Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2017., 17:30   #21
Quote:
Guillotine kaže: Pogledaj post
znači pomogla ti je da pronađeš šećernu stazu sreće?
O dragi moj Gilja, ne samo to. Naucila me da zivim, da disem, da ispunim svoj zivot kao sretan covjek! Nikad vise isti necu biti! Sudba se moja promijenila. Oslikala je pretklijetke moga srca ko Van Gogh Zvjezdanu noc!
Zvone99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 17:47   #22
Quote:
AlphabetBoy kaže: Pogledaj post
Ne želim zvučati bezobrazno ali ja nisam čuo za tu Miu prije ovog threada. Kakve pjesme ona ima?
Ochito ne gledash CMC...
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 17:49   #23
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Ochito ne gledash CMC...
ljudi gledaju CMC?
Guillotine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 22:28   #24
Mija super si bila! Chestitam na Porinu! Mogu dobit autogram?
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 00:49   #25
Zivot nije siv mi je poznata s CMCa
Proljetni hit
__________________
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 00:51   #26
Gdje je Grokan? Cudno da nije gledala cro gremije i komentirala tu

https://i.imgbox.com/1DQNVTZC.gif
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 00:59   #27
Quote:
čovjekzg kaže: Pogledaj post
Zivot nije siv mi je poznata s CMCa
Proljetni hit
Kako proljetni hit od izasla u srpnju?

Quote:
Gdje je Grokan? Cudno da nije gledala cro gremije i komentirala tu
Daj joj vremena, treba napisati zadacnicu.
Zvone99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:00   #28
Quote:
Zvone99 kaže: Pogledaj post
Kako proljetni hit od izasla u srpnju?
Ovog proljeca ce doci do vrtoglavih milijun pregleda
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:01   #29
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Ovog proljeca ce doci do vrtoglavih milijun pregleda
Nadopunjujes me<3
__________________
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:04   #30
Quote:
čovjekzg kaže: Pogledaj post
Nadopunjujes me<3
Mici >3
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:07   #31
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Ovog proljeca ce doci do vrtoglavih milijun pregleda
Prije nego megasmeš Manta me jubav? #impact #talentwon

Seriously tho, zavrtilo mi se od te brojke, daj da popijem malo secerne vode
Zvone99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 23:26   #32
Jeste li gledali Mijin nastup na Porinu? Nadam se da jeste, jer u nastupu se moglo uživati na dva posebna načina. Osim toga što je bio poseban zbog ambijenta i atmosfere (za stolovima ispred pozornice sjedile su osobe koje su svačiji, a ne samo Mijini životni i pjevački idoli, dok su na tribinama ljudi činili vilinsku prašinu kreposti koja pada na nasmijane obraze prisutnih), Mijin je Život nije siv nagrađen za najbolji video broj. Tako je Mia vrlo mlada postala vlasnicom najvažnije hrvatske glazbene nagrade smještajući se u društvo odabranih umjetnika koji su prvom nominacijom uspjeli osvojiti glazbeni kipić. (link - porin.org, link - sib.hr, fotka - porin.org, fotka - porin.org) Takvo što doista je vrijedno svake hvale i čestitaka što su Miji stariji kolege umjetnici i svi koji je vole zasigurno dokazali brojnim porukama, pozivima i usmenom podrškom. Na neki je način Mia promotorica Slavonije - sjetimo se da je bila slavonska debitantica na Splitskome festivalu, sad je Slavonka s Porinom u ruci (Boris je također veliki osječki umjetnik), a sve to vrijeme ona djeluje iz Osijeka, grada koji je na glazbenoj karti mnogo slabije otisnut od Zagreba, Splita ili Rijeke.

Jučer je bila gotovo pa savršena noć za Miju. Ma, možda i jest bila savršena, zašto bi se Mia zavaravala podcjenjujući nedvojbeni uspjeh? Sve je bilo na razini, počevši od njezinog nastupa do sveukupne organizacije. Previše bi bilo sad pisati sve drage ljude koji su Miji pomogli da postigne ovako golem uspjeh jer ih ima nebrojeno mnogo, ali jedna je stvar ipak najvažnija. Sreća, veselje, radost, iskrena ispunjenost dobrom energijom. Trnci što prolaze cijelim tijelom dok se pjesma izvodi. Ponos koji svatko od nas osjeća dok sluša te posebne pop-country singlove. To je ono najvažnije. Emocija je ono što je Mia jučer, kao i svih ovih mjeseci prije, uspjela donijeti do publike pred malim ekranima. Prodrla je do ljudi dobre volje pa im život nije bio siv. Zvuci ukulelea širili su se ušima časnih ljudi, a spomenuta harmonija smetala je samo maskiranim i anonimnim osvetnicima nečiste duše i bez prave savjesti. Mijine su oči, mogao je to vidjeti tko je htio, sjajile energijom smirenosti, pobjede i spokoja. U njezinu se glasu čuo emocionalni opseg koji takva umjetnica nosi u sebi. Da! Bilo je savršeno! (link - video sa službenog pejdža na Facebooku, link - neslužbena snimka, a službena će vjerojatno biti na Mijinom kanalu barem u obliku vloga, link - izjave prije Porina koje vrijede i nakon)

Valja napomenuti da je Mia dobila (mladu) nagradu Hit mjeseca (link) Hrvatskoga radija koju dodjeljuje Zlatko Turkalj Turki za singl Sanjaj me koji se također može naći na novom albumu. Nisam baš vidjela da se o tome mnogo govori pa je zato važno spomenuti ovdje. Također, bitno je reći da glasanje za ‘Večernjakovu ružu’ traje do 21. ožujka, a Mia ima priliku ovjenčati uspješno (ali teško, prepuno snimanja i svačega) razdoblje svoje karijere nagradom u kategoriji Novo lice godine. Napisat ću ispod kako možete glasati za nju jer je svaki glas važan. Miji bi zaista bilo drago da ima prilike osvojiti tu prestižnu nagradu i održati kratak govor pred televizijskim gledateljima HRT-a, na kojemu će se dodjela prenositi uživo. Što je bolje od malo pozitive u prijenosu uživo? Ako se slažete da nema ništa bolje, glasajte za Miju da kabelima HRT-ove opreme na dodjeli zaista proteče neka nova energija. Energija iz koje proizlazi da život nije siv!

Dakle, glasati se za Miju može:

- SMS-om na broj 60 085 (cijena SMS-a iznosi 2,40 kn)
- telefonom na broj 065 900 900 (cijena po pozivu iz fiksne mreže iznosi 1,50 kn, a po pozivu iz mobilne mreže 2,40 kn)
- kuponom iz priloga Ekran Večernjeg lista
… sve to uz ključnu riječ RUZA2016 71.

(link s dodatnim informacijama)
(prenijela sam upute s jedne Mijine objave, tj. plaćenoga oglasa)

Pusa!
Grokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 12:08   #33
Zašto pjesma Život nije siv ima zaključanu statistiku na Youtubu?

Da li Mia možda nešto skriva? Kupovina pregleda?
__________________
2007 - 2017
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 13:08   #34
Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
Zašto pjesma Život nije siv ima zaključanu statistiku na Youtubu?

Da li Mia možda nešto skriva? Kupovina pregleda?
Prije par dana je bila otkljucana
Guillotine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 16:26   #35
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Mia dobrodosla na forum, sedi, udobno se smesti, trenutno uspesnije sugradjanke su samo ljubomorne na tebe jer ne znaju sta ce uskoro kad budes uspesnija od njih. Ako zelis mozemo organizovati Mia vs Cebe anketu
-invisible- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:34   #36
Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
Zašto pjesma Život nije siv ima zaključanu statistiku na Youtubu?
Zašto je to bitno? Jedino je bitno to što će Mijin hit uskoro dosegnuti milijun pregleda na YouTubeu. Radi se o nevjerojatnoj brojci za naše prostore, a ključnu ulogu u ponovnom jako brzom rastu pregleda odigrao je Porin za najbolji videobroj. Sutra ili prekosutra napadamo okrugao milijun.
Grokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 23:26   #37
Običan čovjek se pita:
Tko je ova osoba i zašto ima temu?

Zdrav razum kaže: Vjerojatno zato jer ju je sama sebi otvorila i piše na njoj za što ima plenti of tajm s obzirom na nedostatak glazbene karijere.
__________________
Frau Trump is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 23:55   #38
Quote:
Frau Trump kaže: Pogledaj post
Zdrav razum kaže: Vjerojatno zato jer ju je sama sebi otvorila i piše na njoj za što ima plenti of tajm s obzirom na nedostatak glazbene karijere.
Zdrav razum kaže: Vjerojatno zato što ima mnogo publike koja je osjetila potrebu da izrazi svoje oduševljenje novim pravcem što ga donosi na scenu. Kako je ovo najveći hrvatski forum, logično je da se, uz njezine službene kanale komunikacije, o Miji razgovara i ovdje. Itekako je zaslužila. Uveseljava mene i još mnoge.
Grokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 00:10   #39
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Zdrav razum kaže: Vjerojatno zato što ima mnogo publike koja je osjetila potrebu da izrazi svoje oduševljenje novim pravcem što ga donosi na scenu. Kako je ovo najveći hrvatski forum, logično je da se, uz njezine službene kanale komunikacije, o Miji razgovara i ovdje. Itekako je zaslužila. Uveseljava mene i još mnoge.

To kaze deluzivan um. Ili um Mie Dimsic osobno.
__________________
Frau Trump is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 00:24   #40
Quote:
Frau Trump kaže: Pogledaj post
To kaze deluzivan um. Ili um Mie Dimsic osobno.
Ovoga trena Mia ima 1.671.208 pregleda na njezinu YouTube kanalu. Sve to uz više od četiri tisuće pretplatnika koji, vidljivo je na Analyticsu (na statistikama), željno iščekuju svaki njezin novi video. Reklo bi se da to kaže 'vox populi', a ne deluzija nastala u bilo čijem umu. Štoviše, deluzija je upravo da Mia ne zaslužuje temu jer je ona zaslužuje prema svim kriterijima.
Grokan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.