Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2006., 17:05   #21
Quote:
Petrić kaže:
Evo moje pitanje je vezano za temu, donekle.
Mislim studirati 2 faxa simultano, jedan redovno i jedan vanredno, jel ko tako studira ili studirao, jel se stigne itd...
Aha. Ako si jebački znaš organizirat vrijeme i imaš snage preskočit koji izlazak. Ja nisam smogla snage
 
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 10:26   #22
Quote:
Iva kaže:
hvala puno a dal mozda znas dal imam pravo upisat i zavrsit jos samo jedan ili mozda vise?
sorry nemoj se uvrijedit al kaj ce ti dva ili vise faxa,pe nebres cijeli zivot provest na faxu ko ce te zaposlit kad ti to sve zavrsis ili ko te ima zivaca financirat tako dugo
mislim znam sta pricam jer mi je brat upravo takav,moj savjet ako bas zelis upisi vanredno jos jedan i odi u zivot
luna57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 10:56   #23
Tko kaže da studenti nemaju život?
__________________
I consider a typing mistake an error of creation (G.G.M.)
Ariston is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 02:31   #24
Quote:
cp.tar kaže:
Napiši molbu, priloži prijepis ocjena.

Ja sam lani zivkao u Ministarstvo non-stop, davio ih malo... tamo će ti objasniti sve što ti treba, samo ih moraš mrvicu loviti.

Caka je samo u tome da ti oni to odobravaju ako i samo ako položiš prijemni; meni su čak bili govorili da ću morati podnositi molbu nakon objave rezultata.

Ipak nisam morao; imao sam i svoju kopiju rješenja, a i oni su poslali faksu. Sve bez frke.

Uvjet je prosjek 4.5+ (neki kažu čak i 4.0+, ali nije provjereno).

Sretno.
Znači, podnio si molbu i prijepis ranije u Ministarstvo i oni su poslali dopis faksu nakon prijemnog da te se upiše redovno? Sori nisam ziher jesam li skužila
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 23:13   #25
Quote:
Potala kaže:
Znači, podnio si molbu i prijepis ranije u Ministarstvo i oni su poslali dopis faksu nakon prijemnog da te se upiše redovno? Sori nisam ziher jesam li skužila
Poslali su faksu... mislim da i prije prijemnog.

I dali su i meni kopiju jer sam ih zamolio... da ne bi bilo da na faks nije stiglo.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 23:34   #26
Quote:
Petrić kaže:
Evo moje pitanje je vezano za temu, donekle.
Mislim studirati 2 faxa simultano, jedan redovno i jedan vanredno, jel ko tako studira ili studirao, jel se stigne itd...
ja ne stignem... zanesla sam se malo prekrasnim studenskim životom... tak da ću ovu godinu na redovnom probati uspjeti sad riješiti, a za vanredno se ne trgam baš previše ionak mi jedna akademska traje 2 kalendarske.

 
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 21:37   #27
Evo i ja sam na dva faksa. Na četvrtoj sam godini marketinga i upisala sam se na filozofski ove godine ( po bolonji ). Na ekonomiji sam izvaredna a na ff naravno ima samo opcija redoviti. Ako misliš oba dva upisati po bolonji nema teorije da to sve stigneš. Mogu imati samo 3 izostanka ili inače nema potpisa. Grrrr... mrzim bolonju!!!
Daniii is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 21:49   #28
Ja se još nisam na ništa upisala. Ako mi uspije da na nešto (nekom srećom) upadnem da li je ikako moguće da npr. upišem filozofski redovno i onda slijedeće godine fpzg ili ekonomski vanredno, ili ipak ne - bolonja i redovito pojavljivanje na predavanjima to ne da? Koliko sam skužila cp.tarje uspio da studira paralelno dva faksa - pa je li onda moguće ako ima takvih primjeraka?
 
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 21:56   #29
Moguće je, moguće... samo nije lako.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2006., 00:25   #30
Ma sve se može. Evo ja sam na dva faksa. Ipak mislim da je lekše to učiniti na način na koji sam ja - kad sam završavala treću upisala sam na drugom prvu. Prije je bilo lakše, ova bolonja me ubija. Kakva je situacija na drugim faksevima ne znam, ali za ffzg mogu tvrditi da je bolonja unišila čari studiranja i da se osječam kao u osnovnoj školi. Donosim opravdanja od liječnika i slično.
Daniii is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2006., 00:30   #31
Meni su oba studija na FFZG-u; jedan je bolonjski.

Jedina je razlika da na bolonjskom ne mogu izostajati s glupih/dosadnih/nepotrebnih predavanja.
Big deal.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 23:04   #32
Studiranje na 2 fakulteta / studij nakon studija

Zanima me da li postoji mogucnost upisa drugog fakulteta bez placanja (znaci studiram jedan, pri kraju sam, a volio bih mozda jos nesto upisati)? Ako postoji ta mogucnost koji su kriteriji?
Thx!
__________________
Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill.
Erhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 23:10   #33
Prosjek >= 4.0, tako nešto.
Moraš slati molbu ministarstvu, mislim.
Abyssus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 23:14   #34
Odnosi li se to na sve fakultete ili na neki specifican?
__________________
Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill.
Erhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 23:47   #35
pises molbu ministarstvu i neki normalan prosjek, vrijedi za zg sveuciliste, na sta ciljas? mozda da nazoves referadu ili u ministarstvo jer pretpostavljam da referade sad nerade i pitas ih konkretno za fakultete koji te zanimaju

sumnjam da ces ovdje nac nekog tko studira bas ta dva fakulteta, koja nisi ni naveo

ugl, moze se
__________________
They won't let me join their games...
H5N1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 23:52   #36
ne mereš studirat dva fakulteta na teret ministarstva. dakle drugi ide uz plaćanje
normalan nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 23:53   #37
mo zes
__________________
They won't let me join their games...
H5N1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 00:08   #38
Quote:
H5N1 kaže:
mo zes
možeš k
normalan nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 00:20   #39
jebemu kad ti kazem da mozes pito sam u referadi, imo sam nekad davno takve afinitete al sam odustao
__________________
They won't let me join their games...
H5N1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 06:12   #40
Quote:
normalan nick kaže:
ne mereš studirat dva fakulteta na teret ministarstva. dakle drugi ide uz plaćanje
Ja studiram dva fakulteta na teret Ministarstva.

Kaj misliš, jel se onda može ili ne?
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:12.