Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2016., 22:00   #101
Quote:
Bark kaže: Pogledaj post
Molimo se dragi prijatelji za učinkovito djelovanje Duha Svetoga kroz osobu našeg dragog predsjednika Tomislava Karamarka,te da mu duh sveti vodi britku misao i čvrstu desnicu. Molimo neka Duh Sveti takne suradnike tvoje štovani predsjedniče državotvorne i najveće stranke nas iskrenih Hrvata. Molimo se braćo, neka se odazovu na poticaj Duha i našeg Tomislava svi uvaženi zastupnici naše stožerne stranke ,te svi kojima je Hrvatski rod svet,da se svrgne ova vražija rabota u personi Tima Oreškovića,prevrtljive guje u njedrima najvećeg hrvatskog sina Karamarka Tomislava!

Živjeli braćo i hvaljen Isus i Marija,živjeli opet!!
Heil !

Bark pazi se opet će te cinkati glasači hdz -a .
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 22:03   #102
Quote:
heziod kaže: Pogledaj post
Ajde,malo zajebavam partijsku nejac,sto se odmah pecas na udicu
A kaj ti ne znaš zajebavat sam sebe - u sebi?
Moraš sve naglas?

Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Ti sa direktnog su zesci idioti.
Danas citam komentare kak je Oreskovic postavljen od UDBA-e i da tu Karamarko nista nije mogao.
Kaj ti još ne znaš da je Kanada pod kontrolom Udbe, a da javorov sirup truje tjelesne tekućine? :dr. čudoljub:
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 22:03   #103
Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Bark, prepismen si da bi bio uvjerljiv.
Bark bi trebao ovo pejstati na 2-3 HDZ-ova portala


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 22:05   #104
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Bark bi trebao ovo pejstati na 2-3 HDZ-ova portala


-Stipe
Ovi neće ubrat zajebanciju pa ćemu dati člansku iskaznicu a onda ćemo mu mast vaditi
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 22:07   #105
Quote:
Vukmon kaže: Pogledaj post
U politickim krugovima je SOA dobila na vaznosti kada je tokom frke oko Lozancica otkriveno koliko je to vazna institucija. Posto je pod Lozancicevim vodjstvom radila u strogoj tajnosti vecina politicara/javnosti im nije pridavalo znacaj.

Sada je vec zlatni mac sa kojim valja mlatarati ako nekome hoces pokazati zubiće
Zna se da vlada onaj tko ima informacije,a zna se kakvim se informacijema bavi naša tajna služba,uglavnom tko je što maznuo.e po te je informacije premijer išao ravno na izvorište,dopizdilo mu da mu Karamarko servira samo ono što smije znati,a da se ne tiče njega samoga.kad je to potpredsjednik shvatio znao je da mu više nema spasa dok netko iznad njega zna sve o njegovim rabotama,kad mu premijer bude servirao na stol samo ono što premijer misli da bi trebao znati kao potpredsjednik,tu je Tomici izmaknuta stolica,a omču si je već namjestio.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 22:07   #106
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
A kaj ti ne znaš zajebavat sam sebe - u sebi?
Moraš sve naglas?



Kaj ti još ne znaš da je Kanada pod kontrolom Udbe, a da javorov sirup truje tjelesne tekućine? :dr. čudoljub:
Hm koliko godina ima prosječan udbaš ? Ima li benificirani staž ?
Imam osjećaj da oni nikada ne idu u penziju
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 22:07   #107
Quote:
djemba kaže: Pogledaj post
Ovi neće ubrat zajebanciju pa ćemu dati člansku iskaznicu a onda ćemo mu mast vaditi
S tim i računam


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 22:10   #108
Quote:
Dear Prudence kaže: Pogledaj post
Ziher je dogovarao s Mamićem organizaciju svog rođendana!
Dogovarao je prvu pričest.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 22:50   #109
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Ti sa direktnog su zesci idioti.
Danas citam komentare kak je Oreskovic postavljen od UDBA-e i da tu Karamarko nista nije mogao.
Quote:
djemba kaže: Pogledaj post
Hm koliko godina ima prosječan udbaš ? Ima li benificirani staž ?
Imam osjećaj da oni nikada ne idu u penziju
Udbaši iz Brazila!
U serijama po 88 komada - u spomen na... ?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 22:53   #110
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
A kaj ti ne znaš zajebavat sam sebe - u sebi?
Moraš sve naglas?
wut?
To kao impliciras da sam ja dio partijske nejaci ili?
pa zar i ti Judo
__________________
"nisi tu da mislis, cijepi se, pizda ti materina"
heziod is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 22:53   #111
Quote:
djemba kaže: Pogledaj post
Hm koliko godina ima prosječan udbaš ? Ima li benificirani staž ?
Imam osjećaj da oni nikada ne idu u penziju
idu, idu, ali ostaju aktivni kao volonteri, čak i na placu

Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
U serijama po 88 komada - u spomen na... ?
na......Tita?

kaj se praviš grbav!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 23:23   #112
Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Za Karamarka i njegovo društvo:
https://www.youtube.com/watch?v=0rEsVp5tiDQ
TOOOO, UZE MI LINK IZ PRSTIJU!!!

upravo smo to pustali na moru u lipnju 2009 kad je Sanader imao pressicu i odstupio sa duznosti. I ja se jos suzdrzavam da pustim taj link jer Karamarko nije odletio, i evo ga tebe sa ISTIM linkom
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."

Zadnje uređivanje swap : 07.06.2016. at 23:49.
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 23:23   #113
tomica kamikaza.

što mislite zašto se grčevito drži za fotelju? samo zbog 60 000 evra? ili ima tih afera još?

čime je ucijenio hdz?

na konferencijama djeluje opušteno i samouvjereno. zna nešto što mi neznamo
milko84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 23:30   #114
Pa nema me tu već neki mjesec i Garavi šiba temom kao vatrogasac Sam... Jel istina da je postao politički mrtvac kako mu je Mesić rekao ili ima još nekog asa u rukavu (neke topničke dnevnike)...
__________________
Seral-tribune vaša dnevna doza pranja mozga
Pomoć pri izradi i izrada maturalnih radova - inbox za detalje!
domothebeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 23:41   #115
Quote:
Vukmon kaže: Pogledaj post
U politickim krugovima je SOA dobila na vaznosti kada je tokom frke oko Lozancica otkriveno koliko je to vazna institucija. Posto je pod Lozancicevim vodjstvom radila u strogoj tajnosti vecina politicara/javnosti im nije pridavalo znacaj.

Sada je vec zlatni mac sa kojim valja mlatarati ako nekome hoces pokazati zubiće
Tko zna ima li Lozančićevo otkrivanje mađarskih špijuna i možda nekih informacija kakve veze s predsjedničinim gubitkom povjerenja u njega obzirom na umočenost i ovog predsjednika HDZa u mađarski pekmez

http://www.nacional.hr/ekskluzivno-m...r-u-hrvatskoj/
__________________
Mislim, dakle pišem
odakusa is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 23:43   #116
RTL Direkt sa Sprajcom je danas bio ODLICAN
Uhvatili su izjave - Oreskovica pred Vladom, Petrova navecer poslije sjednice MOSTa
Direktan razgovor u studiju sa Domagojem Milosevicem ( buduci HDZ mandatar, sa tupe frizurom, sudeci na sliku istog lika na subotnjoj sjednici predsjednistva HDZa, tajanstven ali pod adrenalinima)
Objavili izjave iz HDZ Varazdin

i secer na kraju: analiza Karamarkove presice ( od izjava, do body language, uz goste u studiju)
1. teza. Karamarko napada Oresovica zbog SOA, a sam je u svom resoru imao kao podpredsjednik Vlade te zadatke ali u 4 mjeseca nije sazvao niti jednu sjednicu odbora za sigurnost pri Vladi RH!!!!
2. teza- igra se poker na sve i nista, i Karamarko skriva poteze, ali omeksava prema MOSTu i tvrdi da su neki zavedeni
3. teza - Karamarko odbija svaku odgovornost, i nerealno za kljucna pitanja OPET spominje INDICIJE
4. teza - i SDP mora igrati poker i ne pokazati do samog izglasavanja sto ce uciniti
5. teza- ankete pokazuju manji rast SDPa, ne veliki pad HDZa, ali HSS i HSLS mogu napraviti nove koalicije centra koje bi povukle glasace dalje od HDZa,
6. teza - u buducim kolaicijama svi bi bjezali od parterstva sa Karamarkovim HDZom, sudeci po iskustvu iz ove koalicije.

ODLICNO SPRAJC!!!
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 23:44   #117
Quote:
milko84 kaže: Pogledaj post
tomica kamikaza.

što mislite zašto se grčevito drži za fotelju? samo zbog 60 000 evra? ili ima tih afera još?

čime je ucijenio hdz?

na konferencijama djeluje opušteno i samouvjereno. zna nešto što mi neznamo
meni ne djeluje ni najmanje opušteno.
baš se kuži na njemu koliko je poljuljan.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 00:21   #118
Sudeći prema reakcijama nekih iskusnih HDZ-ovaca ispada da mu priča i ne drži previše vodu, al svejedno je većina stala uz njega. Kako on konrektno misli "prekrojiti"? Jel im je prodao priču "ja neću biti premijer" i predložio nešt ovako:

domoljubna+ bandić + raskovic+lekaj 63
čačić 1 (da)
most 5 (moguće)
manjinci bez sdssa i radina 3 (vrlo vjerojatno)
"hrvatska raste" 2 (jako nategnuto)
hrid 3 (moguće)
ids 3 (tesko,al nije nemoguće)
__________________
80
filmko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 00:33   #119
Quote:
odakusa kaže: Pogledaj post
Tko zna ima li Lozančićevo otkrivanje mađarskih špijuna i možda nekih informacija kakve veze s predsjedničinim gubitkom povjerenja u njega obzirom na umočenost i ovog predsjednika HDZa u mađarski pekmez

http://www.nacional.hr/ekskluzivno-m...r-u-hrvatskoj/
A taj Darko Horvat što se spominje u tvom linku, ministar poduzetništva i obrta. On se stalno spominje u vezi raznih poslova s Mađarima, i kao da se stalno zalaže za nešto što ide na ruku Mađarima. Nadam se da će Uskok ili SOA ili već netko pronjuškati je li i netko iz njegove blizine isto davao kakve konzultantske usluge nekom.
__________________
Za sva vrimena
Sicko S is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 06:41   #120
Quote:
odakusa kaže: Pogledaj post
Tko zna ima li Lozančićevo otkrivanje mađarskih špijuna i možda nekih informacija kakve veze s predsjedničinim gubitkom povjerenja u njega obzirom na umočenost i ovog predsjednika HDZa u mađarski pekmez

http://www.nacional.hr/ekskluzivno-m...r-u-hrvatskoj/
hvala za link
dakle 22.3. 2016. Nacional pise o MOLu i Oreskovicevim reakcijama

Quote:
Nacionalu je otkriven sukus tih zbivanja jer raste bojazan da mađarski lobisti koji tvrde da uživaju podršku dijela HDZ-a, rade na tomu da se Ina definitivno isporuči Mađarima. Kad je premijer Tihomir Orešković doznao kakav se scenarij priprema te da su u potpunu predaju Ine Mađarima potencijalno uključeni i neki članovi njegove vlade koji su povezani s mađarskim lobistima, reagirao je vrlo oštro.

“OREŠKOVIĆ JE DOSLOVCE PODIVLJAO i rekao da to neće dozvoliti”, tvrdi Nacionalov izvor blizak Vladi. Operaciju prepuštanja ili prodaje dijela dionica Ine, koje bi Mađarima omogućile potpunu dominaciju u Ini, Nacionalovi izvori koji imaju podršku u dijelu Vlade otvoreno su nazvali veleizdajom nacionalnih interesa u pokušaju.
ohohoooo, to se moze vezati uz cinjenice:

- Perkovic jos nije predao dokumente saborskom odboru za ocjenu sukoba interesa
- saborski zastupnik Miroslav Tudjman ne zeli potpisati dokument o smjeni Oreskovica, nema potpisa niti generala Krsticevica.....

Zato Oreskovic ide u postupak izglasavanja nepovjerenja pred Saborom, grebe se njemu za taj polozaj, ali uhvatili su ga na krivoj nozi .....

SOA ce jos imati posla.....

Quote:
Novi sastanak ravnatelja SOA-e Markića i predsjednice Grabar-Kitarović
...
...

S obzirom da je šef HDZ-a Tomislav Karamarko u cijeloj političkoj buri oko opoziva Oreškovića problematizirao i spomenuo i SOA-u, sugerirajući da je politika opet rabi u političkim sukobima, jasno je da brzi novi sastanak ravnatelja SOA-e i predsjednice izgledno predstavlja neku vrst odgovora na objede koje lansira Karamarko.
i slag na kraju Oreskovic razgovara sa SOA u sredisnjici SOA, a s Petrovom u svom stanu, sto znaci da mu drugi prostori bas i nisu taako sigurni za povjerljivu komunikaciju ....
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."

Zadnje uređivanje swap : 08.06.2016. at 07:44.
swap is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.