Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2012., 16:24   #81
Kako će se oporaviti do Eurosonga?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 16:33   #82
ne znam kad je eurosong, ali ne treba za oporavak godina, dovoljan je otprilike jedan mjesec, možda i malo manje ili više, ovisi
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 17:01   #83
Pa treba ići u promociju pjesme po ostalim državama (ne mora ali bi mogla pošto pjesma i nije neka),snimiti verziju na engleskom,uvježbavati...
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 20:29   #84
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Kako će se oporaviti do Eurosonga?
nikako. ta se ženska samo voli preseravati.
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 15:46   #85
Moram reći da sam ugodno iznenađen.


.

Sent from my U8650 using Tapatalk
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 02:12   #86
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Pa treba ići u promociju pjesme po ostalim državama (ne mora ali bi mogla pošto pjesma i nije neka),snimiti verziju na engleskom,uvježbavati...
pa oporavit ce se do pocetka ili sredine travnja, a eurosong je ionako krajem svibnja tako da ce imati mjesec ipol za uvjezbavanje sto je mislim sasvim dovoljno, a sto se tice promocije moze i nju tad ubaciti ionako je bolje da promovira pred eurosong nego da sad ide svi bi je zaboravili za 3 mjeseca
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 22:54   #87
onaj početak mi je JAKO poznat, čiji plagijat je to?
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 23:11   #88
Inače, Nebo je poslije već poznatih pjesama (Moje oči pune ljubavi, Dat će nam Bog, Znam te ja, Mama) najviše puta poslušana pjesma, a govorim o razdoblju dok se još nije znala pjesma za Eurosong. Već tada je pjesma poslušana preko 100k puta.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 20:23   #89
http://www.tportal.hr/showtime/estra...-glasnice.html
Evo ga!
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 20:32   #90
Ako će oporavak trajati 2 mjeseca (dakle do početka svibnja) a Eurosong je 22.5. kada ona misli malo promovirati pjesmu?
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 00:12   #91
Quote:
Shizza kaže: Pogledaj post
Ako će oporavak trajati 2 mjeseca (dakle do početka svibnja) a Eurosong je 22.5. kada ona misli malo promovirati pjesmu?
Štrajkaj glađu zbog tog stvarno bitnog problema...
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 00:17   #92
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
Štrajkaj glađu zbog tog stvarno bitnog problema...
Tvoja duhovitost me obara s nogu. Javi mi se na PM ako si za piće
Što se tiče štrajka glađu ionako mi fali kila pa mi to nebi bilo pametno ali nać ću način
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 00:20   #93
Quote:
Shizza kaže: Pogledaj post
Tvoja duhovitost me obara s nogu. Javi mi se na PM ako si za piće
Što se tiče štrajka glađu ionako mi fali kila pa mi to nebi bilo pametno ali nać ću način
Nisam ni mislio biti duhovit...briga oko Nine je stvarno zadivljujuća...al da, mogli bi na votku
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 19:19   #94
[SLIKA OBRISANA]
Single je moguće kupiti preko iTunesa i Amazona. Sadrži albumsku i skraćenu verziju pjesme.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 11:47   #95
Quote:
Jutroooooo!I danas dan jos ljepsi nego jucer.Snimanje spota za pjesmu"Nebo" a sunce lovim sutra)
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 12:44   #96
palamudi bezveze na fejsu
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 14:18   #97
Nina Badrić FAN PAGE
Quote:
Koliko vidim slozili smo se vi I ja na nevidjeno oko jezika odmaaSlazem se s vama.Domace je domace!
Pjevat će na hrvatskom jeziku!
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 15:18   #98
Kako losa pjesma,totalno nezanimljiva i dosadna!
__________________
Da je meni biti žena,biti voljela da je meni jedan dodir iznad koljena da je meni drugo lice i da mi je bal i da nisam streberica nego femme fatale
00iva00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 17:16   #99
http://www.youtube.com/watch?v=FSPLhCgKroo
Pjesma je dobila nominaciju za hit godine (Porin).
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 00:17   #100
Nina i pjesma Nebo - presmjesno .... moj text o tome - http://mateo.blog.hr/
__________________
LackyLuKe
lackyluke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.