Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2007., 21:34   #81
e da i ja sam načuo za duet, kad će bit jel znaš
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 23:08   #82
Quote:
black1888 kaže: Pogledaj post
ev obsessed ko ti je reko da se bend raspada, amy se udala i sad se službeno zove i preziva AMY LYNN HARTZLER, a koliko ja znam bend se ne raspada nego samo uzimaju stanku, nakon koje će se vratiti (ako brak se brak ,nedaj bože, onda i prije) samo da znate ja ne želim da se njihov brak ne raspadne jer samo želim najbolje za Amy
sumnjam da ce to biti stanka...i ako ce stvarno biti, onda evanescence nece biti onaj stari, dok su bili ben, john i rocky u bendu.
jednostavno...dok sviraju imas dojam da to rade tek toliko da odrade, preko kurca, pogotovo amy.

btw.siguran sam da ce amy jako brzo nogirat' muza, kao sto je izbacila sve clanove benda.

jebiga, meni su i dalje naj bend...ali mislim da je gotovo.

EDIT: ne znam kad ce biti duet.
ev_obsessed is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 01:04   #83
@ black1888
NW više ne baca na operu, otkad imaju novu pevaljku
Goth Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 11:34   #84
ovao veliki sam fan evanescenca i ne kopiraju nightwish.odličan mi je album the open door i najviše slušam lacrymosa,call me when you re sober,my immortal(band verzija),sweet sacrifice,tourniquet,bring me to life,snow white queen i everybody fool.mislim da je amy lee band jer ipak ona piše sve pjesme i sve većinom organizira dok ostali samo sviraju(možda glupo zvući samo sviraju,ali tako je).što se tiće stanke mislim da je neće biti jer koliko vidim na njihovoj stranici još su na turneji.mislim da se band neće raspasti jer toliko je već članova ga napustilo oni još postoje.
PARAĐOKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 11:52   #85
Ok je Evanescence...

Oni su se prosavili albumom Fallen na kojem je njihova najprodavanija pjesma Bring Me To Life kojom su osvojili srca. Pjesma je dobra, a ni album nije loš... Ali jer znate da im je raspad na pomolu? Ostavili su je neki članovi zaboravio sam koji mislim bubnjar, a ne bubnjara je ona otpustila pa je onda otišo još neki s bubnjarom on je dao otkaz , ali Amy uvjerava da se grupa neće raspasti , Amy se nedavno vjenčala, zaboravio sam ime njenog muža...
bonesy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 13:57   #86
Quote:
bonesy kaže: Pogledaj post
Oni su se prosavili albumom Fallen na kojem je njihova najprodavanija pjesma Bring Me To Life kojom su osvojili srca. Pjesma je dobra, a ni album nije loš... Ali jer znate da im je raspad na pomolu? Ostavili su je neki članovi zaboravio sam koji mislim bubnjar, a ne bubnjara je ona otpustila pa je onda otišo još neki s bubnjarom on je dao otkaz , ali Amy uvjerava da se grupa neće raspasti , Amy se nedavno vjenčala, zaboravio sam ime njenog muža...
A, meni bi čak bilo i draže da ona krene u solo karijeru. Jedino tako može ispunit svoj cili potencijal! A budući da je stvarno genijalna, jedva čekan kad će se to dogodit!
AmyLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 14:39   #87
Hello everybody!

Sta se tice dueta s Christinom , to je ja mislim samo glasina.

Uskoro ce novi singl, Good enough.

Evo, ja volim Evanescence vec jedno 4 godine, bila sam prije 3 godine na koncertu u Becu, trebala sam ic i sad prije pol godine al me zajebala jedna agencija sa prijevozom i kartama...no dobro, sljedeci put!

Amy solo ne zvuci lose..

I mislim da se bend ne raspada, mozda stanka, al sumnjam da bi se raspao, dok je Amy tu, bit ce svirke.
__________________
"When people hear good music, it makes them homesick for something they never had, and never will have."
Selphie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 16:06   #88
Niko ne spominje Origin. Zar ste ga pokopali ?


Koje su vam dobre pisme sa Origin albuma?
__________________
"The 'I' is not just one person, but the sum of everything you love - your dog, your wife, your child, your computer, your doll. This led me to the conclusion that the self is empty. What is essential is this network of connections."
Pacijent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 17:54   #89
Pa..meni su lijepe Anywhere i Fields os innocence. I sad ne znam dal su ove sljedece s Origina il neki EP... al super su mi So close, Understanding, October...
__________________
"When people hear good music, it makes them homesick for something they never had, and never will have."
Selphie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 19:33   #90
kako je bilo na koncertu?

sa origina mi je najbolja even in death.
ev_obsessed is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 20:00   #91
đizus...čitam sad postove o evanescence i 90% toga je posvećeno samo tome da li amy lee kopira onu iz naightwisha i slične gluposti...koga briga
po meni evanescence ima par dobrih stvari,nothing special...da nije bilo mtv-a i danonoćnog puštanja "bring me to life" ne bi bilo ni njih...
minerva01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 20:27   #92
Quote:
minerva01 kaže: Pogledaj post
đizus...čitam sad postove o evanescence i 90% toga je posvećeno samo tome da li amy lee kopira onu iz naightwisha i slične gluposti...koga briga
po meni evanescence ima par dobrih stvari,nothing special...da nije bilo mtv-a i danonoćnog puštanja "bring me to life" ne bi bilo ni njih...
koda bi bilo ijednog popularnog(barem danas) pjevača ili grupe da nema mtv
PARAĐOKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 20:37   #93
Quote:
minerva01 kaže: Pogledaj post
đizus...čitam sad postove o evanescence i 90% toga je posvećeno samo tome da li amy lee kopira onu iz naightwisha i slične gluposti...koga briga
po meni evanescence ima par dobrih stvari,nothing special...da nije bilo mtv-a i danonoćnog puštanja "bring me to life" ne bi bilo ni njih...
Bože.... Te osobe će izrast u iskomplexirane likove čime se oni interesiraju


Meni su dobre Anywhere, Even in death, Eternal, Goodnite, Forgive me, Away from me od 'origina'
__________________
"The 'I' is not just one person, but the sum of everything you love - your dog, your wife, your child, your computer, your doll. This led me to the conclusion that the self is empty. What is essential is this network of connections."
Pacijent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 21:04   #94
Eh

Quote:
bowets kaže: Pogledaj post
hey, evanescence su odlicni.. neznam zasto samo to mogu reci ali moram se negdje izrazit.. nisu metal al nisu ni linkin park.. u sredini su i to je jebeno..!
Evanescence je zakon. Isto tako slažem se da Linkin Park nije metal, ali kažem da je Evanescence čisti goth.
Navia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 21:07   #95
Hmhm

Quote:
PARAĐOKA kaže: Pogledaj post
ovao veliki sam fan evanescenca i ne kopiraju nightwish.odličan mi je album the open door i najviše slušam lacrymosa,call me when you re sober,my immortal(band verzija),sweet sacrifice,tourniquet,bring me to life,snow white queen i everybody fool.mislim da je amy lee band jer ipak ona piše sve pjesme i sve većinom organizira dok ostali samo sviraju(možda glupo zvući samo sviraju,ali tako je).što se tiće stanke mislim da je neće biti jer koliko vidim na njihovoj stranici još su na turneji.mislim da se band neće raspasti jer toliko je već članova ga napustilo oni još postoje.
Nightwish nema veze sa Evanescence. Nightwish mi je grozota, imaš osjećaj kao da su to neke cajke, a u pozadini bubnjevi.
Navia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 21:19   #96
Quote:
Pacijent kaže: Pogledaj post
Bože.... Te osobe će izrast u iskomplexirane likove čime se oni interesiraju


Meni su dobre Anywhere, Even in death, Eternal, Goodnite, Forgive me, Away from me od 'origina'
goodnight i forgive me nije s origina.

btw. nice izbor.

Navia, ev nisu nikakav goth. amy je rekla da su oni hard rock bend i ja se slazem s tim.
ev_obsessed is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 21:21   #97
Extra je , moja omiljena grupa!
__________________
*LIBER LIBERTAS*
www.drugachijisvijet.blogger.ba
Bednaya Nastya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 21:52   #98
Quote:
ev_obsessed kaže: Pogledaj post
kako je bilo na koncertu?

sa origina mi je najbolja even in death.
To meni kak je bilo prije 3 god ili?

Ak si mene pitao/la...bilo mi je super, bila sam u 3. redu, jako blizu pozornice i bilo je na otvorenom..i tako, predivno. A nakon koncerta je Amy izasla pozdravit fanove, pa sam eto dobila autogram i rukovala se s njom.
__________________
"When people hear good music, it makes them homesick for something they never had, and never will have."
Selphie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 21:55   #99
Quote:
ev_obsessed kaže: Pogledaj post
goodnight i forgive me nije s origina.

btw. nice izbor.

Navia, ev nisu nikakav goth. amy je rekla da su oni hard rock bend i ja se slazem s tim.
nemam pojam, slala mi je jedna mala ove pisme pa sam ih trpa u isti folder
__________________
"The 'I' is not just one person, but the sum of everything you love - your dog, your wife, your child, your computer, your doll. This led me to the conclusion that the self is empty. What is essential is this network of connections."
Pacijent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 21:56   #100
Kako izgovarate "Evanescence"?
__________________
"The 'I' is not just one person, but the sum of everything you love - your dog, your wife, your child, your computer, your doll. This led me to the conclusion that the self is empty. What is essential is this network of connections."
Pacijent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.