Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2011., 22:48   #41
Taylor Swift parfem

Prodajem Wonderstruck, parfem od Taylor Swift od 1.7 OZ/50 ml. Koji je dobio ime po tekstu njezine pjesme Enchanted.
Gornje note: malina, kupina, cvijet jabuke, frezija, zeleni čaj
Srce: orlovi nokti, vanilija, hibiskus
Baza: amber, mošus, sandalovina, breskva
Kupljen je u Americi. Odlicna prilika za sve fanove. 100% original zapakiran.
Zainteresirani javite se na PM.

Zadnje uređivanje loolly : 24.12.2011. at 23:32.
loolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 08:53   #42
Pa gdje ćeš na ovu temu doći prodavati?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 11:21   #43
Kad smo već kod Taylor,super mi je ova pjesma za film 'The Hunger Games'

Taylor Swift feat. The Civil Wars- "Safe & Sound"
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 14:15   #44
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Pa gdje ćeš na ovu temu doći prodavati?
Pa ne znam, nova sam ovdje, a bilo mi je nekako logicno posto je tema o Taylor.
Ispricavam se ako sam prekrsila neko pravilo.
loolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 14:20   #45
Quote:
loolly kaže: Pogledaj post
Pa ne znam, nova sam ovdje, a bilo mi je nekako logicno posto je tema o Taylor.
Ispricavam se ako sam prekrsila neko pravilo.
Mislim da ima negdje na forumu tema gdje se prodaju stvari

probaj tu https://www.forum.hr/showthread.php?t=692719
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 13:17   #46
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod Taylor,super mi je ova pjesma za film 'The Hunger Games'

Taylor Swift feat. The Civil Wars- "Safe & Sound"
Da, odlična je pjesma. Jako je lijepa. Mislim da će biti veliki hit, jer već sada se skida kao luda.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 20:12   #47
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Da, odlična je pjesma. Jako je lijepa. Mislim da će biti veliki hit, jer već sada se skida kao luda.
to ti kod nje uvijek tako traje, par dana ludo skidaju i poslije nista
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 10:36   #48
Ne znam zašto je MTV Adria bojkotuje?

Ima novi spot http://www.youtube.com/watch?v=LZ34L...g&feature=plcp

a još uvijek ga nisam vidjela na MTV
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 10:18   #49
Evo preview za spot 'Safe and Sound' , spot izlazi 13.2. i nadam se da će ga i Adria prikazivati

Pjesma je prelijepa

Taylor Swift- Safe and Sound (Music Video Preview)
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 08:57   #50
Osvojila je sinoć 2 Grammy-ja

Taylor Swift-Mean (Grammy performance)

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 08:59   #51
Evo spota za Safe and Sound:

Taylor Swift f/ The Civil Wars - "Safe and Sound"

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 17:17   #52
Nisam čest gost na glazbi, ali sve mi dođe žao kad vidim koliko postova nakupe teme drugih pop zvijezdica, a ovaj jadan curetak sa svojim divnim sanjarskim pjesmicama ništa.

Btw, meni još uvijek najdraža njena.
voncroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:07   #53
Quote:
voncroy kaže: Pogledaj post
Nisam čest gost na glazbi, ali sve mi dođe žao kad vidim koliko postova nakupe teme drugih pop zvijezdica, a ovaj jadan curetak sa svojim divnim sanjarskim pjesmicama ništa.

Btw, meni još uvijek najdraža njena.
baš to počela sam se aktivnije slušat unazad par mjeseci, prije sam samo znala one pjesme koje ima spotove...
lijepa su mi enchanted, long live, haunted naravno uz white horse koja mi je najdraža nekako
čudi mi kako nije izvodila tu pjesmu na grammyja, bila bi odlična promocija, btw spot je lijepi, kao i svi njeni, sviđa mi se kaj ne baca guzicu i sise u prvi plan i opet ima preko 100 milijuna klikova za spotove
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:22   #54
Quote:
alicia_keys kaže: Pogledaj post
baš to počela sam se aktivnije slušat unazad par mjeseci, prije sam samo znala one pjesme koje ima spotove...
lijepa su mi enchanted, long live, haunted naravno uz white horse koja mi je najdraža nekako
čudi mi kako nije izvodila tu pjesmu na grammyja, bila bi odlična promocija, btw spot je lijepi, kao i svi njeni, sviđa mi se kaj ne baca guzicu i sise u prvi plan i opet ima preko 100 milijuna klikova za spotove
Pjesma i spot su mi odlični. Slažem se da su joj svi spotovi estetski jako lijepi i bez guranja atributa u prvi plan i mislim da su zbog toga upravo i uspješni. Njoj ne treba da izbacuje guzicu i sise jer je prirodno jako lijepa. Jedna mi je od najljepših pjevačica koje su trenutno na sceni. Predivna mi je, izgleda kao anđeo
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:46   #55
zato kad nema tih atributa zajebavam se, dobra je cura
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:48   #56
Ima stvarno prelijepe spotove koji uvijek prate pjesmu. A s tekstovima se uvijek neko može poistovijetiti.

I ona je preslatka
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 22:10   #57
je, da ja mršavica, ali ima lijepu facu i sva je dobrica, neiskvarena cura se čini

@ simsposilina, da spotovi su fakat lijepi jako, ko skraćeni filmovi
a i sama piše sve svoje pjesme, sklada, svira nekoliko instrumenata, dakle prava glazbenica, nije da samo pjeva kaj još napišu, to mi se sviđa kod nje
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 22:40   #58
Meni je ova cura tako lažna, neku večer kad je nastupala na Grammyima i kad su se ustali da joj zaplješću ona napravi onu svoju facu " jaooo ne mogu da vjerujem da mi plješću " koje preglumljavanje.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 22:42   #59
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Meni je ova cura tako lažna, neku večer kad je nastupala na Grammyima i kad su se ustali da joj zaplješću ona napravi onu svoju facu " jaooo ne mogu da vjerujem da mi plješću " koje preglumljavanje.
Lijepo pjeva. Nek' radi šta 'oće
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:05   #60
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Meni je ova cura tako lažna, neku večer kad je nastupala na Grammyima i kad su se ustali da joj zaplješću ona napravi onu svoju facu " jaooo ne mogu da vjerujem da mi plješću " koje preglumljavanje.
to sam i ja vidjela, ali mi je djelovala iznenađeno i zbunjeno, nego preglumljeno.. al dobro, to svatko vidi na svoj način

a i gledala sam intervjue s njom, na ellen showu i preodlične su, baš je simpa, down to earth cura, zeza se, sprda na svoj račun tak da

edit: http://www.youtube.com/watch?v=1Qdov...eature=related zahvale za grammy ove godine
thank you everyone who clapped

Zadnje uređivanje Alicia_K : 14.02.2012. at 23:18.
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.