Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Pobjednik je
Dimitrov 6 6.32%
Nadal 16 16.84%
Federer 39 41.05%
Đoković 6 6.32%
Zverev 1 1.05%
Čilić 27 28.42%
Wawrinka 1 1.05%
DelPo 2 2.11%
Thiem 0 0%
Netko drugi 4 4.21%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 95. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2018., 00:31   #1601
Quote:
Ljubitelj kaže: Pogledaj post
A vi ostali koji serete po Čiliću zbog njegove psihe, mentalne slabosti i ostalog...

Pročitajte npr. ovo
http://sportklub.hr/Vedran-Ljubej/a5...ova-glava.html
preskočio sam ovo prije hah...interesantno štivo. iz članka:
Quote:
Marin kaže:
Organizatori me ništa nisu pitali, samo su mi rekli da razmatraju takvu opciju te da će konačnu odluku donijeti oko 7 sati, tek nešto prije početka meča.
Quote:
Federer kaže:
"Kada sam stigao u kompleks bio sam potpuno spreman igrati u uvjetima bez krova. Tada su mi rekli da razmišljaju o zatvaranju krova. Nisam se ništa pitao", rekao je Federer, najbolji dvoranski igrač u povijesti.

Tvrdi da je odlučio trenirati u zatvorenom prije nego što mu je potvrđeno da će se igrati pod krovom. Mnogima u teniskom svijetu je to zanimljivo i smatraju da je Švicarac, koji ima sjajan odnos s organizatorom, znao da će se igrati u zatvorenom pa se zbog toga tako pripremao.
http://www.index.hr/sport/clanak/i-f...o/1022450.aspx

znači, u igri je špananje reketa za adekvatne uvjete i privikavanje na rekete...

u svjetlu ovog, finale je prilično kompromitirano...jer na temelju čeg je federer odlučio promijeniti uvjete treninga pred meč, doista? na temelju organizatorove najave da 'razmatraju' zatvaranje krova? da li je to dovoljan razlog za izbor indoor uvjeta za pripremu? što bi bilo da je organizator izabrao ipak otvoreni krov? ne bi li marin bio u prednosti?

ali, organizator je prije odluke znao tko je trenirao vani, a tko unutra. taman da je federer 'na sreću' se odlučio pripremati za indoor uvjete, da li je saznanje tko se pripremao na koji način moglo utjecati na organizatorov izbor?

a sad najbitnije: zašto izbor da li će se igrati na otvorenom ili zatvorenom uoči samog meča? zar se takva odluka ne može donijeti na vrijeme tijekom dana, kad su dobro bili poznati i temperatura i vlažnost, kako bi se oba igrača na vrijeme pripremila za uvjete finala?

jel svi sad shvaćaju koliko je finale kompromitiran?
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 08:40   #1602
Quote:
Ljubitelj kaže: Pogledaj post
Imo je kitu a ne izbor. Našpano čovjek rekete za vanjske uvjete, a ne za zimske.

Nije čudo da mu je sve bježalo s reketa. Ak su to nekom sitnice, moje saućešće, ne razumiju poantu sporta i brojanja rezultata
znaci do sekunde kad je usao na teren nije znao da se igra pod krovom? mozes misliti...a cak i onda je mogao rec organizatoru da mora naspanati par reketa...sumnjam da nije imao vremena naspanati rekete, jer su rekli da tih spanera na kraju turnira ima ko blata, jer je ostalo jos samo par meceva.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 08:41   #1603
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post

jel svi sad shvaćaju koliko je finale kompromitiran?
ukralo...

edit:
svi nesto vajnaju jebote...

https://www.youtube.com/watch?v=qS04...ature=youtu.be



Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 00:40   #1604
O, jebem te bolesna zemljo! Uvijek netko drugi kriv za poraz!
Ajde, shvaćam ove Rafa napaljenice, to je onda dio budućih internih fora, simpatično i ima svoj smisao. Ali, uistinu, tražiti urote u nečemu tako bezveznome poput toga hoće se igrati vanka ili unutra Odnosno, oke, to može nekome pogodovati, ali tražiti tu urotu!)
A argument to što je žensko finale bilo na otvorenom, zbog čega su cure, pazi sad, dehidrirale. Pa je trebalo pustiti da muškarci dehidriraju

A i Čilić, kad razmislim, ko pizda, nikad nije izravno pohvalio drugoga nakon poraza. Uvijek mu nešto njegovo smeta, uvijek je neki vrag kriv.

No, od svega toga, bolesniji su samo oni koji misle da Ljubo nije trebao navijati za Federera, jer je ovaj iz iste zemlje kao i on. :klap:

Što se tiče finala, nešto je Federeru bilo. Kretao se ono kao kad zableji joystick pa "gura" samo u jednu stranu. Ovaj put, forehandom je slao balone. Dugo takvu nemoć nisam vidio u njegovoj igri. Oni porzai protiv Brands, Robreda, ajde. Svakome se dogode tehničke blokade, ovo je bilo nešto drugo... Čisto dobio meč na poluvolej s osnovne, servis i iskustvo. Odnosno, činjenicu da Čilić nije dovoljno talentiran igrač. Jbg, ne znati se postaviti na lopticu na sredini terena, i poslati je u dno mreže, nije ništa nego fakt da nisi sve tehnike tenisa ispravno svladao. Druga stvar što se kompletnost u tenisu, kao i u svakoj domeni života, nedovoljno cijeni, što s druge strane uz teorem "u svemu šegrt, u ničemu majstor" možda i ima smisla.

Svakako, priča 2018. bit će vidjeti koliko je ovo Federerovo zanošenje uvjetovano onim posljednjim fizičkim opadanjem, a koliko nekom trenutnom smetnjom.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 23:05   #1605
volim te mama al ne više od dinama

https://postimg.org/image/7647nqs6t/
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 21:05   #1606
'I didn't realize it'd feel so different indoors,' Cilic admitted. 'I had never played indoors there before. Roger did several times. I don't think however there was favoritism toward him on the tournament's part.'

Kaze 3.igrac na svetu.
zajednica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.