Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2009., 16:48   #1
Borderlands [*]

Sta kazete
Ja sam danas instaliro i igra je definitivno osvjezenje :P
Odo igrati nazad.

[*] je moderatorska oznaka, molim ne samostalno stavljati u naslov teme. -mod
__________________
Stop zenemarivanju baniranih!

Zadnje uređivanje Spectre : 26.10.2009. at 20:45.
Madafaka_The_Root is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 16:50   #2
mogo si neku sliku stavit,link na video,nesto
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 20:48   #3
Igra je primarno coop FPS sa elementima RPGa. Protivnici dropaju loot, postoje skillovi (talenti) koji se s levelima dobivaju, postoje razne razine vrijednosti itema (zeleni, plavi, itd.). U grupi može biti do 4 igrača, te se težina protivnika povećava s brojem igrača. Može se igrati i samostalno i grupno, offline i online (ili LAN). Sve u svemu, dosta dobra igra, a na netu se može igrati i s piratskom kopijom
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 22:03   #4
lololo, stavio on zvijezdicu

E da, zbog ove igre sam odlučio kupit novi pc. Slab sam na loot.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 22:27   #5
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
mogo si neku sliku stavit,link na video,nesto
Evo pa gledaj xD
http://www.youtube.com/watch?v=A2_QQGqwGoQ&
__________________
Stop zenemarivanju baniranih!
Madafaka_The_Root is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 23:22   #6
off: šta uopće znači ta zvjezdica?

igra izgleda ok
Šmirgl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 23:26   #7
Igra je fenomenalna!

Sad sam level 12 sa svojim Hunterom i ono, što više igram to mi je bolja igra

Jedino me MP jebe, kad idem na "Join game" igra mi se zamrzne. Čitao sam da se to hrpi ljudi događa, valjda će doći kakav patch da to popravi. Do onda, Single Player mi je dovoljno dobar.

Off: Zvjezdica (na KI) označuje da je topic dodan u Popis tema.

Edit: Madafaka, taj filmić je bezveze. Igra je daleko bolja od tog filmića
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~

Zadnje uređivanje Spectre : 26.10.2009. at 23:43.
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 15:23   #8
Odlična igra. Doslovce kombinacija Diablo i Halo serijala u postapokaliptičnom svijetu, s grafikom u stilu zadnjeg Prince of Persia naslova. Sve se misije svode na "uništi ovo", "donesi ono", "ubij tu i tu osobu", ali kad je igra toliko zabavna, te stvari nimalo ne smetaju. Sad sam na 11. nivou i jedva čekam otkriti ostatak igre
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 19:16   #9
Igra je zaista fantastična, čovjek bi pomislio da će sati i sati ubijanja i sličnih questova dosaditi, ali igra zapravo postaje sve zabavnija. Ovo svakako odigrajte.
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 19:30   #10
Halo serijal?

Jebiga, krizam je s potpisa. Konzolaska smeca nece na moj komp Freedom
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 19:37   #11
Ma kakav Halo. Igra je kombinacija loot based RPGa (tipa Diablo 2 ili WoW) i FPSa (tipa Left 4 Dead, Far Cry... ma kaj ja znam. Dobrog FPSa )... Ono, stvarno je odlična, definitivo treba probati!
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 19:49   #12
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Halo serijal?

Jebiga, krizam je s potpisa. Konzolaska smeca nece na moj komp Freedom
Kad sam rekao "Halo", mislio sam na štit koji se puni (a određen dio štitova ima i regeneraciju zdravlja što je FPS inovacija za koju je direktno zaslužan taj serijal), a i dok se igrač nalazi u vozilu, nekako me podsjetilo na tu igru. Ali nemoj da te to odvrati od igranja, ipak je zabavnija od XBOX-ove uzdanice
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 19:54   #13
Quote:
Vepar kaže: Pogledaj post
Kad sam rekao "Halo", mislio sam na štit koji se puni (a određen dio štitova ima i regeneraciju zdravlja što je FPS inovacija za koju je direktno zaslužan taj serijal), a i dok se igrač nalazi u vozilu, nekako me podsjetilo na tu igru. Ali nemoj da te to odvrati od igranja, ipak je zabavnija od XBOX-ove uzdanice
Tako vec moze

Ovo da se zdravlje i stit regenerira, to ima svaki FPS koji sma igroa u zadnjih dvije godine. Bioshock, Timeshift, COD itd... Kad se sjetim Medic Packova u starim igrama
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 23:03   #14
Level 24 sam (Hunter), još mi malo fali do 25. A u torbi me čekaju novi sniper, novi štit, novi Hunter mod, svi lvl25 requirement. Good times!
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 14:26   #15
Oh god, ja sam eto lvl 3 Siren. Nekako nemam baš vremena za igrati pa mi sporo sve ide. Prvi dojmovi su da igra nije loša, ali nije niti nešto super zakon. Vidjet ću kakvi su questovi dalje.

p.s. Jel igrate samo single-player ili i multiplayer?
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 14:27   #16
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Tako vec moze

Ovo da se zdravlje i stit regenerira, to ima svaki FPS koji sma igroa u zadnjih dvije godine. Bioshock, Timeshift, COD itd... Kad se sjetim Medic Packova u starim igrama
Šta ti imaš protiv Medic Packova? : staromodna:
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 15:06   #17
Ja isto igram s Siren, to mi se činio kao jedini "magičniji" lik pa sam s tim išao igrati. Lvl 12 sada

Zabavna igra, svaki dan nabacim 1-2 sata
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 15:07   #18
Na početku je igra običan FPS, ali s levelima i misijama ti se otključavaju stvari poput skillova, shoppova, vozila, itd.

Igram prvo SP zbog priče, da znam misije itd, probao sam malo MP ali se previše žure ljudi, ja volim ići svojim tempom

Inače sam lvl27 Hunter, sa beštijom od snajpera koja radi 3000 dmg po critu!
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 17:25   #19
Borderlands + AMD x2

Dodje mi da poludim...
Instaliram ja borderlands i igram par minuta i crasha mi se igra...
sa errorom http://img2.abload.de/img/unbenanntmreb.jpg tipa tako nesto, samo na engl.
a nekad radi radi, pa za 10 sec stane, i stoji 5 sec tako, onda proradi, i opet se ponavlja
Googlam cijeli dan, pise instaliraj Dual core optimizer, instaliram ja to.. nema pomoci...
pise instaliraj drivere od graficke... probam ja najnovije skinut.. ma kakvi... nista
pise probaj stavit affinity na 1 cpu, ma kakvi... nista...
lupam glavom po tipkovnici, molim nekog da mi pomogne prije neg ode moja glava ili tipkovnica!
kaj da napravim?
thePawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 17:38   #20
meni radi normalno na athlon 5000+ (OC na 3 GHz)
nakon instalacije mi nije radilo. isto izbacivalo neki error, ali nakon restarta je proradilo. klokni malo proc, mozda pomogne
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.