Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2018., 21:12   #61
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
"Mi" žene?
O kome pričaš, ne bi mi palo na pamet takvo razmišljanje. Reci "ja".
Postoje prave, zenstvene zene, one zele partnerovu ljubav i razmisljaju tako u situacijama, kada harambasa gleda samo zadovoljenje svoje zavisnosti, bez da se obazire na drugu stranu.
Onda, postoje i one druge zene.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 22:10   #62
Quote:
ftus kaže: Pogledaj post
Slazem se sa ovim. Reko sam joj davno da ja zbog ne to ne mogu, na prvu sam probo prvotno zbog nje, al kasnije sam joj reko da to neide, da moram to rascistit u svojoj glavi i rjesit se toga zbog sebe, to sam joj govoril, i kasnije ju uz te rijeci muljo da cu uspjet, da mi da priljku. Nije to bilo svjesno muljanje. Ja sam htjel prestat, al cini se da ipak niti jedan put nisam rascistil sa samim sobom, nisam htjel vidjet stvarne posljedice tog dima, i sa tim sam i popustil pri svakom pokusaju. Al eto, sad je sve drukcije,
Uspjel sam u starom naumu, rjesil sam.se tog zbog sebe, jedino sam sebi u ovoj prici stetil, jer uz nju nisam nikad pusil, zapravo, od 5 godina, uz nju sam pusil sve skupa 3 tjedna valjda. Nakon kaj sam sa sobom to rascistil htjel sam joj pokazat da ja to mogu, i da mi da jos jednu priliku. Ali to nisam uspjel. Ispuco sam sve..

Voljel bi se skoncentrirat na sebe, al u glavi je svaki dan tak kak je, nikak, kaos i ludnica, samo da ne mogu bit normalan. Sad bi voljel da to mogu iskljucit, te misli u glavi
Njoj ništa ne zamjeraš? Onako, od srca, bez što bi se trebalo reći a što ne. Anoniman si ovdje. Ako ti je teško napisati, možeš i na pp.
Gledaj u ono nesvjesno prvo.

Raščistiti sa sobom nije samo postati svjestan štetnosti nego otkriti zašto si posegao za tim u prvom redu. Nije "tek tako", postoji nekakav razlog. Postoji i razlog zašto si se opirao.
Koliko je uzbuđenja bilo u vezi prije nego si počeo pušiti ispred nje? Koliko ti je vremena posvećivala, osim prigovaranja zbog cigareta?

5 godina u tvojim godinama nije mali period, sve što osjećaš je normalno.

Koncentrirati se na sebe je značilo da postavljaš pitanja (o sebi). Pitanja ne zahtijevaju previše emocionalne uključenosti. Em ti može odvratiti misli, em ti može pomoći da se bolje upoznaš.
A kad malo popusti, možda se uhvatiš i fizičke aktivnosti. Sve u svemu, možeš jako puno o sebi naučiti iz ovoga.

Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Postoje prave, zenstvene zene, one zele partnerovu ljubav i razmisljaju tako u situacijama, kada harambasa gleda samo zadovoljenje svoje zavisnosti, bez da se obazire na drugu stranu.
Onda, postoje i one druge zene.
Tako je, postoje i one druge, tzv "lažne" žene, koje ne uvjetuju ljubav, ne zahtijevaju, ne očekuju, ne potražuju, ne stavljaju svoje potrebe u centar u ovakvim situacijama nego dobrobit partnera. I svakako voljenoj osobi ne glume mamicu uz nametanje krivnje. "Ako me voliš"...

A postoje i one koje vole lomiti "voljene". Razloga zašto to rade je mnogo, nijedan nema veze s ljubavlju.

Kakve veze ima ženstvenost s ičim ovdje?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 23:15   #63
Iskreno kad vas čovjek čita ne zna od kojih bi prije pobjegao, od ovih koje bi te mijenjale da njima dokažeš da ih voliš ili ovih koje bi te mijenjale ali nemaju muda priznati da je to zbog njih samih nego to pravdaju brigom za tebe.

Jel ima kakvih trećih prije nego odem u celibat?
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 23:34   #64
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post

Tako je, postoje i one druge, tzv "lažne" žene, koje ne uvjetuju ljubav, ne zahtijevaju, ne očekuju, ne potražuju, ne stavljaju svoje potrebe u centar u ovakvim situacijama nego dobrobit partnera. I svakako voljenoj osobi ne glume mamicu uz nametanje krivnje. "Ako me voliš"...

A postoje i one koje vole lomiti "voljene". Razloga zašto to rade je mnogo, nijedan nema veze s ljubavlju.
Ne citas diskusiju, nego samo poslednje postove. To se zna osvetiti, jer ispadas povrsan/povrsna. Iznad sam napisala da "ucene nemaju sta da traze u ljubavnoj vezi." To izgleda nisi videla, inace bi razumela napisano. Shodno tome, prava zena, nikada ne ucanjuje u ljubavi. Kao sto rekoh, postoje i one druge...

Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Iskreno kad vas čovjek čita ne zna od kojih bi prije pobjegao, od ovih koje bi te mijenjale da njima dokažeš da ih voliš ili ovih koje bi te mijenjale ali nemaju muda priznati da je to zbog njih samih nego to pravdaju brigom za tebe.

Jel ima kakvih trećih prije nego odem u celibat?
Zamonasi se odmah, jer muskarci koji olako klasifikuju zene, su bolje monasi, nego da trule na trzistu.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 00:03   #65
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Iskreno kad vas čovjek čita ne zna od kojih bi prije pobjegao, od ovih koje bi te mijenjale da njima dokažeš da ih voliš ili ovih koje bi te mijenjale ali nemaju muda priznati da je to zbog njih samih nego to pravdaju brigom za tebe.

Jel ima kakvih trećih prije nego odem u celibat?
Napisah nešto ali, ovo je besmislena rasprava.
Recimo samo da mi lagano na nos izlazi sav taj "altruizam" i "idealizam" oko mene i odbijanje prihvaćanja činjenice da po defaultu živiš zbog i za sebe, sve što napraviš napraviš zbog sebe.
To je baza. Onda izađeš iz te baze i pogledaš malo svijet oko sebe.


Ne trebaš u celibat, kakve veze ima seks s ovim?

Alessandra, quotala sam tvoje vrlo određene riječi, ne temu, na temu sam rekla što sam imala.
Napisala si cca: meni to znači da njemu nije stalo jer ne želi za moju ljubav prestati s tim.
Što je-uvjetovanje.
Zapravo, i nisi napisala "meni", strpala si sve žene u isti koš.
Možeš ti pisati koliko hoćeš da ucjene nemaju mjesta u ljubavi, dok izbija ovo u poleđini komodno to objesi mačku o rep.
Neću staviti smajlić.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 00:42   #66
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post

Alessandra, quotala sam tvoje vrlo određene riječi, ne temu, na temu sam rekla što sam imala.
Napisala si cca: meni to znači da njemu nije stalo jer ne želi za moju ljubav prestati s tim.
Što je-uvjetovanje.
Zapravo, i nisi napisala "meni", strpala si sve žene u isti koš.
Možeš ti pisati koliko hoćeš da ucjene nemaju mjesta u ljubavi, dok izbija ovo u poleđini komodno to objesi mačku o rep.
Neću staviti smajlić.
Ja cu staviti smajlic, jer opusteno pisem ono sto mislim bez neke zagrizenosti i nervoze. Pozdravljam te.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 00:51   #67
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Ja cu staviti smajlic, jer opusteno pisem ono sto mislim bez neke zagrizenosti i nervoze. Pozdravljam te.
Sreća moja pa znam čitati između redova opuštenosti, nezagriženosti i odsustva nervoze.

Pozdrav.

Opet neću staviti smajlić.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 20:01   #68
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Njoj ništa ne zamjeraš? Onako, od srca, bez što bi se trebalo reći a što ne. Anoniman si ovdje. Ako ti je teško napisati, možeš i na pp.
Gledaj u ono nesvjesno prvo.

Raščistiti sa sobom nije samo postati svjestan štetnosti nego otkriti zašto si posegao za tim u prvom redu. Nije "tek tako", postoji nekakav razlog. Postoji i razlog zašto si se opirao.
Koliko je uzbuđenja bilo u vezi prije nego si počeo pušiti ispred nje? Koliko ti je vremena posvećivala, osim prigovaranja zbog cigareta?

5 godina u tvojim godinama nije mali period, sve što osjećaš je normalno.

Koncentrirati se na sebe je značilo da postavljaš pitanja (o sebi). Pitanja ne zahtijevaju previše emocionalne uključenosti. Em ti može odvratiti misli, em ti može pomoći da se bolje upoznaš.
A kad malo popusti, možda se uhvatiš i fizičke aktivnosti. Sve u svemu, možeš jako puno o sebi naučiti iz ovoga.


Tako je, postoje i one druge, tzv "lažne" žene, koje ne uvjetuju ljubav, ne zahtijevaju, ne očekuju, ne potražuju, ne stavljaju svoje potrebe u centar u ovakvim situacijama nego dobrobit partnera. I svakako voljenoj osobi ne glume mamicu uz nametanje krivnje. "Ako me voliš"...

A postoje i one koje vole lomiti "voljene". Razloga zašto to rade je mnogo, nijedan nema veze s ljubavlju.

Kakve veze ima ženstvenost s ičim ovdje?
Stvarno joj na kraju nenam kaj zamjerit jer svi ti problemi su dosli od mojeg laganja. Tj slabosti.

Posegnul sam za tim valjda iz znatizelje, ne sjecam se. Davno je bilo. A opiro, jer sam bil slab i svaki put sam reko da je to zadnja i da ja ja to mogu. A mogo sam kurac. Sam sebe sam lago, skupa sa njom. Vremena mi je posvecivala dovoljno, uvijek je htjela da se vidamo, izlazimo, budemo skupa, a dogadalo se da je to vrijeme bilo uskraceno ponekad zbog cigareta.
Razumijem te kaj hoces rec. Al razumijem, najvise od sveg da sam napravil najvecu pogresku u zivotu, i izgubil osobu koja mi je bila i cura i najbolji prijatelj.
ftus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 20:05   #69
Na kraju, gotovo sam siguran da sam je izgubil zauvijek. Znam da je upoznala nekog, i vjerujem da se zaljubila u njega. Protiv ljubavi se ne moze borit, moja bitka je izgubljena. Slobodno zatvorite ovu temu il kaj se vec radi sa njom na kraju. Hvala svima na savjetima..
ftus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 02:24   #70
I sve mi je jasno jos kad bi mi samo neko mogo objasnit kak je moguce da takva ljubav nestane u potpunosti, odjednom, a znan da je bilo ljubavi, velike? Kak ste u stanju vi cure to? Dajte savjet i ja bi voljel tak da mi puca k. I da se samo iskljucim i zaboravim sve. Fala
ftus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 02:25   #71
I sve mi je jasno jos kad bi mi samo neko mogo objasnit kak je moguce da takva ljubav nestane u potpunosti, odjednom, a znan da je bilo ljubavi, velike? Kak ste u stanju vi cure to? Dajte savjet i ja bi voljel tak da mi puca k. I da se samo iskljucim i zaboravim sve. Fala
ftus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 15:18   #72
Kad priznas pogresku, izvinis se, ili kazes neki osjecaj, tebi posle...moze biti samo lakse.
Weird0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 13:26   #73
Quote:
Weird0 kaže: Pogledaj post
Kad priznas pogresku, izvinis se, ili kazes neki osjecaj, tebi posle...moze biti samo lakse.


a kad to ne upali..ostaje alkohol..lijek
ftus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.