Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2016., 11:12   #3121
Hvala😀😀
Obavila sam i ja pregled prije tako da san dobila zeleno svijetlo za prirodni porod...a na porodu san se lipo otvarala i imala dobre trudove svoje, tako da nisam dobila ni drip ni epiduralnu ni nista...i jos mo je sama babica dala pilates balun da skacem ako ocu,i da setan ali meni to nije nista pasalo nerviralo me,pa san lezala haha
Za bebu ne tteba nista, sve oni daju i oni ih minjaju, ja san jedino ponila svoje 2tetra pelene da lezi na njima i kad san ga drzala da ih mogu stavit...

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
jabucica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 14:51   #3122
Quote:
jabucica3 kaže: Pogledaj post
Hvala😀😀
Obavila sam i ja pregled prije tako da san dobila zeleno svijetlo za prirodni porod...a na porodu san se lipo otvarala i imala dobre trudove svoje, tako da nisam dobila ni drip ni epiduralnu ni nista...i jos mo je sama babica dala pilates balun da skacem ako ocu,i da setan ali meni to nije nista pasalo nerviralo me,pa san lezala haha
Za bebu ne tteba nista, sve oni daju i oni ih minjaju, ja san jedino ponila svoje 2tetra pelene da lezi na njima i kad san ga drzala da ih mogu stavit...

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
aa super! odlično ja idem baš sutra na pregled, pa ću malo više znati što me čeka
reinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 13:47   #3123
Cure jel tko nedavno radjao uz pratnju?! Da li pratnja jos uvijek ulazi tek na sami izgon kao i prije 3 god ili su se smilovali pa ih pustaju ranije?!

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
maaj
Maaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 14:17   #3124
ja sam radjala na carski i pratnja je trebala biti uz mene dok me ne odvedu, sestre su komentirale da bi ga trebale zvati ali nisu. na kraju nije uopc bio samnom. mislim da to ovisi o osoblju, cim udjes inzistiraj da zovu pratnju
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 14:37   #3125
A inzistirala sam i na prvom pa me nitko nije sljivio ni 5 %
"Pratnja ulazi na izgon i to je to"
Jos su ga slali da ide u grad na kavu,jer je to prvi porod i necu ja jos..srecom pa nije htio otic..jer je i ovako (cekajuci dole ispred rodilista) skoro zakasnio

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
maaj
Maaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 15:41   #3126
ja sam prvo rodila pred 6 i po g, drugo pred pola god i razlika je prilicna u odnosu. nekako su postali humaniji
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 15:42   #3127
Aj fala Bogu da jesu..vidit cemo uskoro 😊

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
maaj
Maaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 11:12   #3128
Super ti je sad u rodilistu. Tate mogu biti cijelo vrijeme. MM nije bio jer nam je tako bilo draze al od sestre je i cijelo je vrijeme bio uz nju.
Sto se mog poroda tice mogu reci samo sve najbollje i za osoblje i sve u vezi njega. Eto sretno ti bilo..☺

Poslano sa mog LG-H650 koristeći Tapatalk
Katija33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 17:36   #3129
Potpisujem za pratnju. Mene su odveli u box samo na promatranje, ali čim sam se počela otvarat su mi dali da zovem muza.
Garf is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 18:55   #3130
E fala vam cure..
Ne mogu se ja pozalit ni na prvi porod, osoblje je bilo ok..samo eto sto mi je to s pratnjom malo bez veze,platis 400kn i na kraju ti ga puste na sam izgon..kad me vise uopce nije briga tko je oko mene..
Valjda nece opet mjenjat pravila u ovih 15ak dana koliko nam je jos ostalo.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
maaj
Maaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 09:44   #3131
Pozdrav trudnice, pisem iz splitskog rodilista, hospitalizirali me da mi prate trudnocu, i mogu vam rec da je tretman hm... doktor dode ujutro na niti minutu i prica samo sa sestrom, niko vama nista ne govori i nedaj boze da ista pitate... A sestre koje dezuraju znaju biti tako neljubazne da mislim da mi i zbog njih tlak nije u redu (npr nas 4 trudnice stojimo i cekamo ju u uru kad je narucila a ona laganini kuva kavu i gleda nas kako ju cekamo...)
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 10:14   #3132
Quote:
naomi kaže: Pogledaj post
Pozdrav trudnice, pisem iz splitskog rodilista, hospitalizirali me da mi prate trudnocu, i mogu vam rec da je tretman hm... doktor dode ujutro na niti minutu i prica samo sa sestrom, niko vama nista ne govori i nedaj boze da ista pitate... A sestre koje dezuraju znaju biti tako neljubazne da mislim da mi i zbog njih tlak nije u redu (npr nas 4 trudnice stojimo i cekamo ju u uru kad je narucila a ona laganini kuva kavu i gleda nas kako ju cekamo...)
ja sam rodila prije 5.6 god i osoblje bilo u radaoni savrseno
dosla na kat s bebon a jedna od sestara Bože ubij
neljubazna odvratna bahata a ti onako sav nikakav + prestrašen jer prvi put si s bebon i roditeljstvom opcenito pa se misliš ali si pogodila profesiju
Hocu reci zna ih bit predivnih ali brate i ono očaj živi

svakako nek sve dobro prode i stigne mala bebica a njih ko šiša)
sretno
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:54   #3133
modiana upravo tako
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:23   #3134
@naomi, kakva je situacija kod tebe? Si još u bolnici ili su te otpustili? Dijagnoza?


Nije mi ugodno pročitati takve upise oko rodilišta, niti malo, ali sam stava k'o i @modiana, nek' oni mene porode i budu med medeni prema bebuškici mici a za mene mi je lako.
__________________
Život krade, more vrati.
Hisoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 09:37   #3135
Quote:
Hisoka kaže: Pogledaj post
@naomi, kakva je situacija kod tebe? Si još u bolnici ili su te otpustili? Dijagnoza?


Nije mi ugodno pročitati takve upise oko rodilišta, niti malo, ali sam stava k'o i @modiana, nek' oni mene porode i budu med medeni prema bebuškici mici a za mene mi je lako.
Jos sam u bolnici zbog tlaka, pretpotavljam ako imas urednu trudocu i dodes samo na porod da ce ti stvarno sve biti ok... Meni smeta to sta s nikim ne mozes popricat o pitanjima koja te muce, a ovo je osjetljivo razdoblje di je jako tesko u sebi nosit nedoumice...
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 15:19   #3136
Quote:
naomi kaže: Pogledaj post
Jos sam u bolnici zbog tlaka, pretpotavljam ako imas urednu trudocu i dodes samo na porod da ce ti stvarno sve biti ok... Meni smeta to sta s nikim ne mozes popricat o pitanjima koja te muce, a ovo je osjetljivo razdoblje di je jako tesko u sebi nosit nedoumice...
Momkova sestra je prije 7 godina uz ležanje u bolnici i njihovu terapiju za tlak\sportsko srce rodila žive i zdrave blizance.

Evo ti jedan pozitivan primjer.

Jasno mi je da si u panici, to je sasvim logično, probaj popričati s nekom normalnom sestrom oko straha koji osjećaš. Možda onda preko nje nažicaš razgovor s doktorom. Ili da neko od tvojih kad dođe u posjetu ode do doktora na konzultacije?

Nemam pojma, lupetam, al' u svakom slučaju držim fige da sve prođe kako treba.
__________________
Život krade, more vrati.
Hisoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 16:02   #3137
Quote:
Hisoka kaže: Pogledaj post
Momkova sestra je prije 7 godina uz ležanje u bolnici i njihovu terapiju za tlak\sportsko srce rodila žive i zdrave blizance.

Evo ti jedan pozitivan primjer.

Jasno mi je da si u panici, to je sasvim logično, probaj popričati s nekom normalnom sestrom oko straha koji osjećaš. Možda onda preko nje nažicaš razgovor s doktorom. Ili da neko od tvojih kad dođe u posjetu ode do doktora na konzultacije?

Nemam pojma, lupetam, al' u svakom slučaju držim fige da sve prođe kako treba.
Hisoka i kod mene blizanci, to je dodatni faktor za visoki tlak, malo si me utjesila
pokusavam se upoznat sa sestrama, smjestaj i uvjeti su skroz ok, samo nek bebaci budu u redu...
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 18:19   #3138
Trajni lak (na rukama) neki prozirni, da ili ne? Ima ko iskustva, vidim da neka rodilista nemaju nista protiv a neka zabranjuju pa ne znam sta je sa Splitom
majkimajki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2018., 11:58   #3139
Podižem temu pa nek se javi koja firška splitska rodilja.
Termin mi je krajem devetog,a rodila sam zadnji put tamo prije više od 6 godina pa me zanima jel ima kakvih novosti.
Da li možeš odbit drip, kakvi su sa epiziotomijom, epiduralna... i slična trudnička pitanja?
katekit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2018., 18:42   #3140
Quote:
katekit kaže: Pogledaj post
Podižem temu pa nek se javi koja firška splitska rodilja.
Termin mi je krajem devetog,a rodila sam zadnji put tamo prije više od 6 godina pa me zanima jel ima kakvih novosti.
Da li možeš odbit drip, kakvi su sa epiziotomijom, epiduralna... i slična trudnička pitanja?
I mene ceka za dva tjedna isto nakon 6 god takoder...
Moja prijateljica je rodila prosli mjesec kaze da su bili malo susretljiviji što se tice toga da ne moras strogo lezati pri porodu vec mozes setati praviti vjezbe itd..
Sto se tice dripa kaze da ga nisu uopce imali (vačjda su ga dobili)pidamu nije bila ponijela svoju i osudena na njihovu tri dana(nisu imali promjenu)za bebu takoder kaze vikend je pere nam se roba..wc papir nisu isto imali pa mi je savjetovala te neke stvari da pripremim..
Ja se javin sa svojim iskustvpm kad idem .
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.