Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2018., 10:52   #841
Quote:
Dodojetu kaže: Pogledaj post
A koliko ste koristili?
Ja ponekad beneficije proizvoda vidim nakon nekoliko mjeseci tek..treba biti uporan i pravilno kombinirati
Ali naravno ne postoji ni pravilo da svima sve odgovara
mjesecima. dok nisam sve potrosila.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 13:10   #842
Pitanje za cure koje koriste buffet - kakve ste promjene vidjele na kozi od njega? Razmisljam da ga uzmem a nisam sigurna da li mi treba..
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 13:17   #843
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Pitanje za cure koje koriste buffet - kakve ste promjene vidjele na kozi od njega? Razmisljam da ga uzmem a nisam sigurna da li mi treba..
Koza je elasticnija i vise nahranjena. Nije to neki revolucionarni pomak, ali ga vidim.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 17:14   #844
Kakvi su njihovi puderi,dali dobro pokrivaju idali rade pizdarije na koži?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 18:22   #845
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Kakvi su njihovi puderi,dali dobro pokrivaju idali rade pizdarije na koži?
Meni najgori puder koji sam probala. To je bio prvi proizvod koji sam probala i toliko los da nisam vise ni preparativu probala.

Probala sam cover verziju. Ne prekriva, losa i neprirodna boja, preslikava se, stoji na licu i kako pipnes lice predje na prste... ne sjecam se vise svega.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 18:47   #846
Sorry ako je bilo ovo vec pitanje, dal' bi buffet bio dosta hidratantan za masnu kozu? Probala sam squalan,i nije mi pasao,cepil mi je pore.

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 10:23   #847
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Meni najgori puder koji sam probala. To je bio prvi proizvod koji sam probala i toliko los da nisam vise ni preparativu probala.

Probala sam cover verziju. Ne prekriva, losa i neprirodna boja, preslikava se, stoji na licu i kako pipnes lice predje na prste... ne sjecam se vise svega.
Potpisujem za puder, nije ni serum foundation bolji, dapace gori od cover-a, preparativa mi je dobra kako koja stvar.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 06:10   #848
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Koza je elasticnija i vise nahranjena. Nije to neki revolucionarni pomak, ali ga vidim.
potpis
bolji učinak sam vidjela kad je bio u rutini i ujutro i navečer

Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Sorry ako je bilo ovo vec pitanje, dal' bi buffet bio dosta hidratantan za masnu kozu? Probala sam squalan,i nije mi pasao,cepil mi je pore.

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
to su 2 različita proizvoda sa različitom svrhom
sq. je ulje a buffet serum za antiage

sq.je super ako kapneš 1-2 kapi u kremu
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 09:01   #849
Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Sorry ako je bilo ovo vec pitanje, dal' bi buffet bio dosta hidratantan za masnu kozu? Probala sam squalan,i nije mi pasao,cepil mi je pore.

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
dobar je za masnu kozu sto se toga tice. ja zimi znam biti dehidrirana, al nakon njega nisam nikad osjetila zatezanje i mislim da bih ga komotno mogla ostaviti na licu bez kreme preko.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:08   #850
Mene zanima ako nije na stranici the ordinary niti victoriahealth dostupan proizvod koliko prode da ga oni nabave jer kako mi se čini nicega im nema...
Jeli tko imao iskustva..dosad sam narucivala sa superskin hrvatska samo
Dodojetu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 05:40   #851
Marula oil - kakva su vam iskustva?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 12:58   #852
Uzela sam ovo
https://www.superskin.hr/lactic-acid-5-ha-2.html
Stavljam samo navečer,šta je najbolje stavljati nakon toga?Od te iste marke?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 15:22   #853
Quote:
Dodojetu kaže: Pogledaj post
Mene zanima ako nije na stranici the ordinary niti victoriahealth dostupan proizvod koliko prode da ga oni nabave jer kako mi se čini nicega im nema...
Jeli tko imao iskustva..dosad sam narucivala sa superskin hrvatska samo
desetak dana na deciemu
fely is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 12:28   #854
uskoro ce the ordinary izbaciti mandelic acid
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 23:16   #855
Kakva vam je Salicylic acid 2% solution ako netko ima? I ako moze usporedba sa COSRX bha ako je tko koristio te kiseline.I sa Victorie Health paket dostavlja postar ako sam dobro skuzila?

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 14:51   #856
Jel netko koristio Arigireline solution (povrsinski botox)? Danas sam ga narucila jer me jako zanima, ali da vidim jel ga netko vec isprobao.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 11:52   #857
Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Kakva vam je Salicylic acid 2% solution ako netko ima? I ako moze usporedba sa COSRX bha ako je tko koristio te kiseline.I sa Victorie Health paket dostavlja postar ako sam dobro skuzila?

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Meni je dobra, koristim drugu bočicu. Jedino što malo isušuje pa ju koristim samo na bradi koja mi je problematična, a na ostatku lica ne. Cosrx BHA meni nije baš nešto radio na licu pa ga koristim za leđa i dekolte, za to mi je okej. S Victoria Healtha mi je poštar donio paket.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 11:58   #858
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Meni je dobra, koristim drugu bočicu. Jedino što malo isušuje pa ju koristim samo na bradi koja mi je problematična, a na ostatku lica ne. Cosrx BHA meni nije baš nešto radio na licu pa ga koristim za leđa i dekolte, za to mi je okej. S Victoria Healtha mi je poštar donio paket.
Hvala ti

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 18:13   #859
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Jel netko koristio Arigireline solution (povrsinski botox)? Danas sam ga narucila jer me jako zanima, ali da vidim jel ga netko vec isprobao.
Ja ga koristim već drugu bočicu i samo ću reći da ne želim biti bez njega. Koristim ga na čelu (u jutarnjoj rutini) i između obrva.
Trebalo mu je cca 4 tjedna da prodjeluje, ali potom - čudo!
Ispeglao mi čelo, umirio lijevu obrvu koja ima stalnu tendenciju spojit se s kosom i ublažio mi bore “jedanaestice” zbog kojih sam uvijek izgledala u resting bitch face modu.
Sad izgledam ko što jesam - veseljak
malasjuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 19:54   #860
Jel moze taj Arigireline solution samostalno ili treba jos nesto? Za nekoga je kome je i jedan korak puno
Marla darling is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:04.