Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2017., 19:50   #1
Zašto mi je izbrisana zahvala Blues Dadi?

Zašto mi je izbrisana zahvala Blues Dadi na temi o Kolindi?

Je li zato što sam se zahvalio što je pokušao u britanskim medijima dati objašnjenje kakva nam je nepravda nanesena posljednjom haaškom presudom? A čak nisam spomenuo njegov prosvjed The Timesu kako Praljak nije nikakav "Monster of Mostar", nego sam samo rekao da je arbitrarna konstrukcija UZP-a ("udruženog zločinačkog poduhvata") kojom se može osuditi bilo kojeg zapovjednika. (A s druge strane nije primjenjen na Šešelju koji je čak imao paravojne postrojbe preko Srpske radikalne stranke kojoj je bio predsjednik.)

Imam dojam da služite više nego što se traži.

Vratite izbrisane postove, moj i Blues Dadin.
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 12:40   #2
Quote:
Hlebyn kaže: Pogledaj post
Zašto mi je izbrisana zahvala Blues Dadi na temi o Kolindi?

Je li zato što sam se zahvalio što je pokušao u britanskim medijima dati objašnjenje kakva nam je nepravda nanesena posljednjom haaškom presudom? A čak nisam spomenuo njegov prosvjed The Timesu kako Praljak nije nikakav "Monster of Mostar", nego sam samo rekao da je arbitrarna konstrukcija UZP-a ("udruženog zločinačkog poduhvata") kojom se može osuditi bilo kojeg zapovjednika. (A s druge strane nije primjenjen na Šešelju koji je čak imao paravojne postrojbe preko Srpske radikalne stranke kojoj je bio predsjednik.)

Imam dojam da služite više nego što se traži.

Vratite izbrisane postove, moj i Blues Dadin.
Postovi su izbrisani jer nemaju nikakve veze s temom, tema o haškoj presudi postoji. Nastaviš li oftopičariti, i karton bi mogao dobiti, a nisi, ono...blagdani su.
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 19:03   #3
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Postovi su izbrisani jer nemaju nikakve veze s temom, tema o haškoj presudi postoji. Nastaviš li oftopičariti, i karton bi mogao dobiti, a nisi, ono...blagdani su.
Oprosti, ali na temi o pressjednici Kolindi G-K se raspravlja i o "aktivnosti"
naših veleposlanstava, tako da se itekako raspravljalo i o trudu na promoviranju
Hrvatske koje u Vel. Britaniji ulaže Blues Dada kad već naše veleposlanstvo neće,
i bi li predsjednica tu mogla utjecati preko veleposlanstva (s obzirom da je novi veleposlanik vjenčani kum premijera).
Najnovije aktivnosti Blues Dade su bile protesti radi jezivog tretmana Hrvata
i Hrvatske u britanskim medijima nakon haaške presude.
Tako da je do moje zahvale Blues Dadi došlo unutar tih on topic rasprava.
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 19:36   #4
Temu o presudama haškog suda imamo i takvim raspravama je mjesto na njoj, u tvojim postovima Predsjednica nije spomenuta nit jednom jedinom riječju, dakle off topic.
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:04.