Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2009., 01:35   #1
Question Kako dečku dati do znanja da ti se sviđa - samo se dopisujemo

Ja imam jedan bar meni veliki problem...Nikad nisam smjela nekom decku prizant da mi se s svidja, jer imam taj problem da kada ja njemu kazem on ce mene da odbaci, ignorise...Jedan decko mi se svidja vec duze vrijeme, stalno se dopisujemo preko neta i bas nam je super...Ali sada je problem jer ja ne znam da li se njemu svidjam, a opet s druge strane ne usudim se pitat, jer se bojim reakcije njegove...Ali ima jos jedan problem sto je on malo povucen bolje reci stidan i to me jos vise odvraca od njega da mu kazem istinu...

Sta vi ljudi mislite kako da rijesim ovaj problem????
Kako da mu dam do znanja da mi se svidja,a da to ne bude opcija da moram reci ono otvoreno, jer nikad se ne zna kakav cu odgovor dobiti???????
almicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 01:37   #2
Ugrizi ga, šta ti može - majke ti?
Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 01:41   #3
Quote:
almicaa kaže: Pogledaj post
Ja imam jedan bar meni veliki problem...Nikad nisam smjela nekom decku prizant da mi se s svidja, jer imam taj problem da kada ja njemu kazem on ce mene da odbaci, ignorise...Jedan decko mi se svidja vec duze vrijeme, stalno se dopisujemo preko neta i bas nam je super...Ali sada je problem jer ja ne znam da li se njemu svidjam, a opet s druge strane ne usudim se pitat, jer se bojim reakcije njegove...Ali ima jos jedan problem sto je on malo povucen bolje reci stidan i to me jos vise odvraca od njega da mu kazem istinu...

Sta vi ljudi mislite kako da rijesim ovaj problem????
Kako da mu dam do znanja da mi se svidja,a da to ne bude opcija da moram reci ono otvoreno, jer nikad se ne zna kakav cu odgovor dobiti???????
Pitaj ga ovim rijecima : "..hipotetski gledano, kako bi ti reagirao da ti ja kazem da mi se svidjas?.." . Ako ti njegov odgovor ne bi odgovarao onda ga nemoj ni pitat.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 01:46   #4
Ako je povucen bolje reci stidan cega se bojis? Takav ti se nece puci smijati i prepricavati svojim prijateljima kako ti se svidja.

Pozovi ga na kavu, primi ga za ruke, pogledaj u oci i poljubi. Vau, mudrosti
Klonasto Pismo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 02:22   #5
Neke stvari ne mozes izbeci da ih kazes direktno. Stvar je samo u izboru reci.
GlavnaRiba ovde is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 03:05   #6
reci mu: "svidjas mi se."
CLS_Rocket is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 03:44   #7
U početku se puno dopisivali, sada njemu kao da se više ne da...

Stvarno danas ne shvatam ove momke...zbog toga imam jedan veliki problem koncentrisan samo oko decka koji mi se svidja....
Naime vise ni njega ne razumijem...U pocetku smo stalno pricali na netu, dopisivali smo se ono svaki dan cak sto je plus uvijek se on meni javljao i na taj nacin sam jedan dio njega i zavoljela bas sam ono mislila da smo se super blizili i tako mi je postao drag...
Ali ipak sam se grdno varala...Sada vise i ne pricamo toliko preko neta, preko maila....
Nekako je postao tako odbojan, kao a to nije onaj tp s kojim sam se svaki dan dopisivala,,,Sada se vise i ne javlja, ukoliko mu se ja javim on kratko odg bas sada nemamo neku komunikaciju...I zbog toga me zanima jel vi decki imate neku taktiku zasto to radite...Bas bi voljela kada bi mi neko pomogao, jer ja ni sama vise ne znam sta raditi
almicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 08:28   #8
Quote:
almicaa kaže: Pogledaj post
Stvarno danas ne shvatam ove momke...zbog toga imam jedan veliki problem koncentrisan samo oko decka koji mi se svidja....
Naime vise ni njega ne razumijem...U pocetku smo stalno pricali na netu, dopisivali smo se ono svaki dan cak sto je plus uvijek se on meni javljao i na taj nacin sam jedan dio njega i zavoljela bas sam ono mislila da smo se super blizili i tako mi je postao drag...
Ali ipak sam se grdno varala...Sada vise i ne pricamo toliko preko neta, preko maila....
Nekako je postao tako odbojan, kao a to nije onaj tp s kojim sam se svaki dan dopisivala,,,Sada se vise i ne javlja, ukoliko mu se ja javim on kratko odg bas sada nemamo neku komunikaciju...I zbog toga me zanima jel vi decki imate neku taktiku zasto to radite...Bas bi voljela kada bi mi neko pomogao, jer ja ni sama vise ne znam sta raditi
A sto ako se tu ne radi o mailu, vec o mobitel netu tipa 1to1chat, na kojem se poruke skupo placaju, te mu je sve dozlogrdilo, jer mu nakon puno vremena nisi htjela dat nista o sebi, nikakve informacije, nikakav broj,vec samo onaj glupi 67xxx broj. Zivo sumnjam da bi se taj decko komunicirajuci sa curom preko neta i pravog e-maila samo tako promijenio.
Za takvu promjenu njegova ponašanja prema tebi treba postojati jako dobar razlog. Ne dolazi to samo od sebe, malo morgen.
Mladi gospodin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 08:39   #9
Quote:
almicaa kaže: Pogledaj post
Stvarno danas ne shvatam ove momke...zbog toga imam jedan veliki problem koncentrisan samo oko decka koji mi se svidja....
Naime vise ni njega ne razumijem...U pocetku smo stalno pricali na netu, dopisivali smo se ono svaki dan cak sto je plus uvijek se on meni javljao i na taj nacin sam jedan dio njega i zavoljela bas sam ono mislila da smo se super blizili i tako mi je postao drag...
Ali ipak sam se grdno varala...Sada vise i ne pricamo toliko preko neta, preko maila....
Nekako je postao tako odbojan, kao a to nije onaj tp s kojim sam se svaki dan dopisivala,,,Sada se vise i ne javlja, ukoliko mu se ja javim on kratko odg bas sada nemamo neku komunikaciju...I zbog toga me zanima jel vi decki imate neku taktiku zasto to radite...Bas bi voljela kada bi mi neko pomogao, jer ja ni sama vise ne znam sta raditi
mislim da si je nasel drugu za dopisivanje, jer mu ti vise nisi zabavna (nisam zlobna nego realna)
trebala si mu na neki nacin pokazati da ti se svida... svakome bi dojadilo svaki dan ispitivati kak si, kaj ima...
vecina decki se dopisuje zbog
Simmby is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 12:14   #10
Quote:
almicaa kaže: Pogledaj post
Stvarno danas ne shvatam ove momke...zbog toga imam jedan veliki problem koncentrisan samo oko decka koji mi se svidja....
Naime vise ni njega ne razumijem...U pocetku smo stalno pricali na netu, dopisivali smo se ono svaki dan cak sto je plus uvijek se on meni javljao i na taj nacin sam jedan dio njega i zavoljela bas sam ono mislila da smo se super blizili i tako mi je postao drag...
Ali ipak sam se grdno varala...Sada vise i ne pricamo toliko preko neta, preko maila....
Nekako je postao tako odbojan, kao a to nije onaj tp s kojim sam se svaki dan dopisivala,,,Sada se vise i ne javlja, ukoliko mu se ja javim on kratko odg bas sada nemamo neku komunikaciju...I zbog toga me zanima jel vi decki imate neku taktiku zasto to radite...Bas bi voljela kada bi mi neko pomogao, jer ja ni sama vise ne znam sta raditi
Ti si pretpostavljam mlada.
Što se tiče tvog pitanja, nema ništa lijepše nego kad ti cura prizna da si joj zapao za oko. U takvoj situaciji samo bi te degenerik odbio na ružan način, ako te i odbije (a nije degenerik) to će uraditi tako da ti i ne shvatiš da te je odbio, barem bi ja tako napravio.
Daj mu jasan i glasan znak da mu se sviđaš, biće mu drago.
PersonaNonGrata is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 12:56   #11
Quote:
almicaa kaže: Pogledaj post
Stvarno danas ne shvatam ove momke...zbog toga imam jedan veliki problem koncentrisan samo oko decka koji mi se svidja....
Naime vise ni njega ne razumijem...U pocetku smo stalno pricali na netu, dopisivali smo se ono svaki dan cak sto je plus uvijek se on meni javljao i na taj nacin sam jedan dio njega i zavoljela bas sam ono mislila da smo se super blizili i tako mi je postao drag...
Ali ipak sam se grdno varala...Sada vise i ne pricamo toliko preko neta, preko maila....
Nekako je postao tako odbojan, kao a to nije onaj tp s kojim sam se svaki dan dopisivala,,,Sada se vise i ne javlja, ukoliko mu se ja javim on kratko odg bas sada nemamo neku komunikaciju...I zbog toga me zanima jel vi decki imate neku taktiku zasto to radite...Bas bi voljela kada bi mi neko pomogao, jer ja ni sama vise ne znam sta raditi
reci ti njemu da ti se svidja, sta gubis? ako odgovor bude negativan, sjeti se samo da nije jedini
ziherrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 14:59   #12
Quote:
almicaa kaže: Pogledaj post
Stvarno danas ne shvatam ove momke...zbog toga imam jedan veliki problem koncentrisan samo oko decka koji mi se svidja....
Naime vise ni njega ne razumijem...U pocetku smo stalno pricali na netu, dopisivali smo se ono svaki dan cak sto je plus uvijek se on meni javljao i na taj nacin sam jedan dio njega i zavoljela bas sam ono mislila da smo se super blizili i tako mi je postao drag...
Ali ipak sam se grdno varala...Sada vise i ne pricamo toliko preko neta, preko maila....
Nekako je postao tako odbojan, kao a to nije onaj tp s kojim sam se svaki dan dopisivala,,,Sada se vise i ne javlja, ukoliko mu se ja javim on kratko odg bas sada nemamo neku komunikaciju...I zbog toga me zanima jel vi decki imate neku taktiku zasto to radite...Bas bi voljela kada bi mi neko pomogao, jer ja ni sama vise ne znam sta raditi
Imam ja jednu curicu s kojom sam sad u tom stadiju koji ti spominjes, na to me i podsjetio tvoj post pa sam eto nasao potrebu da odgovorim. Vidim po njezinim porukama da se isto malo cudi ali jednostavno sam zakljucio da nije vrijedno mog vremena i eto, sve ostavio na nekim porukama koje se razmjene na brzinu tu i tamo isto kao s barem 10ak drugih takvih "kontakata". Ljeto je, ja bi van a vi bi sjedile pred ekranom...ok, svakom svoje. Ali onda tipkajte s nekim drugim
I nema tu neke taktike, jednostavno razlicite zelje. Vjerujem da je tako i u tvom slucaju. Bilo da si ga ohladila ignoriranjem njegove zelje da kontakt prenese u RL ili jednostavno nisi davala dovoljno dobar feedback na njegove poruke....zapravo je potpuno nebitno.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 03:55   #13
uf dopisivanje preko neta, to automastki zvuci da ne zelis potrosit koju lipu na koji sms.
neide to tako.
mala salica u kojoj ima malo isitne,
ali ma jok ako je stidljiv nece prepoznat one klasicne zenske znakove, dakle morat ces biti barem poludirektna.
prvo moras otic u zivo a ne preko neta se nac.
ako bas nikako ne mozes skupit hrabrosti uvijek ti ostaje ono da podignes muski ego, s nekim poluposesivnim komplimentima.
reakcija ce ti sve rec, ukoliko se potajno nadao imat ce spreman odovor, ukoliko ne zeli bas nista dobit ces na znanje korz malo zbunjeniji odgovor, ako nije siguran dobit ces nekoliko kontra odgovora u cemu postoji neodlucnost i zbunjenost.
to je jedini po meni nacin da kod takvog tipa deckiju izbjegnes direktnost
mr.perfect is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 08:03   #14
A jbg, pa napišeš mu, cuj decko ti se meni sviđaš i cekaj da ti odg... Ako te toliko sram napiši mu to preko neta šta, pa neces se osramotit ako te odbije...
huawii is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 08:35   #15
ja sam sklona tome da uvijek napravim krivo, ali evo, ova žena zna bolje od mene
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 08:53   #16
Quote:
almicaa kaže: Pogledaj post
Ja imam jedan bar meni veliki problem...Nikad nisam smjela nekom decku prizant da mi se s svidja, jer imam taj problem da kada ja njemu kazem on ce mene da odbaci, ignorise...Jedan decko mi se svidja vec duze vrijeme, stalno se dopisujemo preko neta i bas nam je super...
Sigurno mu se sviđaš kad se dopisuje sa tobom.
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 09:02   #17
Pa gle nemora znacit, možda mu je draga kao frendica
huawii is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 10:02   #18
Pitaj ga: "hoces ti mene vec jednom pojebati ili ne?"
__________________
Savjest je ono što boli kad se svi ostali dijelovi osjećaju izvrsno!
jedini neprirodan seksualni čin je onaj koji ne možeš izvesti
Big Scorpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 10:23   #19
kad god sam nekom otvoreno rekla / pokazala da mi se sviđa, loše je završilo. baš mi se i nedavno dogodilo nešto slično... osjetila sam "klik" s jednom osobom i mislila sam da tu mora nečeg biti jer si jednostavno savršeno pašemo... krenulo je sa suptilnim znacima, pa s malo manje suptilnim, da bih na kraju bila posve otvorena.

a dogodilo se sljedeće - ja sam krivo tumačila njegove signale koji su bili čisto prijateljski. no, najvažnije od svega, njemu je bilo itekako jasno da mi se sviđa. skužio je to još prije onih suptilnih znakova jer se takve stvari "jednostavno osjete" i da je htio nešto poduzeti, učinio bi to.

naravno da nisu svi ljudi isti... ali meni je ovaj neuspjeh bio dovoljan da se ubuduće smirim i pustim dečkima da mene osvajaju.
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 12:09   #20
Quote:
Big Scorpy kaže: Pogledaj post
Pitaj ga: "hoces ti mene vec jednom pojebati ili ne?"

Ovo je zakon, ovaj zna šta piše.
Mladi gospodin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger