Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2012., 08:11   #81




Džesi Džej zagrejala Ušće za Ozija

Pop senzacija Džesi Džej napravila je odličnu uvertiru za drugi dan Belgrade Calling festivala. Britanka je pokazala zašto je njen glas jedan od najcenjenijih trenutno na pop sceni, a publiku je zabavila i komentarima da ne može da veruje koliko ima komaraca na obali Dunava.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3306...-Usce-za-Ozija



Obožavaoci dočekali Džesi Džej



Beograd je napokon dobio svoj veliki festival koji će trajati naredna tri dana, a prva zvezda prve večeri Belgrade Callinga Britanka Džesi Džej u prestonicu je stigla juče rano ujutru.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3305...ali-Dzesi-Dzej
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 12:28   #82
Džesi Džej
Presmiješni su mi ovi Srbi s prijevodima imena.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 12:33   #83
Ni ja to ne volim vidjeti na latinici ali na ćirilici moraju tako napisati

U 'Gramatici Sr. jezika' piše da na latinici može ime stajati i u originalu i po Vuku
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 18:48   #84
http://www.josepvinaixa.com/blog/jes...-album-heaven/
Navodno drugi studijski album izlazi krajem godine ili početkom sljedeće i zvat će se Heaven.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 19:00   #85
A vala je i izmuzla ovaj prvi. 7 singlova
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 23:17   #86
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
http://www.josepvinaixa.com/blog/jes...-album-heaven/
Navodno drugi studijski album izlazi krajem godine ili početkom sljedeće i zvat će se Heaven.
demantirala je na twitteru da će se album zvati heaven, a ovo ostalo ne znam... što prije novi album, to bolje
__________________
"I love you. I knew it the minute I met you. I'm sorry it took so long for me to catch up. I just got stuck." Silver Linings Playbook
chezza91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 14:38   #87
Odlična ona, odlična publika!!

Jessie J - Domino at T in the Park 2012

EDIT: cijeli nastup
Jessie J live at T in the Park 2012
__________________
"I love you. I knew it the minute I met you. I'm sorry it took so long for me to catch up. I just got stuck." Silver Linings Playbook

Zadnje uređivanje chezza91 : 09.07.2012. at 14:43.
chezza91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 13:18   #88
kada joj izlazi novi album?
fentydown is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 13:24   #89
Baš malo poslušao to s vaših linkova i pjesme su mi prilično bezvezni pop. Ona se navodno malo sprda sa svime?
Nebitno, svejedno mi je bezveze... sintetički bljedunjavi i nemelodični pop.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 00:35   #90
Quote:
Jessie J's recent hit "Domino" top the 2 million mark in digital sales this week.
Prodaja se odnosi na USA
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 00:37   #91
Quote:
gareton kaže: Pogledaj post
Prodaja se odnosi na USA
nije mi nesto ova domino, ima i boljih pjesama
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 03:24   #92
nikad si neću oprostit što nisam otišla u Beograd. :@@@@@
tweedysboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 12:18   #93
dobra je bila jučer na zatvaraju olimpijskih, we will rock sa queenom
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 14:55   #94
Quote:
alicia_keys kaže: Pogledaj post
dobra je bila jučer na zatvaraju olimpijskih, we will rock sa queenom
da,baš je super bila...ženska stvarno supeeer izgleda
lol_789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 17:15   #95
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
nije mi nesto ova domino, ima i boljih pjesama
Meni je ta ženska bezveze, uopće ja ne vidim jel ona ima uopće neku prepoznatljivost ili neku osobnost

Ako je Gaga kompilirala sve frikasto na rasponu od 70-ih do danas, i ako nije jedina u glazbenoj povijesti koje se oblačila kao frik, ipak je po tome postala prepoznatljiva

A Jessie J, Do It Like A Dude, kao da Rihanna nije prihvatila pjesmu pa su njoj ubacili, Domino kao da Katy Perry nije prihvatila pjesmu pa su njoj ubacili, Nobody Perfect bezveze,...

Inače ne moraju te sve pjesme koja ona pjeva nužno biti loše, nego jednostavno previše utjecaja drugih današnjih pjevačica, a premalo nje same
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 21:32   #96
uzivo zenska pjeva odlicno
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 11:08   #97
eto zato ju volim!

Crash girl wakes from a coma after star sings to her
__________________
"I love you. I knew it the minute I met you. I'm sorry it took so long for me to catch up. I just got stuck." Silver Linings Playbook
chezza91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 21:45   #98
Quote:
chezza91 kaže: Pogledaj post
uvijek me to fascinira kak se ljudi probude tak iz kome dok im se pjeva.. ima nekaj u tom mozgu

baš sam pročitala da jessie ima neki sindrom zbog kojeg je imala srčani udar s 18 svaka čast kaj onda pridaje pozornost klincima u bolnicama

i onaj video s glustunburryja, dok pjeva s onom klinkom price tag, zamaljana blatom po licu je preodličan
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 22:49   #99
ma ona totalno ima ono nešto.. rijetko tko ima tu sposobnost da odradi vrhunski koncert sa slomljenom nogom, sjedeći u fotelji.. al to s tim blatom mi je vrhunac

srčani je imala.. i čitala sam da dok je bila u the voiceu, da je konstantno bila pod lječničkim nadzorom jer je bila pod stresom i bojali su se da ju opet nebi udarilo..
__________________
"I love you. I knew it the minute I met you. I'm sorry it took so long for me to catch up. I just got stuck." Silver Linings Playbook
chezza91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 00:43   #100
Quote:
chezza91 kaže: Pogledaj post
ma ona totalno ima ono nešto.. rijetko tko ima tu sposobnost da odradi vrhunski koncert sa slomljenom nogom, sjedeći u fotelji.. al to s tim blatom mi je vrhunac

srčani je imala.. i čitala sam da dok je bila u the voiceu, da je konstantno bila pod lječničkim nadzorom jer je bila pod stresom i bojali su se da ju opet nebi udarilo..
da da, u voice je bila, počela sam gledat to, skinula sam par epizoda i onda sam odustala od UK i prebacila se na US voice, mogla bi to sad odgledat do kraja

a da, ja sam isto čitala da su ju ko malu djeca zezala jer je bila plave boje zbog srca i lijekova da je ko alien mislim zezat i maltretirat nekog tko je bolestan, je zbilja bolesno
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.