Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2015., 20:21   #981
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
I vjerojatno na propaloj dijeti.
E, barem da kruh izbaci pa ga ostavi ovom a salamu pobrsti kad već mora
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 21:10   #982
Bio sam zrtva tih sranja davno.
Osoba koja mi je to radila zavrsila je jako ruzno i do dan danas prima udarce sudbine i primat ce ih.
Naviknite se da se ne pacate u tuđu slobodnu Volju jer ce vas doc glave. Miran sam tip al cim vidim ovakve odvratnosti dođe mi da nekog namlatim imao sendvic ili ne. Koji vam je kurac ostavite ljude na miru. Ako vas nece, nece vas i fuck off
therion666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 21:29   #983
Quote:
therion666 kaže: Pogledaj post
Bio sam zrtva tih sranja davno.
Osoba koja mi je to radila zavrsila je jako ruzno i do dan danas prima udarce sudbine i primat ce ih.
Naviknite se da se ne pacate u tuđu slobodnu Volju jer ce vas doc glave. Miran sam tip al cim vidim ovakve odvratnosti dođe mi da nekog namlatim imao sendvic ili ne. Koji vam je kurac ostavite ljude na miru. Ako vas nece, nece vas i fuck off
Koliko drugih primaju udarce sudbine a ni luk jeli ni luk mirisali I koliko njih misli da su zrtvama magije, uroka, nakrivo postavljenog saturna, karme ili ne znam cega :
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 14:18   #984
Vračanje partnera

Bok, evo recimo sam novi ovdje, večino čitam, sad prvi put pišem.
Da li netko zna nekoga ko se bavi ljubavnom magijom vračanja partnera da mi pošalje kontak u pm. Inače, zanima me isto da li to funkcionira ili je to samo mit, recimo...

Unaprijed hvala
richpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 14:25   #985
Richpu, nemaš prvo utjicati ni na koga. Ljubavna magija je crna magija, ostavi se toga, živi život, donijet će ti partnera, samo živi malo van ega, van svoje slike prema drugima, budi svoj...
I zaboravi na tu gadariju što se ljubavnom magijom zove.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 14:30   #986
Quote:
richpu kaže: Pogledaj post
Inače, zanima me isto da li to funkcionira ili je to samo mit, recimo...

Unaprijed hvala
To je nešto najgnjusnije (i najjadnije) što možeš napraviti, recimo

A fazon je u tome da je to crna magija, koja će te vrlo vjerovatno ugrist za stražnji kraj kad se najmanje nadaš
__________________
A bad day for your ego is a great day for your soul
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 14:38   #987
Slažem se s Nunnom, a čitala sam davno o tome i ono što ti se može desiti je da osoba koju želiš privući i zadržati uz sebe - ostane uz tebe, ali da ni sama neće znati zašto je s tobom. Znači nema ti tu ljubavi, samo nesreća, nemoj se igrati s tim...

Nije mi jasno kako netko može uopće i pomišljati na to, ajde još pomišljati mogu razumjeti, ali zbilja ići u realizaciju te ideje.
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 16:18   #988
Pa gledajte, stvar je u tome da se između mene i moje žene (još uvijek na papiru) desilo to da smo jednostavno spremali probleme u ladicu, i kad su se nagomilali puklo je... Imamo i malu curicu što me najviše boli jer me stalno ispitujezašto mama i tata nisu zajedno i slično. Sad, početkom 10 mjeseca ja sam se javio njoj i zamolio ju da popričamo, bili cijeli dan zajedno s malo, sve krasno i bajno i bio sam siguran da se nešto može srediti. No međutim nakon nekih 10ak dana ona se totalno distancirala i tražila vremena da razmisli što želi. U međuvremenu je upoznala drugog, i sad su skupa. Prijateljice s kojima se druži su je ajmo reć gurnule u to sigurno. Odabrala je liniju lakšeg otpora i eto nas sad tu di jesmo. Nekako mi se čini da to još nije gotovo i da ima nade, zato me zanima ta ljubavna magija. Vidim po njoj da me voli, svakim susretom kad dodjem po malu se to osjeti, neki čudan feeling u zraku, no kao da ju to nešto koči... S njim joj je predivno sad sigurno jer je friško i uvijek je tako u početku. Eto zato me zanimaju ljudi koji mogu, i ako naravno mogu napraviti ljubavnu magiju...
Pozdrav svima
richpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 18:30   #989
...ona ide linijom manjeg otpora, a ti ideš linijom zlog otpora. Bilo kakav oblik manipulacije drugom osobom je loša magija.
Pusti neka stvari idu svojim tokom, niste prvi koji ste se razišli, a to da je njoj sad lijepo a kasnije joj neće bit, to je njen problem, problem koji joj je njen (valjda) ego zakuhao. Da ti se vrati i da ne bude sretna to bi joj tvoj ego zakuhao. Gazi naprid, ne osvrći se život je ispred. I voli dijete.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 20:12   #990
Quote:
richpu kaže: Pogledaj post
Pa gledajte, stvar je u tome da se između mene i moje žene (još uvijek na papiru) desilo to da smo jednostavno spremali probleme u ladicu, i kad su se nagomilali puklo je... Imamo i malu curicu što me najviše boli jer me stalno ispitujezašto mama i tata nisu zajedno i slično. Sad, početkom 10 mjeseca ja sam se javio njoj i zamolio ju da popričamo, bili cijeli dan zajedno s malo, sve krasno i bajno i bio sam siguran da se nešto može srediti. No međutim nakon nekih 10ak dana ona se totalno distancirala i tražila vremena da razmisli što želi. U međuvremenu je upoznala drugog, i sad su skupa. Prijateljice s kojima se druži su je ajmo reć gurnule u to sigurno. Odabrala je liniju lakšeg otpora i eto nas sad tu di jesmo. Nekako mi se čini da to još nije gotovo i da ima nade, zato me zanima ta ljubavna magija. Vidim po njoj da me voli, svakim susretom kad dodjem po malu se to osjeti, neki čudan feeling u zraku, no kao da ju to nešto koči... S njim joj je predivno sad sigurno jer je friško i uvijek je tako u početku. Eto zato me zanimaju ljudi koji mogu, i ako naravno mogu napraviti ljubavnu magiju...
Pozdrav svima


Ona te zajebava i pravi mulca od tebe.
Nabavi si jednu-dvije cice mice i snimajte se dok se igrate pa gledaj da ex-supruzi to dođe nekako pod nos.
Neće to nju vezat uz tebe ( ili možda hoće.. ) ali će joj to u najmanju ruku šutnut ego koji si pumpa na tebi.
Bit će ti jeftinije i manje energije ćeš morat uložit.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 01:39   #991
@richpu
Da bi ritual funkcionirao ne smije se žuditi za rezultatom. Tako da ti magija otpada. Ostvariti će se tek onda kad vjerovatno nećeš htjeti imati posla s tom ženom.

Ne želim nikome suditi, ali ako ne poštuješ sebe, ne će te ni drugi. Očito hoće imati sve opcije otvorene i to što ti zoveš "ljubav" je manipulacija. Kaži joj da je takav odnos suprotan tvojem sustavu vrijednosti i da ne možeš žrtvovati svoj integritet. Zatraži rastavu, uzmi odvjetnika i prihvati sve posljedice toga ko muško. Što prije završiš s time, prije ćeš moći nastaviti sa životom.
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 02:10   #992
Quote:
richpu kaže: Pogledaj post
Pa gledajte, stvar je u tome da se između mene i moje žene (još uvijek na papiru) desilo to da smo jednostavno spremali probleme u ladicu, i kad su se nagomilali puklo je... Imamo i malu curicu što me najviše boli jer me stalno ispitujezašto mama i tata nisu zajedno i slično. Sad, početkom 10 mjeseca ja sam se javio njoj i zamolio ju da popričamo, bili cijeli dan zajedno s malo, sve krasno i bajno i bio sam siguran da se nešto može srediti. No međutim nakon nekih 10ak dana ona se totalno distancirala i tražila vremena da razmisli što želi. U međuvremenu je upoznala drugog, i sad su skupa. Prijateljice s kojima se druži su je ajmo reć gurnule u to sigurno. Odabrala je liniju lakšeg otpora i eto nas sad tu di jesmo. Nekako mi se čini da to još nije gotovo i da ima nade, zato me zanima ta ljubavna magija. Vidim po njoj da me voli, svakim susretom kad dodjem po malu se to osjeti, neki čudan feeling u zraku, no kao da ju to nešto koči... S njim joj je predivno sad sigurno jer je friško i uvijek je tako u početku. Eto zato me zanimaju ljudi koji mogu, i ako naravno mogu napraviti ljubavnu magiju...
Pozdrav svima

Ako ima ljubavi, moze razgovor, iskren...za pocetak. Pa slusanje i postivanje tudjih zelja i potreba. Ovo o cemu pricas ne proizlazi iz ljubavi nego iz sebicnosti i ega. Zivot ide svojim tokom, ne pokusavaj ga zaustaviti ni mijenjati mu tok. Lupit ce te kamo se najmanje nadas.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 20:38   #993
Jedna gospođa starije dobi koja se bavi alternativom mi savjetovala da bacim šećer na cipele muškarca za kojeg želim da se više veže za mene, i tupi kako je to isključivo bezazleno. Meni svaka magija i te vradžbine ne zvuče bezazleno pa niti to, bojim se da magija može samo donijeti loše. Kakava su mišljenja drugih o tim "bezazlenim" postupcima. Čak mi i tvrdila da to uopće nije magija, nego čito mala metodica da se više okrene meni.
MarinaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 17:41   #994
Moj brat je pod utjecam te magije...da sigurna sam jer znam imam dokaze itd...ne mogu u detalje jer s javnim forumima i temama i google-om nikad ne znas tko se moze u postovima pronaci a to nije dobro....mrzim sto ne znam kako da mu pomognem a ne samo njemu nego i sebi...ali istina je da ljudi zaista idu u krajnost kad zele nekoga za sebe i kad im netko stoji na putu
Noirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 19:52   #995
Quote:
MarinaD kaže: Pogledaj post
Jedna gospođa starije dobi koja se bavi alternativom mi savjetovala da bacim šećer na cipele muškarca za kojeg želim da se više veže za mene, i tupi kako je to isključivo bezazleno. Meni svaka magija i te vradžbine ne zvuče bezazleno pa niti to, bojim se da magija može samo donijeti loše. Kakava su mišljenja drugih o tim "bezazlenim" postupcima. Čak mi i tvrdila da to uopće nije magija, nego čito mala metodica da se više okrene meni.
Ha, ćuj, čovjek koji se bavi recimo base sute jumpingom, reći će ti da je paraglajdiranje u tandemu bezopasno. A čitamo kako ljudi ginu. U pravu si to je magija, i kloni se i takvih ljudi i pogotovo takvih postupaka.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 15:53   #996
Problem kod takvih rituala je to što "ništa nije besplatno ".
Dakle , ti si od nekog čula za taj šećer ,ali nisi se informirala odakle taj ritual potječe.
Neke stvari u magiji su vrlo jednostavne i ne traže nikakvo znanje ,druge traže mnogo knjiga,discipline i prakse.
Zajedničko im je da ( pod uvjetom da djeluju i da su istina) da tražiš uslugu od neke sile ili entiteta , no u ovom slučaju ,ne znaš što će ta ista sila uzeti Nazad sebi ako tvoju želju ispuni.

Dakle, ne znaš koliki ti je "dug", a kad dođe na naplatu -pitanje je hoćeš li to uopće prepoznati -a ako i prepoznaš, tko će ti pomoći kad si dužnik u odnosu koji si sama tražila i stvorila sa nekim entitetom.
On (entitet) je svoj dio odradio ..i nema Nazad.

Ili netko stvarno misli entitet radi usluge a zauzvrat traži samo malo šećera ?

Šećer je poziv i pristanak.

Zadnje uređivanje lara79 : 14.05.2016. at 16:33.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 14:04   #997
Smile

Quote:
richpu kaže: Pogledaj post
Pa gledajte, stvar je u tome da se između mene i moje žene (još uvijek na papiru) desilo to da smo jednostavno spremali probleme u ladicu, i kad su se nagomilali puklo je... Eto zato me zanimaju ljudi koji mogu, i ako naravno mogu napraviti ljubavnu magiju...
Pozdrav svima
Po meni tvoj probleme valja zajednički rješavati, a ne spremati u ladicu. Da to ljudi često rade. Često se zna dogoditi da jedan od partnera ima nezrelo ponašanje i nenormalne želje, a drugi partner o tome ne želi razgovarati i eto ti problema. Neki ljudi su intelektualno razvijeni, a emocionalno nezreli, dok drugi su emocionalno uravnoteženi i s puno iskutava, ali su intelektualno slabiji. Teško je naći osobu koja nam u potpunosti odgovara.

Vezu se može sačuvati poznavanjem karezze. Više o tome možete pročitati na mojoj stranici http://drustvo-millennium.hr/ pod temom Umijeće ljubavi.

Po nekoj logici partner će ostati tamo gdje mu je lijepo. Gdje ljepše tu duže. Ako je tako onda treba imati lijepo ponašanje prema partneru, biti manje zahtjevan, dosadan, više pažnje, nikada ne biti grub i ne govoriti ružne riječi. Svatko je osjetljiv i uskoro će se nakupiti loših iskustava i preliti će čašu.

Budha je jednom rekao: "Kao što kap po kap napuni ćup pun vode tako i čovjek čineći zlo malo po malo postaje pun zla." Svako povređivanje, svaka ružna riječ polako će napuniti taj ćup i osobi će biti dosta.
Tahuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 14:27   #998
LJUBAVNA MAGIJA

Moje mišljenje o ljubavnoj magiji. Direktno utjecanje na nečiju slobodnu volju zasigurno nije dobro i pozitivno. Zamislite da se vi nekoj osobi ne sviđate, a vi ju silom želite pridobiti radite nešto protiv njene volje.

Zamislite da vas netko želi vezati nekom ljubavnom magijom, a vama se ta osoba nikako ne sviđa ili vam se možda čak gadi. Sigurno vam ne bi bilo svejedno.

Upravo to je razlog zašto je stoljećima vještičarstvo bilo omrznuto jer su vještice radile svakakve vradžbine. Evo primjera: one su znale ljudima napraviti da krava više ne daje mlijeka, nekome su nanijele bolest, urok, zatim bi nekoga ljubavno vezale i sl. Rad sa lutkama, slikama je stara stvar, uzeti predmet koji je netko nosio, malo kose, nokta i sl.

Tko je pravi mag? Pravi mag je onaj tko ispravno koristi kozmičke snage. Oni koji su to zloupoptrebljavali bili su kad tad kažnjeni.

Ono što je dozvoljeno je vizualizirati neku neodređenu osobu, sa kvalitetama koje želimo i onda ćemo privući osobu koja isto tako želi novu vezu. Svatko ima pravo od kozmosa zamoliti idealan posao, ljubav, zdravlje, sreću i sl. Slavinski je savršeno opisao principe vizualizacije u knjizi: Ključevi psihičke magije.
Tahuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 23:34   #999
Čim ti imaš potrebu napraviti osobi koju 'voliš' nešto protiv njene volje, tada to nije ljubav. Toliko znam. Napraviti nekome nažao nije ljubav. Raditi nekome na duhovnom planu nešto protiv volje te osobe meni osobno je ravno silovanju i zlostavljanju. Da se može dokazati, uvela bih zatvorske kazne za takvo što.
Crna Morana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 11:28   #1000
Evo da ja opet papagajski ponovim ono što tvrdim već duže vrijeme. Svi mi konstantno na neki način djelujemo na tuđe živote. Svjesno ili nesvjesno.

Kada se žena "sredi" i izađe vani to je direktni utjecaj na moje čulo vida i na moje nesvjesno koje je prozvod tisuće godina evolucije. Zar nije to zločesto?

Nekad sam i ja razmišljao popu vas dvoje i navjerojatnije bih se posvađao sam sa sobom da se vratim 15 godina unazad

Uostalom, ako se već spominje nečija Volja onaj koji je u istinskom kontaktu sa svojom Voljom ne može biti preusmjeren na drugi put sa jednom običnom čarolijom. Istinska duhovna Volja je jedinstvo sa Svemirom/Bogom/Životom i kao takva ona je savršena. Ovo o čemu vi govorite su samo nečije želje i stremljenja koja se lako preusmjeruju jer su više vezana za hormone i tjelesna zadovoljstva.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:52.