Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Prijenosna računala

Prijenosna računala Omnia mea mecum porto

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2015., 21:37   #4941
Quote:
taipan kaže: Pogledaj post
Ma preživjet ćemo taj jedan "oglas" no tu će ga jako malo ljudi vidjeti. Postavi ga na Tržnicu, možeš na Tržnicu hardvera i/ili na Tržnicu mobitela i opreme, tamo će biti puno više zainteresiranih.
ok, budem.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 05:07   #4942
@viking, hvala na savjetovanju prije koji tjedan. Uzeo sam si Pipa kojega si preporučio i taman mi je.
Malo je teži nego sam si zamišljao, te baterija traje nekih trećinu kraće nego curina (ima nešto 7-inchno, pa ima smisla ), ali to su sitnice naspram praktičnosti koju je donio.

Mislim da je bio dobra investicija i da vrijedi danoga novca!
motangens is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 11:44   #4943
gle, što se težine tiče, da, nije najlakši. malo baterija, malo metalna leđa (ako su ostali pri istom dizajnu kao i kod M8 serije.
baterija, prvih dana će sigurno trajati kraće. dok sve to narihtaš, pa prčkaš, pa isprobavaš. sad gledam na svom pipu (već sam ti napisao, sve isto osim procesora, kao i kod tebe. s time da kod tebe može biti samo bolje), i nakon 22:36 koliko je od punjenja, još ima 64% baterije. s time da je wifi konstantno uključen, doduše custom rom (mada je generalno sve isto kao i na stock romu, ali bez kineskih stvari i root).

a usporedba sa 7" modelom ipak nije baš pouzdana. tako da ti taj njen tablet ne bi trebao biti nešto s čime ćeš uspoređivati.

uživaj! drago mi je da si zadovoljan.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 13:21   #4944
Tablet MEANLT, nemam pojma sta je to ali se radi o sljedecem, dijete je stavilo sifru na ekranu, one 9 tockica a nema pojma koje su...sad se nemoze otkljucati...sta napraviti...probao sam sa cackalicom tipku reset ali neide...
emojpobro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 15:00   #4945
Pokusaj uci u recovery mode i vrati na tvornicke postavke.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 17:43   #4946
Quote:
emojpobro kaže: Pogledaj post
Tablet MEANLT, nemam pojma sta je to ali se radi o sljedecem, dijete je stavilo sifru na ekranu, one 9 tockica a nema pojma koje su...sad se nemoze otkljucati...sta napraviti...probao sam sa cackalicom tipku reset ali neide...
interesantno je kako uvijek djeca budu kriva za lockanje uređaja.
sto puta je napisano da se to rješava jako teško ili nikako. dakle, hard reset(povratak na tvorničke postavke).

isto tako, taj vid zaključavanja je možda fensi, simpa, kewl, ali jedom se dešava ovo. nemojte, ljudi, koristiti taj unlock, pogotovo ako dijelite tablet sa ukućanima. ne-moj-te.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 01:44   #4947
Quote:
viking kaže: Pogledaj post
interesantno je kako uvijek djeca budu kriva za lockanje uređaja.
sto puta je napisano da se to rješava jako teško ili nikako. dakle, hard reset(povratak na tvorničke postavke).

isto tako, taj vid zaključavanja je možda fensi, simpa, kewl, ali jedom se dešava ovo. nemojte, ljudi, koristiti taj unlock, pogotovo ako dijelite tablet sa ukućanima. ne-moj-te.
Sta mislis da bi neko odrasli tu budalastinu napravio...mozes ti davat savjete odrasloj osobi ali djetetu od 5-6 g. je suludo...
Kako ces ga vratiti na tvornicke postavke kad nemozes u nista uci, sve sam sheme isprobao sta google nudi...
Proizvodjaci upravi i stavljaju puste nacine zakljucavanja jer znaju da ce jedan nacin upaliti da ga moras baciti i kupiti drugoga..
emojpobro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 02:56   #4948
Jesi probao nešto od ovoga:

https://www.youtube.com/watch?v=eJXFAdh7UJg
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.
taipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 09:35   #4949
Quote:
emojpobro kaže: Pogledaj post
Sta mislis da bi neko odrasli tu budalastinu napravio...mozes ti davat savjete odrasloj osobi ali djetetu od 5-6 g. je suludo...
Kako ces ga vratiti na tvornicke postavke kad nemozes u nista uci, sve sam sheme isprobao sta google nudi...
Proizvodjaci upravi i stavljaju puste nacine zakljucavanja jer znaju da ce jedan nacin upaliti da ga moras baciti i kupiti drugoga..
nemaš pojma koliko odraslih to radi. jer, fora je doći u kafić, izvaditi tri mobitela i na svakom drukčiji pattern. jer je to "baš onako fora za vidjeti". no, opet, ako si već dao djetetu da se igra, onda makneš takav unlock i staviš "no security", ili "swipe for unlock". i na miru si.
vratiti ga bi trebao moći da sa kombinacijom tipaka (vol- & power, npr), uđeš u tvornički recovery i tamo odabereš tu opciju.
drugi način je naći firmware, spojiti tablet na kompjuter i odraditi reflash.

je, cijeli postupak je zahebancija, no, da se odraditi.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 10:33   #4950
A da si naveo točan model da se izgugla kako napraviti hard reset, sigurno je neka kombinacija tipki
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 11:29   #4951
MeanIT 1020 ima reset tipku. Ako je taj uzmi iglicu i pokusaj tako.
To znam jer imam ovaj tablet.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 12:03   #4952
reset tipka (rupica) je uglavnom za povratak kada se zamrzne tablet, ekran ne reagira, ugl, nešto što nije svakodnevno "ponašanje".
ovdje mu treba potpuni reset da bi ga vratio na tvorničke postavke i obrisao taj lock-pattern.


https://www.youtube.com/watch?v=xSM8k4LIeQE
https://www.youtube.com/watch?v=LEBoPZXLFNk
https://www.youtube.com/watch?v=okEyk5LrNDc
https://www.youtube.com/results?sear...let+hard+reset
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 15:18   #4953
Acer Iconia Tab B1-750

Što mislite o ovom tabletu,kakav je display i kakav je za igrice?

http://edigital.hr/wifi-tablet/acer-...bijeli(Android
ddrazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 11:42   #4954
Otkrila sam danas da meanIT q1020 promise ima high speed opciju.
P.s. Za printanje sa tableta kako to ide?
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 12:38   #4955
i koliko ti je spped veći?
što se printanja tiče, trebaš imati ili printer sa wifijem ili da je u kućnoj mreži. nakon toga, instaliraš aplikaciju za svoj printer na tablet, ako postoji. ako ne, onda je stvar pokušaja i pogreške. pa dok ne nađeš neku koja će prepoznati tvoj printer.
ili pak print-to-cloud, odn, svoj artikl kojeg želiš ispisati prvo snimiš na neki cloud servis, pa kasnije sa pc-jem skineš i ispišeš.

u svakom slučaju, najkomotnija opcija je wifi printer. ali, opcija/usluga, kao takva, radi bez problema.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 17:44   #4956
Pozz, ima netko možda tablet Alcatel one touch pop7?
Zanima me koliko mu se dugo cca puni baterija?
marija2804 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 19:19   #4957
Quote:
viking kaže: Pogledaj post
i koliko ti je spped veći?
što se printanja tiče, trebaš imati ili printer sa wifijem ili da je u kućnoj mreži. nakon toga, instaliraš aplikaciju za svoj printer na tablet, ako postoji. ako ne, onda je stvar pokušaja i pogreške. pa dok ne nađeš neku koja će prepoznati tvoj printer.
ili pak print-to-cloud, odn, svoj artikl kojeg želiš ispisati prvo snimiš na neki cloud servis, pa kasnije sa pc-jem skineš i ispišeš.

u svakom slučaju, najkomotnija opcija je wifi printer. ali, opcija/usluga, kao takva, radi bez problema.
Pa mislim da je brze nego prije ali mozda je to samo moj osobni dozivljaj. .
Nemam wi fi printer,pokusala sam preko usb kabela pa nije uspjelo dok nisam prebacila datoteku na laptop i tako ispisala.
Hvala na odgovoru .
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 19:28   #4958
možeš probati, ako imaš router sa usb portom, spojiti printer u njega. tako isto može. nema garancije da će raditi, pogotovo ako je printer neki stariji model ili slabije poznat. ali, da se složiti.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 21:38   #4959
Mislim da imam printer pixma mp2800 ali nisam sigurna sad tocno...hvala na informacijama .
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 19:55   #4960
Eo, ako bi mi netko mogao pomoći savjetom oko moje dileme....

Što uzeti? Da li polovni, oko 2 godine stari IPad 3 16GB Wi-Fi (Retina) u (navodno) izvrsnom stanju za 1400 kuna, ili ići na novo, pa uzeti trenutno jedini dostupan Tablet PiPO M7 Pro 3G 8,9" Quad Core za 1199 kuna, uz garanciju i sve blagodeti koje nosi nov proizvod. Nikad nisam imao ništa od Applea, pa me malo privlaći to, a onaj Pipo koji bih ustvari želio (Max M6 PRO) trenutno nigdje nema pa mi ovaj izgleda kao rezervna nagrada, no opet... ne volim uzimati polovno. Savjeti?
__________________
If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose.
zvonimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.