Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 20.03.2009., 16:43   #11
Je, istina, ima i određenog "humanitarnog karaktera" u cijeloj priči.

E ovako, i mislio sam da će tih 2000kn nekom izgledati smiješno, što znači da mi za te ili koju k kn veću plaću nitko nebi radio kao voditelj poslovnice, ali o tome sam i pisao.
A ja osobno imam problem za otvaranje agencije jer su prije nešto godinu dana donijeli zakon da treba 2 godine STAŽA za voditelja poslovnice. Ponavljam STAŽA, dok ja imam oko 7 godina ISKUSTVA, što mi nažalost neigra nikakvu ulogu u ovom slučaju i tu sam kratak. STAŽA imam negdje drugdje.
Za 2000kn dobiti bi radio jer to što bi radio i volim.
Druga stvar je što nisam megaloman, pokušavam biti realan, i krenuti od malog, pa ako Bog da zdravlja bit će dobiti i 10 puta veće, to bi mi za početak bilo OK jer uz to imam sasvim solidan primaran posao. A i nemogu odmah biti "Adriatica.net".
Vezano za to, ni postojećim srednje malim agencijama u Slavoniji ne cvijetaju ruže i svaka kuna im je velika ko kuća, iako se nebi bavio onim što i oni. Vezano za to znači, za početak ne pretjerujem.

Vezano za forum i savjete, istina, ljudi pomažu, pa bi tako LAURAROSI posebno zahvalio na susretljivosti za pomoć.

A da legaos nebi rekao kako sam promašio forum, evo pitat ću dali netko ima iskustva

- s agencijom koja svoje usluge pruža preko interneta (znači samo neposredno preko interneta), vezano za poslovni prostor (ne poslovnicu, jer u zakonu su odvojena ta dva pojma ali i ne objašnjena), tko i kako je uposlen itd. uglavnom iskustva na tu temu.

hvala

Zadnje uređivanje predsjednik7 : 20.03.2009. at 16:48.
predsjednik7 is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:34.