Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2010., 19:42   #281
Quote:
Lincoln kaže: Pogledaj post
E, uopće mi se ne da s tobom objašnjavat o tome koliko mi je puno, a koliko nije. Ja sam pitao za tu navodno novu opciju koju imaju u PBZ-u, da ti šalju obavijest o stanju tvog računa na tvoj mail i to besplatno, pa ako nešta znaš, reci, ako ne, nemoj ništa odgovarat, valjda ima netko tko zna više o tome.
Postoji opcija da ti se stanje racuna besplatno salje na mail. Odes u banku, ukines sms i trazis opciju slanja na mail. Nema filozofije. Postoji i mpay, takodjer besplatna opcija da stanje svih racuna vidis na mobitelu.
theodora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 21:21   #282
Quote:
Lincoln kaže: Pogledaj post
E, uopće mi se ne da s tobom objašnjavat o tome koliko mi je puno, a koliko nije. Ja sam pitao za tu navodno novu opciju koju imaju u PBZ-u, da ti šalju obavijest o stanju tvog računa na tvoj mail i to besplatno, pa ako nešta znaš, reci, ako ne, nemoj ništa odgovarat, valjda ima netko tko zna više o tome.
mislim da sam ti odgovorio.
a nitko ti neće ništa slati mukte. kao što sam naveo ima opcija slanja izvoda računa za poslovnjake. ak nemreš skužiti razliku nema priče.
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 08:14   #283
Quote:
zegolub kaže: Pogledaj post
mislim da sam ti odgovorio.
a nitko ti neće ništa slati mukte. kao što sam naveo ima opcija slanja izvoda računa za poslovnjake. ak nemreš skužiti razliku nema priče.
Nije istina. Svaka fizicka osoba ima mogucnost da ugovori opciju besplatnog slanja izvoda na mail. Ne govori ono sto ne znas. Izvodi za pravne osobe su sasvim druga stvar. Ovdje se govori o građanstvu.
theodora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 09:46   #284
Quote:
theodora kaže: Pogledaj post
Nije istina. Svaka fizicka osoba ima mogucnost da ugovori opciju besplatnog slanja izvoda na mail. Ne govori ono sto ne znas. Izvodi za pravne osobe su sasvim druga stvar. Ovdje se govori o građanstvu.
nisam rekao da je nemoguće nego da nije mukte. normalno da neće emailove naplaćivati ali će naplaćivati ugovorenu uslugu koja vjerojatno neće biti jeftinija od sms- ova, kako gospodin pita.
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 10:50   #285
ostalo ti ostaje isto, jedino ćeš možda izgubiti onih 5% popusta ako imaš dva ili više usluga

ali taj mail ti je mjesečni izvod, ne dolazi stalno

ja sam imao internet bankarstvo pa kad su poskupili sam ga ukinuo, i uzeo taj besplatni mail, ostale naknade su mi besplatne

i da imam 8 kn mjesečno, ili 3 ali je usluga preskupa, pošto u austrijskoj banci mi je besplatan internet bankarstvo i iz principa ne dajem
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 08:00   #286
Jedna opaska na PBZ! Odnjeli su nam bankomat iz mjesta. Napominjem, živim na Braču u mjestu gdje postoje 3 hotela sa 4 zvjezdice, tvrtka koja od 1500 stanovnika zapošljava 300, koji redovito primaju svoja primanja... Dakle, novac se okreće! Da ne govorim da je u sezoni uvijek netko na bankomatu! Zagrebačka i Splitska banka također imaju bankomate i bez obzira što sam bila zadovoljna sa PBZ-om, morat ću se ,kao i niz mojih kolega, prebacit na navjerojatnije Zagrebačk banku, jer sa Splitskom ne želim imat posla! Prvi najbliži bankomat PBZ mi je 10 km!!!
Obzirom da već znamo kako se svijet okreće, ne bih se čudila da ga vrate za sezonu, a onda opet odnesu, jer napokon, štro će nama domorocima bankomat!
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 05:55   #287
Quote:
Zego kaže: Pogledaj post
nisam rekao da je nemoguće nego da nije mukte. normalno da neće emailove naplaćivati ali će naplaćivati ugovorenu uslugu koja vjerojatno neće biti jeftinija od sms- ova, kako gospodin pita.
Ja i ti ocito ne govorimo istim jezikom. Ugovorena usluga jest mukte, da upotrijebim tvoj izraz, za razliku od sms koji se naplacuje 3 kn mjesecno. Ajmo jos jednom, kad otvaras npr. tekuci racun pa te teta na salteru pita zelis li da ti se izvodi salju na mail, ta usluga je besplatna, dakle nista ti nece mjesecno dizati sa racuna. Tu ne racunam naknadu za vodjenje racuna koja ide bez obzira kako ti se salju izvodi.
theodora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 06:10   #288
Dobro onda.
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 15:42   #289
PBZ ne daje kredite mlađim od 22g!!??

ljudi upomoć!!!
imam 21g,prose sam godine digo neki kreditic u pbz bez problema...
ove god ne može...
inace...radim u državnoj firmi,ok plača,redvona,stalni radni odnos,donesem svu dokumentaciju što su tražili sve divno i krasno...i na kraju odbijenica...kažu da moram imati 22g...dali je neko s time upoznat i jeli u svim bankama tako???

PBZ
becks21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 15:45   #290
samo ti daj kuću pod hipoteku, dat će sigurno
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 15:52   #291
al kao što rekoh...kreditić...što znači da kuću još nisam kupio(ni stan )
becks21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 16:32   #292
Možda da probaš sa sudužnikom ili jamcem?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 16:42   #293
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Možda da probaš sa sudužnikom ili jamcem?
nije problem u tome...nego neko njihovo novo pravilo...
becks21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 16:55   #294
pa probaj u drugoj banci?
Kolika ti je plaća i koliko ti je kreditno opterećenje?
covjek-od-leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 17:30   #295
Quote:
covjek-od-leda kaže: Pogledaj post
pa probaj u drugoj banci?
Kolika ti je plaća i koliko ti je kreditno opterećenje?
prosjek 6400...opterečenje 1500...al kaže da nema veze to nego taj novi zakon...sutra idem u neku drugu banku da vidim šta se događa..
becks21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 01:24   #296
Možda po uzoru na kategoriju "mladi vozač" uvode i kategoriju mladi dužnik
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2010., 05:45   #297
Quote:
turinica kaže: Pogledaj post
Jedna opaska na PBZ! Odnjeli su nam bankomat iz mjesta. Napominjem, živim na Braču u mjestu gdje postoje 3 hotela sa 4 zvjezdice, tvrtka koja od 1500 stanovnika zapošljava 300, koji redovito primaju svoja primanja... Dakle, novac se okreće! Da ne govorim da je u sezoni uvijek netko na bankomatu! Zagrebačka i Splitska banka također imaju bankomate i bez obzira što sam bila zadovoljna sa PBZ-om, morat ću se ,kao i niz mojih kolega, prebacit na navjerojatnije Zagrebačk banku, jer sa Splitskom ne želim imat posla! Prvi najbliži bankomat PBZ mi je 10 km!!!
Obzirom da već znamo kako se svijet okreće, ne bih se čudila da ga vrate za sezonu, a onda opet odnesu, jer napokon, štro će nama domorocima bankomat!
ovo mi je prestrašno i ne znam koji je razlog za takav potez...u mome malome mistu liti je također sezona, a zimi malo ko kucka na bankomat , no Splitska banka ga drži tu ipak cijelu godinu (mada joj je to u jesen i zimu totalna šteta, jer je na nezgodnom mistu, pa u tom periodu nekoliko puta poplavi )...time ne želim reć da je je Splitska banka bolja banka
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 20:42   #298
Vidim da je PBZ digao "naknadu za vođenje tekućih računa" sa 4,90 kn na 7,00 kn.
To je poskupljennje od 43 %. Lijepo bogami
Nije bilo tako davno kad je naknada bila malena i polugodišnja, a sada ...
__________________
Beaker's Ballad

Zadnje uređivanje Dadichi : 09.03.2011. at 20:53.
Dadichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 07:41   #299
ako te to tješi...izgleda da su sve banke digle...u erste je 9kn...
__________________
[QUOTE=alfa146;Koliki ti je sub?I koliko Wati piše da isporučiva RMS-a.E sad to podijeli s 2 ,skini20% i dobit ćeš snagu pojačala.Inače ako će ti samo goniti sub kupi mono-blok.
treo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 08:54   #300
Erste 8kn (ali sada šalju izvod "gratis"), ZABA 9kn, PBZ 7kn... Mislim da Splitska nije digla ništa za sada.
Zato sam zatvorio devizni u PBZu pa opet plaćam isto :\
the.elles.d is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:33.