Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2018., 19:42   #61
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ljubav se ne dešava u fazi kad ju užasno žarko želiš. Kad se fokusiraš na druge stvari, budeš sretan i zadovoljan životom i počne te bolit kifla hoćeš naći nekog onda ćeš upoznati pravu osobu.
Ovo dvoje je u koliziji. Kako ćeš upoznat pravu osobu ako te 'boli te kita' da li ćeš je upoznati. To je po meni linija manjeg otpora, jedan od najopasnijih stavova u životu.

Davno su rekli da nema sreće niti uspjeha u comfort zoni linije manjeg otpora.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:43   #62
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
ima 32 godine

baš san jon na fejsu posla zahtjev za nat.... ovaj prijateljstvo
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:48   #63
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Ovo dvoje je u koliziji. Kako ćeš upoznat pravu osobu ako te 'boli te kita' da li ćeš je upoznati. To je po meni linija manjeg otpora, jedan od najopasnijih stavova u životu.

Davno su rekli da nema sreće niti uspjeha u comfort zoni linije manjeg otpora.
ja ne bih rekao to tako 'boli te kifla' već da se ne opterećuješ hoćeš li uopće upoznati pravu osobu ali si otvoren za tu mogućnost pa ako se dogodi dogodi
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:49   #64
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Koliko ti imaš godina? Na koji način tražiš bolju polovicu? I koliko si do sad imao promašajam tj. jesi li našao bolju polovicu? Daj malo konkretnijih informacija?
Kao što rekoh prije, imao sam sreće i nisam imao nekih promašaja, ali sam na vrijeme i aktivno tražio sreću udvoje. Posvetio tome popriličan dio toga dijela života, upoznavao žene i naletio na par vrlo lijepih susreta. Koji se ne bi desili da nisam aktivno tražio.

Jednom sam čak stavio čičak u cipelu da se prisilim na izlazak, da ne mislim na to da mi se ne da izaći jer nisam raspoložen za pričati sa ženama. I kao u stripu, baš tada mi se desio jedan od najljepših i najspontanijih susreta ikad.

Danas kada vidim kako je sve to krhko i eluzivno bilo i kako je ovisilo o tankim nitima, danas bih želio pomoći nekima koji traže isto, da možda malo razmisle i na vrijeme donesu neke zaključke sebi na korist.

I da se nadovežem, najveći izvor optimizma u mom životu su baš ti susreti. Ni novac ni karijera ni posao ni auto ni biznis. Evo iz prve ruke.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:50   #65
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Kao što rekoh prije, imao sam sreće i nisam imao nekih promašaja, ali sam na vrijeme i aktivno tražio sreću udvoje. Posvetio tome popriličan dio toga dijela života, upoznavao žene i naletio na par vrlo lijepih susreta. Koji se ne bi desili da nisam aktivno tražio.

Jednom sam čak stavio čičak u cipelu da se prisilim na izlalazak, da ne mislim na to da mi se ne da izaći jer nisam raspoložen za pričati sa ženama. I kao u stripu, baš tada mi se desio jedan od najljepših i najspontanijih susreta ikad.

Danas kada vidim kako je sve to krhko i eluzivno bilo i kako je ovisilo o tankim nitima, danas bih želio pomoći nekima koji traže isto, da malo razmisle i na vrijeme donesu neke zaključke sebi na korist.
Znači uparen si, imaš bolju polovicu, sretan si? Brak, djeca se planiraju?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:52   #66
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Zvučiš kao prosječna baba.

Recimo da sam u jednom periodu grčevito tražila nekog. Primjerke koje sam našla s takvim svojim mindsetom, mogla bih staviti na neku oglasnu tablu da upozorim jadne žene.

Šteta što na dejting stranicama (ili forumskim) ne postoje recenzije.

Takve se stvari ne postižu trudom.
Ja dok sam tražio(ok, tada je bilo relativno i grčevito, da bude netko makar za kavu), događalo se nešto(doduše, niti kava). Sada kada ne tražim, ne događa se ništa. Valjda je do spola
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:53   #67
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
ja ne bih rekao to tako 'boli te kifla' već da se ne opterećuješ hoćeš li uopće upoznati pravu osobu ali si otvoren za tu mogućnost pa ako se dogodi dogodi
Upravo tako, živiš život, uživaš u njemu, ne opterećuješ se time što si solo i kad upoznaš osobu koja ti se svidi napraviš korak prema njoj i pustiš da stvari idu svojim tijekom.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:55   #68
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post

baš san jon na fejsu posla zahtjev za nat.... ovaj prijateljstvo
Onda joj ja šaljem za natakivanje
limun9891 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:57   #69
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
To je samo klasični psihološki efekt i ništa više. Tipa zaradiš 500 kuna danas ili pronađeš 100 na cesti slučajno. Većim ćeš zgoditkom smatrati ovih 100 kuna za koje se nisi potrudila nego ovih 500 za koje si otegnula papke. Također psihološki mi smo naviknuli za svoj trud očekivati nagradu. Ako ženi platim večeru očekujem dobro pušenje ili sex, no ako se to ne dogodi očajavat ću na propaloj večeri i potrošenih 500 kuna. No ukoliko upoznam djevojku, večer prođe super uz piće i dobro se poševimo zahvaljivat ću nebesima što mi je je poslao, i vjerojatno misliti da je veza snjom super stvar...došla je a nisam se ni potrudio.
Necu ocajavati radi pusenja jer cu imati zenu koja pusi u ime pusenja kurca, a ne da se oduzi.

Kakav je to uopce odnos?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:58   #70
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
ima 32 godine
O bokte, ta je na pragu sepavosti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:58   #71
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Želim reći nešto što većina i sama osjeća.


....

Trgnite se vi kojih se to tiče i koji to želite ostvariti. Da ne bude tekst pjesme 'Jesen stiže dunjo moja'.

Zašto to govorim, zato jer još imate vremena ali treba krenuti još danas. Naravno za one koji to žele (nadam se ipak većina)
Znaš kaj

Ljudi ne vole slušat ni savjete koje su tražili, a kamoli savjete koje ne traže
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:59   #72
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ja dok sam tražio(ok, tada je bilo relativno i grčevito, da bude netko makar za kavu), događalo se nešto(doduše, niti kava). Sada kada ne tražim, ne događa se ništa. Valjda je do spola
Godinu dana sam se tješila time da se "nešto događa". Je, događalo se. No ne želim takve događaje. Seks sam po sebi nije nešto što me privlači ako nije s odgovarajućom osobom.

Ne želim ni kavu s bilo kim.

Neke osobe mi ničim nisu obogatile život pa da te događaje svedem pod nešto poželjno.

Radije i ništa nego to nešto što je ništa.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 20:01   #73
..

Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Kao što rekoh prije, imao sam sreće i nisam imao nekih promašaja, ali sam na vrijeme i aktivno tražio sreću udvoje. Posvetio tome popriličan dio toga dijela života, upoznavao žene i naletio na par vrlo lijepih susreta. Koji se ne bi desili da nisam aktivno tražio.

Jednom sam čak stavio čičak u cipelu da se prisilim na izlazak, da ne mislim na to da mi se ne da izaći jer nisam raspoložen za pričati sa ženama. I kao u stripu, baš tada mi se desio jedan od najljepših i najspontanijih susreta ikad.

Danas kada vidim kako je sve to krhko i eluzivno bilo i kako je ovisilo o tankim nitima, danas bih želio pomoći nekima koji traže isto, da možda malo razmisle i na vrijeme donesu neke zaključke sebi na korist.

I da se nadovežem, najveći izvor optimizma u mom životu su baš ti susreti. Ni novac ni karijera ni posao ni auto ni biznis. Evo iz prve ruke.
Čekaj, ti si sada u nekoj vezi/braku ili je to bio neuspio pokušaj !???

Ispričaj svoju priču i lijepo nam objasni ovdje..
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 20:02   #74
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Znači uparen si, imaš bolju polovicu, sretan si? Brak, djeca se planiraju?
Ja sam tu nebitan za temu. Iako da, uparen i relativno sretan (uvijek je trava zelenija preko ograde pa kada se posvadiš misliš što bi bilo da sam sa 'njom'). Podmladak također.

Svakako ima sretnijih, ali i manje sretnih. Pa što ne bi bilo više potencijalno sretnijih, otuda ideja za post.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 20:07   #75
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Ja sam tu nebitan za temu. Iako da, uparen i relativno sretan (uvijek je trava zelenija preko ograde pa kada se posvadiš misliš što bi bilo da sam sa 'njom'). Podmladak također.

Svakako ima sretnijih, ali i manje sretnih. Pa što ne bi bilo više potencijalno sretnijih, otuda ideja za post.
Sa koliko godina ste se upoznali i kako?
I misliš li da bi isto završili zajedno da ste se upoznlai 10 godina ranije?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 20:09   #76
Valjda ja zivim na krivom planetu pa je oko mene svima super u tridesetima i na pragu tridesetih.
U dvadesete se ne bih vratila nikad, cekam jos par mjeseci da ih sluzbeno nogom sutnem u ropotarnicu povijesti.
U tom famoznom naponu snage prije 25e zapravo nista pod milim bogom nismo radili osim sto smo bancili i studirali. Sad tek, debelo nakon diploma, vecina oko mene, i ja skupa s njima- znamo kuda idemo, sto bi htjeli. Svi imaju neke interese, dobar drustveni zivot koji se vise ne svodi primarno na dangubljenje po kavama i mamurluke. I svi koji mogu i koji to zele, gustaju u kucenju, financijskoj slobodi.
U emotivnom smislu, oni koji se nisu uvezali ranije, sad su nekako svoj na svome. Znaju sto (ne) zele, netko ima vise srece pa brzo naleti na super osobu, netko ce se malo nacekati, ali generalno su se ljudi skulirali od starih boljki i zive svoje zivote punim plucima.

Pod 'svi' mislim na neki siri krug oko mene, naravno da, nazalost, ne ide svima sve glatko i da masa ljudi ima razne probleme i zivot ih melje.

Ja sam nekakl uvijek mislila da ce mi tridesete biti super i bas im se veselim. To je moj napon snage, s 23 sam bila samo sjena onoga sto mogu biti.
I znam da cu navuci neciji gnjev na sebe, ali mislim da se samo iskompleksirani ili tuzni ljudi mogu vracati na to nezrelo doba kao vrhuncu zivota. Sori.

Zivot je onakav kakvim si ga poslozis i kako te kockice izvan tvoje kontrole posluze, pa reci da si s 50 jednom nogom u grobu je meni strasno. Ali svakome svoje, tko zeli biti mizeran zbog broja godina, njemu na volju.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 20:12   #77
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Ti su otpisani. Crkva ne dopušta vjenčanje s grešnicima
Eee pa ti onda moras u crkvu po jednog pravog zenika, tamo su ovi sto gledaju u kriz

Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Iz osobnog zapazanja okoline, uocio sam sljedece;

Upareni stare brze od samaca (vizualno).
Kaj nije da se debljaju?
Inace, nisam primijetila da mi uparene frendice izgledaju starije od neuparenih
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 20:19   #78
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Sa koliko godina ste se upoznali i kako?
I misliš li da bi isto završili zajedno da ste se upoznlai 10 godina ranije?
Ona je imala 18 ja 25. Sve koje su mi ostale u sjećanju imale su od 17 do 24 godine. Nijedne žene starije od 30 (čak ni 25) se ne sjećam iako je to vremenski svježije.

Sjećam se doduše nekoliko njih ali sve u kontekstu nekog grča, usiljenosti i svakako daleko od spontanosti i ljepote susreta sa mlađim curama koje sam prije upoznavao.

Cure su sa 18 većinom zrele kao mi sa 28. To je odlično jer imaju mudrost odrasle žene a spontanost i naivnost tinejdžerke. Idealna kombinacija za pronaći sreću.

U to vrijeme misliš da ti je cijeli svijet na raspolaganju, a tek kasnije shvatiš da tih par ženskih godina iznenađujuće brzo prođe. A i ti brzo uđeš u godine kada si prestar za takve mlade cure.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 20:21   #79
Nemoj se ljutiti, ali stvarno nesto ne stima s postavkama ako zbilja mislis da cure od 18 godina imaju 'mudrost' odraslih zena.
A mudrost i naivnost ne idu u istu recenicu.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 20:23   #80
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Ona je imala 18 ja 25. Sve koje su mi ostale u sjećanju imale su od 17 do 24 godine. Nijedne žene starije od 30 (čak ni 25) se ne sjećam iako je to vremenski svježije.

Sjećam se doduše nekoliko njih ali sve u kontekstu nekog grča, usiljenosti i svakako daleko od spontanosti i ljepote susreta sa mlađim curama koje sam prije upoznavao.

Cure su sa 18 većinom zrele kao mi sa 28. To je odlično jer imaju mudrost odrasle žene a spontanost i naivnost tinejdžerke. Idealna kombinacija za pronaći sreću.

U to vrijeme misliš da ti je cijeli svijet na raspolaganju, a tek kasnije shvatiš da tih par godina ženskih godina iznenađujuće brzo prođe. A i ti brzo uđeš u godine kada si prestar za takve mlade cure.
Sad mi je još manje jasno. Upoznali ste se kad si imao 25, a ona 18? I od tad ste zajedno?
Što ti onda znaš ili možeš znati o uparivanju poslije 25-te, a kamoli 30-te?

I osobno, sa 18 nisam znala di mi je guzica, a di glava.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:11.