Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2011., 20:16   #1
Jennifer Lopez

Nisam u popisu izvođača ni u tražilici našla temu o njoj,pa evo otvoriću je.



Jennifer Lynn Lopez , često zvana nadimkom J.Lo, američka je glumica, pjevačica, plesačica, glazbena producentica i modna dizajnerica. Prema izvješću časopisa Forbes iz 2007., Jennifer Lopez je deveta najbogatija žena na svijetu, a njeno bogatstvo pocjenjuje se na 110 milijuna dolara.
Karijeru je započela kao plesačica u komediji In Living Color. S vremenom se počela baviti glumom. Glumila je u 30-ak filmova, od kojih su najzapaženiji Ćelija,Vjenčanje iz vedra neba, Dogodilo se na Manhattnu, Jeste li za ples i Za sve je kriva svekrva. Osvojila je ALMA nagrade za najbolju glumicu u filmovima Selena, Daleko od očiju i Anđeoske oči.
Godine 1999. objavila je svoj debitantski album On the 6. Dvije godine kasnije objavljuje svoj drugi, ujedno i najuspješniji, album J. Lo. Već sljedeće godine objavljuje svoj prvi album s remiksevima J to tha L-O!: The Remixes, četvrti najprodavaniji album s remiksevima ikad. Iste godine objavljuje svoj treći studijski album This Is Me... Then, koji je dospio na drugo mjesto u američke ljestvice albuma, kao i njen četvrti album, Rebirth, tri godine kasnije. Godine 2007. objavljuje svoj prvi album na španjolskom jeziku Como Ama una Mujer, te album Brave. Nakon trogodišnje diskografske stanke, 2011. godine objavit će album Love?, pod diskografskom kućom Island Def Jam.

sa Wikipedije



Sa pjesmom On the floor je skinula Gagu sa prvog mjesta na iTunes

Meni se pjesma sviđa,bolja od Gagine 10 puta.
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 21:11   #2
J.Lo nakon 5 6 godina ima hit, ajde neka joj
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 21:14   #3
to što je sudac u Američkom Idolu i što joj je spot premjerno pušten tokom emislije koju je gledalo 22 milijuna stanovnika je u značajnoj mjeri potpomoglo ovom singlu

ali neka, meni je dobra stvar
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 21:40   #4
Quote:
l3go kaže: Pogledaj post
to što je sudac u Američkom Idolu i što joj je spot premjerno pušten tokom emislije koju je gledalo 22 milijuna stanovnika je u značajnoj mjeri potpomoglo ovom singlu

ali neka, meni je dobra stvar
bila je no2 i prije premijere videa
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 21:46   #5
nisam ja rekao ništa protiv toga, niti omalovažavam, samo utvrđujem da je pomoglo singlu i to u velikoj mjeri
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 21:50   #6
Šteta što nije napravila spot za Louboutins. Pjesma mi je bolja od ove sada.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 21:53   #7
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Šteta što nije napravila spot za Louboutins. Pjesma mi je bolja od ove sada.
to mi je jedna od najgorih stvari ikada
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 22:53   #8
Lako je imati hit kad prekopiras tudju pjesmu (kaoma - lambada).
Sto ima u planu za dalje, makarenu ili aserejé?
urumbuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 00:25   #9
Quote:
urumbuh kaže: Pogledaj post
Lako je imati hit kad prekopiras tudju pjesmu (kaoma - lambada).
Sto ima u planu za dalje, makarenu ili aserejé?
to se zove sampliranje, ne kopiranje
to svi rade.....nije obradila lambadu
meni je ostala melodija ista kao i Stereo love......ali stvar je skroz ok, mislim da ce biti veliki hit u europi, ovo ljeto ce trestati po cijeloj obali!kao Stereo love i We no speak americano prosle godine
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 00:57   #10
Super mi je J. Lo
Zgodna je, cini mi se kao jako snazna i samouvjerena zena koja zna sto zeli.:
On the floor mi je genijalna, stalno je slusam u zadnje vrijeme i video je jako dobar.
Meni jedna od njenih drazih stvari koja bas nije bila uspjesna: Hold It Don't Drop It
http://www.youtube.com/watch?v=Gmc8kjkwG4A
need4speed is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 05:47   #11
Quote:
need4speed kaže: Pogledaj post
Super mi je J. Lo
Zgodna je, cini mi se kao jako snazna i samouvjerena zena koja zna sto zeli.:
On the floor mi je genijalna, stalno je slusam u zadnje vrijeme i video je jako dobar.
Meni jedna od njenih drazih stvari koja bas nije bila uspjesna: Hold It Don't Drop It
http://www.youtube.com/watch?v=Gmc8kjkwG4A
Slazem se jako dobra stvar! A "on the floor" na replay-u vec dva dana
_el_diablo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 09:41   #12
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Šteta što nije napravila spot za Louboutins. Pjesma mi je bolja od ove sada.
Zato što je ubi bože grozna pjesma i radio je nije ni taknuo, baš kao što neće ni On the Floor. Neka je ona #1 na iTunes-u, ali nikako neće na prvo mjesto Hot 100 zbog užasnog airplay-a. Jeftini pjesmuljak, ali bolji od većine njenih pjesama, osim Waiting for Tonight. Sretno joj bilo...
Chemmical is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 12:43   #13
Quote:
Chemmical kaže: Pogledaj post
Zato što je ubi bože grozna pjesma i radio je nije ni taknuo, baš kao što neće ni On the Floor. Neka je ona #1 na iTunes-u, ali nikako neće na prvo mjesto Hot 100 zbog užasnog airplay-a. Jeftini pjesmuljak, ali bolji od većine njenih pjesama, osim Waiting for Tonight. Sretno joj bilo...
za koji dan ce biti u top30 na airplay listi sto i nije tako lose mogla bi do top20 sigurno......a i nije toliko vazno koliko puta ju puste, nego koje radiopostaje ju pustaju...AI joj nije toliko los
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 17:43   #14
Sve pjesme su od Jennifer dobre, rasplesu me i dignu sa stolice u roku keks, osim On the Floor, neka je skinula Gagu s prvog mjesta, ali cim krene uvodna Lambada, meni krene i tekst pjesme od Lambade, a ne od nove Jenniferine verzije, malo je prepoznata stvar (barem meni) i ne mogu se naviknut na ovo nikako
Paratres is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 18:36   #15
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
za koji dan ce biti u top30 na airplay listi sto i nije tako lose mogla bi do top20 sigurno......a i nije toliko vazno koliko puta ju puste, nego koje radiopostaje ju pustaju...AI joj nije toliko los
JENNIFER LOPEZ f/ PITBULL - On The Floor: 13.380 (+ 1.079)

Ovakvu sudbinu doživjela je i Can't Be Tamed prošle godine, no mislim da bi mogla na prvo mjesto jedino ako proda oko 350 000 primjeraka.
Chemmical is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 19:20   #16
Quote:
Paratres kaže: Pogledaj post
Sve pjesme su od Jennifer dobre, rasplesu me i dignu sa stolice u roku keks, osim On the Floor, neka je skinula Gagu s prvog mjesta, ali cim krene uvodna Lambada, meni krene i tekst pjesme od Lambade, a ne od nove Jenniferine verzije, malo je prepoznata stvar (barem meni) i ne mogu se naviknut na ovo nikako
meni je tako isto s Gaginom,ja odmah čujem Mdonnin 'express yourself'.
zato mi je drago da je kopija skinula kopiju s prvog mjesta
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 19:36   #17
Sad gledam na youtubu spotu treba još malo da pređe gagin spot Born this way, jel to moguče, J:LO ima hit, i debitiralo je na 9 mjestu na Billboardu što je super.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 19:43   #18
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
meni je tako isto s Gaginom,ja odmah čujem Mdonnin 'express yourself'.
zato mi je drago da je kopija skinula kopiju s prvog mjesta
Hahaha da da, bitno da je Gaga inovativna i posebna. Bas mi je drago sto ju je skinula J.Lo

Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Sad gledam na youtubu spotu treba još malo da pređe gagin spot Born this way, jel to moguče, J:LO ima hit, i debitiralo je na 9 mjestu na Billboardu što je super.
Ja ne mogu vjerovat da ona ima 41. godinu Dada J.Lo ima hit sta god vi rekli o Gagi i Rihanni.
_el_diablo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 21:35   #19
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
meni je tako isto s Gaginom,ja odmah čujem Mdonnin 'express yourself'.
zato mi je drago da je kopija skinula kopiju s prvog mjesta
gledaj shto se sve u born this way mozhe cuti

http://www.youtube.com/watch?v=JD93yzTU_SQ

tako da je to individualno od covjeka do covjeka kad slusa pjesmu na shto ce ga podsjetiti, i meni je ok, ajd, dobro pjesma podsjeca na to. Mene nikad nije uhvatio hype oko Madonne pa mi je svejedno, ali ova Lambada =)) obozavam tu pjesmu, pa mozhda trebam pustit Jennifer josh koju shansu i odlusat da mi sjedne, ali za sad mi je dojam da je trebao malo bolji i individualniji remix da bi iz starog izvukla novo. Ali kako svi kazu kopija presisala kopiju
Paratres is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 21:59   #20
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
meni je tako isto s Gaginom,ja odmah čujem Mdonnin 'express yourself'.
zato mi je drago da je kopija skinula kopiju s prvog mjesta
ae, al nekako me ovdje kod j.lo ni nesmeta ta lambada, jer je sta, ona uzela sample i otvoreno stavila tu Lambadu unutra i amen. druga stvar sto strahovito ide jos i na Stereo Love, al ajd. okej mi je pjesma, ulazi u uho, kontam si da će bit jedan od onih ljetnjih hitova koji ce u svakoj birtiji bit za ruke u zrak, htjeli nehtjeli. u svakom slucaju, jebga, izgleda da patim od nekih double standards, jer me kopiranje u j.lo (a i novi britneyin singl isto, malo enrique,malo keisha,malo cris brown) zivcira upola manje nego kopiranje u gage
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.