Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2015., 17:26   #1341
Za sad rade obe, zadovoljna sam, a s obzirom na cijenu mogu bit i kopijenije me briga..

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
ona1 is offline  
Old 30.08.2015., 20:55   #1342
Quote:
ultimax kaže: Pogledaj post
Nemaš opciju nadoplate za fast šiping kad to nije baš tako naznačeno...to bi ustvari trebalo bit ovo:

Registered Air Mail +$1.19 (6 to 20 days in transit typical) ili...
Registered Airmail via Singapore Post +$1.19 (6 to 20 days in transit typical)

Ako izabereš jednu od ove dvije opcije,obično ti paket dođe za dva tjedna...naravno,ako su itemi koje naručuješ in stock ili ship next day
Ako kod itema piše recimo Ships in 7 business days
onda ćeš malo pričekat koji dan da ga prvo dobiju na stanju pa spakiraju i pošalju.
Još bi bilo dobro da ovu svoju naruđbu podjeliš u dva paketa,mislim ak nebudeš imala sreće mogli bi te stričeki s carine odrat za koju kunu
A ovo da ti paypal ne prolazi....čudno.Probaj ovak kak sam ti reko,par stvari naruči u jednom paketu a ostatak u drugom.
ja sam mislio do 400 kuna potrošit misliš da bi mi odrli carinu ili?
LoneWolf17 is offline  
Old 30.08.2015., 22:49   #1343
@ultimax u pravu si. Nisu original. Sad mi je sreća malo splasnula.
Ne znam zakaj sam zabrijala da fejkova ima samo po ebayu.

Sad se samo nadam da i aspire nije lažnjak jer to koliko sam se nagnjavila oko narudžbe nema nigdje
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 31.08.2015., 19:15   #1344
@LoneWolf17
..do iznosa ~25$ si miran a preko toga je stvar sreće,po nekom mom mišljenju što je paket veći i teži,njima je zanimljiviji.
Ak ti je iznos naruđbe veći,razdjeli to na par paketa i mirno spavaj

@Duba...ne sekiraj se zbog baterija,nisi ih toliko platila pa da ti bude žao ak nakon kojih par tjedana/mjeseci riknu.A i pitanje je da sam ti odmah reko da su fejk dali bi odustala od naručivanja i uzela samo jednu oriđinale bateriju negdje drugdje za dosta više para.
Onaj isparivač je orginal,piše ti AUTHENTIC pored njega.Daklen,i ti mirno spavaj
ultimax is offline  
Old 31.08.2015., 21:29   #1345
Molim nekog iskusnog spinera da mi odgovori.. Ima li razlike na koliko je postavljena baterija prilikom punjenja?

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
ona1 is offline  
Old 31.08.2015., 22:05   #1346
Malo nejasno pitanje.
O kakvoj bateriji pricamo?
Ako imas neku "twist" baterij,bio onaj kotacic na 3.2 il 4.2 to nema nikakve veze sa punjenjem.
Ali ima veze sa praznjenjem iste a to opet ima veze sa otporom grijaca na tanku....usw.
ultimax is offline  
Old 31.08.2015., 22:43   #1347
Quote:
ultimax kaže: Pogledaj post
@LoneWolf17
..do iznosa ~25$ si miran a preko toga je stvar sreće,po nekom mom mišljenju što je paket veći i teži,njima je zanimljiviji.
Ak ti je iznos naruđbe veći,razdjeli to na par paketa i mirno spavaj

@Duba...ne sekiraj se zbog baterija,nisi ih toliko platila pa da ti bude žao ak nakon kojih par tjedana/mjeseci riknu.A i pitanje je da sam ti odmah reko da su fejk dali bi odustala od naručivanja i uzela samo jednu oriđinale bateriju negdje drugdje za dosta više para.
Onaj isparivač je orginal,piše ti AUTHENTIC pored njega.Daklen,i ti mirno spavaj
Misliš jednom mi je brat naručivao boksačku vreču i rukavice sve skupa valjda koštalo oko 500-600 kn i niš nije bilo
LoneWolf17 is offline  
Old 31.08.2015., 22:57   #1348
Quote:
ultimax kaže: Pogledaj post
Malo nejasno pitanje.
O kakvoj bateriji pricamo?
Ako imas neku "twist" baterij,bio onaj kotacic na 3.2 il 4.2 to nema nikakve veze sa punjenjem.
Ali ima veze sa praznjenjem iste a to opet ima veze sa otporom grijaca na tanku....usw.
Da o twistu pricam. To me zanimalo je li isto puniti pod radzlicitim opterecenjima..

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
ona1 is offline  
Old 03.09.2015., 23:53   #1349
Quote:
ultimax kaže: Pogledaj post
@Duba...ne sekiraj se zbog baterija,nisi ih toliko platila pa da ti bude žao ak nakon kojih par tjedana/mjeseci riknu.A i pitanje je da sam ti odmah reko da su fejk dali bi odustala od naručivanja i uzela samo jednu oriđinale bateriju negdje drugdje za dosta više para.
Onaj isparivač je orginal,piše ti AUTHENTIC pored njega.Daklen,i ti mirno spavaj
ma ni prva ni zadnja krivotvorina koju sam kupila misleći da mi se posrećilo
nema veze, kako kažeš važno da odradi svoje i da mi ne zapali kuću puneći se

btw paket s aspireom je već slijedeći dan poslan, ovo što sam prvo naručila još čeka isporuku. sunce im njihovo... a trebam baterije asap, ova koju imam jedva izdrži od jutra do večeri.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 07.09.2015., 14:41   #1350
Ekipa,šta uzet do 500njak kn? Mislio uzet SUBOX MINI 50W...al nemam muda jer se ne kužim u to baš,pa pitam jel ima šta bolje? Šta bi vi?

+ info kako volim parit kao cigaru,dakle ne direktno u pluća...pa sad neznam.

thanks! (imao već 2 el cigarete,al sve do 200kn)
Thoroughbred is offline  
Old 07.09.2015., 15:09   #1351
Quote:
Thoroughbred kaže: Pogledaj post
Ekipa,šta uzet do 500njak kn? Mislio uzet SUBOX MINI 50W...al nemam muda jer se ne kužim u to baš,pa pitam jel ima šta bolje? Šta bi vi?

+ info kako volim parit kao cigaru,dakle ne direktno u pluća...pa sad neznam.

thanks! (imao već 2 el cigarete,al sve do 200kn)
Imam takav Subtank mini i uvlačenjem poput klasičnih cigareta (usta-pluća) dobijem jako malo pare. Trebam potegnut malo jače (odnosno dulje) s plućima i tada radim oblake. Brzo sam se privikao
NewOrder is offline  
Old 08.09.2015., 00:03   #1352
Uzeo sam Eleaf iStick20w i Nautilus mini...zadovoljan!
Thoroughbred is offline  
Old 08.09.2015., 15:53   #1353
Nautilus mi je bio skroz ok ali nakon nekog vremena pocnee curiti

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
ona1 is offline  
Old 10.09.2015., 17:37   #1354
Nema tanka koji meni nije procurio...promjenio sam ih barem 5...
Thoroughbred is offline  
Old 10.09.2015., 22:54   #1355
ima ima
imam godinu i pol jedan, sad naručila još dva komada za "nek se nađe"

inače, prije sat vremena mi se cigareta po ne znam koji put otkotrljala s trosjeda i tresnula na pločice pored. neće na tepih naravno. ono, fajn je lupilo i sad ne mogu odšarafiti tank od donjeg dijela gdje se šarafi grijač. no i dalje ne curi. neuništiv je po tom pitanju.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 11.09.2015., 21:57   #1356
dobro vece evo i ja sam presao na e cigarete prije 10 dana
malo na tezi (skuplji) nacin slusajuci kolege uzeo sam joyetech ecom 1000
dali sam jako zabrljao ?
dpile is offline  
Old 12.09.2015., 02:13   #1357
Quote:
dpile kaže: Pogledaj post
dobro vece evo i ja sam presao na e cigarete prije 10 dana
malo na tezi (skuplji) nacin slusajuci kolege uzeo sam joyetech ecom 1000
dali sam jako zabrljao ?
Nemoj tako razmišljati, od nekud treba krenuti
Google mi pod tim nazivom izbacuje samo bateriju, a ona mi se za početak čini ok.
NewOrder is offline  
Old 14.09.2015., 14:31   #1358
elektronska cigareta

Već godinu dana sam na e cigareti i presretna sam.Nema neugodnih mirisa,mogu pariti gdje me volja,puno je jeftinije a nadam se i zdravije od običnih cigareta.Počela sam sa http://www.joye-shop.com/product.php?id_product=206.Već godinu dana mi traju baterije i jako sam zadovoljna.Ipak sam se zaželila malo promjene i uzela sam i http://www.joye-shop.com/product.php...ct=223.Također jako zadovoljna ali mislim da mi troše vise tekučine ali grijač više kod njih traje.Mislim da i bolje pare od ovih prvih.Kakva su vaša iskustva s ovim e cigaretama?
srđana is offline  
Old 14.09.2015., 14:39   #1359
Zaboravila sam napisati da Upgrade eGo-C baterija traje 24 sata a kod 510-CC baterija se puni svakih dva do tri sata(mojim tempom parenja).
srđana is offline  
Old 14.09.2015., 18:10   #1360
Quote:
srđana kaže: Pogledaj post
Kakva su vaša iskustva s ovim e cigaretama?
Mogu ti reć kakvo je bilo moje iskustvo od prije 3,5 godine kad sam kupio ego-c bateriju i evod tank....bilo je "vauuuu,ovo je super".
Znači,to što ti koristiš je davnih dana pregazilo vrijeme,tolko se toga pojavilo/promjenilo u svijetu parenja da bi potrajalo da sve nabrojim.
Al ak je tebi ok i sretna si,onda čemu mjenjat
Nekima je bitna elegancija,a neki ipak žele "nešto više"
ultimax is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:46.