Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2007., 17:53   #81
Quote:
Fleshburn kaže: Pogledaj post
Moja tkz. čudna glavobolja traje već 5 godina. Zadnje 2 godine svaki dan (na večer oko 6 do 10 sati) ali sada u nazad mjesec-dva počela mi je se pojavljivati i poslije podne. CT ništa ne pokazuje (koliko ga znadu čitati naši doktori). Glavobolja je jedan od simptoma, ostalo počinje sa čudnim osječajem koji traje od 15 minuta do jednog sata. Potom tupa glavobolja u predjelu desne strane oka,gornje čeljusti,sljepoočnice. Nakon uvoda blicevi sa osječajem da sam televizor pokraj kojeg se nalazi mobitel kojeg upravo netko zove. BOLESNO. Pijem Brufen ili Voltaren za bolove koje mi lagano ublaže. Prije tri dana probao sam piti prije bolova (kako znam kada počinju) Tegretol i bolje mi je. Brže nestane glavobolja ali mi se tresu ruke i blesavi osjećaji ostaju. E i zaboravio sam, počinjem se sječati stvari iz zaboravljene mladosti dok traje bol.
Preporučujem ti još jedan detaljan pregled kod neurologa i po mogućnosti MR. Malo su mi čudni ti tvoji simptomi.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 18:38   #82
mene je u zadnje vrijeme pocelo nesto bockat kod zatiljak bol kao kad se ubodes na iglu bas za vristanje probode par sekunci i onda mirno neko vrijeme do novog sijevanja
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 18:59   #83
Sve sa simptomima probadanja upućujem na kontrolni pregled kod neurologa! Meni se to znalo dogodit tu i tamo pa lako pustiš i zaboraviš no zadnjih nekoliko mjeseci mi nije zabavno kad me ulovi glavobolja. Kao da mi netko poteže očni živac, a po sredini glave kao da mi je srp zasjekao brazgotinu!
Uglavnom čekam konačno svoj pregled kod jedne dobre neurologice sa svojim ne baš dobrim nalazom eeg-a. Pokušavam ne mislit puno o tome jel me hvata panika!
__________________
takav ti je život Carlotta
baboom is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 20:15   #84
I mene probada u jednom dijelu glave ( lijevom ) i uvijek na istom mjestu. Išla sam kod neurolaoga i napravila sve moguće pretrage. EEG mi nije baš najbolji,imam neke dizritmičke promjene ( paroksizmalne tendencije ).
Neurolog mi je prepisao tablete Lamictal,a i moram često hodati na EEG kontrole.
Nije baš najbolje zanemarivati te probleme,bolje ići kod doktora i biti siguran.
tweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 10:18   #85
svi koje muci glavobolja neka piju vode oko dvije litre dnevno pa i vise i to je cijela mudrost.
__________________
meni malo treba, šnita suhog hljeba, čaša čiste vode, ljubavi, slobode!
klaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 22:19   #86
nepodonošljiva glavobolja

Dakle,da počnem,teenager sam,15 godina,i pri kraju prvog polugodišta,počeli su mi se događat dosta jake,pulsirajuće glavobolje,ali uvijek je bio određen uzrok ,nakon masturbiranja...i to je bilo tak par puta,jako me bolilo,al taj dan se smirilo,inače samo od sebe nije.Bio sam kod doktorice i ona mi je izmjerila tlak i rekla da je najvjerojatnije uzrok tih glavobolja napetost i stres u školi,a i ja sam mislio da je to na neki način uzrok Nakon razgovora s njom sve mi se smirilo i nije se pojavljivalo sve do neki dan,nakon istog uzroka ko i prije-masturbiranja i sada neznam jel opet zbog stresa,pod kojim sam ipak,zaključivanje ocjena i to al me to brine i smeta,prije je bilo koda mi neko pritišće glavu,napetost,nisam siguran da li je to dobro reći al recimo žile kod oka(nije me oko boljelo al nemogu to najbolje opisat) i onda dio gore i tak mi je bilo sad,i najvjerojatnije ću možda ići kod nje.Jel to onda problem u stresu,tlak,cirkulacija,nešta ozbiljnije,napomminjem da je to drukčija glavobolja neg prije,intenzivnija,i dogodilo mi se na kraju polugodištai sad na kraju godine
__________________
potpisi su precijenjeni
kljukica_kviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 22:29   #87
idi na očni pregled
Bugy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 22:34   #88
imam naočale
__________________
potpisi su precijenjeni
kljukica_kviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 14:14   #89
imam naočale,imam dioptriju..?
__________________
potpisi su precijenjeni
kljukica_kviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 14:43   #90
Quote:
kljukica_kviki kaže: Pogledaj post
Dakle,da počnem,teenager sam,15 godina,i pri kraju prvog polugodišta,počeli su mi se događat dosta jake,pulsirajuće glavobolje,ali uvijek je bio određen uzrok ,nakon masturbiranja...i to je bilo tak par puta,jako me bolilo,al taj dan se smirilo,inače samo od sebe nije.Bio sam kod doktorice i ona mi je izmjerila tlak i rekla da je najvjerojatnije uzrok tih glavobolja napetost i stres u školi,a i ja sam mislio da je to na neki način uzrok Nakon razgovora s njom sve mi se smirilo i nije se pojavljivalo sve do neki dan,nakon istog uzroka ko i prije-masturbiranja i sada neznam jel opet zbog stresa,pod kojim sam ipak,zaključivanje ocjena i to al me to brine i smeta,prije je bilo koda mi neko pritišće glavu,napetost,nisam siguran da li je to dobro reći al recimo žile kod oka(nije me oko boljelo al nemogu to najbolje opisat) i onda dio gore i tak mi je bilo sad,i najvjerojatnije ću možda ići kod nje.Jel to onda problem u stresu,tlak,cirkulacija,nešta ozbiljnije,napomminjem da je to drukčija glavobolja neg prije,intenzivnija,i dogodilo mi se na kraju polugodištai sad na kraju godine
Nekidan sam čitala da se poslije orgazma nekim ljudima hoće pojaviti jaki napadi glavobolje, al da me krstiš ne mogu se više sjetiti detalja, nešto kao opuštanje krvnih žila pa jurne naglo krv, ne znam više. Probaj proguglati na tu temu.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 14:54   #91
tnx,dosta moguće da je to
probat ću pogledat neš,a jel znaš jel ima 'lijeka' za to
__________________
potpisi su precijenjeni
kljukica_kviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 17:28   #92
Quote:
kljukica_kviki kaže: Pogledaj post
tnx,dosta moguće da je to
probat ću pogledat neš,a jel znaš jel ima 'lijeka' za to
ima

nemoj se baviti stvarima koje uzrokuju glavobolju
Bugy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 00:47   #93
jel ti smeta svijetlo prilikom glavobolja?jel imaš mučninu?povraćanje?jesi osjetljiv na zvukove kad imaš glavobolju?
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 09:12   #94
prestani drkat
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 15:28   #95
Quote:
ante dumbledore kaže: Pogledaj post
jel ti smeta svijetlo prilikom glavobolja?jel imaš mučninu?povraćanje?jesi osjetljiv na zvukove kad imaš glavobolju?
ne baš,možda malo,zapravo sve po malo me smeta,sam oću krevet i mir neam mučninu ni povračanje a mislim da nisam baš osjetljiv na zvukove barem kolko ja primjećujem
__________________
potpisi su precijenjeni
kljukica_kviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:38   #96
Quote:
kljukica_kviki kaže: Pogledaj post
Dakle,da počnem,teenager sam,15 godina,i pri kraju prvog polugodišta,počeli su mi se događat dosta jake,pulsirajuće glavobolje,ali uvijek je bio određen uzrok ,nakon masturbiranja...i to je bilo tak par puta,jako me bolilo,al taj dan se smirilo,inače samo od sebe nije.Bio sam kod doktorice i ona mi je izmjerila tlak i rekla da je najvjerojatnije uzrok tih glavobolja napetost i stres u školi,a i ja sam mislio da je to na neki način uzrok Nakon razgovora s njom sve mi se smirilo i nije se pojavljivalo sve do neki dan,nakon istog uzroka ko i prije-masturbiranja i sada neznam jel opet zbog stresa,pod kojim sam ipak,zaključivanje ocjena i to al me to brine i smeta,prije je bilo koda mi neko pritišće glavu,napetost,nisam siguran da li je to dobro reći al recimo žile kod oka(nije me oko boljelo al nemogu to najbolje opisat) i onda dio gore i tak mi je bilo sad,i najvjerojatnije ću možda ići kod nje.Jel to onda problem u stresu,tlak,cirkulacija,nešta ozbiljnije,napomminjem da je to drukčija glavobolja neg prije,intenzivnija,i dogodilo mi se na kraju polugodištai sad na kraju godine
mislim da ti je to na psihickoj bazi,jer svaki put kad ides mastrubirat vjerovatno cekas kad bu te zabolilo i tako ide u krug.kad si poprico sa doktoricom nestalo je jer ti je malo odvukla paznju na druge stvari,sad si opet poceo mislit na to,nadi trebu da nemoras mastrubirat
FKIT is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 01:04   #97
znaš lako moguće,jer često sam napet prije nego počnem zato jer automatski mislim na to,nadam se stvarno da je to zbog stresa al ipak ću čekat još par danas da se smiri
btw.i ja imam potrebe
__________________
potpisi su precijenjeni
kljukica_kviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 00:19   #98
Quote:
kljukica_kviki kaže: Pogledaj post
znaš lako moguće,jer često sam napet prije nego počnem zato jer automatski mislim na to,nadam se stvarno da je to zbog stresa al ipak ću čekat još par danas da se smiri
btw.i ja imam potrebe
Možda je slično kao kod mene... kad puno radim (razmišljam) i još se nađe neka napetost (ono, rok za projekt se približava), zna mi se pojavit prilično jaka, pulsirajuća bol. Isključivo lijeva strane glava u predjelu sljepoočnice.

Nije od masturbacije, a niti ju ona niti seks ublažava. Ponekad pomogne opuštanje, a uvijek pomogne kafetin.
GoodOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 16:20   #99
Čudne glavobolje

Haj.
Ovak, imam pitanjce.
Naime, prošli tjedan imala sam čudne glavobolje. Svako jutro kad sam se probudila osjećala sam jaku bol, baš onak kao kad te inače boli glava, ali mi nije prestajalo. Tj, je na nekoliko sati kad sam uzela tabletu ali onda opet.
E sad, bile su to velike vrućine, a i stres za kraj šk. godine pa sam si zabrijala
da je to od toga. Uglavnom, sad ih više nemam.
ALi več mi se par puta nešto počelo događati. I to se svaki put događalo kad
sam bila pod tušem . Osjetim jaku, tupu bol na desnoj stani glave i to me jako "pritišće". Osjećam ko da će mi se glava raspuknuti i užasno zaboli kad napravim bilo koji pokret glavom. To traje oko desetak sekundi i onda potpuno
prestane. Ja sam se prepala.
Jeli moguće da je to uzrokovano fizičkim naporom(jer sam prije toga dosta vježbala) , možda u kombinaciji sa hladnom vodom?
fors@ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 22:25   #100
stvarno ne znam,bilo bi ti pametno posjetiti doktora..
__________________
potpisi su precijenjeni
kljukica_kviki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.