Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2007., 22:18   #81
Mislio sam na HR tržište i na HR posjetitelje....... teško da nekoga zanima "profit u graditeljstvu" , jooooj taj mi je oglas najčešći
partymaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 00:43   #82
Pa o čemu vi pričate, od Adsense-a se moglo zaraditi i još se zarađuje. O čemu i to? Inače sumnjam da netko tko želi i zarađuje za život koristi samo Adsense jer bi to bilo naprosto smiješno.Postoje puno bolji načini zarade na netu samo ih treba prepoznat za svoju stranicu i koristiti ih kako treba.
TH14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 11:01   #83
ja sam se uključio u a g l o c o i zanima me je li je tko od vas primio koji ček od njih ili je to prevara
__________________
limun
limun001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 21:28   #84
Quote:
limun001 kaže: Pogledaj post
ja sam se uključio u a g l o c o i zanima me je li je tko od vas primio koji ček od njih ili je to prevara
Jedan posto onih koji su dovukli najviše članova će nešto zaraditi, ostali zanemarivo. Još nitko nije zaradio ni centa, a kad će ne zna se.
__________________
Kviz
BezPortala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 22:28   #85
pozdrav

ovako novi sam na netu, nerazumijem se bas najbolje u sve to.posjetio sam adsense i malo citao, kolko sam shvatio potrebno je imati svoju web str.ili blog da bi se moglo zaradjivati od posjeta,jesam li u pravu?
KALIGULA 01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 22:53   #86
Quote:
KALIGULA 01 kaže: Pogledaj post
ovako novi sam na netu, nerazumijem se bas najbolje u sve to.posjetio sam adsense i malo citao, kolko sam shvatio potrebno je imati svoju web str.ili blog da bi se moglo zaradjivati od posjeta,jesam li u pravu?
da. adsensi su u biti skripta koju ubaciš na svoj sajt.
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 23:01   #87
Quote:
mAtAk kaže: Pogledaj post
da. adsensi su u biti skripta koju ubaciš na svoj sajt.
ok.i to znaci kad god netko posjeti moju str.ja zaradim.i to mi adsense placa
KALIGULA 01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 23:04   #88
Quote:
KALIGULA 01 kaže: Pogledaj post
ok.i to znaci kad god netko posjeti moju str.ja zaradim.i to mi adsense placa
ne baš. zarada ti ovisi o posjećenosti stranice. imaš razne faktore koji odlučuju o tome koliko zarađuješ na jednom kliku na oglas. od kojih je glavni posjećenost, i page impressions. koliko sam ja shvatio page impressions je broj puta koliko je neka stranica pogledana na domeni koju si stavio za Channel..
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 23:14   #89
cekaj..jel meni placaju klik na oglas ili na moju str.???

aha,jesu adsensi ono sto bude u kutu str."click here to claim"

ok mislim da sam sad otprilike shvatio taj adsense..jel mi mozes jos samo reci dali znas koliko se placa adsense ako se placa
KALIGULA 01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 23:22   #90
Adsense
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 01:04   #91
Frend mi se nedavno prijavil za AdSense sa svojim blogom al su ga odbili sa objašnjenjem da mu je site underconstructed ili nedovršen. Ja sam u međuvremenu prijavil AdSense sa jednim dovršenim siteom i sve fino radi. Nakon toga sam stavil AdSense preko istog računa (ako niste znali kad vas jednom prihvate na taj isti račun možete stavit kolko hoćete siteova ali samo ako zadovoljavaju njihove termine upotrebe) i ovdje pa me zanima dal mislite da bi me mogli ukinut sa AdSensa radi underconstructiona? Radim na site-u redovito a uskoro ću i nekog dizajnera dignut da mi složi neki pristojni look. Pretpostavljam da im te revizije neidu baš tako brzo obzirom da se to mora ručno uradit... Mišljenja?

Zadnje uređivanje matak : 03.09.2007. at 01:09. Reason: Uklonjen link
vsurlan is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 04.09.2007., 18:15   #92
nikako nece ukinuti racun zbog toga, prije da se nece pojavljivati reklame zbog nedostatka sadrzaja.
digits is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 19:12   #93
ag loco je šarena laža i piramidalni sistem u kojem samo oni na vrhu mogu da zarade
ako hoćete da zaradite preko weba potrudite se da napravite što posjećeniji sajt i ubacite na njega AdSense ili neke druge reklame

ili druga opcija je da napravite više manje popularnih stranica sa AdSense reklamama
gt 1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 11:22   #94
Adsense, kao jedini izvor zarade na internetskim stranicama, je jako jadan. Kako bi se zaradilo, potrebno je kombinirati više različitih sustava za oglašavanje.
=VostoK= is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 18:52   #95
Quote:
=VostoK= kaže: Pogledaj post
Adsense, kao jedini izvor zarade na internetskim stranicama, je jako jadan. Kako bi se zaradilo, potrebno je kombinirati više različitih sustava za oglašavanje.
na primjer?
AngelandGambler is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 22:02   #96
Adsense, Adbrite, Kontera, BidVertiser, AuctionAds, Amazon, Text Link Ads, Blog Ads, privatni ugovori ili nešto tipa Reviewme,PayPerPost... mogu tako unedogled

Samo ništa od toga ako neznaš napravit donekle kvalitetnu stranicu i bar malo poznavat internet marketing
TH14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 12:05   #97
naišao sam na neku web stranicu, koja je poput nekakvog mail servisa...
treba se registrirati i primati mailove. za svaki primljeni mail se dobije 0.05 dolara, što znači nakon 100 mailova dobijem 5 dolara, a ček šalju kada se prikupi 10 dolara. ja znam kako dobiti 400 poruka odjednom (u tjedan dana), te bih po tome dobio 20 dolara!

ima li netko iskustva u takvom načinu zarade i zna li još netko kakve mail servise koji funkcioniraju na takav način? vaša mišljenja molim!

pozdrav
starhammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 15:34   #98
starhamer koja je to stranica
tk.nike is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 17:36   #99
Quote:
tk.nike kaže: Pogledaj post
starhamer koja je to stranica
www.sendmoreinfo.com

a zašto pitaš? i ti bi lake pare?
starhammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 22:38   #100
pa gledaj sada.....naravno
tk.nike is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:54.