Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2018., 01:57   #121
ajme ali obje su u pinku a ima dara para. Puno kosta ma ja nekako mislim da nije toliko luda da bi isla zakazivati koncert da nije sigurna u koliki toliki uspjeh (barem vise od pola puna arena). Ako nista zbog sujete ne bi sebi dozvolila da se bruka sa praznom arenom i da joj se koleginice s kojim je u svadji smiju jer toliko je odgadala do sad a pricala stalno da planira (kao i ana nikolic koja valjda od 2012. najavljuje arenu sjecam se bio sam na njenom koncertu 2013. i pozivala nas sve dodite na koncert u beograd u arenu na prolece 2014. )
pa ne bi propala da ga ni sad nije zakazivala.

Da show ce sigurno biti bolji kod dare a za ostalo ne znam. Ali obje objavljuju nove pjesme da dignu hajp tako da nije bajno nigdje sigurno. Seka ko fol poklone publici aha treba tebi hit sad nisi ti ceca da mozes kad hoces zakazati i puniti (cak eno i ceca kaze nece na usce ove godine ako ne bude imala album mada njoj realno nije potreban).

Seka je trebala arenu puno blize izlasku albuma a ne cekati godinu dana pa zato sad stanca singlove, a dari ni album nije bio uspjesan kao sekin pa se mora duplo truditi. Iako ja bih da sam u beogradu ili da mi je blize definitivno isao na daru a seku bih radije slusao u klubu
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 09:32   #122
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
ajme ali obje su u pinku a ima dara para. Puno kosta ma ja nekako mislim da nije toliko luda da bi isla zakazivati koncert da nije sigurna u koliki toliki uspjeh (barem vise od pola puna arena). Ako nista zbog sujete ne bi sebi dozvolila da se bruka sa praznom arenom i da joj se koleginice s kojim je u svadji smiju jer toliko je odgadala do sad a pricala stalno da planira (kao i ana nikolic koja valjda od 2012. najavljuje arenu sjecam se bio sam na njenom koncertu 2013. i pozivala nas sve dodite na koncert u beograd u arenu na prolece 2014. )
pa ne bi propala da ga ni sad nije zakazivala.

Da show ce sigurno biti bolji kod dare a za ostalo ne znam. Ali obje objavljuju nove pjesme da dignu hajp tako da nije bajno nigdje sigurno. Seka ko fol poklone publici aha treba tebi hit sad nisi ti ceca da mozes kad hoces zakazati i puniti (cak eno i ceca kaze nece na usce ove godine ako ne bude imala album mada njoj realno nije potreban).

Seka je trebala arenu puno blize izlasku albuma a ne cekati godinu dana pa zato sad stanca singlove, a dari ni album nije bio uspjesan kao sekin pa se mora duplo truditi. Iako ja bih da sam u beogradu ili da mi je blize definitivno isao na daru a seku bih radije slusao u klubu
pa dara je pustila samo trecinu arene u prodaju a i to se ne prodaje
Guillotine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:52   #123
Quote:
Guillotine kaže: Pogledaj post
pa dara je pustila samo trecinu arene u prodaju a i to se ne prodaje
Pa dobro uvijek se u startu pusti malo pa se onda dodaje. Nego kazem valjda je sigurna sa ce na kraju imati preko pola. Bit ce tu i djeljenja karata i organiziranih autobusa i svega sigurno pa mnogi tako rade samo da na kraju mogu reci da su imali koncert u areni. Vrlo ih je malo koji mogu bas rasprodati sve
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 20:25   #124
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
Pa dobro uvijek se u startu pusti malo pa se onda dodaje. Nego kazem valjda je sigurna sa ce na kraju imati preko pola. Bit ce tu i djeljenja karata i organiziranih autobusa i svega sigurno pa mnogi tako rade samo da na kraju mogu reci da su imali koncert u areni. Vrlo ih je malo koji mogu bas rasprodati sve
pa seka je pustila cijelu. Dara je doslovno prodala ispod 30 karata na tribinama (za parter ne mozemo znati)
Guillotine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 23:25   #125
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
Inace ova izjava mi je sve: "Diktiram modne trendove. Eto ranije nisam sad diktiram."
https://youtu.be/ExBaQjLN7Iw

vjerojatno zena s najmanje ukusa na estradi, a bar je u Srbiji tu jaka konkurencija
sebastianpgptvk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 23:32   #126
Quote:
Guillotine kaže: Pogledaj post
pa seka je pustila cijelu. Dara je doslovno prodala ispod 30 karata na tribinama (za parter ne mozemo znati)
Seka se zato zajebala.
Quote:
sebastianpgptvk kaže: Pogledaj post

vjerojatno zena s najmanje ukusa na estradi, a bar je u Srbiji tu jaka konkurencija
Zena s najjacim stavom i pozitivnim ludilom. Diktira trendove Kompleksaše boli njeno prisustvo. Boolii ovaj stoool boli moje drustvo blesavooo

#RanijeNisam #SadDiktiram
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 11:57   #127
Dara je pametna, korisiti Jelenu radi bolje prodaje ( koja bi realno danas rasprodala Beogradsku arenu odmah )

Jelena joj odgovorila na Instagramu
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 12:10   #128
Quote:
BozWon kaže: Pogledaj post
Dara je pametna, korisiti Jelenu radi bolje prodaje ( koja bi realno danas rasprodala Beogradsku arenu odmah )

Jelena joj odgovorila na Instagramu
A Karleuša ju koristi da snečira Zuhru
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 12:18   #129
Karleusa mora iz zahvalnosti podrzati Daru, ipak se uz pomoc nje vratila iz mrtvih 2014-15
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 13:33   #130
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Karleusa mora iz zahvalnosti podrzati Daru, ipak se uz pomoc nje vratila iz mrtvih 2014-15
+++++++++++

Tako je! Ono je ustvari bio win-win potez i Radojku je diglo i Jelenu i obje su jaaako profitirale jer realno Jeleni je karijera bila mrtva nakon usca i zabrane svugdje jedino gdje se pojavljivala bio je modni ziri exkluziva onda se desilo i ono s kim pa ZG i sve. A radojka isto nakon flop albuma izvukla novi zvuk s rastom, vratila se u grand i onda sapunica puno kosta i dareality preslay!
Ne bi me cudilo da joj poslije svega divokoza bude gost na koncertu hahhahh
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 13:48   #131
Zuhra je koristila Daru protiv Karleuše

Ona kao i Ceca šuti i ne komentariše a drugi udaraju po njoj



Iconic! Versace posuđe
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 14:01   #132
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Zuhra je koristila Daru protiv Karleuše

Ona kao i Ceca šuti i ne komentariše a drugi udaraju po njoj



Iconic! Versace posuđe
Zuhra kao i Ceca licemerno suti i pravi se fina a tamo svima pravi pakao od zivota i misli da niko nece saznati. Nisu vise 90e you bitch...

Sjecam se ovog s posudjem divokoza je i ovdje zove radojka pa se ne ljuti kako su podbuhle ovdje i nerafinirane
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 16:12   #133
Isuse tek sam skuzio da je ovo Vidic u sredini! Mess! A kako sada pljuje po obje a realno izgledaju zilion puta bolje i fensi nego u ovo doba kad ih je hvalio.

Naravoucenije (za one koji mozda prije nisu shvatili): Tetka Vidic nije nikakav modni znalac nego babasera koja o onim s kojim je dobar i koji ga financiraju govori sve najbolje a s kim se zakaci ili ga ti isti koji ga placaju nahuskaju pljuje i vrijedja.


-ovo su nogavice na mojim nogama
-ovo su moje grudi
-a ovo sam ja

#Radojka #ModniDiktator #RanijeNisam #SadDiktiram
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 01:15   #134
Duge hlace i sandale/papuce top 28 fobija
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 11:38   #135
Duge noge vitko tijelo
Oko sebe vatru pali calimero


Dok nije top 20 fobija trpljivo je
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 23:20   #136
Obrisala objavu s Karleusom?

Malo se povukla iz medija, vec dugo je nema u Premijeri i Exkluzivu.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 23:23   #137
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Obrisala objavu s Karleusom?

Malo se povukla iz medija, vec dugo je nema u Premijeri i Exkluzivu.
Ceca zapretila gepekiranjem
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 23:24   #138
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
+++++++++++

Tako je! Ono je ustvari bio win-win potez i Radojku je diglo i Jelenu i obje su jaaako profitirale jer realno Jeleni je karijera bila mrtva nakon usca i zabrane svugdje jedino gdje se pojavljivala bio je modni ziri exkluziva onda se desilo i ono s kim pa ZG i sve. A radojka isto nakon flop albuma izvukla novi zvuk s rastom, vratila se u grand i onda sapunica puno kosta i dareality preslay!
Ne bi me cudilo da joj poslije svega divokoza bude gost na koncertu hahhahh
haha pa meni njih dvoje(!) i jesu zanimljivi zajedno, baš si pašu puno više nego radojka i zuhra koje se druže na račun nekih prošlih vremena.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 01:15   #139
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
haha pa meni njih dvoje(!) i jesu zanimljivi zajedno, baš si pašu puno više nego radojka i zuhra koje se druže na račun nekih prošlih vremena.
++++++++++++++
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 15:08   #140
Postavila na Insta storyu novi intervju od Jelene Karleuse kako je hvali
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:14.