Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2017., 10:48   #3281
Da li je sljedeći problem sa zvukom hardverski ili softverski problem (win 10).
Napomena: rađene su reinstalacije drivera i upgrade na najnovije i bude to ok taj dan al već sljedeći opet ispočetka isti problemi.
Link gdje se čuje o čemu je riječ (pojačati zvuk).
https://vimeo.com/245581086
libertas30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 00:10   #3282
Ja baš instalirao Win 10 home, koji doživljaaaj ajme.
Nemoguće koliko je brzo prošlo. A komp. mi nije nikakva pila (i5 3Ghz, 8GB rama). Bože kad se sjetim Win Milleniuma ili još prije.
Ali je zato drajver Nvidie spora instalacija skoro kao nekada.
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 08:37   #3283
I meni se desilo isto kao i Kigoru. Nakon zadnjeg updata na 1709 laptop se jako teško budi iz slip moda. Dakle kad zatvorim laptop i nakon nekog vremena ga ponovo otvorim i želim nešto raditi, treba mu 10-20 minuta da se pokrene. ako u međuvremenu pomaknem miša ili neku tipku na tipkovnici ekran počne bljeskati i vide se uspravne uske crte na njemu. Sigurna sam da nije ništa hardverski jer je do trenutka updatea sve bilo savršeno.
kako to riješiti?
ponsal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 10:36   #3284
otkako mi se skinio ovaj zadnji veliki update...komp se negdje svaka 3-4 dana jednom resetira (2-3min nakon sto ga upalim)
evo sto pise kad idem tamo u viewer...



u cem je problem?
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 11:24   #3285
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
otkako mi se skinio ovaj zadnji veliki update...komp se negdje svaka 3-4 dana jednom resetira (2-3min nakon sto ga upalim)
evo sto pise kad idem tamo u viewer...



u cem je problem?
Ti errori što ti izbace to ti je samo error koji znači da se komp ugasio iznenada. Ne govore zašto.
BolajiBadejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 11:30   #3286
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
u cem je problem?
https://support.microsoft.com/en-us/...-without-clean
Izdvojeno:To determine what may have happened and to identify a potential resolution, it is important to know what the computer was doing at the time just before the event occurred.
__________________
Ja mislim da je barem tako...
Davero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 14:52   #3287
čitao sam već to neki dan...stvar je u tome da nije apsolutno skoro ništa rađeno...
jednom ga upalio i otvorio mozillu..i nesto kliknio u njoj
drugi put se dogodilo kad sam ga upalio i kliknio na my computer...a treci put je bilo dok sam gledao video na youtube...ugl sva 3 puta je bilo jedno 3-4 minute (mozda i manje) nakon sto sam upalio komp...i eto pocelo tek nakon zadnjeg updatea..
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:44   #3288
Problem može biti nešto kao Network driver(lan/wlan) ili USB hub...provjeri, disable mrežnu i onda probaj bez usb uređaja.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:52   #3289
neki dan sam guglao i vidim na youtube da je lik sto je ovo napisao na youtube dobio puno thumbs up i reklo mu puno ljudi u komentarima da je i njima to pomoglo (a nista drugo nije)

iskljuciti kvacicu sa ''turn on fast startup'' ...ne znam kakve to ima veze s resetiranjem,ali eto i ja sam to sinoc napravio pa cemo vidjet sljedecih par dana

Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 22:01   #3290
Evo da se i ja javim na ovu temu.Naime ja imam instalilran original windows 10 home verzija i od tada bilo koji službeni update se pojavi nikada nisam imao nikakvih problelma sa kompom,a taj moj komp nije nikakva jaka pila već potpuno običan čak i po performansama i ispod prosječan proc.Zato jednostavno ne razumijem kako vi imate problem sa time.
__________________
Jednostavno je samo joj priđeš razgovaraj malo s njom i reci joj što osječaš.To pali 100% kome god sam rekao iz razreda kod svih pali.
simeonas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 23:00   #3291
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
čitao sam već to neki dan...stvar je u tome da nije apsolutno skoro ništa rađeno...
jednom ga upalio i otvorio mozillu..i nesto kliknio u njoj
drugi put se dogodilo kad sam ga upalio i kliknio na my computer...a treci put je bilo dok sam gledao video na youtube...ugl sva 3 puta je bilo jedno 3-4 minute (mozda i manje) nakon sto sam upalio komp...i eto pocelo tek nakon zadnjeg updatea..
https://www.tenforums.com/tutorials/...dows-10-a.html

isključi automatski restart


pa kad i ako se opet restarta, vidi što baca bsod
BolajiBadejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 09:41   #3292
Quote:
simeonas kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja javim na ovu temu.Naime ja imam instalilran original windows 10 home verzija i od tada bilo koji službeni update se pojavi nikada nisam imao nikakvih problelma sa kompom,a taj moj komp nije nikakva jaka pila već potpuno običan čak i po performansama i ispod prosječan proc.Zato jednostavno ne razumijem kako vi imate problem sa time.
nisam ni ja nikad niti jedan jedini problem
ovo je sada prvi put i moguce da nije vezano uz update nego slucajnost da se nakon updatea dogodilo 3x...

Quote:
BolajiBadejo kaže: Pogledaj post
https://www.tenforums.com/tutorials/...dows-10-a.html

isključi automatski restart


pa kad i ako se opet restarta, vidi što baca bsod
ako se dogodi jos jednom onda cu napravit to,za sada cu ostavit..(inace kod mene se nije pojavio bsod,nego se samo resetira i to je to)...a bsod mi se pojavio u 2 god mozda 3 puta,zadnji put prije jedno 6 mjeseci
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 10:50   #3293
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
nisam ni ja nikad niti jedan jedini problem
ovo je sada prvi put i moguce da nije vezano uz update nego slucajnost da se nakon updatea dogodilo 3x...



ako se dogodi jos jednom onda cu napravit to,za sada cu ostavit..(inace kod mene se nije pojavio bsod,nego se samo resetira i to je to)...a bsod mi se pojavio u 2 god mozda 3 puta,zadnji put prije jedno 6 mjeseci
Na win 10 nema bsod nego se stroj samo restarta. Ako isključiš auto restart onda će se umjesto restarta pojaviti bsod.
BolajiBadejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:19   #3294
Kolko god puta da ja u Windows Update servisu stavim ''disabled'' on svaki put s vremena na vrijeme se vrati u aktivnost...
Cemu imat opciju za iskljucit nesto kada ono kad tad se samo opet ukljuci...
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 16:00   #3295
jel vama win sam deinstalira programe? ili imam virus možda... makar skenirala sam i nema ništa
naime, nestao mi je malwarebytes scan program
sinoć me tražio da nešto instaliram i ja nisam odobrila jer nisam imala vremena restartati komp i danas ga tražim da to uradim i nema ga više među programima

pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 23:02   #3296
Zasto se ovaj prokleti Windows Update neda deaktivirat vise? Svako malo ga rucno iskljucim i evo njega opet aktivnog za par sati...
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 02:21   #3297
Najbolje što možeš je naštimat ga u neko vrijeme kad ti komp ne treba(7 ujutro). I on se tad pali(?) a ostalo vrijeme je pasivan. Ili postaviš da si na limitiranom internetu i nek ne jede govna.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 20:34   #3298
Pozdrav svima.
Imam instaliran win 10 i problem s internetom. Naime, u zadnja 24h je potroseno preko 2GB prometa, a s obzirom da uopce nisam surfala (nego je komp samo bio upaljeb i spojen na net), isla sam pogledat u potrosnju podataka i pise da je vise od 2GB postrosio "Sustav" i jos neke gluposti...ugl. kako to mogu iskopcati?

Hvala
__________________
"When people say love hurts, they say it just to make themselves feel better.
Good things in life never hurt!"
nilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 21:07   #3299
Svakog 15 u mjesecu ako ima update tada windowsi to skinu i instaliraju...vidi u setings / update history da li je bilo novih update ovih dana.
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 21:46   #3300
Bila su neka 3 azuriranja...i dalje mi skida promet samo dok ga gledam
S obzirom da trenutno koristim net s moba, pa mi se za cas potrosi, kako si mogu iskljucit taj automatski download ?
__________________
"When people say love hurts, they say it just to make themselves feel better.
Good things in life never hurt!"
nilly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:07.