Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2016., 13:36   #1
Tomislav Karamarko - opća tema VI.

pošto je prošla tema dostigla limit, 10.000 postova, otvaram novu temu



Linkovi na stare teme: I, II, III, IV, V.
__________________
Confluence of sounds

Zadnje uređivanje klonka : 07.06.2016. at 14:46.
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 13:40   #2
Tomica tupoglavi- najveći domoljubni nesipričani ep.

Jedan od komnetara s 24 sata pukao sam od smijeha, opet im je samo domoljublje važno
Quote:
Karamarko gade egoistički,donedavno sam te podržavao.prešao si svaku mjeru?Nisi svjestan da su te moćni mediji sahranili,politički naravno,a ti ćeš svojim egom sahraniti moj i ne samo moj HDZ!Fuj svi lopovi koji ste se okoristili na račun HDZ-a i nas malih istinskih domoljuba!
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 13:53   #3
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Zabavno je već to što HDZ navodi kako ima dovoljno ruku da sruši Vladu u kojoj je HDZ.. I to se u situaciji koju imamo smatra uspjehom






-Stipe


Točno tako. Nisam ni skužio koliki je ovo apsurd jer sam se zanio tehnikalijama.

Plus su do prije nekih 7 dana tvrdili da ta vlada i Orešković rade fantastično dobro. Koja sprdnja od stranke.
__________________
Za sva vrimena
Sicko S is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 13:59   #4
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Evo ga....neizravno je priznao da ima ruke za rusenje vlade i to su HDz i SDP ruke.
ponašanje SDPa me ne čudi jer svaka opozicijskoj stranci je u interesu rušenje vlade u kojoj ne participiraju.
Začuđujuće je ponašanje HDZa koji ustvari ruši vladu u kojoj participira i to sa većinom ministara...
Zar nam žele poručiti da su sa malo zajebali kada su dizali ruke za Oreškovića?
I to bi trebali biti političari kojim se traba dati zemlju na upravljanje?
aspiriniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 14:06   #5
A kak to sad opoziv oreskija prije opoziva karamarka? Kaj ne postoji nekakav redoslijed kojim se ide? Opoziv karamarka je bio prije predlozen?
Kak to sad ide?
Jucer sam procitala da premijer moze zatraziti da se prije njega obradi karamarko al kaj ne bi to i trebalo zakonski prije?
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 14:08   #6
Quote:
EDIT: pogrešan post sam quotao
idem potražiti koji sam htio quotati
Milanović uopće to nije rekao. On je rekao da on želi da Sabor sam sebi raspusti jer je to volja naroda, da zadnje ankete kažu da preko 70% građana želi nove izbore i da je siguran da svakim danom taj postotak raste. I da se samoraspuštanjem Sabora em automatski ruši i Orešković i vlada, em ispunjava volja naroda.
Pa da je ovaj prijedlog HDZ o opozivu samo trik kojim se izbjegava rasprava o opozivu Karamarka. Ali da će vjerojatno podržati ako to Reiner na silu brzo ugura u dnevni red Sabora jer je ova vlada toliko nesposobna da je to sramota.
__________________
Za sva vrimena
Sicko S is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 14:10   #7
Quote:
3nina3 kaže: Pogledaj post
A kak to sad opoziv oreskija prije opoziva karamarka? Kaj ne postoji nekakav redoslijed kojim se ide? Opoziv karamarka je bio prije predlozen?
To ti je prednost kada imas predsjednika Sabora jer on dodjeljuje datume kada ce koja tema doci na red, nebitno od toga kada je podnesena. Da nije tako, Karamarko ne bi ima dugog izbora nego mirno cekati raspravu o razrjesenju sa funkcije podpredsjednika Vlade.
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 14:12   #8
To fakat nije ok
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 14:13   #9
Nego, jesu iz hdza ponudili IKAKVO obrazloženje za rušenje Oreškovića
WilsonEduardo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 14:14   #10
SDPu je u interesu da Karamarko ostane na čelu HDZa, barem do izbora, jer će se tako osigurati da HDZu rejting ostane nizak. Samo se mora osigurati da do preslagivanja ne dođe.
Bilby is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 14:16   #11
Quote:
WilsonEduardo28 kaže: Pogledaj post
Nego, jesu iz hdza ponudili IKAKVO obrazloženje za rušenje Oreškovića
Pa rekli su da vise ne uziva njihovo povjerenje
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 14:21   #12
Quote:
kvasteriks kaže: Pogledaj post
Ništa ne vrijede afere i mane kad novine tome ne daju značaj. Znači HDZ je tu u podređenom položaju već u početku, a ljudi neće tako skoro zaboraviti ovu eskapadu. Još samo da Milinović zasjedne
HDZ mora do prijevremenih izbora dobiti novog predsjednika ako želi pobijediti.
Perka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 14:26   #13
Quote:
Bilby kaže: Pogledaj post
SDPu je u interesu da Karamarko ostane na čelu HDZa, barem do izbora, jer će se tako osigurati da HDZu rejting ostane nizak. Samo se mora osigurati da do preslagivanja ne dođe.
Ne bih posmatrao cinjenice tako povrsno:

- Karamarko je izvukao HDZ iz blata nakon Sanadera
- Ostvario je pobjedu sa Kolindom
- Dobio vrlo fin rezultat na izborima s obzirom na los imidz stranke

Na papiru, on je odradio fin posao za HDZ u proteklom vremenu. Toga je i Milanovic svjestan i zato se premislja koji potez da povuce. Karamarko se izuzteno slabo snalazi u javnom nastupu, ali kada je u pitanju rad na terenu tu nema konkurenciju. Zato i Karamarko hoce izbore, jer je vidjeo da se upetljao u javnu igru u kojoj ne moze da funkcionise i zeli da se izvuce iz tog vrtloga u koji vise nece ni ulaziti ako uspije sada da se izvuce.
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 14:28   #14
Quote:
Perka kaže: Pogledaj post
HDZ mora do prijevremenih izbora dobiti novog predsjednika ako želi pobijediti.
Da li je to uopće moguće? Tehnički mislim?

HDZ ide na izbore s Karamarkom, mislim da je to gotova stvar. Jedina solucija koja se eventualno u nekom ludom scenariju može dogoditi je da Karamarko zaista uspije složiti vladu (u kojoj bi mandatar bio on, Bandić ili Čačić eventualno...) i da se ova situacija održi i produži i da za god-dvije imamo sasvim drugačiju političku situaciju.
Osobno se ježim od ovakve mogućnosti i uopće realnosti u kojoj bi Karamarko i Bandić jedan drugoga podržavali i defakto štitili od zatvora, a likovi poput Mamića bi bili ugledni građani...)
denijama is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 14:29   #15
Karamarko je na izborima za Sabor totalno podbacio,kakav fin uspjeh...

Nakon 4 godine Kmera,konstantne mobilizacije "domoljuba" s ustasam i partizanima,luletanja o.lustraciji,reformama i IFO programu,te narucenim anketama u korist HDZ,te NAJAVAMA o 2/3 tip je skoro spusio nemoguce...

Ostao je u egalu s Zokom nesposbnim...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 14:33   #16


Koji komentar. Inače, Karamarko je na pitanje dali je bio sa Mamićem u Sheratonu rekao "Da, susrećem ga često, susrećem mnoge ljude, što da budem nepristojan" koji glupak
MaurS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 14:35   #17
Quote:
MaurS kaže: Pogledaj post


Koji komentar. Inače, Karamarko je na pitanje dali je bio sa Mamićem u Sheratonu rekao "Da, susrećem ga često, susrećem mnoge ljude, što da budem nepristojan" koji glupak
idiot se svakim danom sve vise pokopava, mislim on je politicki mrtav al ovak samo jos dodatno pada i probija dno
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 14:35   #18
Quote:
MaurS kaže: Pogledaj post


Koji komentar. Inače, Karamarko je na pitanje dali je bio sa Mamićem u Sheratonu rekao "Da, susrećem ga često, susrećem mnoge ljude, što da budem nepristojan" koji glupak
zašto glupan?

Pa HDZova baza puši te priče, zna on dobro kome se obraća kad to govori
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 14:37   #19
Quote:
Tijs kaže: Pogledaj post
zašto glupan?

Pa HDZova baza puši te priče, zna on dobro kome se obraća kad to govori
Baš tako...iako sumnjam da zna drukčije...
Lakat Brade is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 14:40   #20
Quote:
Tijs kaže: Pogledaj post
zašto glupan?

Pa HDZova baza puši te priče, zna on dobro kome se obraća kad to govori
Pa ajd tko pri zdravoj pameti moze ovu pricu popusit?

Zamisli, sreće mnoge ljude al baš sa ovim nije htio biti nepristojan. S ovim će više izgubit kod birača nego dobit što će se i vidjet na izborima. Tip jednostavno ruši granice gluposti. Nije mi jasno što Zoka čeka kog vraga.
MaurS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.