Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2008., 12:12   #161
mi ćemo isto uzeti sušilicu definitivno,m će me blagosloviti,neki dan sam poželjela suđericu sad još i sušilicu
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 12:28   #162
[QUOTE=pink5;15480075]mi ćemo isto uzeti sušilicu definitivno,m će me blagosloviti,neki dan sam poželjela suđericu sad još i sušilicu[/QUOTE

suđericu imam i to je super stvar ne bi bez nje mogla...a sušilica bude došla kad tad...
jedino što to sve puno struje ždere...sad već s klimom suđericom vešmašinom i pekaćom kruha imam 300 kn ratu...a kad dođe sušilica ziher bude bilo i 350 kn ak ne i više sorry na ot...
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 12:33   #163
evo i ja imam indesit perilicu = sušilicu i sa sušilicom uopće nisam zadovoljna.
rublje nakon što se osuši bude očajno pogužvano i ima neki čudan miris po gumi. uglavnom nije fin. totalno se izgubi miris omekšivaća i jako sam nezadovoljna.
perilica je ok.
nama isto nija stala perilica i sušillica posebno pa ćemo kao 2 u 1 i na kraju katastrofa.
Ladybug is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 12:45   #164
[QUOTE=magaly;15480385]
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
mi ćemo isto uzeti sušilicu definitivno,m će me blagosloviti,neki dan sam poželjela suđericu sad još i sušilicu[/QUOTE

suđericu imam i to je super stvar ne bi bez nje mogla...a sušilica bude došla kad tad...
jedino što to sve puno struje ždere...sad već s klimom suđericom vešmašinom i pekaćom kruha imam 300 kn ratu...a kad dođe sušilica ziher bude bilo i 350 kn ak ne i više sorry na ot...
mi zato imamo klimu s inverterom,manje troši
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 14:03   #165
Quote:
sunnyah kaže: Pogledaj post
Osobno, meni i Dreft dobro miriši. Onako, na čisto
e, to!
taj miris na čisti veš je milijardu puta bolji od mirisa lenor sensitiva
i ja bi sušilicu, šmrrrrc
al moram čekat dok se preselimo. kupaona mala, a nemrem napravit katnicu jer mi je vešmašina koja ima poklopac odozgo
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 14:17   #166
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
e, to!
taj miris na čisti veš je milijardu puta bolji od mirisa lenor sensitiva
i ja bi sušilicu, šmrrrrc
al moram čekat dok se preselimo. kupaona mala, a nemrem napravit katnicu jer mi je vešmašina koja ima poklopac odozgo
Joj to su mi super perilice (imali je kratko vrijeme), ali baš zbog sušilice mi kupili običnu (odnosno dobili i jedno i drugo na poklon za vjenčanje), i onda mi kupimo stan gdje je bojler iznad perilice i sad ne mogu sušilicu staviti gore, a kaj je najgore nismo odmah skužili da nam sušilica nije kondenzacijska i sad ne znam kaj bi s njom jer mi se neda bušiti otvor za nju u kupaoni, a i onda bi morali cijelu kupaonu razrovati, a nema dugo da je renovirana...bivši stanari je imali u podrumu, ali ja bez obzira kaj smo u prizemlju nebi htjela da moram po veš u podrum...morala bi stalno pratiti na sat kad je gotovo sušenje...

Ima tko kakvo rješenje za te ne kondenzacijske sušilice, valjda sam dobro napisala?! Ak niš drugo dat ćemo ju u oglas, pa kupiti novu. Ova je nova novcata, još zapakirana, ni u bivšem stanu nismo ju mogli koristiti zbog bojlera.
__________________
Prodaja
Sara...
Sara je konačno s nama! :):):)
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 14:18   #167
ja sam negdje čitala da je umjesto omekšivača dobro koristiti obični alkoholni ocat plus eterično ulje - to ću isprobati prilikom slijedećeg pranja svoje robe, tako da se ispraksiram dok dođe beba
ja i inače, dok nisam bila trudna, često sam znala perbrisat sudoper i kupaonu s octom i sodom bikarbonom, može se dodati i malo limunovog soka - to je ekološko čišćenje
__________________
uzrujavati se zbog onoga što nemaš znači uludo trošiti ono što imaš.
MariaDelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 14:21   #168
@ tinčica ta ti se sušilica zove ventilacijska ili odzračna.
nemoj je ni otpakiravati, lakše ćeš je prodati.
__________________
uzrujavati se zbog onoga što nemaš znači uludo trošiti ono što imaš.
MariaDelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 14:25   #169
i ja sam u planovima da uzmem sušilicu
perilica je ok,tako da nema potrebe da je mjenjam i onda mi ostaje solucija
odvojenosti....
mene brine struja nas je troje, jedna mašina robe recimo svaka 2 dana,mašina za sude radi recimo jednom tjedno,ajde imamo 2 klime,i onaj hladnjak sa ledomatom
ali meni brate struja bude po 600-700 kn misečno i nemam pojma kako....
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 14:45   #170
Quote:
tincica31 kaže: Pogledaj post
Joj to su mi super perilice (imali je kratko vrijeme), ali baš zbog sušilice mi kupili običnu (odnosno dobili i jedno i drugo na poklon za vjenčanje), i onda mi kupimo stan gdje je bojler iznad perilice i sad ne mogu sušilicu staviti gore, a kaj je najgore nismo odmah skužili da nam sušilica nije kondenzacijska i sad ne znam kaj bi s njom jer mi se neda bušiti otvor za nju u kupaoni, a i onda bi morali cijelu kupaonu razrovati, a nema dugo da je renovirana...bivši stanari je imali u podrumu, ali ja bez obzira kaj smo u prizemlju nebi htjela da moram po veš u podrum...morala bi stalno pratiti na sat kad je gotovo sušenje...

Ima tko kakvo rješenje za te ne kondenzacijske sušilice, valjda sam dobro napisala?! Ak niš drugo dat ćemo ju u oglas, pa kupiti novu. Ova je nova novcata, još zapakirana, ni u bivšem stanu nismo ju mogli koristiti zbog bojlera.
tak je i meni bojler iznad veš mašine...a mislimo maknut kadu pa stavit tuš kabinu pa će biti mjesta za sušilicu kraj vešmašine ak dragi Bog da nagodinu ....
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 14:46   #171
ako uzmemo sušilicu,stavit ćemo je u garažu jer nam je stan preemali,nema mi druge
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 14:47   #172
Quote:
šiljo kaže: Pogledaj post
i ja sam u planovima da uzmem sušilicu
perilica je ok,tako da nema potrebe da je mjenjam i onda mi ostaje solucija
odvojenosti....
mene brine struja nas je troje, jedna mašina robe recimo svaka 2 dana,mašina za sude radi recimo jednom tjedno,ajde imamo 2 klime,i onaj hladnjak sa ledomatom
ali meni brate struja bude po 600-700 kn misečno i nemam pojma kako....
meni je 330 kn sad a nas je 6...pa si mislim da imam puno....ajoj jesi ti u kući ili u stanu
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 14:53   #173
nama je zimus na 33 kvadrata dolazilo struje 550 kn,najviše zato što smo non stop grijali,a imamo centralno na struju
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 14:53   #174
u stanu..ali nam klima radi jer mm se istapa po vrućini...
dobro ne bude neka brrr temp naravno zbog male ali isto radi (on čak spava u db zbog klime jer mora osjetit zrak...)
ali mi je račun brrrr...
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 14:58   #175
Quote:
MariaDelMar kaže: Pogledaj post
ja sam negdje čitala da je umjesto omekšivača dobro koristiti obični alkoholni ocat plus eterično ulje
nemoj za bebu eterično ulje. jest prirodno, ali može izazvat alergiju na nježnoj bebinoj koži...
za odrasle funkcionira, ja sam znala stavljat taj bezmirisni omekšivač i eterično ulje (onda mi bar veš miriši na ružu/limun/lavandu/štogod, a ne na sintetički pojačan miris ruže/limuna/lavande..)
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 15:04   #176
Quote:
šiljo kaže: Pogledaj post
u stanu..ali nam klima radi jer mm se istapa po vrućini...
dobro ne bude neka brrr temp naravno zbog male ali isto radi (on čak spava u db zbog klime jer mora osjetit zrak...)
ali mi je račun brrrr...
nama je boravak na sjevero-zapadnoj strani tako da upalimo klimu tek oko 14 h ako je nepodnošljivo...i oko 17.30 ode već iza brda sunce i super...ma vražji pekač kruha mi poždere puno struje a volimo domaći kruh
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 15:28   #177
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
nama je boravak na sjevero-zapadnoj strani tako da upalimo klimu tek oko 14 h ako je nepodnošljivo...i oko 17.30 ode već iza brda sunce i super...ma vražji pekač kruha mi poždere puno struje a volimo domaći kruh
uff, meni su 4 prozora + klizna stjenka na jugu tako da je ajme....
a za pekač sam čula da mu treba puno a i mi volimo domaći posebno topal

sorry na oft...
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 15:31   #178
jel neko zna koliko vremena treba sušilici da osuši recimo 5 kg rube??
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 15:32   #179
Pekac kruva njam njam mislili se da ga kupimo ali mm odlucia na dijetu pa se i ja solidarizirala tako da nista od toga...a sta se robe tice njenu odvojeno perem, s tekucim persil sensitive i to je to. Ispeglam sve s obrnute strane i sve ok. A sta se nase tice stavim perwoll za crnu i imam i za obojanu i malo ariela, te kako koji omeksivac (nekad cocolino, nekad silan, sve ovisi o trenu inspiracije kad san u ducanu )
NelaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 15:57   #180
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
nemoj za bebu eterično ulje. jest prirodno, ali može izazvat alergiju na nježnoj bebinoj koži...
za odrasle funkcionira, ja sam znala stavljat taj bezmirisni omekšivač i eterično ulje (onda mi bar veš miriši na ružu/limun/lavandu/štogod, a ne na sintetički pojačan miris ruže/limuna/lavande..)
hvala ti
a šta onda, samo ocat?
probat ću na svojoj robi samo s octom, valjda neće smrditi
__________________
uzrujavati se zbog onoga što nemaš znači uludo trošiti ono što imaš.
MariaDelMar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:51.