Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2008., 20:55   #41
sta mislite kad zoves curu koju ne poznajes s kojom nisi ni zucnuo nikad na kavu kolike su sanse da pristane? jer to je onako iznenađenje jer se nimalo ne poznate...
cafa10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 00:28   #42
Quote:
cafa10 kaže: Pogledaj post
sta mislite kad zoves curu koju ne poznajes s kojom nisi ni zucnuo nikad na kavu kolike su sanse da pristane? jer to je onako iznenađenje jer se nimalo ne poznate...
pa sigurno dosta manje nego obratno
ali opet moras ti to oceniti ne mogu ti ja reci, jer ako nisi vec se upoznao sa njom mozes valjda barem videti po pogledu, smesku, ili sta vec, odnosno na te signale u prolazu.. ne mozes samo prici nekoj devojci u masi koja te nije ni primetila i ono "bi li ti na kafu?" .. savet:
ako vec nisi upoznao doticnu a mislis da bi imao sanse po ovome sto sam ti upravo navela, prvo se sa njom trebas upoznati, pa videti kako stvari funkcionisu pa je tek onda pozvati na date, onosno na tu famoznu "kafu"
__________________
"Love is in the Air" John Paul Young Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
http://www.youtube.com/watch?v=IgIYvcuE5ng
Tara'88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 14:20   #43
kava može značiti ili početak nečega lijepog ili početak kraja.
ali ja ionako nejdem na kave jer ne volim kavu,tako da imam dobar izgovor ako me netko pozove a neda mi se ići.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 15:39   #44
Quote:
homer_ kaže: Pogledaj post
do 19h kava je samo kava, a poslije 19h to je ona kava...
Duplaix is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 17:14   #45
Quote:
sweet Irma kaže: Pogledaj post

Ako na kavi osjetim da je druga strana zainteresirana, a ja nisam i ako me pozove opet na kavu, onda sam najčešće direktna ali kroz zezanciju pa pitam jel on to mene zove na dejt. Ako kaže da da, onda mu kažem da za kavu jesam, za dejt nisam
Hmmm...ovo je dobra ideja, sad ću i ja ovako. Hvala!
crna ovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 17:31   #46
ja ne idem na kavu sa nepoznatim curama... mama mi je oduvijek govorila da se cuvam stranaca i nepoznatih ljudi...




.
__________________
"And I'm gonna miss you like a child misses their blanket,
But I've got to get a move on with my life..." - Fergie
Fox_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 23:23   #47
najbolji upad je gurnut curu, ko fol slucajno, pocnes se ispricavat , kazes joj nadam se da nisi sa pravnog faksa da me nebi osudila, i onda ti ona kaze ne nisam sa tog i tog.... i nastavis pricu( i kazes joj onda na kraju, ako hoces bilo bi mi drago da odes samnom na kavu(a ako ne pijes kavu mozes i nesto drugo)) , osim ako joj se ne svidas ili ako je neinteresiras onda ce zavrsit pricu i rec 'nisam sa pravnog faksa' i otic ca... kao prvo ispadnes faca kao drugo nisi seljacki pristupio osim ako ne sazna da si je namjerno gurnuo xD, zenske vole sve neocekivano uzbudljivo , dok si zeni zanimljiv nema sanseeee da ce te pustiti da da imam dobar nick thx thx
__________________
There are two ways to slide easily through life: to believe everything or to doubt everything; both ways save us from thinking.
Trazim_zenu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 23:38   #48
Quote:
Fox_one kaže: Pogledaj post
ja ne idem na kavu sa nepoznatim curama... mama mi je oduvijek govorila da se cuvam stranaca i nepoznatih ljudi...




.
Ti ideš sam na pivu...priznaj...
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 23:39   #49
gurnut curu jace ili slabije? onako rukom ili klizeci start s ledja sa obje noge? odvalit joj samar da se skrene pozornost? ili je laktom u rebra kao Aljosa Asanovic?

a sta ako trenira djiu djitzu ili full contact pa jos dobis po piksi

ima i boljih uleta ha ha...


.
__________________
"And I'm gonna miss you like a child misses their blanket,
But I've got to get a move on with my life..." - Fergie
Fox_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 23:42   #50
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Ti ideš sam na pivu...priznaj...
nazalost, i to mi mama brani pa idem na mlijeko

a tebe sam susjed zvao na kavu ali i tebi mama neda van?


.
__________________
"And I'm gonna miss you like a child misses their blanket,
But I've got to get a move on with my life..." - Fergie
Fox_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 09:05   #51
Hm.. a kaj je s onima koji ne piju kavu navecer, a pozvani su na nju?
A bas jucer mi je jedna odgovorila da nemre ic na kavu jer nije slobodna... mislim ono.. kaj te decko na lancu drzi da nemres popit kavu u drustvu? Previse se mistificiraju kave...
kilkenny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 09:26   #52
Quote:
homer_ kaže: Pogledaj post
do 19h kava je samo kava, a poslije 19h to je ona kava...
O.k. - ovo je dobro znati za ubuduće
__________________
Don't blame me, I'm just deeply superficial...
2911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 16:56   #53
Quote:
outaspace kaže: Pogledaj post
ONAJ poziv na kavu po meni znači da te ta dotična osoba želi malo više upoznati, želi vidjeti kakav si nasamo, a ne društvu.
očito je da je zapela za tebe kad te zove na kavu, sviđaš se toj osobi, pa želi saznati nešto više o tebi i vidjeti kako bi se taj "odnos" mogao dalje razvijati.
ako pristaneš, druga strana može krivo protumačiti.
moraš imati pristup i znati se postaviti.
ja, npr. kad mene pripadnik suprotnog spola pozove na kavu, baš i nisam zainteresirana. ja odmah "na prvi pogled" vidim da li bi to moglo funkcionirati ili ne.
no, ako je dečko sasvim oke i simpa, zašto ne?samo mu lijepo objasnim na početku da ne očekuje ništa, a kasnije, tko zna
kava, kava bolje kakva zakuska doma treba ocijeniti situaciju i prilagoditi se tome, al definitivno the best way da se izvidi kako netko diše u malo intimnijoj atmosferi
__________________
...lako se tuge oproste, al samo ljubav nikada...
NIKA_LEE is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 23:32   #54
mene zanima kako bi vi muški reagirali da vas na kavu pozove djevojka koju u životu niste vidjeli? upravo sam se to usudila napravit, nabavila broj od frenda, poslala mu sms i kad sam mu rekla gdje sam ja njega zapazila i nabavila broj pristo je na kavu.
tamara04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 00:11   #55
Quote:
tamara04 kaže: Pogledaj post
mene zanima kako bi vi muški reagirali da vas na kavu pozove djevojka koju u životu niste vidjeli? upravo sam se to usudila napravit, nabavila broj od frenda, poslala mu sms i kad sam mu rekla gdje sam ja njega zapazila i nabavila broj pristo je na kavu.
da se to meni desilo nebih pristao, pošto mi to dosta stalkerski djeluje, a i odbija me nesigurnost kod cura da mi pridje direktno ako joj se svidjam. ali ako je tvoj tip pristao, odlično. e da, znam da ovo zvuci sovinisticki, ali njegova najveca briga oko toga svega, je vjerojatno to kako ti izgledas.. tako da ti nebi bilo na odmet da pokusas ostaviti dobar dojam po tom pitanju.
ako ti nakon spoja ne bude jasno na cemu si, ili ako ne dogovori iduci susret, neboj se preuzeti inicijativu, možda je sramežljiv..

dobra kob
__________________
I now walk into the wild.
manwhore is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 00:38   #56
hehe, da nažalost imala sam mu priliku prić, al tad sam ga samo mjerkala a uostalom i zauzeta sam bila. A znam da bi mi bilo žao da ga ne upoznam:P
tamara04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 22:59   #57
Quote:
perica sine kaže: Pogledaj post
Znam da je ovo totalno isfurano, ali je zanimljivo širokim masama i mlađoj i starijoj ekipi, ženskama, muškima...
Tko može objasniti što u biti znači taj famozni poziv na kavu? Naravno, ne mislim ovdje na situaciju kada zoveš poznanicu ili kolegicu s posla na kavu zato da bi ubili vrijeme ili stvarno popili jutarnju kavicu, nego mislim na ONU kavu, koja služi kao izgovor da bi se neku simpatiju pridobilo na osamu i pokušalo obraditi.
Ima masa priča kada se te kave krivo tumače. Ja sam njen pristanak shvatio ovako, a ona je samo došla na kavu, ništa drugo. Kako prepoznajete te situacije tj. kako i dali prepoznajete ove i ONE kave?
To znači "Hajmo popričat na neutralnom terenu da te malo proučim".
piletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 22:47   #58
Ja mrzim te pozive na kafu,valja mislit jel zoves na kafu ili spoj,sta ona misli da ti mislis.da li joj se svidjas ili ne,u koliko sati je treba zvati. Pa onda sad ne mogu,ajd za sat vremena,pa dodje na kafu pa pobjegne nakon 40 minuta,te se ti pomiris s tim da od toga nema nist. Onda,kasnije,ona tebe zove jer prosli put niste imali dovoljno vremena,pa sad ti kontas jel te zove na date ili onako,prijateljski. Pa onda zove mjesec dana na mobitel,ti onako hladan,sta ces,onda se ti malo upalis pa vidis da bi tu moglo biti nesto,al onda ona skonta da nije spremna za vezanje jer je imala lose iskustva i nedavno je prekinula s deckom(ovo je obavezno),ti malo insistiras pa te ona posalje u pm,pa onda je ti nesto molis ali ipak je na kraju posaljes u 3 pm i zaboravis,a onda ona nakon 3 mjeseca malo popusti i svakom prilikom te jebe u mozak s pozivima i cudnim idejama i komentarima...Uglavnom teske su te kafe ha ha
__________________
Too young to care, old enough to know better...
Wind_Of_Change is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 14:43   #59
pa... obično nakon te "kafe" skontaš šta je značila... ali eto, ne skontaš uvijek šta je zapravo trebala začiti...
__________________
Oh my God, they killed Kenny!!!
djulbe-secer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 18:40   #60
Mene nitko ne zove na ONU kavu... ili na kavu doma....
Makavelii is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.