Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2017., 13:29   #161
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 15:58   #162
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Jesi li probao prilazit curama vani s tzv. normalnim pristupom? Reagirat ce u prosjeku isto kao i na njega, samo sto on igra na velike brojeve i ne gubi vrijeme
Jesam,nikad nisam imao neki poseban ulet.
Zapravo bi krenuo direktno i normalno.
Pitao bi neko pitanje i predstavio bi se nakon kraceg razgovora,razgovor bi bio o bilo cemu,o mjestu gdje smo ili bilo kojoj temi sa kojom bi razbio led.
Ili bi bio neki interes sa njenje strane ili nebi za daljnju komunikaciju.
Ako krene dobro razgovor trazim joj broj mobitela i tako.
Makar lakse je se upoznati preko dejta jer vec znam da nema decka itd..
Ovako na sljepo ulete bas nisam volio jer nikada neznas da li je zauzeta ili da li je raspolozena za upoznavanje.
Meni je uvijek bolje bilo upoznavati cure preko drustva,onda znam otprilike neke informacije o njoj
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 16:08   #163
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Poanta sve ove moje priče, je da kažem ovim ružnima da se ne sekiraju da nešto propuštaju jer ne prilaze curama, evo ja kao zgodan visok 192cm širokih ramena imam auto i srednje para, pa me šutaju ko šugavo pseto , jedva ponekoj isčupam broj , tak da dečki niš ne propuštate, one su takve i moš ga hebat, da dečki ne misle onu staru narodnu “U tuđe krave vazda veće vime” kod suseda trava zelenejša” oni misle joj samo da sam visok lep i imam BMW ševio bi ko mahnit , ma nebuš , ovo je Balkan konzervativni i ove naše lopatarke zatucane iz 16og stoljeća stavile dasku na nju i vele neš je probit majčin sine, treba odselit u Nizozemsku Švedsku ćul sam tamo se ševe ko jarebice

A po svoj logici bi trebalo kad se ja pojavim u disku da mi se vješaju oko vrata ali jok

To da sam ja neki poznati glumac kao Ivan Herceg onda one odmah znaju tko si i vješaju ti se same oko vrata a mene anonimusa se boje ko zna ko je on, a da sam Brad Pit kad je imao 25 i poznat i dođemu u disko onda bi se otimale za mene
Bas bi se vjesale Ivanu Hercegu hahaha..
Joj,znam da trolas ali ok.
Svidja mi se tvoj humor i nacin na koji pises jer znam da od svega sto napises ima i neceg istinitog a ostalo karikiras i zezas se 👍.
Vjerujem da imas 22 /25 godine maximum sa takvim nacinom pristupa i neozbiljnog pisanja,ali ok ja sam to shvatio kao humor.
Sa jedne strane se zezas i salis a sa druge strane ipak na neki nacin pokusavas autora teme uciniti da se osjeca bolje..
Ok si ti,vjerojatno si i ok osoba👍.
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 18:07   #164
[QUOTE=Loui;67170429]Mališa je štepao Zrinku Cvitešić, Jelenu Perčin, Anitu Dujić, Anu Majhenić, Nives Čanović, ŽanuMari Lalić, Tatjanu Jurić, Eciju Ivušić sve bolja od bolje , to su sve poznate a di su neke anonimne fufe koje nisu relevantne za medije,koje je iza kafića naćuturio na gajbama Coca Cole

Zadnje uređivanje Loui : 23.12.2017. at 18:33.
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 15:10   #165
Quote:
Notmylife kaže: Pogledaj post

Snižavanje kriterija

Znam da su i mnogi drugi ovo komentirali i načelno se slažemo.

Može li se biti sretan s jako sniženim (meni jedino preostalim) snižavanjem kriterija?

Da se ne lažemo,svi smo mi vizualna bića,kao što sam rekao,prvo gledamo osobu kakvog je izgleda (žene će to ljepše reći,da mora biti joj privlačan-a vidi vraga,užasno rijetko će joj netko kao ja biti privlačan).

I ja sam isto to biće i naravno da volim pogledati lijepo tijelo,lijepo lice,attribute.Makar mislim da to nije dovoljno i da bi radije osobu koja je ambiciozna,pozitivna (sve te stvari standardne),opet je ono prvo-izgled.
Mislim da se ne može biti sretan sa sniženim kriterijima jer sviđanje nije svjesna već refleksna reakcija. Lijepa žena jednako se sviđa i atraktivnom i neatraktivnom muškarcu. Ako ima sreće, neatraktivan će naići na manje lijepu ženu (po općim kriterijima) koja će mu se svidjeti i kojoj će se on svidjeti.

Ako nema sreće tada će mu se sviđati uglavnom manekenski tip žena, kao mom frendu koji je dosta nizak i nikada se nije oženio jer ga nijedna takva nije htjela. Sada ga viđam kako luta gradom sam i odsutnog pogleda.

Šta učiniti, pisao sam o tome na drugim sličnim temama. Vrijeme je za beskompromisno buđenje i napuštanje dječjih ideala iz mladosti. Life is tough, you have to also become tough. Pritom nije zabranjeno postati loša osoba, konačno život niti većina ljudi te ne štedi, pa što bi ti štedio njih.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 15:53   #166
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Mislim da se ne može biti sretan sa sniženim kriterijima jer sviđanje nije svjesna već refleksna reakcija. Lijepa žena jednako se sviđa i atraktivnom i neatraktivnom muškarcu. Ako ima sreće, neatraktivan će naići na manje lijepu ženu (po općim kriterijima) koja će mu se svidjeti i kojoj će se on svidjeti.

Ako nema sreće tada će mu se sviđati uglavnom manekenski tip žena, kao mom frendu koji je dosta nizak i nikada se nije oženio jer ga nijedna takva nije htjela. Sada ga viđam kako luta gradom sam i odsutnog pogleda.

Šta učiniti, pisao sam o tome na drugim sličnim temama. Vrijeme je za beskompromisno buđenje i napuštanje dječjih ideala iz mladosti. Life is tough, you have to also become tough. Pritom nije zabranjeno postati loša osoba, konačno život niti većina ljudi te ne štedi, pa što bi ti štedio njih.
Ma sta pricas? Znaci po tebi bolje zadrzati ideale i ne snizavati kriterije i ostati sam kao tvoj odsutnog pogleda frend koji je ostao sam.

Sta nije onda bolje smanjiti kriterije,probat sa nekom osobom koja ti lezi u nekom pogledu,da li je to ljepota ili dobrota ili zajednicki interesi nije bitno,bitno da je nesto od toga,pa se mozda i u bliskoj buducnosti i izrodi ljubav od svega toga kada osobu bolje upoznas.Mislim da je ova druga solucija bolja ako ne zelis ostati sam.Probas ako ide super,ako ne ide krenes dalje ali barem si dopustio sebi da vidis dalje od svojih ideala koje tesko da ces ih ispuniti ako trazis nekog po sablonu..
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 15:59   #167
[QUOTE=Loui;67170429]
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Mališa je štepao Zrinku Cvitešić, Jelenu Perčin, Anitu Dujić, Anu Majhenić, Nives Čanović, ŽanuMari Lalić, Tatjanu Jurić, Eciju Ivušić sve bolja od bolje , to su sve poznate a di su neke anonimne fufe koje nisu relevantne za medije,koje je iza kafića naćuturio na gajbama Coca Cole
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 16:14   #168
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Ma sta pricas? Znaci po tebi bolje zadrzati ideale i ne snizavati kriterije i ostati sam kao tvoj odsutnog pogleda frend koji je ostao sam.

Sta nije onda bolje smanjiti kriterije,probat sa nekom osobom koja ti lezi u nekom pogledu,da li je to ljepota ili dobrota ili zajednicki interesi nije bitno,bitno da je nesto od toga,pa se mozda i u bliskoj buducnosti i izrodi ljubav od svega toga kada osobu bolje upoznas.Mislim da je ova druga solucija bolja ako ne zelis ostati sam.Probas ako ide super,ako ne ide krenes dalje ali barem si dopustio sebi da vidis dalje od svojih ideala koje tesko da ces ih ispuniti ako trazis nekog po sablonu..
A po tebi bi znaci ljudi masovno trebali uletati u veze i vezice, pa i brakove sa nekime tko ih ni najmanje ili minimalno privlaci, pa se MOZDA nesto izrodi kasnije? Nemoj me jebat, ako nema u pocetku privlacnosti, na koju foru bi se to trebalo stvoriti nakon xy mjeseci, godina? Pa tek tada i splasne ta kemija privlacnost kod onih koji su je imali na pocetku. Kaj, kod ovih koji ulete s prvi/om koju/eg vide, kod njih ide sve obrnuto?
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 19:31   #169
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
A po tebi bi znaci ljudi masovno trebali uletati u veze i vezice, pa i brakove sa nekime tko ih ni najmanje ili minimalno privlaci, pa se MOZDA nesto izrodi kasnije? Nemoj me jebat, ako nema u pocetku privlacnosti, na koju foru bi se to trebalo stvoriti nakon xy mjeseci, godina? Pa tek tada i splasne ta kemija privlacnost kod onih koji su je imali na pocetku. Kaj, kod ovih koji ulete s prvi/om koju/eg vide, kod njih ide sve obrnuto?
Jedno je privlacnost, drugo neki unaprijed zacrtani kriteriji. Nekad neki ljudi odjebu nekoga odmah u startu kod upoznavanja zbog kriterija, i ne daju uopste sansu niti dovoljno vremena da se bilo kakva privlacnost razvije
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 16:31   #170
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
A po tebi bi znaci ljudi masovno trebali uletati u veze i vezice, pa i brakove sa nekime tko ih ni najmanje ili minimalno privlaci, pa se MOZDA nesto izrodi kasnije? Nemoj me jebat, ako nema u pocetku privlacnosti, na koju foru bi se to trebalo stvoriti nakon xy mjeseci, godina? Pa tek tada i splasne ta kemija privlacnost kod onih koji su je imali na pocetku. Kaj, kod ovih koji ulete s prvi/om koju/eg vide, kod njih ide sve obrnuto?
To je tzv tehničko komercijalni pristup vezama
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 15:15   #171
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
A po tebi bi znaci ljudi masovno trebali...
da ne quotam sve

Ovo se po meni zove bajkovito čekanje princa na bijelom konju, a karavane prolaze... Mnogi upravo zbog toga ostaju sami jer iz nekog iracionalnog straha unaprijed odbacuju mogućnosti i prilike, tj ne žive život nego životare tu svoju utopiju dok im se isto ne vrati kao bumerang.

Nije apsolutno nemoguće da se ljubav "izrodi" tek kad se ljudi bolje upoznaju, nakon xy vremena. Tko kaže da baš mora biti ta inicijalna iskra da bi funkcioniralo ? U životu nema garancija, jedina je ona krajnja garancija. Prvi primjer su dogovoreni brakovi (ali to bi sad bila puno šira tema), po tebi u njima nikad nema ljubavi ? I da, moguće je da bude i obrnuto ! Nije čest slučaj doduše, pogotovo ne u novije vrijeme. Evo npr. brakovi iz interesa, ljudi se zavole i nakon desetljeća i više žive isto kao da je u početku bilo te famozne iskre, neki i doživotno, i da - međusobno se cijene i poštuju(!) što je na kraju krajeva dobra podloga svega dalje.
Kriteriji mogu biti dodatna kočnica pri upoznavanju ako je osoba "pretvrd orah". Za sve je potrebno određeno vrijeme, pa tako i za upoznavanje i prepoznavanje kvaliteta (i mana).
Tehničko komercijalni pristup - upravo tako
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:10   #172
Mislim da imaš tri tipa ljudi po tom pitanju.

Oni koji se prepuste+imaju sreće(ili iskustva), oni koji se prepuste, ali imaju idiote s druge strane.

Imaš i one koji imaju kriterije, a jednostavno se osjećaju zakinuti ako se nakon godina soliranja moraju prepustiti i to bude prosječan partner, s kojim se osjećaju ok, ali im se ne sviđa izgledom, stilom, proporcijama. I onda možda sjebu sami sebe, jer nisu slijepi/gluhi/glupi, da ne kuže one koje ne uspijevaju imati, ali žele takve

Ovaj post je zvučao puno ljepše, ali ga forum nije htio primiti
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 21:24   #173
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
...
Imaš i one koji imaju kriterije, a jednostavno se osjećaju zakinuti ako se nakon godina soliranja moraju prepustiti i to bude prosječan partner, s kojim se osjećaju ok, ali im se ne sviđa izgledom, stilom, proporcijama. I onda možda sjebu sami sebe, jer nisu slijepi/gluhi/glupi, da ne kuže one koje ne uspijevaju imati, ali žele takve
Mislim da je ovih statistički daleko najviše. Definitivno nije recept za lijep i ispunjen život, ipak je imati sreće u ljubavi rijetka pojava.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 21:31   #174
Gledam sam sebe. Ono što me spriječava da pokušam biti sretan s nekim je možda i pizdarija. Nastojim da me to što manje dira, i iako su realno banalne stvari, nebitne za"naš" odnos, jebiga, ja to vidim.

Da, jebiga, isplati se žrtvovati "život"(neke stvari koje sam propustio sa 20, 25, 30), ili kriterije, da bih bio sretan, ali zapitaš se"moram li baš ja".
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 17:17   #175
najjaci su mi djevci koji djevcima daju savjete kako da povale nesto
ono, pa radi ono sto volis, idi u prirodu, nadji neki hobi a zenke ce same doc bla bla bla....gle, back to reality, postoji velika sansa da na kraju zavrsis sam.
Ni prvi ni zadnji, pogledaj malo oko sebe, ima ih gro samaca sa 30+ godina u dupetu.
Zivot nije romanticna komedija.
Ak si ruzan i nemas para, ili ces pronaci isto tako ruznu zenku il ces ostat sam.
Ak si ruzan al imas brdo para, onda definitivno neces imat problema sa pronalaskom zenke, i to najboljih primjeraka.
I to ti je sva filozofija.
Ne pronadju svi "ljubav svog zivota" i (pogotovo danas) mnogi nazalost ostanu solo, il imaju neke vezice kroz zivot al nista ozbiljno i naposlijetku ostanu stari i sami.
Jbg, stvarnost je surova.

Ja ti mogu dat jedan realan savjet; pronadji neku iz ukrajine, afrike ili filipina.
Danas imas brdo stranica koje se bave povezivanjem djevaca sa zapada sa zenkama lovcima na putovnice.
Postoji zbilja velika sansa da ces upecat zbilja dobrog komada, ti sretan jer ga umaces i imas zenu, ona sretna jer se makla iz vukojebine i ima EU passport.
Radim po svijetu i nebi vjerovao kakve zenke hodaju sa zbilja oku neugodnim muskarcima (pogotovo britanci i amerikanci).
On debel, zut i ruzan ko rooney a ona vitka i lijepa filipinka ili afrikanka.
To ti je moj savjet, razmisli o tome, djevci u RH nisu ni svjesni koliko taj EU passport ustvari vrijedi i sto sve mogu s njim.

Tak da, zajebi ove savjete o loncarenju, kiparstvu ili ubijanu od posla, vjeruj mi, prijavi se na te stranice koje spajaju nepozeljne djevce sa pozeljnim passport hunterima, to ti je win-win situacija.

Aj sretno
__________________
"nisi tu da mislis, cijepi se, pizda ti materina"
heziod is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 17:30   #176
Quote:
heziod kaže: Pogledaj post
...
Ni prvi ni zadnji, pogledaj malo oko sebe, ima ih gro samaca sa 30+ godina u dupetu.
Zivot nije romanticna komedija.
Ak si ruzan i nemas para, ili ces pronaci isto tako ruznu zenku il ces ostat sam.
Ak si ruzan al imas brdo para, onda definitivno neces imat problema sa pronalaskom zenke, i to najboljih primjeraka.
I to ti je sva filozofija.
Ne pronadju svi "ljubav svog zivota" i (pogotovo danas) mnogi nazalost ostanu solo, il imaju neke vezice kroz zivot al nista ozbiljno i naposlijetku ostanu stari i sami.
Jbg, stvarnost je surova.
...

Ouch... reality check
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 17:35   #177
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
A po tebi bi znaci ljudi masovno trebali uletati u veze i vezice, pa i brakove sa nekime tko ih ni najmanje ili minimalno privlaci, pa se MOZDA nesto izrodi kasnije? Nemoj me jebat, ako nema u pocetku privlacnosti, na koju foru bi se to trebalo stvoriti nakon xy mjeseci, godina? Pa tek tada i splasne ta kemija privlacnost kod onih koji su je imali na pocetku. Kaj, kod ovih koji ulete s prvi/om koju/eg vide, kod njih ide sve obrnuto?
A što imaš od toga da se samo privlačite ?

Današnji brakovi su kao i proizvodi,nažalost,kratkog vijeka.

Današnji partneri su zapravo cimeri s povlasticama.Kod muškog je prioritet posao,plaća,imovina dok kod žene još igraju godine i izgled,ali je to u konačnici manje na cijeni.
slavišab is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 23:41   #178
Quote:
heziod kaže: Pogledaj post

Ja ti mogu dat jedan realan savjet; pronadji neku iz ukrajine, afrike ili filipina.
Danas imas brdo stranica koje se bave povezivanjem djevaca sa zapada sa zenkama lovcima na putovnice.
Postoji zbilja velika sansa da ces upecat zbilja dobrog komada, ti sretan jer ga umaces i imas zenu, ona sretna jer se makla iz vukojebine i ima EU passport.
Radim po svijetu i nebi vjerovao kakve zenke hodaju sa zbilja oku neugodnim muskarcima (pogotovo britanci i amerikanci).
On debel, zut i ruzan ko rooney a ona vitka i lijepa filipinka ili afrikanka.
To ti je moj savjet, razmisli o tome, djevci u RH nisu ni svjesni koliko taj EU passport ustvari vrijedi i sto sve mogu s njim.

Tak da, zajebi ove savjete o loncarenju, kiparstvu ili ubijanu od posla, vjeruj mi, prijavi se na te stranice koje spajaju nepozeljne djevce sa pozeljnim passport hunterima, to ti je win-win situacija.

Aj sretno
Jel može par linkova takvih stranica za povezivanje, za svaki slučaj ako u ovoj državi ne nađem neku koja će biti sretna što ima muža s EU passportom
Nied is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.