Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2007., 12:25   #41
Meni na faksu daju 3 dana
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 09:54   #42
upravo pročitala u kolektivnom ugovoru, moji daju 4 dana. a valjda će mi dati, jer na godišnjem jako škrtare
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 11:14   #43
kod nas u kolektivnom je 3 dana za vjencanje i 1 za preseljenje...
problem je sto sam tek pocela raditi pa prije 10. mj ne mogu koristiti godišnji, osim ak ce biti nekakav kolektivni po ljeti...
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 11:15   #44
Quote:
krokodajl kaže: Pogledaj post
A zakaj potpisuješ kolektivni čiji ti uvjeti ne pašu?

Kod nas ljudi imaju pet dana, čini mi se, ali obično dobiju još koji dan pride.

Pa nisam ga ja sastavljala. Nisam ga niti potpisivala, ali se podrazumjeva čim sam potpisala svoj ugovor. A pošto nemam baš nekog izbora za posao, prihvatila sam i to.
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 11:24   #45
Quote:
Joules kaže: Pogledaj post
kod nas u kolektivnom je 3 dana za vjencanje i 1 za preseljenje...
problem je sto sam tek pocela raditi pa prije 10. mj ne mogu koristiti godišnji, osim ak ce biti nekakav kolektivni po ljeti...
kak nemreš na godišnji?6mj trebaš raditi da bi mogla dobiti pravo na godišnji
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 11:28   #46
Quote:
txiki kaže: Pogledaj post
He he... u spanjoslkoj dobijem 15 (iako kalendarskih) dana za svadbu... i uz to jos kad nadodam 31 dan (opet isto kalendarski) godisnjeg... budem se fino naodmarala...
blagooooooooo tebi! kod mene nema šanse da netko iskoristi godišnji u komadu.nadam se da će mi dati 5dana godišnjeg da odemo malo na more poslije vjenčanja, ali to je sve lutrija
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 12:53   #47
Quote:
krokodajl kaže: Pogledaj post
A zakaj potpisuješ kolektivni čiji ti uvjeti ne pašu?

pa nije ga ona osobno potpisala
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 12:55   #48
Quote:
kućica kaže: Pogledaj post
kak nemreš na godišnji?6mj trebaš raditi da bi mogla dobiti pravo na godišnji
pa pocela sam raditi ovaj tjedan a udajem se za mjesec dana...

btw... bas mi je rekla buduca sogorica koja je dugo zivjela u Barci da u spanjolskoj svi imaju 2 tjedna za honey moon ... kak fora
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 12:56   #49
Quote:
kućica kaže: Pogledaj post
kak nemreš na godišnji?6mj trebaš raditi da bi mogla dobiti pravo na godišnji
I ja sam tek pocela radit u drugoj firmi, s perikdom radnog odnosa, tako da i ja idem na godisnji tek u listopadu I ne znam koliko cu dobit za vjencanje u srpnju i za preseljenje, ako uopce dobijem
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 12:59   #50
Ali zato nakon 1.10 odosmo dragi i ja u tajland, jeeeeeeeee
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 13:00   #51
Ja sam isto 1.4. promijenila posao, ali nisam imala pauzu, tako da mi normalno ide godišnji s prošlog posla. Jedino što mi je posao takav da nisam sigurna da ću uopće moći uzeti godišnji do zime ili onda tek na drugo ljeto Ali, šta sad, pričekat će putovanje ako ne uspijem drukčije dogovoriti
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 14:24   #52
Quote:
Joules kaže: Pogledaj post
pa pocela sam raditi ovaj tjedan a udajem se za mjesec dana...

btw... bas mi je rekla buduca sogorica koja je dugo zivjela u Barci da u spanjolskoj svi imaju 2 tjedna za honey moon ... kak fora
ops ja skužila da si počela raditi prije 10mjeseci,a ne da prije 10-tog mj. nemreš na GO. SORRY
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 10:40   #53
mi po pravilniku imamo 3 dana, pa još par dana godišnjeg probati ću tjedan prije i tjedan poslije skupiti ako bude išlo. naime ja svoj godišnji potrošim preko godine jer studiram uz rad pa onda za ispite uzmem po dan-dva kako koji put. ove godine nema odmora preko ljeta ili zime kad je svadba
marija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 16:01   #54
ako dobivas npr. 3 dana slobodno, jel mozes uzeti npr. 2 dana prije i jedan poslije?

zapravo meni svadba u petak, pa bi ja uzela čet,pet i pon?
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 21:31   #55
Možeš onak kak se dogovoriš sa svojim šefom. Ja imam 7 dana i to 5 prije (od ponedjeljka do petka) i 2 poslije (ponedjeljak i utorak).
Helly7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 10:01   #56
ja sam imala free cetvrtak, petak i ponedjeljak....
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 10:10   #57
po zakonu se dobije do 7 dana, ali svaka firma to može internim pravilnicima regilirati. ja sam imala čitav tjedan prije + ponedjeljak
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 11:23   #58
Ja radim u državnoj službi i za vjenčanje imam 5 dana, a za preseljenje 2 dana, a ako se selim u drugo mjesto 3. Znači jaću imati 8 dana, ako Bog da.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 13:34   #59
Ja ne uzimam godisnji ovo ljeto al zato hocu u 11.mj. I imam SUPER shefa pa cu uzet tjedan prije vjencanja, pa dva tjedna za putovanje i tjedan nakon da se oporavim od svega.
U bivsoj firmi kad mi ne bi dali slobodan dan ili bi me izgnjavili do ludila ja lijepo ujutro javim da sam uhvatila neku virozu (one su uvijek aktualne) i odem u svoje prijateljice da mi napise bolovanje. Pa ako su oni gadovi budite i vi kuchcke i lijepo uhvatite neku upalu grla iza pira od hladnog pica ili nesto slicno. Nije da su tako glupi al vam nista ne mogu
Andast is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 17:11   #60
Quote:
Tiho jezero kaže: Pogledaj post
Ja radim u državnoj službi i za vjenčanje imam 5 dana, a za preseljenje 2 dana, a ako se selim u drugo mjesto 3. Znači jaću imati 8 dana, ako Bog da.
E, i ja!

Kad se samo sjetim da su mi rekli kad sam pitala za više od 5 dana da kaj bi ja htjela, da se prosvjetari takitak žene u 7. i 8. mjesecu.

Da ne bi Tihe (moš mislit kak je tiha ), imala bi samo 5.
__________________
Stjepan 10. 01. 10. :)
blossom1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:37.