Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2016., 23:12   #41
I mene zanima neki kontakt od dr.Radoncic ;-)
snelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 11:54   #42
br telefona poliklinike repromed na kojem sam se ja naručila je 091 5736398
ivy11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 19:46   #43
Ima li kakvih novih informacija?
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 21:02   #44
Quote:
nety kaže: Pogledaj post
Ima li kakvih novih informacija?
Doktor radi u novoj ordinaciji. Ja sam samo na konzultacijama bila, ali ako sam dobro shvatila, sve normalno vec rade
purgerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 10:27   #45
Cure jel ima koja od vas mail dr.Radončića
Trebala bi mu poslat nalaze.
Hvala
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 08:14   #46
Marela - poslat ću ti privatno mail
-Ruby is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 20:23   #47
Quote:
-Ruby kaže: Pogledaj post
Marela - poslat ću ti privatno mail
Hvala puno!
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 21:56   #48
Cure, imam pitanje, kako ide komunikacija s ovom klinikom? Nisam u Zgb, i naravno dosla bih na prve konzultacije i na sam postupak, ali me zanima rade li oni putem maila i moze li se prvi dio odraditi negdje drugdje.. npr. da odradim mjerenje estradiola i uzv prije stimulacije kod svog ginekologa pa da dodjem na prvu folikulometriju? Ovako sam radila s klinikom vani, na konzultacijama je bila dogovorena stimulacija za prva 4 dana, tako da sam nakon sto sam dobila, 3 dc javila nalaze uzv i hormona i odredjeno mi je kad mogu poceti sa stimulacijom. U kliniku sam dosla tek nakon tih par dana stimulacije na folikulometriju i ostala do punkcije.. Nije mi blizu, ni zgodno da 20 dana budem u Zgb, pa gledam mogucnosti.. Tnx
Rastana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 09:29   #49
Sigurno je mnogo bolja opcija da jedan dr radi čitav postupak. Mnogi ginekolozi " nisu doma " s uzv i rastom mnogo folikula. Razmisli o toj tezoj varijanti. Žene iz Bih, Slavonije, Dalmacije, blagajnice, domaćice, poduzetnice, učiteljice, okrenuli su život naglavačke i odradili postupak od početka do kraja u Zg, naravno neke unatoč žrtvi nisu uspjele, a neke bome jesu.
LaneLOIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 10:41   #50
Koliko ja znam, u poliklinici ocekuju od tebe da moooras biti kod njih 7/8 dana ciklusa i dalje. Al vjerujem da se moze dogovoriti ovaj prvi uzv da bude negdje drugdje. Iskreno ja sam bila na x mjesta i nitko mi nije radio probleme oko prvog uzv. Ali samo morala biti 8 dc do punkcije kod njih na ultrazvuku.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 11:18   #51
Naravno da prvatnk neće radit problem. Budimo realni, bitno im je da učine postupak koji mogu naplatiti. Nisu oni humanitarna organizacija.

Hoću reći da obavljanje dijela postupka kod liječnika kojem to nije domena nije najsretnije rješenje.
LaneLOIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 17:58   #52
ma i u drzavnim bolnicama su dopuštali. Kak sam se nasjedila po čekaonicama, tako sam se i naslušala dogovora oko toga da se prvi uzv pa čak i neki kasniji naprave lokalno.

Da nije idealno, ali ako je stvarno frkica - može se.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 10:53   #53
Pozdrav,

da li se u poliklinici bave i obradom neplodnosti i prije samog MPO-a?
Suprug i ja pokušavamo nešto više od godinu dana i zadnjih par mjeseci sam kod ginekologice s kojom nisam baš zadovoljna, najdalje smo došli do ciljanih odnosa i nema nekog plana za dalje osim pratiti ovulacije.
Privatno sam izvadila spolne hormone i hormone štitnjače koji su po njenom u granicama normale. Suprug je napravio spermiogram u Repromedu i rezultat je normospermia.

E sad, da li je moguće kod njih obaviti pregled (i konzultacije) i onda eventualno pokušavati još prirodno uz eventualnu stimulaciju? Po meni, imam malo kasnije ovulacije (18-20 dan) i kraću lutealnu fazu (11-12 dana).
Ne bojim (za sad ) MPO-a, ali bih htjela poduzeti neke korake prije (ako ima smisla), a nekako sam baš zapela za dr. Radončića.

Ili imate neku preporuku gdje bih mogla ići?

Hvala.
__________________
it's just like poetry inside to hear you breathing by my side
dorchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 11:02   #54
Quote:
dorchi kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

da li se u poliklinici bave i obradom neplodnosti i prije samog MPO-a?
Suprug i ja pokušavamo nešto više od godinu dana i zadnjih par mjeseci sam kod ginekologice s kojom nisam baš zadovoljna, najdalje smo došli do ciljanih odnosa i nema nekog plana za dalje osim pratiti ovulacije.
Privatno sam izvadila spolne hormone i hormone štitnjače koji su po njenom u granicama normale. Suprug je napravio spermiogram u Repromedu i rezultat je normospermia.

E sad, da li je moguće kod njih obaviti pregled (i konzultacije) i onda eventualno pokušavati još prirodno uz eventualnu stimulaciju? Po meni, imam malo kasnije ovulacije (18-20 dan) i kraću lutealnu fazu (11-12 dana).
Ne bojim (za sad ) MPO-a, ali bih htjela poduzeti neke korake prije (ako ima smisla), a nekako sam baš zapela za dr. Radončića.

Ili imate neku preporuku gdje bih mogla ići?

Hvala.
Ma da, dogovori konzultacije i na njih donesi sve nalaze koje imaš, a on će ti reći kako i što dalje. To što su hormoni u referentnim vrijednostima ne znači da su im omjeri ok, a to on odmah zna.
purgerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 11:54   #55
Hvala ti.
Još jedno glupo pitanje: da li bi bilo dobro naručiti se odmah i na UZV ili se podrazumijeva u tim konzultacijama? I koji dan ciklusa bi bio najbolji?
__________________
it's just like poetry inside to hear you breathing by my side
dorchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 11:58   #56
Quote:
dorchi kaže: Pogledaj post
Hvala ti.
Još jedno glupo pitanje: da li bi bilo dobro naručiti se odmah i na UZV ili se podrazumijeva u tim konzultacijama? I koji dan ciklusa bi bio najbolji?
Ja sam ti bila kod njega na prvim konzultacijama i nije mi radio UZV, ali možeš pitati kad nazoveš. U Petrovoj sam pak na prvim konzultacijama imala ultrazvuk. Htjela sam prvo krenut prek socijalnog čisto zbog financija, ali kod privatnika je sve puno osobnije, nije tolika gužva. Dr. Radončić je super ugodan.
purgerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 16:44   #57
Quote:
dorchi kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

da li se u poliklinici bave i obradom neplodnosti i prije samog MPO-a?
Suprug i ja pokušavamo nešto više od godinu dana i zadnjih par mjeseci sam kod ginekologice s kojom nisam baš zadovoljna, najdalje smo došli do ciljanih odnosa i nema nekog plana za dalje osim pratiti ovulacije.
Privatno sam izvadila spolne hormone i hormone štitnjače koji su po njenom u granicama normale. Suprug je napravio spermiogram u Repromedu i rezultat je normospermia.

E sad, da li je moguće kod njih obaviti pregled (i konzultacije) i onda eventualno pokušavati još prirodno uz eventualnu stimulaciju? Po meni, imam malo kasnije ovulacije (18-20 dan) i kraću lutealnu fazu (11-12 dana).
Ne bojim (za sad ) MPO-a, ali bih htjela poduzeti neke korake prije (ako ima smisla), a nekako sam baš zapela za dr. Radončića.

Ili imate neku preporuku gdje bih mogla ići?

Hvala.
Mislim da si odlično odabrala i da ćeš biti zadovoljna.

Bave se svime time što si navela...

Sretno!
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 16:32   #58
Evo jedna svježa informacija....

Poliklinika ReproMed ima objavljen svoj službeni informativni web.

https://www.poliklinika-repromed.hr/
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 20:18   #59
Bome informativno, razumljivo pocetnicima ...
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 01:09   #60
Svaka cast. Fakat detaljno
drzimfige is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:26.