Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2012., 22:58   #61
Quote:
Oogway kaže: Pogledaj post
ma nisam imao vremena sve obići, ali budem, trenutno znam samo gdje je kašinska i kolodvor
U kašinskoj živim želja mi je obic sve te šume i to samo nemam previse vremena a i nikog to ne zanima
evoVIII is offline  
Old 27.05.2012., 23:51   #62
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
A jesi li ti siguran da si napisao ovo gore na forum.hr?
Nisam to je napisalo bice iz druge dimenzije
SinnFein is offline  
Old 28.05.2012., 01:13   #63
Quote:
Dear Prudence kaže: Pogledaj post
A što je radila beštija kod Otočca u ovo doba godine. Ja sam ih u ovo vrijeme obično viđao dosta visoko na Velebitu gdje love(čekaju) i hrane se.
Pa reci nam nešto malo više o tome
deki00 is offline  
Old 28.05.2012., 01:45   #64
Quote:
evoVIII kaže: Pogledaj post
U kašinskoj živim želja mi je obic sve te šume i to samo nemam previse vremena a i nikog to ne zanima
Nemoj me zezat, ja sam u bjelovarskoj (bar mislim da se tako zove), hehe susjedu
__________________
ž
Oogway is offline  
Old 28.05.2012., 08:12   #65
Mislim da ti treba lovački pas koji bi sljedio trag ako se sječaš mjesta ja imam hanoverskog krvosljednika koji je našao nastreljenu svinju tjedan dana nakon što ju je jedan lovac ranio.

Ako je nešto bilo i ostavilo bilo kakav trag ili miris ti psi to mogu nači jednostavno nema načina da zameteš trag tim psima.
Ti imaš haskija to je pas kojem je vid važnije osjetilo pa je reagirao puno kasnije nego da si imao običnog bigla koji bi tu životinju namirisao davno prije.

Ovaj tvoj slučaj je ˝rubni˝ slučaj ali po našim šumama ima svega znam jednu ekipu koju je uplašio PAUN koji je pobjegao ljudima prije par godina svi znamo kako paun izgleda ali uz malo slabije svijetlo malo igre sjena paun sa onim ogromnim repom izgledao je kao čudovište pogotovo kad je sjedio na drvetu na kojem smo ga na kraju i našli
BD-zg is offline  
Old 28.05.2012., 09:37   #66
ak uopće postoji, kaj jebe ovaj repaš? Sigurno ima i drugih pripadnika te vrste....
technotronic is offline  
Old 28.05.2012., 21:38   #67
Treba poslat ekipu iz "Provjerenog" sa Nove Tv, neka se utabore, dignu šator i čekaju.
__________________
Nikad nisam bio siromašan, ali sam bio bez novca. Biti bez novaca je prolazno
stanje: biti siromašan je stanje duha.
markić is offline  
Old 28.05.2012., 22:57   #68
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Mislim da ti treba lovački pas koji bi sljedio trag ako se sječaš mjesta ja imam hanoverskog krvosljednika koji je našao nastreljenu svinju tjedan dana nakon što ju je jedan lovac ranio.

Ako je nešto bilo i ostavilo bilo kakav trag ili miris ti psi to mogu nači jednostavno nema načina da zameteš trag tim psima.
Ti imaš haskija to je pas kojem je vid važnije osjetilo pa je reagirao puno kasnije nego da si imao običnog bigla koji bi tu životinju namirisao davno prije.

Ovaj tvoj slučaj je ˝rubni˝ slučaj ali po našim šumama ima svega znam jednu ekipu koju je uplašio PAUN koji je pobjegao ljudima prije par godina svi znamo kako paun izgleda ali uz malo slabije svijetlo malo igre sjena paun sa onim ogromnim repom izgledao je kao čudovište pogotovo kad je sjedio na drvetu na kojem smo ga na kraju i našli
Ma ovo nije bio paun jbt, vidio sam ga jasno, bilo je jutro, ruku na srce, oblačno ali sve se vidjelo i pas je lajao kao lud jedva sam ga držao nisam ga nikad vidio onako uzrujanog, mislim da je još u šoku
__________________
ž
Oogway is offline  
Old 29.05.2012., 14:05   #69
mislim da su ti entiteti prirode nevidljivi, kao npr. vile, vilenjaci, elfi, trolovi, patuljci.....osim kada se želi pokazati, ja mislim da je ovaj trol htio da ga ti vidiš, ja bih isto voljela vidjeti bar nekog iz te ekipe , ako Bog da, budem.
lorny is offline  
Old 29.05.2012., 14:08   #70
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
ak uopće postoji, kaj jebe ovaj repaš? Sigurno ima i drugih pripadnika te vrste....
to tebe sekira .....suze me obliše od smijeha.....možda Bud Spencerski zna .
lorny is offline  
Old 29.05.2012., 19:56   #71
Ovi zli koji surađuju s demonima izjebu ponekad divlje krmače u šumi. Jer su one totalno odsutne kad su na vrhuncu polnoga žara.
U biti njima su polne žlijezde totalno atrofirale jer su se približili drako genomskoj komponenti.
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Old 29.05.2012., 22:06   #72
Quote:
Oogway kaže: Pogledaj post
Ma ovo nije bio paun jbt, vidio sam ga jasno, bilo je jutro, ruku na srce, oblačno ali sve se vidjelo i pas je lajao kao lud jedva sam ga držao nisam ga nikad vidio onako uzrujanog, mislim da je još u šoku
Samo sam naveo pauna kao primjer ok loš naspram nečeg što stoji na dvije noge sa dugim repom
U šumi je definitivno dobro imati psa sve životinje pa čak čopor vukova nema ˝muda˝ upustiti se u sukob jer to im je u genima još pogotovo kad se radi o večim psima npr medvjed bježi ko lud kad čuje lajanje jer gdje je pas tu je i naoružani lik
Ja mislim da se je ˝to˝ nešto držalo na distanci baš zbog psa da si krenuo prema tom biću sa psom malo živih stvari ostane ravnodušno i obično biježi
BD-zg is offline  
Old 29.05.2012., 22:29   #73
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Ovi zli koji surađuju s demonima izjebu ponekad divlje krmače u šumi. Jer su one totalno odsutne kad su na vrhuncu polnoga žara.
U biti njima su polne žlijezde totalno atrofirale jer su se približili drako genomskoj komponenti.
, ja zinla......drako genomskoj komponenti .......misliš li da ova bića imaju mogućnost biti nevidljiva , odnosno da istu koriste ?
lorny is offline  
Old 30.05.2012., 00:43   #74
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Samo sam naveo pauna kao primjer ok loš naspram nečeg što stoji na dvije noge sa dugim repom
U šumi je definitivno dobro imati psa sve životinje pa čak čopor vukova nema ˝muda˝ upustiti se u sukob jer to im je u genima još pogotovo kad se radi o večim psima npr medvjed bježi ko lud kad čuje lajanje jer gdje je pas tu je i naoružani lik
Ja mislim da se je ˝to˝ nešto držalo na distanci baš zbog psa da si krenuo prema tom biću sa psom malo živih stvari ostane ravnodušno i obično biježi
Pa neznam, imao sam feeling da ga je bolio k... za psa, kao da nije uopće obraćao pažnju na nj, gledao je u mom smjeru neko vrijeme (inače ja sam stajao kao drvena marija od straha) i onda potrčao prema meni ali me zaobišao u širokom luku i nestao u šumi (neznam ustvari jel nestao ali ja sam počeo trčati pa nisam vidio)
__________________
ž
Oogway is offline  
Old 30.05.2012., 02:20   #75
Quote:
Dear Prudence kaže: Pogledaj post
A što je radila beštija kod Otočca u ovo doba godine. Ja sam ih u ovo vrijeme obično viđao dosta visoko na Velebitu gdje love(čekaju) i hrane se.
Evo Dear Prudence je bacio bubu prije par dana i sad se ne javlja!
Izgleda po njegovom postu da ih ima još!
deki00 is offline  
Old 30.05.2012., 14:07   #76
Kaj - imamo 3 chata na pdf-u, pa nam treba i četvrti?
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Old 30.05.2012., 18:02   #77
Quote:
Oogway kaže: Pogledaj post
Pa neznam, imao sam feeling da ga je bolio k... za psa, kao da nije uopće obraćao pažnju na nj, gledao je u mom smjeru neko vrijeme (inače ja sam stajao kao drvena marija od straha) i onda potrčao prema meni ali me zaobišao u širokom luku i nestao u šumi (neznam ustvari jel nestao ali ja sam počeo trčati pa nisam vidio)
Pa znam taj osječaj kad životinja napravi kontra od onog što očekuješ
Na stažiranju za lovca te obično uče da ne bježiš od divljih životinja i da ne skidaš pogled sa njih kad se lagano udaljavaš
BD-zg is offline  
Old 30.05.2012., 22:01   #78
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Pa znam taj osječaj kad životinja napravi kontra od onog što očekuješ
Na stažiranju za lovca te obično uče da ne bježiš od divljih životinja i da ne skidaš pogled sa njih kad se lagano udaljavaš
Što si ti lovac, ne volim lovce jer ubijaju zbog gušta...
__________________
ž
Oogway is offline  
Old 31.05.2012., 00:31   #79
Quote:
Oogway kaže: Pogledaj post
Što si ti lovac, ne volim lovce jer ubijaju zbog gušta...
ekšli, ubija se radi prirodne ravnoteže
technotronic is offline  
Old 31.05.2012., 00:53   #80
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
ekšli, ubija se radi prirodne ravnoteže
ubija se zbog zabave ili zarade, prirodna ravnoteža se održavala i prije pojave crnog,bijelog, žutog istrebljivača
bipolar is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.