Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2017., 11:20   #2501
Kako nisam ovo znala sve ove mjesece? Ovo je fenomen! Pitam se moze li svaki covjek sam sebe toliko uvjeriti u vlastite lazi, pokusavajuci zastititi sam sebe od necega sto je zapravo neizbjezno... Smijesno mi je to malo sada
Zao mi je sto smo toliko vremena izgubili. A vrijeme s tobom mi ispunjava srce. Ali drago mi je sto sam ti dosla. To mi je bio jedan od boljih zivotnih poteza. Sve je nestalo na ta dva dana.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 08.12.2017., 13:00   #2502
Kakva prokleta i pokvarena firma, kakvi prokleti i pokvareni ljudi. Puj jebo ti bog mater ja isto imam srece rodit se u ovoj tunguziji od drzave. E jebem te zivote.
devaa is offline  
Old 08.12.2017., 13:05   #2503
coma black is offline  
Old 08.12.2017., 17:48   #2504
Jebeno mi idete nakurac.
Svi redom.
Idem popit nešt za smirenje i na spavanje, dosta mi je današnjeg dana.
dire Dawn is offline  
Old 08.12.2017., 22:27   #2505
A ti moraš zapeti da bi bio sretan i slobodan, kažem sretan i slobodan, eh sve je to kocka kad je u pitanju igra... Načelnik zdravstvene službe kaže 'Teško je disati.' al ja tu ne vidim nikakve opasnosti jer ja ću kao i ti Gospodeeee na križ zbog slobodeeee
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Old 09.12.2017., 04:10   #2506
lies
dire Dawn is offline  
Old 09.12.2017., 15:09   #2507
Taman ste jedno za drugo.
ex anais is offline  
Old 10.12.2017., 02:38   #2508
I'm an idiot.
Should kill myself.
dire Dawn is offline  
Old 10.12.2017., 11:29   #2509
biljeznica s 1000 pjesmica, poezije, baceno u vatru,to je to

jebo, emocije,dobrotu, to nikad mi nie nis dobro donijelo...
nema toga vise, ebe mi se zivo sa sve vise i svakoga,

bit psihopat jebat druge ljude u mozak, to se pokazalo ucinkovito na poslu, kad kazes nekom nes lijepo ne jebe te ni pet posto,

pokazes to na drugi nacin, svi se zaseru, you dont fuck up with a psycho..
i jesam o da...

mogu ja ic daleko, jedino na prljav nacin mozes nes postic u ovom svijetu, nazalost, jer su ljudi preglupi, ne cijene dobrotu, tipa ono, on je dobar, njega mos zgazit, oprosti ti sve..

ne vise...nova stranica
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 10.12.2017., 19:56   #2510
Nit s tobom nit bez tebe... Valjda ću i ja jednom naći nekog ko će me cijenit...
__________________
''Briga vuka što ovce o njemu misle!''
Lady Mona is offline  
Old 10.12.2017., 21:58   #2511
bar neidem u nocnu danas,ovi papci sad tamo gube zivce,ja doma

male stvare samo

dobil na poklon star wars 7 dio, juhu... film je smece, i know, pogledat, i dat na njuskalo za neki 200kn, neki naivac ce naletit...
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 11.12.2017., 00:44   #2512
Još uvijek dolaziš on call.
Da sebi i meni dokažeš sreću.
ex anais is offline  
Old 11.12.2017., 03:40   #2513
Jebemti toleranciju nakon kutije
Jebemti kašalj.
Jebemti aritmiju.
jebemtijebemtijebemti.

Jebemti same 'ol rush.

On the bright side, ova tri zlata su jedino vrijedno trenutno .

E
mater i 'ćer
dire Dawn is offline  
Old 11.12.2017., 22:02   #2514
Prokleta egoisticna manipulatorska govna. Smrdi kud hodas.
salevart is offline  
Old 11.12.2017., 22:34   #2515
Prośłe su mi muke {i njene su hładne ruke}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 11.12.2017., 23:30   #2516
Lako probijam tvoj štit jer pogađam samu bit, naša vatra hvata nit i onda pukne dinamit.
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Old 12.12.2017., 08:05   #2517
Nemam pojma kaj mi je, osjećam se tak meh, oći mi pune suza i u grlu stoji knedla. Nekaj se događa i pokušava probiti na površinu ali ja to držim, guram i ne puštam van. Jednostavno se bojim da ak pustim to nekaj van da ću aktivirati vulkan koji godinama tinja i samo čeka dan kad će biti spreman za erupciju. A kaj je najbolje znam, osjećam da će ta erupcija svega i svačega povrijediti mnoge ljude, čak i meni najbliže. Postat ću totalno neprepoznatljiva osoba, a to ne želim, želim i dalje biti pozitivna i vesela osoba, puna života i nade u bolje sutra.
Mislim da je vrijeme da se vratim jogi, to razdoblje mi je bilo najbolje u životu, bila sam lagana, sretna i čista pozitiva za sve.
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 12.12.2017., 12:12   #2518
Što više vremena prolazi, to mi se više gadiš. Gadiš!
Jebeš se jer ima motor, jebeš se jer je fudbaler, jebeš se jer imaju para,
jebeš se sa tetoviranim krkanima, dala bi i dvojici idiota da te jebu, a mene lažeš, manipuliraš, vučeš za nos, pričaš kako je nešto drugačije, kako ti je stalo, odeš na more osunčat guzicu, i na kraju me prevariš i nabiješ mi sve na nos, tako da me totalno uništiš.

Kako zaljubljenost zaslijepi. Sve ti je to prošlo radi prošlosti.
Bogami, neće to više tako.
dfordisaster is offline  
Old 12.12.2017., 20:14   #2519
Ne znam sto mi je
Kronican manjak snage ali veci problem je volja i raspolozenje.
Vidim i predvidam svasta oko sebe ali nemam volje iskomunicirati nista. Nista me ne uzrujava toliko kao prije ali manje se i veselim icemu nego prije. Necemu se vise i ne veselim. Ima osjecaja ali nijedan ne probija na povrsinu, barem ne dovoljno, svi su priguseni. Vecinom ravna crta uz manje oscilacije, na van forma bez sadrzaja. Ne znam kakav dojam drugi imaju ali meni je ovo sto vidim nedovoljno i znam da to nije sve od mene, fali mi dio.
Dizem se povremeno ali sve je manje motiva iznutra, ne znam gdje su nestali.
Jel zbog mene ili okolnosti ili zamora ili sam dosla do granice zasicenosti i skupljanja u sebi? Zasto sad ili zasto uopce? Sto krivo radim?
Ne znam.
Uvjeravam se da je faza i da ce proc.
Bendera is offline  
Old 12.12.2017., 22:21   #2520
Oprosti sto sam sjebao i oprosti sto sam bio nemoguc zadnjih tjedana. Previse mi je stalo i preburno sam reagirao na neke stvari. zaljubio sam se u tebe mala. 😞 Nisam htio ovo sjebat. 😞😞😞
devaa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.