-click stranica ''Gladbux'' ponovo proradila također bez posebnih objašnjenja osim da je admin bio u Brazilu na utakmici !!

No, to ne mijenja u načelu ništa jer pokazuje određenu neozbiljnost pa ipak ostaje - bolje ne !
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 13:23   #11
clixzor. nakupio čak minimum love za isplatu, te iako su se reklamirali da prihvaćaju paypal uopće nije bilo opcije za isplatu. na mejlove ne odgovaraju. nakon toga istekla domena i sada vidim ponovo proradili u "novom ruhu" http://www.clixzor.com/index.php?view=ads ali stari moj username ne radi, poslao mejl, bez odgovora. tako da stavite na listu
BijedniVitez is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 23:47   #12
Quote:
BijedniVitez kaže: Pogledaj post
clixzor. nakupio čak minimum love za isplatu, te iako su se reklamirali da prihvaćaju paypal uopće nije bilo opcije za isplatu. na mejlove ne odgovaraju. nakon toga istekla domena i sada vidim ponovo proradili u "novom ruhu" http://www.clixzor.com/index.php?view=ads ali stari moj username ne radi, poslao mejl, bez odgovora. tako da stavite na listu
Hvala, ovakve informacije su jako bitne. Dodati će se kroz par dana na listu
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 13:00   #13
PaidVerts dva dana stranica nije dostupna signal za UZBUNU I CRNU LISTU-SCAM
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 23:48   #14
Quote:
TIMPM kaže: Pogledaj post
PaidVerts dva dana stranica nije dostupna signal za UZBUNU I CRNU LISTU-SCAM
rekao sam već u drugoj temi


1.informacije
2.objave

mora bit tim redoslijedom

http://i.imgur.com/NzBYijM.png

čim je pala, admin je objavio..
već je stranica natrag bez gubitaka
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 14:09   #15
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
rekao sam već u drugoj temi


1.informacije
2.objave

mora bit tim redoslijedom

http://i.imgur.com/NzBYijM.png

čim je pala, admin je objavio..
već je stranica natrag bez gubitaka
1.Opet napadi
2.Opet nije dostupna-obrazlozio u drugoj temi
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 18:25   #16
Opet ja s lošim vijestima !

PTC stranice ''PTC Solution'' i ''Clixters''...više ne postoje.

Obe su stranice ponuđene za prodaju a vlasnik se pravda time da nije mogao nastaviti saq daljnjim radom jer se ne isplati !


Mnogi će izgubiti pristojnu zaradu a među njima sam i ja...
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 23:27   #17
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Opet ja s lošim vijestima !

PTC stranice ''PTC Solution'' i ''Clixters''...više ne postoje.

Obe su stranice ponuđene za prodaju a vlasnik se pravda time da nije mogao nastaviti saq daljnjim radom jer se ne isplati !


Mnogi će izgubiti pristojnu zaradu a među njima sam i ja...
Hvala, napravit će se kroz 24h update ove teme.

Zadnje uređivanje Nica : 29.07.2014. at 03:06. Reason: Q
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 12:50   #18
Quote:
BijedniVitez kaže: Pogledaj post
clixzor. nakupio čak minimum love za isplatu, te iako su se reklamirali da prihvaćaju paypal uopće nije bilo opcije za isplatu. na mejlove ne odgovaraju. nakon toga istekla domena i sada vidim ponovo proradili u "novom ruhu" http://www.clixzor.com/index.php?view=ads ali stari moj username ne radi, poslao mejl, bez odgovora. tako da stavite na listu
ah, ne znam. uglavnom reklamiraju se da će kroz nekoliko tjedana počet vraćat lovu sa starog clixzora, da je potrebna nova registracija (ajd to mi zvuči logično, ušparat će nešto na onima koji se ne registriraju). registrirao sam se pa javim šta bude. ovo mi sve vuče na ono ko te jednom prevari ubio ga bog, ko te dvaput prevari ubio bog i tebe i njega, a ko treći put prevari ubio bog samo tebe, njega ne
BijedniVitez is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 17:00   #19
Zanimaju me sljedeće stranice, da li su SCAM ili Legit?

Za Clixsense i Neobux znam

Paidverts
Probux
Buxp
Zapbux
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 17:11   #20
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Zanimaju me sljedeće stranice, da li su SCAM ili Legit?

Za Clixsense i Neobux znam

Paidverts
Probux
Buxp
Zapbux
Paidverts - legitimna

Probux - legitimna

Buxp - legitimna je bila do sredine 2013. godine do kad smo vodili statistiku, od tada nismo obraćali pozornost na nju jer ima puno boljih ptc stranica koji su ju pregazili i čime je mnogo ljudi otišlo s nje, ne zbog toga da nije isplaćivala, već su druge ptc stranice nudile bolje uvijete (kada dobijem točan odgovor dali je legitimna još uvijek ili scam napisati ću ovdje)

Zapbux - legitimna stranica, ako me pamćenje služi postoji 4 ili 5 godina i isplaćuje od početka, ove godine je imala malo problema s serverima no ništa strašno

Ako te još što interesira pitaj, naravno ako netko drugi želi iznijeti svoje mišljenje neka iznese.

(ovo su informacije iz prve ruke, pošto vodim jednu stranu stranicu s još nekoliko ljudi baš koja se bavi ovakvim stvarima)
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:37.