Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2017., 12:54   #1421
gdje u Osijeku u centru grada nešto dobro pojesti? znam samo za Rustiku...

hvala
Nuvola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 16:28   #1422
Imaš Corollu na Strossmayerovoj, American Bar Dollar u samom centru (nakoso od katedrale), Fabrique na Trgu Slobode i Zeleni val na Županijskoj. Ne znam ima li još što vrijedno spomena.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 22:41   #1423
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Imaš Corollu na Strossmayerovoj, American Bar Dollar u samom centru (nakoso od katedrale), Fabrique na Trgu Slobode i Zeleni val na Županijskoj. Ne znam ima li još što vrijedno spomena.
Preskočio si samo dva najbolja restorana (uz Rustiku)

Hotel Osijek i Lumiere
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 23:11   #1424
puno hvala!

imam još jedan upit.
gdje se najbolje slikati (isto u centru) za dokumente? (dakle, da ispadne kako je propisano, da me ne gnjave na policiji oko toga)
Nuvola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 23:26   #1425
Baš u centru: https://www.facebook.com/Foto-Kre%C5...4162034625034/
Isto u užem centru, ali u Radićevoj kod Pravnog faksa: https://www.facebook.com/Foto-Studio...66632/?fref=ts
S tim da oni imaju radnju i u samom Mupu
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 23:30   #1426
puno hvala!
Nuvola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 21:28   #1427
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Imaš Corollu na Strossmayerovoj, American Bar Dollar u samom centru (nakoso od katedrale), Fabrique na Trgu Slobode i Zeleni val na Županijskoj. Ne znam ima li još što vrijedno spomena.
Fabrique majko mila... sirovo meso sa kostima unutra.. izgleda dobro ali u nekoliko puta koliko sam bio nije bilo baš zadivljujuće :/ volio bih ako netko ima drugu informaciju jer ambijent je stvarno super
maratonci is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 02:42   #1428
Ja sam bio prije nekih tjedan dana kad su imali sve burgere na akciji 25 kn. Što se ukusa same hrane tiče, nemam nikakvih zamjerki. Jako ukusno je bilo. Ono oko čega imam zamjerku je bila veličina tog burgera. S obzirom da je redovna cijena tih burgera 32 kn (a pretpostavljam da su porcije iste sa ili bez popusta), očekivao sam da se za svoje novce najedem, ali to nije bio slučaj.

Usporedbe radi, u restoranu Strossmayer ako uzmeš Bacon Burger od 35 kn (dakle 3 kn više) doslovno boga moliš da pojedeš koliko je velik. Jednom mi je čak bila i muka jer sam se nasilio da ga strpam u sebe.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 17:38   #1429
Bila sam jednom u Fabriqueu, pošto je novo mjesto pa da vidim što nude. Jela sam giros - loša lepinja, dva komadića rajčice, krupno narezana salata i luk, neki umak u tragovima i komadi piletine, a cijena 29 kuna. Teško razočarenje.

Pored Strossmayera, Hokusa, Merlona i Americana, koji imaju vrhunsku hranu, žalosno je što su se pojavili s takvom ponudom i očekuju da će uspjeti.
neine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 21:15   #1430
Bio sam tamo prije nekih mjesec dana i nemam primjedbi (uzeo sam giros), kao i svi koji su bili sa mnom. Lepinja je bila osrednja, ali ostatak prilično dobar - pogotovo umak i povrće unutra.

Nego, kako je moguće da Kaje nema među prijedlozima?
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 01:08   #1431
Di je taj sto kazete Strossmayer, to mi mnogi prijatelji stalno preporučuju da odem a ja nikako da se zaletim...
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 05:24   #1432
U Strossmayerovoj ulici, nemoš vjerovat.

Odmah prije dvorca Pejačević ako ideš prema Retfali.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 00:38   #1433
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
U Strossmayerovoj ulici, nemoš vjerovat.

Odmah prije dvorca Pejačević ako ideš prema Retfali.


Koji broj jel znaš? Ne pamtim kad sam u zadnjih 10 godina bio u Retfali i općenito svemu s lijeve strane od centra.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 00:54   #1434
A jebagati, izguglaj restoran Strossmayer, stvarno nije teško
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 17:30   #1435
Ima li koji bus koji vozi do Kopačkog rita?
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 15:02   #1436
Jesam li ja stvarno cicija ili je osjecke prometnice pune rupa da te srce zaboli kad prijedes auto i ne primijetis ?

Pogotovo Jug 2,ulice kod Plodina,u Brodu je cak bolje nego u Osijeku sto se tice saniranja ostecenja na prometnicama...
emissary is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 12:24   #1437
Katastrofa je, istina. Baš sam neki dan mislio o tome dok se auto sav tresao od rupa i krpanog krpanja u Svačićevoj
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 20:30   #1438
Postoji li kakav prijevoz sa aerodroma do grada, a da nije taksi?
da-ti-recen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 15:21   #1439
Kreativno pisanje - radionice

Kreativno pisanje
radionice u Osijeku: Kratka priča, Osnove pisanja scenarija, Terapijsko pisanje



https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
mari999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 15:39   #1440
Quote:
emissary kaže: Pogledaj post
Jesam li ja stvarno cicija ili je osjecke prometnice pune rupa da te srce zaboli kad prijedes auto i ne primijetis ?

Pogotovo Jug 2,ulice kod Plodina,u Brodu je cak bolje nego u Osijeku sto se tice saniranja ostecenja na prometnicama...
izgleda da se nisi vozio po Splitu, to je tek koma ceste...osim 2-3 ostalo je majko mila katastrofa...svaki put kad se vratim brine me dali su bubrezi na mjestima...
girling is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.