Natrag   Forum.hr > Društvo > Filozofija

Filozofija Misaone teme lišene dogme

Pogledaj rezultate ankete: Odaberite svoj tip osobnosti kako bismo znali prilagoditi marketinške postavke vašem profilu
Ja sam L osoba 4 12.12%
Ja sam G osoba 3 9.09%
Ja sam B osoba 3 9.09%
Ja sam T osoba 1 3.03%
Ja sam I osoba 0 0%
Ja sam Q osoba 5 15.15%
LGBTIQ is a way of life! Click here to buy it: 2 6.06%
Krvnik je derpe 25 75.76%
Apemant je latentan 23 69.70%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 33. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2014., 18:34   #1
Post Zbor podrugljivaca

Quote:
Druid kaže: Pogledaj post
Apemante, jel i ti imaš taj osjećaj?
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Apeu je sad vec neugodnjak.
Nemam, sitnaMalaPlava je bila neprecizna, nisam joj nikad rekao koji sam znak.

@druid, koji to dečkić se uzbudio? Ne misliš valjda na mene lol, ja sam senior citizen, a ne dečkić... nažalost.
Apemant is offline  
Old 23.03.2015., 13:31   #2
Post Volite svoje tijelo (čet tema)

Jeste li LGBTIQ osoba i ako da, zašto?
Ako ne, obrazložite odgovor.

Na ljestvici od 1 do 27, koliko ste LGBTIQ, i zašto?
Ako ne, obrazložite odgovor.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."

Zadnje uređivanje Krvnik : 24.03.2015. at 13:16.
Druid is offline  
Old 23.03.2015., 19:29   #3
Evo pogledah sta znace najnovija slova na wiki da ne budem neupucen. Kaze ovo zadnje slovo da znaci questioning ako sam dobro skuzio.

http://hr.wikipedia.org/wiki/LGBTIQ
Quote:
U Sjedinjenim državama LGBTIQ se uglavnom piše GLBT(IQ), no danas se u svijetu kombinacije počenih slova rastežu sve do "FLGBTTTIQQUA", koji se kao takav rijetko rabi - odnosno radi se o različitim kraticama koji sadrže ova slova: Fetish, Lesbian, gay, bisexual, transgender, transexual, two-spirited - koji se nekada piše i ts, unsure, asexual, (straight) allies, intersexual, queer, questioning (youth). Two spirited je izraz kojim američko domorodačko stanovništvo naziva transeksualne osobe, no često ga uzimaju homoseksualne i biseksualne osobe radi samoidentificiranja.
S obzirom da su ubacili i F-za-fetish unutra time sam i ja postao dio zajednice, ali nazalost nema tog slova u tvom pollu, pa ako mozes dodati da se identificiram?
addx is offline  
Old 23.03.2015., 23:01   #4
A šta ovo radi na Filozofiji, s obzirom na to kako je postavljeno?
__________________
किं तु पूर्वं पराजैषीरात्मानमथवा नु माम्।
.
bhavatarini is offline  
Old 23.03.2015., 23:19   #5
^^ Druid se zabavlja.
__________________
Science is the belief in the ignorance of experts.
Apemant is offline  
Old 24.03.2015., 00:27   #6
Ma mrak tema na mrak mjestu..

sva sreca da je noc
Jorgovani is offline  
Old 24.03.2015., 02:24   #7
Quote:
bhavatarini kaže: Pogledaj post
A šta ovo radi na Filozofiji, s obzirom na to kako je postavljeno?
Odaberite svoj tip osobnosti kako bismo znali prilagoditi marketinške postavke vašem profilu. Vaš profil je 90% dovršen.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Old 24.03.2015., 02:36   #8
Naši serveri trenutno pokrivaju samo šest do sedam opcija. Za mjesec dana ćemo uvesti ostale opcije i u Vašoj državi. Kliknite ovdje ako ste pročitali standarde naše zajednice i ako se slažete.

Nakon toga, molimo Vas da kliknete ovdje kako biste nam poslali svoj DNK uzorak u elektronskom zapisu.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Old 24.03.2015., 09:46   #9
Slušam radio i kaže jedan voditelj drugom: baš te gledam i pitam se što li je od tebe suprotni spol? Tu se nameće jedno pitanje, naime imaju li ovi novi spolovi suprotnosti ili su samo tako, kao neke nedefinirane subatomske čestice. Znamo da u prirodi sve dolazi u parovima suprotnosti ili neutralno. Na primjer: proton, elektron, neutron. Dvije vrste spina. Kvarkovi. Očekujem da isto mora vrijediti i za spolove. No, kako smo nekad vjerovali da je atom jedinstven i nedjeljiv a-tomos (još od Demokrita i Leukipa), pa smo nakon toga saznali da postoje subatomske čestice proton i elektron, koje su suprotnoga naboja, tako danas znamo da postoji cijeli "zoološki vrt" subatomskih čestica. Preciznije znamo to već najmanje 50 godina, ali aproksimativno možemo reći da je to "danas".

Elem što je suprotno spolno stanje L-u? G? Ili su L i G jedinstveni i suprotni prema strejt spolovima koji su prave suprotnosti, dok se kod L i G razlikuje samo nešto kao spin u subatomskoj fizici? Ali tu je onda i B, koji nije samo neutrino, nego istovremeno i L i G i strejt opcije, dakle nešto kao 3 u 1. Ili 4 u 1. Što bi onda u tom kontekstu bio A i što je njegova suprotnost? To je nešto kao crna boja (odsustvo svjetlosti) nasuprot kojega stoji čitav spektar raznih boja? Iz ovoga možemo zaključiti da se seksualnost empirijski gledano ne ponaša kao čestice i sile u prirodi, iako izgleda kao da su ponuđene jedino opcije "jin" i "jang" i da izvan toga u svemiru nema ničega. Vakuum. Možda bi bilo bolje da se definira nešto kao "erotska sila" ili "erotski naboj" koji može postojati neovisno o spolnim opredjeljenjima, identitetima ili entitetima i ta sila se može predstavti erofotonima koji stvaraju erotsku "bijelu svjetlost", no kada se propuste kroz neku mentalnu prizmu i filtar daju nekakvu točno određenu vrstu svjetlosti, na primjer monokromatski L ili višekromatski B (koji se zapravo sastoji od 3-4 boje). Nadam se da sam bio od koristi u razjašnjavanju ovog složenog pitanja.
Endekaideka1-11 is offline  
Old 24.03.2015., 10:05   #10
ahahahhahahha! ha! šta je duovit ovaj druid. ev ga mi uode u zarbački olding popadasmo od smijeha. forvardujem ovo uodma na bujanca, da mu ukažem na duovtost.

mašala! :heteroseksualno se plješće po koljenu:
Outrage is offline  
Old 24.03.2015., 11:57   #11
Meni nije jasno zašto nemaju izbornik i za 'vrstu', a ne samo za 'spol'.

Onako, pod 'vrsta' bi bila:

pure human
luddite
augmented human
enhanced human
cyborg
neohuman
zoanthrope

i tako dalje.
__________________
Science is the belief in the ignorance of experts.
Apemant is offline  
Old 24.03.2015., 13:48   #12
Glasalaa ��
__________________
Jesus von Nazareth hat auch den Schmerz der Tiere gespürt, die auf die Schlachtbänke der Menschen gelegt werden. Als
er nämlich mit ansehen muss, wie ein Mann ein Tier schlägt, ruft er: "Weh euch, die ihr nicht hört, wie es zum Schöpfer im
Himmel klagt und um Erbarmen schreit! Dreimal wehe aber über den, über welchen es in seinem Schmerz schreit und klagt.
suma_ is offline  
Old 24.03.2015., 13:51   #13
Quote:
Druid kaže: Pogledaj post
Jeste li LGBTIQ osoba i ako da, zašto?
Ako ne, obrazložite odgovor.

Na ljestvici od 1 do 27, koliko ste LGBTIQ, i zašto?
Ako ne, obrazložite odgovor.
Šta to znači? Lezibejke, biseksualci, tranvestiti, šta znači G? a I i Q je dodano isto neznam šta znači, a neda mi se guglat...

Ja nisam glasao jer nema opcije krvnik je malo freak...

Edit: A interesantni su dosadašnji rezultati ankete, Krvnik je derpe 100% http://postimg.org/image/to48jalav/
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana

Zadnje uređivanje Dr. Božo : 24.03.2015. at 14:15.
Dr. Božo is offline  
Old 24.03.2015., 14:18   #14
Quote:
Dr. Božo kaže: Pogledaj post



Edit: A interesantni su dosadašnji rezultati ankete, Krvnik je derpe 100% http://postimg.org/image/to48jalav/
Pa 100 % Tak je too 😆
__________________
Jesus von Nazareth hat auch den Schmerz der Tiere gespürt, die auf die Schlachtbänke der Menschen gelegt werden. Als
er nämlich mit ansehen muss, wie ein Mann ein Tier schlägt, ruft er: "Weh euch, die ihr nicht hört, wie es zum Schöpfer im
Himmel klagt und um Erbarmen schreit! Dreimal wehe aber über den, über welchen es in seinem Schmerz schreit und klagt.
suma_ is offline  
Old 24.03.2015., 14:42   #15
Quote:
Druid kaže: Pogledaj post
Jeste li LGBTIQ osoba i ako da, zašto?
Ako ne, obrazložite odgovor.
Ne. Razlog je primjerena ravnoteža spolnih hormona u mom mozgu u perinatalnom razdoblju (razdoblju prije i nakon mog rođenja).
__________________
"Tko izgubi dobitak, dobije gubitak."
Sigmund is offline  
Old 24.03.2015., 15:48   #16
^
Ovo. Ali se trudim biti barem malo Q.
__________________
otpis
peronja is offline  
Old 24.03.2015., 17:01   #17
Nisam LGBTIQ jer ne znam kako se to biva.
Šabović Adis is offline  
Old 24.03.2015., 17:07   #18
Konačno jedna dobra tema na filozofiji.

Jesam, ja sam sasvim sigurno legebetikju osoba, a kao pravi vjernik mogu samo reći da me bog takvog stvorio, i svi pravi vjernici su sigurno i legebetikju osobe.
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 24.03.2015., 17:21   #19
Quote:
suma_ kaže: Pogledaj post
Pa 100 % Tak je too 😆
Sumo što si danas za ručak?
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Old 24.03.2015., 17:31   #20
Quote:
Dr. Božo kaže: Pogledaj post
Sumo što si danas za ručak?
Aa kiseli kupus sa krompirom 👌
__________________
Jesus von Nazareth hat auch den Schmerz der Tiere gespürt, die auf die Schlachtbänke der Menschen gelegt werden. Als
er nämlich mit ansehen muss, wie ein Mann ein Tier schlägt, ruft er: "Weh euch, die ihr nicht hört, wie es zum Schöpfer im
Himmel klagt und um Erbarmen schreit! Dreimal wehe aber über den, über welchen es in seinem Schmerz schreit und klagt.
suma_ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.