Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2016., 12:55   #41
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Sound, sada znamo sto ces raditi cijeli Bozic.
#cantwait

Inače, baš me zanima kakav će im program biti za Badnjak i Božić. Gledam na njihovim stranicama još ništa ne piše, na "TV raspored" vrte prastari neaužirirani raspored. Nadam se da će potruditi i pokazat kako bi trebao izgledati pravi domaći program u duhu Božića a da to bude i gledljivo za šire mase. Iako slutim da će biti hrpa biblijskih filmova i monotone "samostanske" emisije sa časnama i fratrima. Nadam se da griješim.

p.s. vidim da već i pare žicaju, čim pristupiš web stranici iskače prozorčić da osim molitve trebaju i $$$. Izgleda skupa bila ta prva OiV-ova rata za DVB-T emitiranje.. još nisu ni krenuli a već traže donacije
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 14:40   #42
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
vidim da već i pare žicaju, čim pristupiš web stranici iskače prozorčić da osim molitve trebaju i $$$. Izgleda skupa bila ta prva OiV-ova rata za DVB-T emitiranje.. još nisu ni krenuli a već traže donacije
No Bucks, No Buck Rogers
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 19:45   #43
To za zicanje para vec duže ide, to je izgleda kao ono u crkvi kad traže

Jel netko vec pretražio kanale, jel se pronalazi kanal vec? Ne da mi se svako malo slagati kanale..
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 11:14   #44
Još uvijek nema ništa na 57. kanalu, niti test slike.

Izgleda da će to večeras točno u ponoć biti pušteno bez ikakvih pripremi, baš kao što su puštali recimo HRT2 HD.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 14:32   #45
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Još uvijek nema ništa na 57. kanalu, niti test slike.
Jel moguće kako pronaći samo taj kanal, bez da brišem ostale kanale/liste? Postoji li neka frekvencija, kako god to ide?
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 17:04   #46
Nemoj ići na automatsku već na ručnu pretragu (pretragu po kanalu, ili kako se već kod tebe zove, vidjet ćeš sam u postavkama da ima dvije vrste pretrage) - tu ukucaj pod kanal (CH) - 57 iliti 76200 KHz (ovisno što ti nudi, vjerojatno će ti biti dovoljno samo broj kanala) i pronaći će ti TV4R i Z1, a od sutra onda i Laudato TV.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 23:17   #47
Laudato TV, od 22. prosinca na DVB-T

Odlično, pronašao sam di trebam. Cekam ponoc.

______________

EDIT1: Dobio potvrdu da će u ponoć biti vidljiv. Valjda imaju nešto u noćnom programu da vidim malo kako izgleda kanal posto ih nemam inace.

______________

EDIT2: Startalo! Prvo himna, pa čitanje iz Biblije

Zadnje uređivanje mezzzzzo : 22.12.2016. at 00:03.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 00:07   #48
Istina, krenuli su točno u ponoć. Kako bi Izet reko "točni su ko švedski sat"

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 12:05   #49
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Ipak će biti "sa nama" za Božić



vecernji.hr


Baš se radujem
__________________
Go ahead, destroy Armenia. See if you can do it. Send them into the desert without bread or water. Burn their homes and churches. Then see if they will not laugh, sing, and pray again. For when two of them meet anywhere in the world, see if they will not create a New Armenia.
malavida19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 16:55   #50
Laudato TV, večernji dio rasporeda na Badnjak

Nije mi jasno ovo u 21:30 jel to prijenos mise iz Vatikana?

edit: da, sad vidim dodatak - iz Vatikana je misa, dodano u raspored..

Quote:
20:00 Tjedni vrtuljak – informativna emisija na malo drugačiji način – Pregled tjednih događanja iz zemlje i svijeta, zanimljivi prilozi i najbolji voditelji. Pogledajte kako izgleda informativni program u dječjim rukama!
20:20 Novo srce – 24. emisija – U prigodnom, badnjem izdanju emisije Novo srce o svom životu, svećeničkom pozivu, božićnim običajima i poruci svetkovine Rođenja Gospodinova govori studentski kapelan don Damir Stojić.
21:00 Razlog nade – navještaj nedjeljnog evanđelja uz meditaciju i molitvu. Pripremimo se zajedno za svetkovinu nedjelje, otvorimo svoja srca i um Riječi, poslušajmo Radosnu vijest.
21:30 SVETA MISA – UŽIVO – Bdijmo zajedno u svetoj noći u kojoj je Riječ tijelom postala. Pratite prijenos uživo svete mise polnoćke Svetkovine Rođenja Gospodinova koju će u subotu u vatikanskoj bazilici predslaviti Sveti Otac.
23:00 Betlehem proročki grad – dokumentarni film o Betlehemu
00:00 SRETAN TI BOŽIĆ, NARODE MOJ!
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 17:09   #51
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Laudato TV, večernji dio rasporeda na Badnjak

Nije mi jasno ovo u 21:30 jel to prijenos mise iz Vatikana?

edit: da, sad vidim dodatak - iz Vatikana je misa, dodano u raspored..
meni je na 57. kanalu karlovačka 4 rijeke pa ne znam kako doći do laudata..
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 17:53   #52
Preskeniraj ponovno 57. kanal i tamo će ti se pojaviti i Laudato.

Na tom kanalu su Z1, TV4R i Laudato.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 00:11   #53
uspjelo, hvala. sad da vidimo kakav je program...
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 18:59   #54
Zalutao na FB stranicu Laudato TV-a i zgrozio se koliko žicaju ljude da im uplate nešto para. Čak su smislili neku VOD uslugu "kluba prijatelja Laudato TV-a" gdje možeš gledati njihove emisije na zahtjev samo ukoliko im uplatiš nešto para, a to da im moraš uplatiti nešto para saznaš tek kad se već registriraš pa te pri kraju "zaskoče" sa - dodaj kreditnu karticu.



Ako ne uplatiš - nema ni VOD gledanja, tj. nisi "prijatelj Laudato TV-a", lol.

Još na svojim FB stranicama se hvale kako će od jeseni krenuti po misama da ljude žicaju za pare



Pokreneš televiziju i onda u ime vjere žicaš ljude da ti nešto uplate kako bi preživio, ne znam kako drugima no meni je to gadljivo.

Iako u suštini nemam ništa protiv ovakve televizije, dapače.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 20:44   #55
kajaznam, meni bilo gadljivo kak se onomad branilo jutarnji list i politika istog, al eto, vremena se mijenjaju, a i ljudi s njima nitko nikoga ne tjera da plati nekaj pa da konzumira. neš gledat laudato i neš plaćat, ne moraš. evo ja bih platila 2 dolara da gledam nikolinu skorup na laudato, dok se sjećam njenih medijskih početaka
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 17:18   #56
Ta televizija ima gledatelja upravo onoliko koliko je ova tema popularna.
Vjernik sam a ne gledam je.
Razlog rjetko kada neceg zanimljivog.Nikakvih vjerskih ili povjesnih filmova,serija ili bilo cega takvog od strane produkcije..
Rafo i tako dalje emisije,hvala ali ne hvala
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 11:20   #57
Laudato prenosi uživo prosvjed protiv IK

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 18:05   #58
Nije mi to tako niti čudno. Vidio sam tijekom cijelog tjedna kako promoviraju navedeni prosvjed, i rade emisije s organizatorima. Prenosili su i onaj Hod za život jednom prilikom, a i svakog tjedna imaju prijenose misa. Propustio sam vidjeti kako je to izgledalo, no lijepo od njih što imaju opremu za prenositi live s vanjskog prostora.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 21:34   #59
Barem cijene oglašavanja nisu nešto kompleksne.
https://laudato.tv/wp-content/upload..._03_2017-1.pdf
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 15:30   #60
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Laudato prenosi uživo prosvjed protiv IK
Zar si sumnjao?
joule1309 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.