Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2009., 11:37   #741
Hvala svima na odgovorima. Zlatni ste mi. Mislim da kad ga jednom napalim i pređemo na intimnije stvari da bude ok. Znao mi je reći da bi me htio lizati po cijelom tijelu..vjerojatno onda mu se nebi gadilo lizati me..al tko zna možda mu se gadi to..lizanje spolnih organa pa onda ljubljenje u usta i to..makar meni ne..vidjet ću šta bude..sad smo ionako samo 2mj.u vezi..prije par mj.bili smo 2mj.pa sam ja prekinula..sad neznam koliko bi bilo dobro da prođe vremena..nebi htjela sad odma navaliti na njega. Možda je ipak još prerano za intimne stvari
mala15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 13:23   #742
Quote:
znovos kaže: Pogledaj post
Ne boli penis, nego jaja, ako je neko duže vrijeme uzbuđen a ne svrši i vjeruj mi iz iskustva znam da to jaaaaaaaaaako boli, a nemoj zaboraviti da mi skoro pa sjedimo na njima.
nisam ni ja znala za to... a nakon koliko vremena pocne bolit, odma nakon sto se jako napali pa ne izdrka ili?
loftis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 17:30   #743
Quote:
loftis kaže: Pogledaj post
nisam ni ja znala za to... a nakon koliko vremena pocne bolit, odma nakon sto se jako napali pa ne izdrka ili?
To ti je individualno i ovisi o cijeloj situaciji ali možeš uzeti cca sat vremena.
Samo je fora što onda boli satima kasnije. Bar se meni tako dogodilo više puta.
Kad počne boliti, niti drkica ne pomaže. Možda malo olakša bol ali ne bitno.
Možda voltaren?
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 23:49   #744
Quote:
mIšIca:P kaže: Pogledaj post
Moj decko i ja smo prekinuli upravo zbog toga.
On je htio ja ne!..nie bio zadovoljan onim sto radimo.
htio je vise e jbg sad je izgubio sve,nisan jos spremna.
Mozda uskoro ali još ne(iman 16)
evo nakon ovog decka prohodala sam s drugim.
i on hoce vise,al cini mi se da i ja zelim.cijela sam napaljena i nije mi dovoljno ono sto radimo pretvorila sam se u bivseeg
al eto.cini mi se da cu to napraviti pa kud puklo da puklo:$
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 00:53   #745
Quote:
mIšIca:P kaže: Pogledaj post
i on hoce vise,al cini mi se da i ja zelim.
Eto što pohota radi od ljudi, pretvara ih u mašine bez mozga.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 01:09   #746
Quote:
Sljiva kaže: Pogledaj post
Eto što pohota radi od ljudi, pretvara ih u mašine bez mozga.
trebam li se zabrinut zbog ovog kaj si rekla?
mislim zakaj bez mozga ako ja i on to zelimo
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 02:28   #747
Quote:
loftis kaže: Pogledaj post
nisam ni ja znala za to... a nakon koliko vremena pocne bolit, odma nakon sto se jako napali pa ne izdrka ili?
ne , ako se izdrka onda ne boli, nego ako se ljubite i pipkate neko vrijeme ( to je neodređeno vrijeme ), i on se napali a ne svrši, nakon nekog vremena počnu strašni bolovi. To nema veze koliko se napalio ( jako ili slabo ) nego koliko dugo je bio napaljen, a to niko ne može odrediti, prema toma najsigurnije je pražnjenje.
znovos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 18:43   #748
Quote:
mIšIca:P kaže: Pogledaj post
trebam li se zabrinut zbog ovog kaj si rekla?
mislim zakaj bez mozga ako ja i on to zelimo
Rekao, rekao...
To je bila digresija na to kako kad muškima "zamiriši pica" onda ništa drugo ne vide.
Pa naravno da se i žene mogu jednako jako uzbuditi (ne ulazeći u dublju analizu).
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 21:08   #749
Quote:
Sljiva kaže: Pogledaj post
Rekao, rekao...
To je bila digresija na to kako kad muškima "zamiriši pica" onda ništa drugo ne vide.
Pa naravno da se i žene mogu jednako jako uzbuditi (ne ulazeći u dublju analizu).
ispricavam se zbog ovog rekla; )
aha. da.
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 16:40   #750
Quote:
mIšIca:P kaže: Pogledaj post
trebam li se zabrinut zbog ovog kaj si rekla?
mislim zakaj bez mozga ako ja i on to zelimo
zato što te ne vodi pamet, nego hormoni... moje skromno mišljenje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 17:01   #751
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
zato što te ne vodi pamet, nego hormoni... moje skromno mišljenje...
Pa nije.Inforimirana sam više nego dovoljno,i zelim to,pa mislim da nema problema
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 22:22   #752
Pazi se Mišica. Ja da sam to prije napravila, a nije puno falilo nikada si to nebi oprostila..nemoj žuriti nikud. Moj savjet
mala15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 16:18   #753
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
zato što te ne vodi pamet, nego hormoni... moje skromno mišljenje...
pa sex nije u domeni pameti.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 23:50   #754
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pa sex nije u domeni pameti.
nego sto pa sve je u domeni pameti inace nebi znao nitko...
Torrentguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 10:26   #755
Quote:
znovos kaže: Pogledaj post
ne , ako se izdrka onda ne boli, nego ako se ljubite i pipkate neko vrijeme ( to je neodređeno vrijeme ), i on se napali a ne svrši, nakon nekog vremena počnu strašni bolovi. To nema veze koliko se napalio ( jako ili slabo ) nego koliko dugo je bio napaljen, a to niko ne može odrediti, prema toma najsigurnije je pražnjenje.
Nebi baš rekao da su strašni bolovi . Preuveličavaš .Nije ništa strašno , doduše nisam baš puno puta to osjetio .
__________________
“The quieter you become, the more you can hear.”
shinobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 12:12   #756
hm..........desilo seee, desiloo se.........negdje sam pisala da sam jos nevina, al eto jos sam na forumu i sad upravo pisem da vise nisam nevina.....malo mi je zao al sam tek shvatam kako je bilo fino uzivati kad nemas obaveza i kad se ne moras brinuti. eh da vas pitam kad je bio taj prvi put moj momak je rekao da nece koristi kondom jer sprijecava bolji uzitak, a nisam se ni ja zastitila....al mislim da ne bih mogla vise tako da uvijek strahujem, jesam li dobila kakvu infekciju ili bolest..pa da vas zamolim sta bi najbolje bilo da koritimo kao zastitu??? da ipak pocnemo korisiti kondom, da bih sebe zastitila ili...........?? kazu da tablete se moraju uzeti uz recept ljekara a i kazu da mogu naskoditi zeni.....MOLIM VAS POMOZITE !
ninolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 12:35   #757
Reci ti dečku da ne sere i koristite kondom.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 14:57   #758
Quote:
ninolina kaže: Pogledaj post
hm..........desilo seee, desiloo se.........negdje sam pisala da sam jos nevina, al eto jos sam na forumu i sad upravo pisem da vise nisam nevina.....malo mi je zao al sam tek shvatam kako je bilo fino uzivati kad nemas obaveza i kad se ne moras brinuti. eh da vas pitam kad je bio taj prvi put moj momak je rekao da nece koristi kondom jer sprijecava bolji uzitak, a nisam se ni ja zastitila....al mislim da ne bih mogla vise tako da uvijek strahujem, jesam li dobila kakvu infekciju ili bolest..pa da vas zamolim sta bi najbolje bilo da koritimo kao zastitu??? da ipak pocnemo korisiti kondom, da bih sebe zastitila ili...........?? kazu da tablete se moraju uzeti uz recept ljekara a i kazu da mogu naskoditi zeni.....MOLIM VAS POMOZITE !
to je istina, ali razlog mu je zakurac. jel se barem testirao na bolestine? kako ste pazili da ne zatrudnis?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 15:15   #759
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
to je istina, ali razlog mu je zakurac. jel se barem testirao na bolestine? kako ste pazili da ne zatrudnis?
Možda se pomolila
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 16:54   #760
mozda nisam nista uradila aaaaaaaaaaaaa! sad me tako strah, samo cu samo da se molim da dobijem mentruaciju uskoro bi trebala,,,,,ah onda bi trebala OBAVEZNO koristiti kondom....ma nije se testirao..omg!
ninolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger